Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - December 19, 2013

Blossom Goodchild - December 19, 2013

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 19 בדצמבר 2013

 

בלוסום: ברוכים הבאים. ראשית, הייתי רוצה לפתוח את ליבי באהבה לכם... נעשה!...ושנית, לשאול על עמודי האור האדמדמים היפים שנלכדו בתצלום לאחרונה. (ראו בלוג שפורסם http://blossomgoodchild.blogspot.com/). זה, עבורי, הוא כה דומה לתמונה שהראיתם לי לפני זמן רב בשנת 2011 כשהעליתם זאת לראשונה. האם אתם יכולים בבקשה לאשר באם זה מה שאתם דברתם עליהם... או משהו אחר?

פדרציה של אור: ראשית, אני שולחים אהבה בצורה שופעת לכל אחד מכם. אנו מוצאים זאת הכרחי לקחת בחשבון את מה שאנו מפנים במונחים של דיוק... ואנו מתפרצים קדימה עם חתימתנו בדרך זו. ובכן, כן, אכן היינו אומרים שזוהי ההתחלה של מה שאנו דברנו עליו.

בלוסום: הכוונה היא שיהיו הרבה יותר?

פדרציה של אור: כפי שהבטחנו, יהיו. עם זאת, קחו בחשבון את העובדה ש"תמונה" זו נלכדה כהרף עין. היינו מנבאים שכאשר מגיעים העמודים...הם יישארו ויסעו... במערך של אור של קשת בשמיים...וכפי שהיה עם זיקוקי הדי-נור שלכם כאשר נוחתים... יהיה שטף של "אוה" ו"אה"!

בלוסום: ובכן, זה בהחלט יהיה תענוג לראות אותם למעשה לאחר כל הזמן הזה, זה בטוח! משהו נוסף שאכפת לכם לדבר עליהם?

פדרציה של אור: דברנו עליהם במידה עצומה לפני זמן רב כאשר... ושום דבר השתנה בהתייחס לצורה (לתבנית) שיש לחוות אותם. כשאחד מבחין במבט חטוף והופך להיות  נשטף ביופי שלהם... אחד גם יחווה את ההרגשה של קודים הנחפזים דרך המוח. זה כמובן יפעיל את מה ששכב רדום כפי שאנו גם דברנו על כך.

בלוסום: ובכן, האם אני יכולה להיות אמיצה כדי לשאול אם עמודי אור אלה הם חלק מהאירוע שדברתם עליו?

פדרציה של אור: אכן, זה נכון...האם לא ציינו שזה אינו עניין רגיל? זוהי תוכנית אב ולכן לא משהו שאחד יצפה מתצוגה חובבנית כלשהיא. אנו גם דברנו, על מה שיתרחש בהתייחס להתעוררותכם. זה יהיה דבר אחד אחרי השני שמוצג...איזה מראה עבור לבכם להתמכר על/בתוך/דרך.

בלוסום: תודה. כפי שאתם בוודאי יודעים, נכדי הגיע לעולם בשבוע זה. האם אתם יכולים לדבר איתנו לגבי גלגול נשמות וכו' "לאחר" האירוע, כפי שרבים שאלו לגבי זה. איך כול זה יסתדר?

פדרציה של אור: היינו אומרים לכם שזה דיון מאוד מורכב. כיוון ששוב זה תלוי במקום שכל נשמה "היא" בתוך המסע שלהם. כיוון, שכאשר האירוע מתרחש, בלוסום היקרה...זה לא יהיה שאחד הגיע לסוף המסע שלהם. נתיב הנשמה ממשיך כפי שתמיד זה היה ותמיד יהיה. עם זאת, מה שאנו היינו אומרים הוא:

האירוע הוא הזדמנות שיהיה שינוי לא ייאמן קדימה/כלפי מעלה בתוך צמיחתה של הנשמה.

כאשר אתם שוקלים את כל מה שחוויתם עד כה... וכל מה שהושלם...  אחד לא יכול להתאפק אלא להיות גאה בעצמו באבולוציה של התרחבות נשמתו דרך/כפי/של אהבה. עם זאת... אירוע זה הוא אולי טקס סיום הלימודים. ההכרה בהשלמת כל העבודות שנעשו היטב.

זה... היינו אומרים...  באמצעות מילים ששוב אינן מספיקות... פרס עבור כל מה שהושג.  דחיפה למערכת. הערכה מחדש של מיהו האחד ובאיזו מידה הם נסעו טוב.

גם זוכרים, שמחזורי חיים רבים רבים יצאו לדרך על מנת להגיע לרגע מאד זה בזמן.

אוה, כמה אנו משתוקקים להביע מעומק הלב... עם זאת, אין אנו יכולים.

אנו אומרים שאתם תחוו תחושה של אופוריה... ובהרגשה זו של זה... אתם תדעו על ענווה. אתם תדעו על האמת באהבה ואיך זה מרגיש בתוך העצמי של הנשמה לאהוב את הכול וכל דבר באותו זמן... ללא שיפוט.

פשוט...לדעת אהבה בצורתה הגבוהה ביותר.

זה מה שעומד להגיע אליכם, נשמות יקרות. ובאותו רגע...כל מה שאינו מאהבה בצורתה הטהורה ביותר יישכח.

אתם ידעתם את ההרגשה הזו לפני כן....עם זאת, לא הייתם יכולים להשיג גישה אליה. כאשר היא חזרה, אתם תזכרו אותה מיד והבית יבוא אליכם... ואילו, במשך זמן כה רב הנשמות היקרות האמיצות שלנו על פני כדור הארץ... אתם הרגשתם שאתם הייתם כה רחוקים ממנה.

בלוסום: זה באמת נשמע נהדר... כפי שאתם אומרים... מעבר למילים. אני כה  רוצה ללחוץ עליכם בשביל מסגרת זמנים... מכיוון שכזו התרגשות נבנית בתוך שיחותינו ביחד ולכן אני...בצדק או שלא כדין... מניחה שזו תהיה לא ארוכה עכשיו... עם זאת, עם כל הכבוד... ומניסיון... אנו יכולים לעשות זאת שוב מחדש באותו זמן בשנה הבאה!

פדרציה של אור: אכן, הדאגה של רבים באשר ל"מתי" היא עניין אשר גרם למחלוקת רבה בשיחות במועצה שלנו. אנו עושים כמיטב יכולתנו לשמור אתכם "מעודכנים" מבלי לגלות את התוכנית...כיוון שזה כפי שאתם יודעים הוא בניגוד לחוקים.

דעו בלבכם שזה עומד להתרחש...כפי שרבים מכם כבר עושים. היצמדו להרגשה של האמת אשר ההדהוד של מילים אלה מעורר מבפנים. היצמדו גם לאור שזה אתם והמשיכו להאיר אותו מהווייתכם כשאתם מתקשרים אחד עם השני...כיוון שזו הדרך שזה זה... וימשיך להיות.

בלוסום: תודה לכם. אנו במידת מה ירדנו מהמסלול בהתייחס לשאלת גלגול נשמות. האם זה יותר מדי מפורט להיכנס לתוך זה ממש עכשיו?

פדרציה של אור: זה מדי מפורט להיכנס לתוך זה בכל זמן... לא כול שכן בהתייחס "לאחרי". עם זאת, אנו נעשה כמיטב יכולתנו לתת לכם קצת מידע להשביע את התיאבון.

מה שאנו רוצים להגיד...כמה ימצאו זאת שזה יותר מדי להתמודד עם זה.

בלוסום: אוו אה... קדימה! החזיקו את כובעיכם!

פדרציה של אור: עבור כמה נשמות אשר נסעו במידה רבה ואפשרו להווייתם להתקדם למצב נאור מיוחד... לא יהיה להם צורך לעזוב את גופם הארצי אי פעם שוב. כיוון שהגוף צריך ללוות את הנשמה.

בלוסום: מצטערת להפריע.. עם זאת... עכשיו, על כדור הארץ...היא לא צריכה... כיוון שהנשמה עוזבת למקום אחר כאשר הגוף הפיסי "מת". ובכן, האם אתם אומרים שזה יהיה שונה?

פדרציה של אור: עבור כמה. עם זאת, בעתיד... עבור כולם.

לעת עתה... זה יהיה תלוי, כפי שאנו אומרים, על מיצוב הנשמה. ובכן, למה שאנו מתכוונים... הגוף צריך ללוות את הנשמה כששניהם נעשים קלים יותר... כיוון שהם ייסעו ביחד כשהם ימשיכו להתקדם.

בלוסום: יש לי הרגשה שזה יעורר שאלות רבות עבור אנשים... ובכן, האם יכולים אתם להבהיר זאת קצת יותר? מה אתם אומרים הכוונה ל"אחרי" האירוע... כמה אף פעם לא יעזבו שוב את גופם הפיסי. במילים אחרות... אף פעם לא ימותו... וכמה כן... בהתאם למצב/מקום שנשמתם השיגה "אחרי" האירוע.

פדרציה של אור: זה נכון. כמה עדיין ירגישו את הצורך לעזוב את הגוף הפיסי ולחזור... בשל מערכות האמונה וגם בשל "הצורך שלהם" "להתחיל פעם נוספת" עם דף נקי. זו בחירתו של הפרט... ואחד בוחר בהתאם להבנה של האמת שלהם בזמנם.

לכן, עבור כמה... יתבוננו וידגימו נסיבות אלה כאילו זה כבר... עכשיו.

אולם, עבור אחרים... הם יישארו בתוך הפיסיות שלהם ויהפכו "לאחד"... מיינד, גוף ונשמה בהרמוניה...וההופעה החיצונית... בזמן... תשקף את האור הפנימי. מה שנותר אך ורק לדמיונו של האחד עצמו. עם זאת, אם אתם חושבים על כך במונחים של "אורו של האחד מתרחב בבהירות באמצעות אהבה"... אזי תארו את התמונה שאחד יתאר ויציג לכבוד זה.

בלוסום: נשמע נהדר עבורי... ובכן.. אין יותר דיאטות!! יההה!

פדרציה של אור: עם זאת, האם לא רבים מגלים את הצורך למזון קל יותר... ומוצאים שמערכותיהם דורשות ומשתוקקות רק מה שהינו האכלה מזינה כדי לקיים את הגוף הקל יותר שהם "מתמזגים איתו"?

בלוסום: אני מאמינה כך...בעצב אני לא אחד מהם... עם זאת! אני עובדת על זה.

פדרציה של אור: אם אנו יכולים לסכם אז... ולתמצת  את ה"צ'אט" של היום...האם אתם לא מבחינים ש"החיים" ימשיכו הלאה.... במובנים מסוימים... מאוד כפי שהם עכשיו....

בתלות בבחירתו של אחד לשנות... אחרי השינוי!

כיוון שלמעשה שינוי יתרחש בתוך כולם... עם זאת, ההחלטה תיעשה באשר אם או אם לא אחד בוחר לשנות בשל השינוי... או להישאר באותה מערך מיינד... למרות שהם צריכים להכיר בכך שהשינוי ללא ספק מתרחש.

עבור אלה אשר בחרו לקבל ולהכיר בכך, אנו אומרים....

בלוסום: חכו רגע ...הרשו לי לנחש.... "שמרו על הכובעים שלכם"?

פדרציה של אור: נכון באופן מיידי. כיוון שההתרגשות בתוך הנשמה תגרום לאחד להיות בכזה "מצב רוח מרומם"... שהתשוקה לישון תהיה רק מקרית ותיעשה כאשר היא נדרשת באופן מוחלט. עם זאת, תהיה בוודאי יותר תשוקה לחזור למצב מדיטטיבי על מנת לקבל בחזרה אנרגיות  ו"לעוף משם" לזמן מה למקומות שאחד לא היה יכול לעשות כך לפני כן.

בלוסום: עכשיו, אני יכולה לטעות... אבל, משפט אחרון זה עבורי... הוא משפט שהייתי רוצה לדון עליו בתקשור הבא... כיוון שאני הרגשתי שאתם לא בכוונה (אוה אלוהים, אני נשמעת כה אינטליגנטית!!) מדברים על העברתנו למקום אחר?

פדרציה של אור: נכון... עם זאת, אכן, בלוסום, זה לפעם אחרת כאשר אנו לא בסופה של הפגישה.

לכן, אנו לוקחים את ההזדמנות האחרונה הזו לפני התאריכים של חופשת חג המולד שלכם... להציע לכם  את אהבתנו העמוקה.

אנו כה נהנים בזמנים אלה איתכם... והרגשנו כה הרבה אור ואהבה מכולכם. זה גרם לנו להתנפח עם אושר המתקבל מכם... אהבה זו...כשהיא גדלה ובהירה יותר בכל רגע מכל אחד.

נשמות יקרות...אנו אוהבים אתכן.

אנו מכבדים אתכן.

עבודתכם על כדור הארץ תהיה מתוגמלת באופן שאתם לא יכולים להבין...עד אותו רגע מאוד כאשר...הכול יהיה הגיוני.

האם זה הגיוני לך, בלוסום?

בלוסום: אוה כן. תודה רבה מאוד לכם. זה תמיד כזה תענוג לדבר איתכם ואנו נשמור את העיניים שלנו אל השמיים...רק במקרה שעמודים של אור אלה מחליטים להופיע.

פדרציה של אור: זה יהיה רצוי לעשות זאת.

בלוסום: לאט ובזהירות עכשיו נדי!  זהו סוג ההצהרה שהכניסה אתכם לצרות לפני כן!

פדרציה של אור: אנחנו אם כן... משאירים את זה שם... כשאנו עוזבים.

בלוסום: אוקיי מגניב... חג מולד שמח....לאחד ולכולם. הו הו הו !!! באהבה ובתודות. 


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge