Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - December 10, 2013

Blossom Goodchild - December 10, 2013

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 10 בדצמבר 2013

בלוסום: בוקר טוב! האם אתם בסדר? בהחלט הרבה דברים קורים בראשי כך שאנו נתחיל מייד, אם אנו יכולים?

פדרציה של אור: זה בסדר באופן מושלם ואנו שמחים להיענות לך בתשובות לעניינים שעשויים להיבחן בחזית המיינד שלך.

בלוסום: בסדר. הגיע אלי שאנשים רבים קשובים לדברים שונים ואני מעיזה לומר אמיתות שונות בהתייחס להתעלות ולאירוע. עם זאת, כל אחד עם כוונה טובה, אני בטוחה... ולכן זה מגיע "מהאמת שלהם". עם זאת, בוודאי שמישהו/כמה ערוצים טועים? אני מתכוונת שאלו יכולים להיות אפילו אתם! לדוגמא.. האם הכוכב שביט איסון  (Comet Ison)הוא או הוא לא ספינת חלל... כמה אומרים שהוא ספינת חלל... והאירוע עומד להתרחש או לא...האם אנו יכולים לקבל כמה הבהרות על כך, בבקשה?

פדרציה של אור: אנו מבינים באופן מלא את שאת מעלה. ועם זאת, האם יכול להיות שכל אחד הוא אמת עבור אחד היודע זאת כאמת?

בלוסום: לא, עם כל הכבוד... אני לא קונה את זה... כיוון שכוכב השביט הוא או כן או לא כוכב שביט.. או האם הוא או האם הוא לא ספינה?

פדרציה של אור:  כוכב שביט/ספינה כולל את שניהם.

בלוסום: איך לא דברתם על כך כששאלתי אתכם על כך, לפני כחודש בערך.

פדרציה של אור: כיוון שאנו בוחרים לגלות מידע כפי שאנו רואים אותו כמתאים, כאשר אנו רואים התאמה. הרשו לנו להיות די ברורים איתך, בלוסום...זה לא שאנו בוחרים שיהיו לנו סודות. אין זה הטבע שלנו... עם זאת, אנו כן בוחרים להיות בעלי הבחנה ולכן לאפשר למידע להגיע בקצב/במרחב אשר מאפשר לדמיון של המיינד לא לברוח בתוך עצמו. כאשר אנו נותנים מידע באופן בו אנו מאמינים שאנו "על המסלול/המטרה"... ואז אנו מרגישים  שאנו מסייעים מבלי לשלוח את המיינד לנדוד בתוך מערבולת וירטואלית.

בלוסום: מספיק הוגן...ובכן, האם יכולים אתם להמשיך על הכוכב שביט/ספינה?

פדרציה של אור: זה מידע בהתייחס לעניין זה שאנו מעדיפים לשתוק לגביו בזמן זה?

בלוסום: אוקיי.  אני אכבד זאת ולא אדחוף את העניין, עם זאת האם אתם מוכנים לאשר שזה יותר מאשר רק כוכב שביט?

פדרציה של אור: אכן.

בלוסום: אוקיי... לעת עתה אני אשאיר זאת שם, מכבדת את רצונותיכם...ולגבי האירוע...מדוע זה יהיה שכמה אומרים שלא תהיה "התרחשות" בפועל ושאנו חווים אירוע באופן אישי דרך התודעה האישית שלנו העולה בקצב משלה?

פדרציה של אור: בכבוד חוזר עבורך, בלוסום...ולכל אלה הקוראים מילים אלה...אנו לא יכולים ולא רוצים להגיב על המידע המובא דרך אחרים. זה מה שאנו בוחרים להביא כדי לסייע לאנושות באמת שלנו...מה שאחרים מדברים עליו...זה לא "מכוונן" ישירות למה שאנו אומרים...אין זה העסק הישיר שלנו.

וזה מה שאנו אומרים...עומד להיות אירוע...במונחים של התרחשות שתתרחש כך שהעיניים יראו...האוזניים ישמעו.. והלב ירגיש.

זה.. במונחים של יצירות מופת ענקיות ארציות שלכם...עומד להיות האנרגיה הגבוהה ביותר וההתחרשות ההשראתית ביותר שהתרחשה אי פעם לאורך זמן.

זה באמת אירוע שאנו מאושרים ושמחים "לפקח"...

בלוסום: ובכן, בסופו של דבר, אתם כן אומרים שאתם "המפקחים על המפקחים"!

פדרציה של אור: עם זאת, לא רק שאנו נפקח על התרחשותו, אנו גם ניקח חלק בו. כיוון שאנו לא רואים זאת הולם לעבור את כל הדרך הזו אתכם ולא ליהנות גם מהאירוע בפועל עצמו. כיוון שלמעשה תהיה שם הרבה שמחה.

בלוסום: זה די מוזר, לראות שאני האחת שבקשר איתכם, שאני פוסחת על שני הסעיפים בגין זה.. ובכן אולי לא על שני הסעיפים לגבי שזה באמת מתרחש, כיוון שאני מרגישה, שיום אחד זה יתרחש...עם זאת, מה גם שכשזה מתרחש בערך בזמן זה.... כפי שכמה משערים. נראה שאני רק ממשיכה עם החיים היומיומיים שלי ומדי פעם אני חושבת על האירוע וחושבת "וואו זה יהיה טוב!"... עם זאת, זה לא משהו שאני מתמקדת עליו הרבה. האם אני צריכה להתמקד עליו?

פדרציה של אור: מה שאת צריכה או לא צריכה לעשות, בלוסום, זה לגמרי נמצא בהחלטתם של הרגשות בתוכך... והאם הם מרגישים או לא מרגישים נוח או בחוסר נוחות. אנו לא מגיעים לומר לכם לעשות משהו! אנו שמחים להציע הצעות שאנו מרגישים שייטיבו לרווחתכם... עם זאת, באשר לשאלה באם כן או לא אחד דבק ברעיונות כאלה... לגמרי אין לנו קשר לכך. כיוון שזה אתם... כל אחד מכם  שנמצאים בשליטה על הגורל שלכם.

זה גם תואם את העובדה שכאשר מתרחש האירוע...כל אחד יתנהג בהתאם למצב של נשמתם באותו זמן. כשאנו אומרים "מצב" אנו מדברים על המקום בו הלב שלהם שוכן... בהתייחס לאהבה...אהבה ללא תנאי שאפשרו לעצמם לקבל מעצמם...ובעשותם זאת... כל אחד בתורו... האהבה שהיא לכן הכול של עצמם. כיוון "שהמקום בפנים" הוא שמחליט על ההבנה ורמת ההתאמות שיתרחשו "כאשר האור זורח".

בלוסום: בהתייחס לאירוע, אני מניחה?

פדרציה של אור: אכן. כי שם צריך להיות שינוי בתוכנית התאורה האטמוספרית... בשל אנרגית האור שזורמת קדימה.

כיוון שבמשך עידנים של זמנכם...סופרו סיפורים לגבי כזו בהירות (magnitude) בהתייחס לעניין זה..

בלוסום: האם הם סיפרו? האם אתם מתכוונים לכתבי הקודש?

פדרציה של אור:  לא בהכרח כנקודת מיקוד... עם זאת, הם רמזו... במידה מסוימת... בהזכירם שלא כל מה שאחד קורא "בסיפורים דתיים רבים" זה אמת מלאה או שקרים מלאים. הם פשוט, באופן מתוחכם, "שונו" כדי להתאים לכוחות שהיו בזמן של הכתיבה מחדש. ובמקרים רבים, הכתבים הראשונים...שמושפעים מאוד על ידי עניינים אלה של אמונה בניגוד לאמיתות.

בלוסום: חכו רגע, אני צריכה לקרוא את זה בשנית במקום לעבור ליד זה...אה.. האם רוצים אתם לפרט?

פדרציה של אור: לא במיוחד...כיוון הלב יודע לראות מבעד ל....די בבירור...את מה שמושפע על ידי ממשלות ומגידי עתידות ומה שבאמת הגיוני ורלבנטי. כאשר אחד שלט באמנות  של "הרגשת האמת" במידה כזו של בהירות... אחד יכול מיידית להבחין בין השתיים. זה כול מה שאנו מנסים לתאר.

בלוסום: אוקיי...אז, היכן היינו?

פדרציה של אור: אנו מדברים על התרחשות האירוע. אנו מספרים לכם בכובד ראש שאנו מחפשים ללא הרף להביא לכם אמת באופן שיכול להיות "הגיוני ורלבנטי". כיוון שזו הדרך היחידה שאתם יכולים לדעת עליה עבור עצמכם. אז...אין חשיבות למה שאתם נתקלים באמצעות מסרים שונים הנשלחים מממלכות אחרות.. אחד יכול לקבוע את המקור שלהן.

בלוסום: עם זאת, אנו כולנו מתעלים בקצב שלנו אפילו עכשיו, האם לא כן?

פדרציה של אור: כמובן. וכל אחד מודע לכך...השינויים שהתרחשו בתוככם... וימשיכו לעשות זאת. עם זאת, זה בקנה מידה אישי...כאשר האירוע מתרחש...קנה המידה האישי ממשיך להיות במשחק, עם זאת על רמה הרבה יותר גבוהה. זה קצת כמו משחק סולמות ונחשים שלכם... בו... אתם תגלו שבזריקה אחת של הקובייה... אתם נעים לריבוע שיש בו סולם ומוצאים את עצמכם הרבה יותר במעלה הלוח מאשר אחד שהיה שנייה לפניכם.

זכרו שכל אחד הוא בכל מקרה בעמדות שונות של המשחק. לכן, הם יהיו עדיין בעמדות שונות של המשחק לאחר האירוע עבור אחד שלא ניתן לקחתו למקום בו הם לא יכולים להדהד בנוחות. אחד לא יכול ללכת לעמדה גבוהה יותר מאשר הווייתם יכולה להדהד בתוכה. הם היו מרגישים שאין להם את הידע הניסיון והכישורים להתמודד עם זה. אחד יעלה מרצונו למצב של הווייה המתאימה לחליפתם החדשה!

בלוסום: אז, איך זה מתקשר עם רבים מאיתנו הבאים הלוך ושוב על/דרך הגשר כדי לסייע לאחרים לעבור על פניו?

פדרציה של אור: כיוון שאלה הנועדים לחובה זו, יסייעו לאלה להבין ולעלות גבוה מספיק כדי להיות מוכנים לחצות לארץ חדשה.

זוהי הכנה של הנשמה... לא של הרגליים!

לכן, כשאנו מדברים על אלה המביאים את האחרים על פני... אחד עשוי לשקול את העובדה ש"באופן מיידי".. רבים אשר חשבו שיש להם מעט להציע, ולפעול הדדית עם אף אחד... ימצאו את עצמם בראש מועצת המנהלים של המורים. כיוון שכל הידע שהם זכו לו במודע יהפוך לג'לי עם הידע הידוע מלפני שנים רבות... ואחד ימצא את עצמם בתפקיד של סיוע של נשיאת/מתן ידע. מאפשר לאחרים ל"קלוט זאת".... להבין מה מונח בתוך עצמם... על מנת לגלות מה מונח מעבר למסכים.

רבים מכם מרגישים  שעולמכם אינו מוכל להתרחשות מעין זו... שנשמות רבות אינן מוכנות.

אנו אומרים לכם... שראשית...

אמא כדור הארץ היא יותר ממוכנה.

היא מחכה בסבלנות בשקט שליבה יחזור לחיים ושוב יכה בקצב של כל החיים.. בהרמוניה עם כל מה שיש.

שנית... נראה שנשמות רבות לא מוכנות... הן עדיין ישנות... עם זאת, זה לא אומר שרבים יתעוררו כאשר פעמון האזעקה הכול-יכול יצלצל את פעמונו! יהיו רבים אשר יקפצו ממיטתם בבהלה... מתעוררים משינה מאוד עמוקה... לאחר שהיה להם חלום-בלהות מוזר!!!

זה הזמן!

זה הזמן שהעצב של עולמכם יתפוגג ושמחת העולם שלכם שתתפוס את מקומה.

כך גם עבור אלה היכולים לשמוע את צלצול האזעקה... עם זאת עדיין מסרבים להתעורר... וממשיכים להיסחף חזרה לשינה... עולמם לכשעצמו יהיה בעל נטייה בהירה יותר.

שום דבר לא יברח מהתעוררות זו... עם זאת, היא תהיה ברמות רבות.

אנו מודעים על אלה אשר דואגים בגין האחרים ונושא זה שהם יישארו מאחור.

במילים מסוימות הנבחרות בזהירות... לסייע.. היינו אומרים את זה במובן של...אף אחד לא יכול להישאר מאחור... כיון שזה יביא לשיפוט בתוך המשחק, האם לא כן? עם זאת, אנו נסביר שכל אחד יעלה... עם זאת, זה יהיה בהתאם לאלה הממוקמים על הלוח.

בלוסום: האם המשחק על הלוח אי פעם ייגמר?

פדרציה של אור: לא עד שכל אחד נחת בבית. כן, כמה מהר יותר מאחרים... עם זאת, לכל אחד ניתנות אותן הזדמנויות... אפילו אם הנסיבות מופיעות בצורה לגמרי שונה.

דעו זאת, חברינו... המשפחה שלנו...

אנו מגיעים באהבה.

אנו אהבה.

מה שעומד להיות מוענק לכם היא אהבה.

מה שאתם היא אהבה.

מה שמהשתלב עם האנרגיות שלכם שיש לכם עכשיו...ייכנס לתוך המערכות שלכם...ידיעה גבוהה יותר של אותה אהבה.

כיוון שאהבה היא אהבה היא אהבה היא אהבה היא אהבה...הנחווית על/ב רמות שונות של עצמה... באמצעות עצמה... דרך עצמה.

החוויות שאחד חווה הן חוויות שצריכות לחוות אותן!!

בלוסום: אתם צוחקים! כלומר?

פדרציה של אור: הכוונה, בלוסום היקרה... את... כל אחד מכם הגיע כדי לחוות...על מנת להיות חוויה של החווייה עצמה... באמצעותה אהבה יכולה לחוות את החוויות השונות של האהבה עצמה... באמת פשוט!

בלוסום: אכן. מצפה לחוות יותר מאותו דבר ברמות גבוהות יותר של עצמה! באהבה ובתודות רבות.

נ.ב. הייתי רוצה לשתף משהו מצחיק. כאשר אני מתקשרת, אני מדפיסה באמת מהר ולאחר מכן חוזרת מאוחר יותר לתקן את כל שגיאות האיות וכו'. הייתי צריכה לצחוק כאשר הגעתי לשורה יהיו רבים אשר יקפצו ממיטתם בבהלה... כיוון שבחיפזון שלי כשתקשרתי זה נקרא: יהיו רבים אשר יקפצו ממיטתם עם עוגת פירות !!!!


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge