Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - May 19, 2013

Blossom Goodchild - May 19, 2013

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 19 במאי 2013

בלוסום: בוקר טוב לכם אני מקווה שהכל טוב ב"עולמכם".

פדרציה של אור: וברכות לכם. זה לא יכול להיות משהו השונה מטוב...כיוון שזה המרחב בו אנו שוכנים... בבריאות לכולם... לכולם. אנו מבינים מהאנרגיה שלך, בלוסום, שיש לך עוד שאלות לשאול ושאת מרגישה קצת לא בטוחה לגבי הצגת שאלות "גדולות" כאלה. האם אין זה כך?

בלוסום: כן...נכון. עם זאת, פטפטתי עם עצמי ואני יודעת שאני יכולה רק לתת אמון בכם ומה שאתם בוחרים לפרסם, יש בו רק מן האמת ומה שאתם מרגישים שמועיל לחשוף. לכן, האם אני צריכה רק לירות לכוכבים?

פדרציה של אור: זה יהיה משהו שאנו רוצים שכולכם תעשו. כיוון שבידיעה יש את הטוב ביותר של כל דבר...היא שם בקצות אצבעותיכם. כל מה שנדרש הוא להאמין בעצמכם. אמון במי שאתם ובמה שאתם יודעים. זה יהיה חכם להבין את עצמכם בידיעה עמוקה יותר. כיוון שאתם נוגעים רק את פני השטח.

בלוסום: עם זאת, אנו כולנו מנסים מאוד קשה "למצוא" את עצמנו. אנו יודעים שיש הרבה יותר עבורינו... פשוט לא יכולים לתפוס זאת בצורה האנושית... ובמחשבה.

פדרציה של אור: עם זאת, אתם מתקרבים הרבה מאוד. ככל שאתם יותר מבינים מי אתם, כך ההבנה תגיע אליכם בקלות יותר. אולי, אנו יכולים להציע לא לנסות כה קשה! כיוון שבכך שאתם משחררים את עצמכם להיות מי שאתם.... פשוט להיות עצמכם ולשחרר את כל מה שמביך ומזיק לדפוסי המחשבה... שאהבה של האלוהות... זו מי שאתם...יכולה לזרום דרככם.

אפשרו לאהבתכם לזרום כמו פלגי מים בתוככם. דמיינו את הזרם של אור/חיים הזורם דרך הווייתכם... ואז דמיינו זאת נובע מכם.. בכל מקום שאתם... עם מי שאתם נמצאים בחברה איתו. אם אתם מאפשרים לזאת להיות בצורה טבעית...טבעית כמו נשמתכם...אתם בקרוב "תראו" את ההבדל בתוככם... ואתם תרגישו גם באופן מאוד שונה.

בלוסום: תודה לכם. אוקיי...אם זה אוקיי, אשאל אתכם שאלה נוספת מאחד מצוות המתרגמים?

פדרציה של אור: זה מוסכם, כיוון שזה גם שיעור לך, בלוסום, באמונך בנו ובעצמך.  זה מאוד מתאים לשרת צוות זה שאת מדברת עליו...רבים אינם מודעים לכל מה שהם עושים "מאחורי הקלעים" והזמן שהם מציעים בחייהם העסוקים. עם זאת, מהמקום בו אנו עומדים... ואלה בממלכות אחרות... אנו רוצים שהם יבינו שאנו איתם בכל צעד של הדרך. חשיבותם היא כה גדולה כמו המסרים שלנו כיוון שהם מסייעים לאפשר לאלה אשר מדברים בלשון שונה גם לקבל את הידע שלנו. לשם כך... אנו מאוד אסירי תודה.. דברי.

בלוסום: אוקיי.. השאלה שבחרתי להיום... ישנם כה הרבה תרחישים שונים שמסתובבים בהתייחס למקור שלנו. באמת שלכם... מה יהיה ההסבר שלכם על איך אנו בני אדם נוצרנו?

פדרציה של אור: ראשית, היינו אומרים את מה שאתם כבר יודעים. המקור האמיתי שלכם הוא אנרגיה של אהבה. ממנה, נולדו כל הדברים...כל הדברים נוצרו. שנים רבות רבות לפני שאפילו דנו במין האנושי, אתם הייתם "בחיים"... כיוון שאהבה היא חיים! היו לכם הרבה תקופות-חיים... או אולי אנו צריכים לומר "חוויות" על פלנטות רבות אחרות וביטאתם את עצמכם בצורות רבות שונות של זנים.

בלוסום: האם הייתם אומרים שכל בן אדם שחי אי פעם היה "בסביבה" לנצח?

פדרציה של אור: לא. כפי שאתם יודעים, ישנם נשמות "עתיקות" ו"חדשות". זכרו שהכול הינו יצירה....כמו לעיתוי של כל אטום של אנרגיה המותמר לתוך משהו חדש... אשר יכול להשתנות במידה עצומה.

בלוסום: ובכן... בחזרה ל"בריאתנו כבני אדם".

פדרציה של אור: איזה נושא מסובך ואנו בספק אם נוכל לכסות את הנושא בכללותו בפגישה זו וגם להתאמץ לאפשר שמחשבתך, בלוסום, תהיה מוגדרת ל"חישוב" שלנו על מנת להיות ברורים.

בלוסום: אני אתן לכך את הסיכוי הטוב ביותר שלי.

פדרציה של אור: וכך גם אנו. מנקודת המבט שלנו....הוחלט שהחיים על פני כדור הארץ יהוו משחק חדש. זה הניסוח שאנו בוחרים להשתמש בו... למרות שרבים עשויים למצוא התבטאות זו מעליבה. עולמכם לא נוצר בין לילה...ולא נוצר ב-7 ימים. כיוון שאין זמן. אתם הייתם מחשבה... שדרשה הרבה הכנה והתחשבות. אתם הייתם צריכים להיות צורה שונה של זנים...בכך שהיה עליכם ליצור כשהמשכתם. ניתן לכם רצון חופשי... לעשות כרצונכם.

בלוסום: האם לפיכך רצון חופשי לא קיים בפלנטות אחרות?

פדרציה של אור: לא כיחידים. יש רצון חופשי כתודעה.... שילוב כולל של מחשבה אשר יוצרת. לכן...על כמה פלנטות כאשר דפוסי מחשבה הם אחד...אין עימות של אינדיבידואליזם. אנו בוחרים להמשיך בנושא הדיון כשאנו יכולים לסטות לפרקים רבים רבים נפרדים.

"הסיבה" העיקרית היתה שבן האדם יבטא את עצמו "באופן אינדיבידואלי" כאהבה. זה לא יצא לפועל לפני הגזע שלכם. כמובן לא היתה הידיעה איך זה יסתדר... עם זאת, זה היה ניסוי גדול  שעדיין "מנסים" אותו אפילו ברגע זה ממש בזמן.

בלוסום: ובכן... מי יצר אותנו?... לגימה!

פדרציה של אור:  היו שם הרבה מעורבים.  זה לא התרחש כך שאלו מהאור הגבוה יותר דמיינו את הדימוי ובום!... שם אתם הייתם! כאשר אתם לוקחים בחשבון את המורכבות של הפעולות בכל הרמות של הבן-אדם...אתם יכולים לדמיין היטב את התשומה הענקית של מחשבה שנכנסה לכולם לצורך תפקודם.

אתם הייתם פרויקט חדש גדול.

כל המעורבים נתקלו בהתרגשות כה רבה ואהבה כה רבה שנשלחה על ידי "הצופים".

לפני שניתן ל"העלות באוב" "מודל" ... היה שם התהליך של גילוי בהתייחס לאיך מחשבה יכולה "לעבוד" בפעולה. התהליך היא ייחודי ומסובך מאוד. כיוון שעבור זנים אחרים רבים "הפעולות הפנימיות" בשום מקום לא קרובות כמו רב מחוברים.  לזנים אחרים יש הרבה יותר מבנה "פשטני". צוותים רבים היו מעורבים בעצמם בנושאים שונים שאחר-כך היו צריכים "לערבבם" ולהוסיפם לבריאה של בני האדם.

היינו אומרים שהמבנה שלכם הוא יותר מדי מסובך להיכנס בו בשלב זה. עם זאת, היינו אומרים שהיו שם ניסיונות וטעויות רבות ב"בבניה".

בסופו של דבר... היתה התרגשות רבה בגינכם. המטרה היתה לראות איך ביטוי של אהבה של יחיד יכול להפוך את עצמו במלאותו לביטוי השלם של אהבה.  כוונתנו היתה לתת בחירות למחשבה העצמית ולהתמודד איתן כשהן מתעוררות בתוך אותה מחשבה... ועדיין הכוונה קיימת... עם זאת, אנו ביטאנו לכם, לפני בלוסום, בתיקשורות המוקדמות שלנו ש... זה היה אכן ניסוי... והיו שם הרבה דברים שאנו ואתם היו אומרים "השתבשו לגמרי!"

בלוסום: האם אתם באמת מתכוונים לכך? כיוון שאתם אומרים שיש סיבה לכל הדברים. כשאתם אומרים שזה השתבש לגמרי... האם אתם מתכוונים בשל הדרך שזה הסתיים? בוודאי, חייבים להיות שם זנים על פלנטות אחרות שגם "פוצצו זאת"! ב"גשר" שאתם אמרתם שאנו נוצרנו על מנת לבטא אהבה...כיוון שזה כל מה שאנו יודעים להיות...ובאמצעות פיתוח עצמי... דברים השתנו...כיוון שלא הייתם מודעים שאנו כה בקלות "נשנה" את צרכינו לתוך תאוות בצע, קנאה.. שנאה וכו'.

פדרציה של אור: זה כך. וכפי שגם ציינו...בתחילה לא היתה דאגה גדולה...חשבנו שדברים "יוחלקו החוצה" במהירות. זה עשוי לעניין אתכם לדעת שהיו שם הרבה פעמים ששקלו עמוקות לאפשר לניסוי בכללותו "לפוצץ את עצמו" וזה יהיה הסוף שלו.  בשל ההשפעה שהיתה לכך על כל דבר... לא רק על הפלנטה שלכם...עם זאת כול מה שיש... היה ומושפע במידה רבה על ידי האנרגיה של כדור הארץ.

בבקשה, נסו להבין... כל דבר הוא אנרגיה... כל דבר הוא ממש אנרגיה אחת...כדור אחד של אהבה.

אם יש לך כאב באצבע כף הרגל הקטנה שלך...כל דבר אחר בגופכם מושפע על ידי כך...אין זה יכול להיות אחרת כיוון שזה אור חיים אחד הכלול בתוך גוף האדם... כיחיד... עם זאת האור יכול רק להגיע מהכדור האחד של אור...כיוון שאין שם שום דבר אחר.

אנו גם יודעים שהשואל התעניין באטלנטיס בהתייחס למקור. לכן, היינו מובילים לאמירה שזו היתה דוגמה טיפוסית... להתחיל איתה...איך הניסוי עבד מאוד טוב. אנו היינו גם מוסיפים...שבאותו זמן היו "ניסויים" אחרים שהתרחשו בחלקים אחרים של הפלנטה שלכם. מגזרים קטנים של שבטים, הבה נאמר... כל אחד הגיע עם אותו סדר-יום... כאהבה... עם זאת, הוחלט לתת הזדמנויות ל"רמות" שונות של בריאה ולראות איך הן מסתדרות. לכן, זה עשוי לעזור לכם להבין שעשויה לא להיות רק "תשובה אחת" לבריאתכם... כיוון שבאמת עשויות להיות דרכים רבות שנוסו כולן באותו זמן.

כשרבים מכם הפכו להיות מודעים... נפילתה של אטלנטיס היתה הביצוע של הנשמות עצמן אשר התגוררו שם. זה היה חלק מהעסקה...שלא תהיה שום התערבות והם היו "בכוחות עצמם".

בלוסום: האם אני יכולה להפריע כאן ולשאול... אתם אומרים שהרבה הושקע לצורך יצירת הגוף והפעולות שלו וכו'... עם זאת, באיזה שלב נהפכה הנשמה למעורבת.. האם אתם פשוט "התאמתם אותה בפנים" כהישג יוצא מן הכלל סופי?

פדרציה של אור: ידענו מן ההתחלה שהבריאה תצטרך את אנרגית האהבה על מנת להתקיים. בדומה לצעצוע הצריך סוללה על מנת "שיפעל". זה היה החלק המרגש ביותר מהכל.

בלוסום: ובכן, איך "ייחדתם" את אנרגית האהבה לתוך נשמות נפרדות?

פדרציה של אור: זה היה קל. דרך מחשבה. כדור של אהבה פשוטו כמשמעו הינו אהבה...שום דבר אחר... כך שלא היה קשה "לפרק אותו" לחלקים לצורך שימושים שונים. זה היה מורכב ב"איך"...עם זאת, אנו באים ממקום של ידיעה שניתן לתת לה ביטוי בכל מחשבה. וברגע שהמחשבה הסכימה להיתמר לתוך חומר... אזי ה"רצון" מאפשר שיתרחש ה"איך".

זה מאוד מסובך לנסות לספר לכם על כל חלק... כל שלב חדש כשהוא התרחש... עם זאת...זה לא היה כזו "חתיכה" שנלקחה מהכדור ושמו אותה בתוך צורת בן אנוש אותה אתם מבינים. תהליכים רבים, רבים, רבים, רבים היו מעורבים על מנת "לצמצם אותה" לאדם שאתם הינו עכשיו.

זה גם יסייע לכם להבין את החיבור שאחד עשוי להרגיש עם האחר או עם יחידים רבים... זה מרגיש חיבור חזק לנשמות מסוימות יותר מאשר אולי לאחרות. זה אולי מכיוון שאתם מאותה "חתיכה".

בלוסום: חתיכה נשמע כה "מוטעה"...עם זאת אני יודעת למה אתם מתכוונים. ענן לבן ביטא זאת כ"עלי כותרת מאותה שושנה"... מצטערת! אבל הוא מקבל את הפרס עבור הביטוי הטוב ביותר בגין משפט זה!

פדרציה של אור: "הוא" מקבל את הפרס אם היה רק אחד... כיוון אוה כה הרבה דברים! נשמה זו "היא כפי שהוא" לכל אחד. עם זאת, נשמה זאת היא הרבה יותר ממה שאת, בלוסום... או מישהו שמבין.. עדיין.

בלוסום: אני פשוט אוהבת אותו וזהו זה. ובכן... בחזרה לשיעור!

פדרציה של אור: ההרס של אטלנטיס היה מעשה ידי אדם. היתה הפרדה של נשמות...אולי אתם עשויים לומר על ידי אלה אשר "תפסו זאת" ואלה "שלא תפסו זאת". עם זאת, כיוון שלא היינו מסוגלים להתערב... עם צער רב קבלנו את הניסוי עבור מה שהוא היה... ואכן הרבה נלמד מכך.

אחד אינו יכול ללכת כנגד אהבה... ולצפות שלסיפור יהיה סוף מאושר. אכן, היו אלה אשר "ברחו"... הן בצורת בן אדם והן ברוח הנשמה. אנו מסבירים באופן מלא יותר אמירה זו באומרנו שכמה, פשוטו כמשמעו, ברחו והפליגו לחופים  יותר רחוקים להמשיך באהבה... ייתכן כי לאחרים הוסרו חייהם מאותו גוף מיוחד... עם זאת, הוחלף בתוך גוף אחר...במקום כלשהו על הפלנטה. שוב...פרק נפרד והספר שאף פעם לא נגמר.

אנו רוצים לספר לכם...שאחרי אירועים מסוימים שהתרחשו על הפלנטה שלכם במונחים של הרס עצמי... נוצרו חוקים חדשים... כיוון שאתם נוצרתם באהבה...מאלה אשר אוהבים אתכם... כשזמנכם עברו לידכם.. הכרחי היה ליישם את השינויים.

איננו שולטים בכם.. אינכם הבובות שלנו. אנו דואגים לכם...כיוון שאתם נוצרתם מאיתנו ואחד מאיתנו.

אתם נמצאים בזמן חשוב ביותר בחיים שהם עכשיו.

אנו מתבוננים בכם...כמו שאתם שומרים עלינו. זה עומד להגיע..."אירוע זה"... ששמעתם אותנו מדברים על כך... באמת משתנים חיים...זה עולם משתנה...זהו שינוי אוניברסאלי...הוא משנה כול דבר.  כיוון כשהשינוי הגדול ביותר מכולם מתחיל...ההשפעה של אהבה שתהיה על כולם... לא יכולה מכל מקום "להשאיר דברים כפי שהם".

זהו זמן חדש...הטוב ביותר מכולם.

כול מה שהיה...היה ניסוי.. שאתם בחרתם ברצון לקחת חלק בו...עם כל העליות והירידות שלו. כאשר חווים ניסוי...אף פעם אחד לא יכול להיות בטוח על התוצאה... עד שהוא מנסה ובודק.

בלוסום: ובכן, אנו בטוח ניסינו ואנו בטוח נבדקנו!!

פדרציה של אור: תוכניות הוצבו במקומן לפני זמן רב...כיוון שכל מה שנלמד ושהובן לאורך הפרשה כולה.. הביא את כולנו למקום בו עכשיו אנו מגלים את עצמנו. לפני זמן רב, הוחלט ש"לסיפור שלכם" יהיה "התחלה שמחה" ו,סוף שמח"...למרות שזו רק אמירה...כיוון שאין סוף.

זו הבטחה...

היה לכם את הניסיונות ואת המצוקה...אתם שירתתם הרבה יותר ממה שאי פעם התבקש מכם...

אתם לא.. לא יכולים... ללכת לא מתוגמלים עבור מאמציכם לתוך יצירת המופת של החיים.

וזמנכם לגדולה הוא עליכם.

פשוט המתינו וראו.

בלוסום: ובכן, אני בטוחה שישנן שאלות רבות המתעוררות כתוצאה משיחה זו... עם זאת, אני מודעת שאנו פשוט לא יכולים להכיל את הכול בפגישה אחת זו. שאלה אחת מהירה...כשאני יודעת שאתם מוכנים ללכת. הזכרתם לפני כמה שיחות שצווארנו מתארכים. מדוע... האם אנו הופכים להיות ג'ירפות?

פדרציה של אור: זה עבור המטרה של ניהול האור.

בלוסום: מדוע אנו צריכים צוואר ארוך יותר לעשות זאת?... האם "לב גדול יותר" לא יעשה את העבודה טוב יותר?

פדרציה של אור: לא.

בלוסום: אתם, בוודאי לא עומדים להשאיר זאת כך, הלא כן? רק שמץ של הסבר נוסף יספק רבים מאיתנו עם " צוואר קצר".

פדרציה של אור: האם לא רבים מכם חווים אי נוחות בצוואר? אכן!...שוב, אין זה סודי...זה רק לפעמים יותר מדי לחשוף...שאחד יקלוט את הכל בבת אחת. אנו משאירים אתכם באומרנו באהבה... כאשר יש לכם תומך המאריך את הראש, אשר קשור לשאר גופכם...אתם תגלו שזה הרבה שימושי להשתמש בו בצורותיו הרבות...כיוון שהוא יהיה מאוד גמיש.

נהנינו משיחה זו במידה עצומה. אנו מאמינים כי מה שבחרנו "לתת" הינו בר שימוש לרבים...ניתן לדחות זאת או להשקיע בתוך העצמי... בתלות על המחשבה ועל "העמדה" של כל אדם אשר קורא מילים אלה.

כיוון שאנו תמיד ציינו... כמו גם אחינו ענן לבן...אם מה שאנו אומרים לא מהדהד בתוככם...חפשו מה עושה זאת...כיוון שרק "האמת שלכם" חשובה עבורכם!

בלוסום: ואל תחשבו שאני אפתח בשנית במהירות אותה קופסה קטנה של תולעים... לגבי ההיבטים הרבים של מה היא אמת אמיתית...זה כמעט פוצץ לי את הראש...ואת המחשב שלי!! עם זאת, אתם אף פעם לא יודעים כמה אמיצה אני עשויה להיהפך. וואו, היום עברנו את השעה... זה טס.

תודה רבה לכם, ידידיי. אנו כולנו באמת אסירי תודה.

פדרציה של אור: אנו משאירים אותך ביום זה מוקפת באהבה ואנו מבקשים גם עבור אלה הקוראים מילים אלה... לדעת שהם פשוט מחוברים אלינו כמו הליידי אשר שמה את המילים על הנייר.

בלוסום:  אתם הולכים... עד הפעם הבאה.. באהבה ובתודה...כל כך הרבה!!!


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge