Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - December 5, 2016


מסר של Blossom Goodchild מיום 5 בדצמבר 2016

בלוסום: בוקר טוב. היום אני מעבירה את האחריות ישר אליכם כדי לראות איך אתם רוצים שהשיחה של היום תמשיך.

פדרציה של אור: אנו מוקירים תודה רבה לכל אחד שמשתתף והופך למעורב בשיחתנו. זה ממלא את הווייתנו עם כזו אהבה לדעת שכה רבים מקבלים ומבינים אותנו.

ראשית, אפשרו לנו להתקדם בכך שנומר שאנו נמצאים מאוד בשירות לכל אחד הבוחרים לעשות את עצמם זמינים כדי להקשיב למה שיש לנו לומר. אין אנו רוצים שתחשבו שזו רק בלוסום שאנו מדברים אליה/אתה... כיוון שאנו מודעים על כה רבים שמדברים אתנו באופן טלפתי. חלק מרגישים את תגובתנו; אחרים בוחרים לפקפק ביכולותיהם. כך או כך... דעו שאנו אוהבים אתכם. כיוון שזה כך.

בלוסום: ובכן, מה הייתם רוצים לדבר עליו?

פדרציה של אור: אנו מודאגים לגבי דאגתכם בהתייחס לידיעהאיך לגלות את האמת מנשמות המספקות התייחסות למידע על האינטרנט שלכם.

בלוסום: לא רציתי באמת להעלות את זה, כיוון שאתם דברתם על כך לפני כן. עם זאת, בכל הכנות, אני מבולבלת למדי בעניין זה. לכל אחד מאתנו יש את הרדאר שלו באשר למה שמהדהד כאמת, לא רק לגבי המידע שניתן, עם זאת גם, על ידי מי. חלק באמת מאמינים באדם מסוים והידע שלהם ועם זאת אחרים יכולים להרגיש לגמרי את ההיפך לגבי אותו אדם. עכשיו, אדם זה או שהוא דובר אמת או לא.... לכן מי צודק ומי טועה? ואיך אנו מבחינים בהבדל. איך אנו יודעים, לדוגמה, שאני לא נטיתי מאלה שרוצים לעשות זאת? איך אנו יודעים מי יש לו את זה ולמי אין? אתם אומרים להיות ברי הבחנה... עם זאת, די בכנות... אלא אם זה בפנים שלי... אני פשוט.... לא יודעת איך להיות. במי אנו עומדים להאמין?

פדרציה של אור: בעצמכם.

בלוסום: זה בדיוק הענין. אני לא בטוחה שההבנה שלי מדויקת. אני יכולה לפעמים לשנות את דעתי לגבי מישהו או משהו.

פדרציה של אור: למרבה המזל, ולמרבה הצער, יש לכם את הטכנולוגיה שלכם המכונה האינטרנט. יש לו את היכולת להעניק אמת ולא-אמת. זה יכול להיות לעזר, עם זאת גם, לא לעזר. אף על פי כן.... זה חלק מעולמכם ומסוגל לחבר אתכם עם נשמות רבות מסביב לעולמכם.

דמיינו לרגע, אם הייתם רוצים... שאינטרנט זה, מחשבים אלה לא היו חלק משירות לכם. (כפי שאכן ישנם רבים על הפלנטה שלכם שלא "התקלקלו" על ידי דברים מעין אלה... ואנו אומרים זאת עם כל הכבוד). במי הייתם מאמינים במקרה זה? אלו מחשבות שהיו לכם, היו נחקרות? כיוון שהן לא מושפעות על ידי נקודת מבט אחרת על כל עניין מסוים.

אתם כה משתוקקים לדעת מה קיים לפנינו. מתי תהיה גאולתכם? מי יתיישב במקומות גבוהים? האם זה יקרה? האם זה? נושאים כה רבים שמפגיזים את חושכם. כה הגנות רבות באקראי על כל נושא אחד שניתן. כה הרבה שחיתות לספוג....

בלוסום: מעניין שאתם מזכירים את הצד השלילי של האינטרנט...

פדרציה של אור: אנו מזכירים זאת כיוון שרבים נעשו אובססיביים על ידי דברים מעין אלה. אכן, יש מידע שמביא קדימה אהבה רבה ועם זאת, ביום זה ובעידן זה... איך דברים מעין אלה מואפלים על ידי פחד.

אם אתם לא משתמשים במחשב... כמה משוחרר יהיה מוחכם?

כמה הרבה יותר טוהר הלב?

עם זאת, העובדה היא... זה קיים בחייכם... קיים בעולמכם... ונהפך לחלק ענק של השתתפותכם היומיומית... עבור רבים.

בלי זה, אם יכולים אנו להצהיר... מי היה יודע עלינו בדרך זו שאנו משוחחים אתך, בלוסום?

בלוסום: אני יודעת את מה שאתם אומרים. יש לכך בוודאי יתרונות וחסרונות... באשר לאיזון של זה, אני לא בטוחה. לכן, אני מרגישה שאתם מבקשים אותנו להאמין יותר בחוש הטבעי האישי שלנו. עם זאת, כפי שאמרתי... אני לא בטוחה מה לחשוב על דברים רבים. חלק מהאנשים אולי מקדישים את חייהם למשימה לגבי משהו שאני מרגישה שהוא אינו פשוט אמת ולא יתרחש אף פעם. האם אני צודקת? האם הם צודקים? האם אתם רואים את מה שאני אומרת?

פדרציה של אור: אנו מבינים את מצבך הלא נעים, עם זאת, יכולים אנו לומר... אין זה משנה!

בלוסום: הו. הו. כאן מתחילים! אני מבינה זאת בתוכנית הגדולה של דברים ואני מתכוונת באמת לתוכנית הגדולה של הדברים... שזה לא משנה. עם זאת, כאן למטה על כדור הארץ לנסות לקבל כול זאת נכון... זה סוג של כן! עם זאת, כפי שכתבתי זאת... אולי זה לא!

פדרציה של אור: זה פשוט לא, בלוסום. מה זה משנה אם את מאמינה למה שנשמה אחת אומרת ואחרת מרגישה אחרת ממך? הדבר היחיד שמדאיג אותך הוא... איך משהו גורם "לך" להרגיש.

בלוסום: הכול טוב ויפה. עם זאת, כפי שדנו לפני כן... רק מפני שמשהו גורם לי להרגיש שלא בנוח, אין המשמעות היא שאני לא מרגישה שזוהי בהכרח אמת.

פדרציה של אור: מובן. עם זאת, אם משהו מהדהד כאמת ועדיין גורם לך להרגיש שלא בנוח... אזי הבה נשאל... איזה שירות זה מהווה לך?

בלוסום: מודעות?

פדרציה של אור: מודעות של אפשרות? הכול אפשרי...

בלוסום: אוקיי. הבה ננסח זאת כך. אתם אומרים שישנן אמיתות שעומדות להתפרסם אשר יגרמו לשוק ולתעוב. איזה שירות יש בכך לי?

פדרציה של אור: אמת. אנו נמשיך לענות לכם... בכך... אף על פי שחלק מהאמיתות יגרמו לכם לשוק וישבשו את האיזון של העצמי... זה שירות במובן של פתיחת האפשרות להיות העצמי האמיתי שלכם. כיוון שכאשר אתם מגלים אותו... אתם תראו איך, מה הוא מייצג... למעשה ברמה הרבה יותר גבוהה... אין זה משנה... למרות שאחד יכול להתפוצץ מגילויים מעין אלה.

כל מה שעומד להגיע אליכם יהווה שירות. כיוון שאז אתם קורנים כפי שאתם אמורים... כפי שאתם "מיועדים" לעשות!

היה לכם שמץ של מושג בלהיות טעונים באופן מלא... כשהרגשתם ששום דבר יכול להרתיע אתכם, לא משנה מה... מלהיות בכוח מלא של אור ושל שירות. אנו אומרים בשנית... לא משנה מה!

בלוסום: כן. זה כך.

פדרציה של אור: לכן, אנו מציעים...עם כל מה שמוצג... לא רק במדינות החוות מהפך גדול... עם זאת, בכול המצבים והנסיבות... אנו מבקשים שאתם תתנתקו מכל זאת. התנתקו מכל דבר שאתם קוראים או שומעים או רואים וחיו רק בתוך האור הבהיר שלכם.

בלוסום: קשה עבור אלה במדינות אלה לא להיות מעורבים. כאשר זה נוגע באופן בו חייהם עשויים להיות מושפעים.

פדרציה של אור: חייהם רק יושפעו אם הם מאפשרים לזה להיות כך.

בלוסום: עם כל הכבוד... ספרו זאת לאמא אשר רק צפתה בבנה מת מחוסר מזון או אישה שחיי בעלה נלקחו על ידי קליע. איך הם יכולים להתנתק? האם אתם מבינים את מה שאני אומרת?

פדרציה של אור: כמובן. אין אנו אכזריים, בלוסום היקרה. אנו רק מנסים לסייע לכם "לעבור דרך זמנים אלה". ואנו יודעים כי הדרך לעשות זאת, היא לחיות/להיות באור שלכם... לא משנה מה!

אנו מגיעים מהבנה עליונה. אנו מכירים זאת ואנו מקבלים שאנו לכן, רואים נסיבות המגיעות מרמה עליונה זו. עם זאת, אין זה לא אפשרי גם עבורכם, להגיע מאותו מקום... באם אתם מאפשרים לחופש המחשבה הזה להיכנס פנימה. באם אתם מאפשרים לידיעה של אור האהבה למלא את הווייתכם ולרוץ דרך מאוד עורקיכם.

שום דבר... בכל האמת... יכול לעצור אתכם מלהיות בביטוי העליון של עצמכם... למעט דבר אחד... אתם!

מבנה העצמי שנכפה על אחד... הוביל אחד להאמין שהם שווים כה מעט. עם זאת למבנה האמיתי של העצמי אין גבולות.

זו משימתנו... מטרתנו... לעזור לכם להרגיש זאת.... להפוךלזה. נשמה בלי מגבלות... בלי גבולות של העצמי.... רק ביטוי טהור של העצמי. כיוון שבאמת... כאשר מפרקים את כל הכלים הכבדים, אחד יכול להיעשות מודע לכל מה שהועמס.

זו הסיבה מדוע אנו מבקשים שאתם תתנתקו... שאתם תשחררו את האמונות שלא משרתות.

כאשר אתם באמת יודעים את ידיעתכם האמיתית....אתם הינכם אתם... אתם האמיתיים.

אתם כולכם העוצמתיים.

הסתכלו על מילים אלה.

אתם כולכם העוצמתיים.

אפשרו לזה להדהד אתכם... אמרו לעצמכם "אני כול העוצמה".

עם זאת, לא פשוט להגיד זאת... לא פשוט לנסות להאמין בכך...הרגישו זאת... דעו זאת.

דמיינו מה יכול להתבצע באמצעות ידיעה זו עבור הטוב הגדול העליון ביותר.

לאלו פלאות תהיו מסוגלים?

לא יהיה פחד... משום דבר.

לא יהיה פחד בעתידכם... לא פחד במה שאחרים עשויים להציע... לא פחד מהתוצאות.

אם אתם באמת יודעים את עצמכם שהנכם כולם עוצמתיים... מה שאנו אומרים לכם... אתם באמת... לאחר מכן דמיינו, יקרים, איזה הבדל זה יעשה לכל דבר.

שכל אדם מגיע לזכור/ללמוד/לדעת זאת עבור עצמם... איזה שינויים יתרחשו עבור הטוב הגדול ביותר?

הידיעה שאחד לא יכול להיות מושפע על ידי מישהו או משהו השונה מאשר מחשבותיהם והרגשותיהם האישיים האינדיבידואליים. אחד נמצא בשליטה על מחשבותיהם והרגשותיהם....

בלוסום: יכולה אני להפריע? האם זה באמת אמיתי? מה לגבי שליטה במחשבות והשינון שנשלט במודע על ידי אחר ומוזן דרך התת מודע של האחד? נאמר לי שזה אפשרי.

פדרציה של אור: אפשרו לנו לומר משפט אחד...

אהבה מנצחת הכול.

אל תשכחו זאת אף פעם.

כל סוג של אמצעים שנמצאים במקום כדי לרמות ולהערים... אל תשכחו זאת אף פעם!

אהבה מנצחת הכול.

תמיד, תמיד, תמיד תחזרו למשפט זה. לא משנה באיזה מצב/תרחיש אתם נתקלים בו... שם בחוץ... או באופן אישי...

אהבה היא התשובה.

בלוסום: עם זאת, שמעתי ששליטה במחשבות יכולה להיות כה מדויקת שהיא גורמת לכם להאמין שחוויתם חוויה כאשר למעשה לא חוויתם.

פדרציה של אור: חזרו לאהבה!

בכל הדברים... זכרו שאתם אהבה.

בכל הפעמים... זכרו שאתם אהבה.

כאשר אתם עושים זאת... כאשר אתם עוטפים את עצמכם בה וכפי שהיא... שום דבר לא משנה... חוץ ממנה!

בלוסום: אני קולטת זאת... כל מיני דברים מזה... זה יכול הכול להפוך למבלבל מאוד.

פדרציה של אור: רק אם אתם תאפשרו לכך להפוך למבלבל. במקום זאת... אם אתם משחררים את כל המחשבות של בלבול ויוצאים החוצה... ונושמים את ריח הפרח... או מקשיבים לשיר הציפורים ומאפשרים להווייתכם להדהד עם זה... אהבה טהורה... לאחר מכן הבלבול עוזב... רק עבור זמן זה.

אנו מציעים שאתם תעשו את הטוב ביותר שלכם כדי להתמכר לכול מה שהינו של אהבה. אפשרו לעצמכם לצחוק. אפשרו לעצמכם לחבק אחד את השני... שחקו עם ילד... לכו בקצות האוקיאנוס... רוממו את לבכם לשמיים בלילה... עשו את כל הדברים שמביאים לכם שלום ועזרו לעצמכם להיזכר מי אתם באמת. שאפו אהבה.... תמיד, תמיד, תמיד. פעילויות אלה מחברות אתכם עם האמת שלכם.

הפיגו את הבלבולים שמפוצצים את המחשבה. הם נמצאים שם לשם כך... לבלבל ולעמעם את האור שלכם.

דמיינו מפעם לפעם שהאינטרנט לא קיים וחזרו לטבע והגיחו את עצמכם באהבה העליונה שהיא מציעה. זה הינו שירות לכול.

אנו בוחרים לעזוב זאת שם ביום זה. לא רק אנו מבקשים מכם לשקול את מילותינו.... אנו מבקשים מכם גם, לפעול בהתאם להן... ובעשותכם זאת... אנו מאמינים שאתם תדעו שאנו... עבור האחד... כאחד... מהווים אמת.

בלוסום: הביאו את הזמנים הטובים. תודות רבות, חבריי! באהבה ובאור.

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר

http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge