Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - May 10, 2013

Blossom Goodchild - May 10, 2013

מסר  של Blossom Goodchild מיום 10 במאי 2013

בלוסום: הלו בשנית "שם למעלה"! אני יודעת שאתם מודעים לצוות המתרגמים המדהים של התקשור הגלקטי. רבים אומרים שהם מרגישים שאתם איתם כשהם מתרגמים. הם שאלו אם הם יכולים לשאול אתכם כמה שאלות וזה יהיה העונג שלי להיות מסוגלת לעשות משהו בתמורה לכל מה שהם עושים "עבורנו".

פדרציה של אור: בוקר טוב לכם ולכל אחד מכם. אכן, זה נעים ואנו נעשה את מיטב יכולתנו כדי לענות לכם במדויק.. כדי למנוע בלבול.

בלוסום: נהדר. תודה לכם. השאלה ראשונה נוגעת בחוויה של שינויים ספציפיים בגוף הפיסי שלנו או סימפטומים כלשהם אשר עשויים להיות משויכים עם הגוף שלנו במהלך ההתעלות וההאצה של הרטט של התדר, ואם אתם יכולים לתת לנו עצה כלשהיא לגבי הסימפטומים ואיך לטפל בהם?

פדרציה של אור: ובכן, אנו היינו מתייחסים לנושא באומרנו כך.  הגוף שלכם כפי שאתם יודעים הוא מקדשכם.  הוא הבית שלכם עבור ניסיון החיים הזה.  במשך הזמן הרבה הועמס על גוף זה... בגרמו לו לעבוד קשה מדי ולא מתוגמל כיאות!  מה שהגוף שלכם דורש אינו נמצא במזון מהיר ובמשקאות תוססים. הוא לא נמצא בהתמכרויות מסוגים שונים...הוא נמצא בטבע. הוא גדל מתוך אמא כדור הארץ. מקורו מהעצים... עם זאת, אנו מרגישים שאנו אומרים לכם הרבה דברים שאתם כבר יודעים.

אכן כן, הגוף שלכם משתנה לזה של אנרגיה קלה יותר. הצד הקל יותר שלכם. היינו מבקשים שאתם "תקשיבו" למה שהגוף שלכם מספר לכם... כיוון שהוא יודע מה הכי טוב... עם זאת, רבים נוטים לחלוף בצד לחישות אלה. אדם נהפך כה תלוי במה שלא מתאים ולכן התרגל למה שאינו משרת כאשר זה מגיע למקדש שלכם. אדם בוחר להקל על התחושות, לפעמים. ישנה בחירה כמובן  וזה תלוי בכל פרט. אין אנו שופטים ולכן זה מעניין לראות את אלה אשר מכירים את התגובה ל"צריכה טבעית" על מנת להרוויח את השפע מהבית שתוכנן להפליא בו נשמתכם מתגוררת.

שינויים רבים התרחשו בתוכו במשך זמן רב. התגובה לשינויים אלה עשויה להיות מורכבת מכאבי ראש, עייפות, מכאובים וכאבים, מכאובי צוואר (כיוון שהוא התארך)... ועוד הרבה. עם זאת, אדם לא צריך לקחת על עצמו להרגיש... "אוה, אני לא צריך לעשות כלום בקשר לזה, אלה הם "סימפטומים של התעלות" כיוון שבשנית... אם אתם מקדישים זמן לתת "מזון טהור" לעצמי, אתם תגלו כמה הרבה ממחלות אלה נעלמות.

אתם שואלים איך ניתן לטפל בהם?... אהבה... באמצעות חשיבת מחשבות של אהבה טהורה. אין הם מחלות המסכנות את החיים... הם בדיוק ההיפך ובאמת... לא "רציניות" ומתישות כפי שרבים הופכים אותם להיות.  התהליך של שינוי יכול לפעמים להיות קצת לא נוח... עם זאת, אף אחד מ"סימפטומים" אלה "מחסלים" ברמה שמשאירה את האדם נכה. הרבה ממה שמתרחש בתוכו כה הדרגתי שאתם אפילו לא הבחנתם!

יש לכם לעשות קצת עבודת שדרוג לטובתכם והחידוש שהיא מביאה הוא שתרגישו הרבה יותר קל. אתם תמצאו קלילות בצעד ותנועה שחרור ש... כל מה שאנו יכולים לומר... מרגישים שונה.

הקצב בו אתם מקבלים התאמה זו הוא לגמרי תלוי בכם.  אין אתם יכולים ללכת נגדה ואתם תגלו שאתם תשתוקקו יותר ויותר לשנות הרגלי אכילה כשאתם מאפשרים לתפקוד הטבעי של אתה החדש לתפוס את מקומו.

כמובן שהיינו אומרים שמדיטציה יכולה לסייע לכם לראות את עצמכם דרך זה... עם זאת, בכל האמת, אין אנו רואים בכך נושא מרכזי . זה אכן שינוי גדול, אבל הרבה ממה שרבים מרגישים במהלך שינוי פיזי זה עשוי להיות עקב כמה עניינים אחרים... עם זאת "האשמה" נופלת על "הסימפטומים של ההתעלות".

בלוסום: אכן מעניין!

פדרציה של אור: חברים יקרים...חישבו על חילזון... הוא נושא את ביתו על גבו. יש לכם צורה אנושית שבה נשמתכם יכולה לשכון. ככל שאתם יותר מטפלים בצורה האנושית, כך נשמתכם יותר שמחה. יש בכך הרבה שכל ישר. אתה עשוי להסתכל על לחמניה מתוקה מצופה בזיגוג ולהשתוקק לה... עם זאת זוהי "שליטה ברמת סוכר....התניית סוכר"... למחשבה. אולם, נשמתכם...אם תינתן לה הבחירה, תעדיף הרבה יותר תפוח עסיסי מעץ... עם זאת, למרבה הצער, זה ב"זמנכם" אינו נגיש בקלות.

עם זאת, זה יהיה. יותר ויותר מכם הופכים להיות מודעים לטיפול בגופכם כפי שצריך להיות. אתם מביטים בעניינים שאינם משרתים ומשנים את הרגליכם. זה מאוד משביע רצון...כיוון שלהיהפך מודע למה שאתם מכניסים בתוככם, ללא ספק ייראה ויקרין מבחוץ כשאתם מתחילים להכיר בהבדל.

גוף חדש זה לא יהיה מסוגל לקבל את הרעלים, והוא יאפשר לכם לדעת כאשר זה יקרה. לעיתים, בדרך אשר תסייע לכם להכיר שמזון מסוים פשוט  לא מתאים יותר והגוף "ידחה" אותו.

כדי לסיים בעניין זה, היינו אומרים שהדרך הטובה ביותר עבורכם להתאים את עצמכם היא "להקשיב". דעו, מתי זה הזמן למנוחה.  דעו,  מתי זה הזמן לשחק. דעו מתי זה הזמן למזון ודעו לפי האינסטינקט אם כל דבר שאתם בוחרים לקחת חלק בו...בתוך ועבור גופכם...זה משהו אשר ישרת.

בלוסום:  הרבה תודות על כך. שאלה אחרת! האם ישנה אפשרות שחברינו מהפדרציה הגלקטית של אור עשויים להגיע ולתקשר עם אנשים מסוימים במהלך חלומותיהם או חזיונותיהם?

פדרציה של אור: מעל לכל ספק. זה מתרחש יותר ממה שאתם מבינים. רבים רבים מכם מקיימים שיחה משלהם "פרטית" איתנו. עם זאת, אין זה תמיד המקרה שניתן בכל אמצעי...לשתף בכל ההתקשרויות האלה. רבים מעדיפים לשמור אותם בפרטיות. חלק משתפים אותן עם קבוצות קטנות. חלק מוצאים את עצמם שואלים האם הם לאמיתו של דבר בקשר איתנו או זה הדמיון שלהם.

כה רבים מכם, מצד שני...יש להם רצון עמוק לפטפט איתנו... עם זאת, מרגישים שאין אתם ראויים...מחשבות של "מדוע הם יצרו קשר איתי?" וכו'. מדוע לא ניצור קשר? כמובן שאנו מדברים איתכם בחלומותיכם. לעיתים, אתם עשויים לראות הבזק של אור לפני שאתם "נרדמים"...אתם תהיו מופתעים איזו שיחה ארוכה היתה לכם!

בלוסום: זה נשמע נחמד... עם זאת, אני יודעת שרבים היו רוצים הוכחה מוחשת יותר על כך שהם נמצאים בקשר איתכם.

פדרציה של אור: אז, הם חייבים להיות קצת יותר סבלנים. אנו יותר ממודעים על ה"צורך"...ואין אנו משתמשים במילה זו בקלות...שנוכחותנו תהיה "עובדה ממשית". רבים מכם תוהים מדוע אנו לא מתערבים באופן מיידי על מנת לשנות את הרע לטוב. עם זאת, ישנם חוקים שחייבים לציית להם באמצעות... חוקים אוניברסליים. אין זה שאנו ממתינים עד הדקה האחרונה.. לפני שאנו מתערבים כגיבורי-על!... האם אתם מבינים?... אין זה כל העניין. עם זאת, רבים מכם מצפים לכך וחושבים שאז כל דבר יהיה בסדר ואתם ממשיכים לעבור להבנה טובה יותר... עולם טוב יותר.

יקרים...כן, יש לנו את הטכנולוגיה שתועיל כה הרבה בכה הרבה דרכים. כן, יש לנו את האמצעים "לניקוי טוב לקראת האביב"... עם זאת, התפתחות רוחנית אינה על זה! אין אנו אומרים שאיננו יכולים לסייע. אנו יכולים ואנו נסייע. עם זאת, זה יגיע בזמן בו הנשמות בכדור הארץ שלכם מוכנות לשתף פעולה.

אנו שומעים שאת חושבת כפי שביטאנו זאת, בלוסום... "אבל אנו רוצים... אנחנו לא"?

כה רבים מכם, אכן, מובילים את הדרך. אתם יכולים להרגיש את השינויים בתוככם ולראות את הראיות בלי זה.

יש חשיבות גדולה ביותר עבורנו שהתמרה מסיבית זו מנוהלת בעדינות, לטובתם של כולם.

ישנם כה הרבה סיבוכים שרבים אפילו לא מסוגלים להבין.

זה הכרחי שאנו "נבצע זאת כמו שצריך" והעיתוי הינו הכול. אכן, היו הרבה "אכזבות" עקב "ההתנהגות" של אלה שאין להם סדר-יום על מנת לסייע... ושינויים רבים של הרגע האחרון התרחשו.

אנו לא נסכן אתכם.

תוצאות פעולות שלא חושבים עליהן לעומק יכולות ל"טלטל את הכול" בכיוון הפוך.

אנו אומרים לכם זאת מהמקום העמוק ביותר של הידיעה, יקרים...

אתם לא תתאכזבו.

הייתם מודאגים שהתוכניות לא עומדות אף פעם לעזוב את לוח השרטוט.

אוה, אם רק יכולתם לראות... אם רק יכולתם לדעת!

בלוסום: ספרו לי על כך!! אני מנחשת שהדבר הוא...אנו יודעים שישנם רבים שעדיין ישנים... עם זאת, לאלה מאיתנו שערים...האם אינכם יכולים לארגן טיול יומי/לילי קטן ולתת לנו סיור קטן או משהו? אתם אומרים שרבים ביקרו בחלומותיהם ורבים כותבים ואומרים שהם חוו זאת...כך שזה יכול להיעשות... האם אין זה יכול להיות במידה גדולה יותר? אין זה שאחד צריך הוכחה עליכם... אחד צריך "הזדמנות"!

פדרציה של אור: והזדמנויות ניתנות. עם זאת, ברגע שאתם חוזרים לדחיסות זו, זה מטשטש את המוח.

בלוסום: או חסלו זאת! ובכן, זה לא באמת מרומם, אם אין אנו יכולים לזכור את הטיול. אין זה כמו שאנו יכולים להביא בחזרה אלבום תמונות כך שאנו נדע לאמיתו של דבר שהיינו שם. זוהי בעייתנו, חברים...בוודאי, עם כול מה שאתם מסוגלים... ניתן להראות יותר "רמזים" ויותר "ראיות" לאנשים. רבים הם כה עייפים וכה מצוברחים...אין זה כה קל כאן למטה. קצת "נוכחות" כאן ואז זה יהיה כזו דחיפה.  אני יודעת שאנו ידענו מה עלינו להיות לפני שהגענו... אבל, אז לא היינו כאן... ובדווחנו לכם מכאן... אנו מבקשים מכם לשקול "דחיפה". כאן למטה, כאשר חבר משפחה או חבר מתעייף, אחר יציע לו סיוע... אתם משפחתנו...ואנו "נסתדר עם מעט סיוע מחברינו!"

פדרציה של אור: עם זאת, אפילו כשאת מדברת, בלוסום...אנו יודעים שאת יודעת...ורבים אשר קוראים את מילותינו...שהכול הולך בהתאם לתוכנית.

בלוסום: כל זה טוב עבור אלה היודעים את התוכנית. אנו נשארים די בחשיכה...

 

 

פדרציה של אור: עם זאת, אתם יודעים מה שאתם לא. אתם לא יכולים להיות. אתם של אור! אתם יודעים בתוככם... אתם יודעים זאת. זו הסיבה מדוע אתם ממשיכים... כיוון שיום אחד... חלק זה של התוכנית יתבצע עם... ואתם תעברו לשלב לגמרי שונה של המשחק ודאגות אלה לא יהיו יותר חלק מהאיפור שלכם.

אנו מעריצים אתכם... אנו אוהבים אתכם..

אנו נביא בחשבון את מה שאמרתם. כיוון שבאמת אנו לא "שם למטה" חיים בלי הרף ברטט זה ודברים אלה אינם תמיד מובנים על ידינו.

בלוסום: אוה... חשבתי שהם היו.

פדרציה של אור: רק על רמת הרטט... שהיא לגמרי שונה מהמילה המדוברת.

בלוסום: אני שזהו הזמן לסיים... היה די משעשע היום... עם זאת, אני צריכה להבהיר שאני לא נעשיתי תוקפנית או ניסיתי אתכם... רק הבהרתי את כוונות האנשים.

פדרציה של אור: מה שהגעת לכאן לעשות, בלוסום.

בלוסום: מזל שלא ידעתי זאת בימי בית הספר שלי. ליועץ הקריירה שלי היתה קצת בעיה!

פדרציה של אור: גבירותי ורבותי... אתם הרבה מאוד קרובים למה שאתם משתוקקים, יותר ממה שאתם חושבים.

זה חכם לעשות את הטוב ביותר שלכם כדי להמשיך במצב של שלווה ואהבה בתוככם. החזיקו זאת בתוככם... זה יהווה אמינות גדולה לנשמתכם... כאשר המשחקים מתחילים!

בלוסום: אוה, הסימנים שלכם...מתכוננים... באהבה ובתודות לכם!


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge