Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - March 17, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 17 במרץ 2018

בלוסום: בוקר טוב. הרגשתי מסוחררת מאד בבוקר זה ועם זאת, לא בטוחה באם כן או לא זה רק שינויי מזג האוויר המטורפים או, האנרגיות הגבוהות הנכנסות... או האם רציתם למעשה "לדבר דרכי" מה שלא עשיתם די הרבה זמן?

פדרציה של אור: אכן, זה מה שהזכרת אחרון ובדחיפות רבה.

בלוסום: ( רציתי להסיר את "ובדחיפות רבה"... עם זאת, זה לא היה נכון או אכן מתאים!)

הו מדהים! הנה אנו הולכים... אני אכין את ציוד ההקלטה.

להלן מה שהיה להם לומר.

הקישור הוא : https://youtu.be/F_5NUVEAelg

התמליל של מסר זה:

פדרציה של אור:

ברכות לכול הנשמות שלוקחות את הזמן להאזין להקלטה בעלת ערך זו. בעלת ערך במובן שאנו רוצים לתת למוחותיכם מנוחה, בהתייחס לכול התרחישים האפשריים ובהתייחס לאירוע... שמתפשט מסביב לאינטרנט כמו אש מתלקחת... היינו אומרים.

נשמות יקרות... ראשית אל תפחדו. הסירו את כול מושגי הפחד מבוססי מנטליות. כיוון, שכאשר אכן אירוע זה... מגיע/קורה.... אתם תכירו מיד שאין צורך כלשהוא להרגיש מפוחדים.

האהבה, האהבה האלוהית שתשטוף אתכם ותיכנס לתוך הווייתכם תסיר מיידית את כול הפחדים. חייבים להסיר את השאלות שיש לכם. כיוון שאין מדובר באירוע זה על שאלות לגבי  זה, זאת ואחר ו"מה אם ואבל".

האירוע הוא הסיבה מדוע הגעתם לפלנטה זו במסגרת זמן זו.

פעמים רבות לפני כן, אמרנו כי נבחרתם כיוון שהתנדבתם ואתם "החזקים ביותר מבין החזקים".

הגעתם לכאן כדי לראות את זה מתרחש עד לצד השני. מה יתרחש בצד האחר זו עדיין שאלה נוספת. אנו דואגים לומר שנית כי האנרגיה הגבוהה והטהורה ביותר של אהבה... אהבה שלא חוויתם אף פעם בתוך הפיזיות שלכם עד לזמן זה שמתקרב, אשר תטפל בכול הדאגות.

דברנו כי לכול אחד יש מעטפה בתוך הווייתכם והזמן שבו הן מופעלות, יאפשר את "הידיעות" של מה מטרתה של כול נשמה, לסייע לאלה שהינם מבולבלים והמומים.

נשמו, נשמו עמוקות עכשיו, במהלך ולאחר מכן, זה יאזן את חוסר האיזון. כיוון, שאתם תרגישו שונה.... אבל בדרך של יופי ושלום. לכן, ממה יש לפחד, ברגע שאתם אפשרתם לכול השאלות להיעלם?

כמה זמן רב כה רבים רצו שזה יתרחש?  לרבים היו רגשות בעבר של רצון להיות מוסרים ממקומם על פני הפלנטה כיוון שהאנרגיות האפילות יכולות לאחוז ולמוטט אחד, ועם זאת, אנו חוזרים, האם אין אתם החזקים ביותר מבין החזקים? ישנה סיבה רבה להישאר. סיבה רבה להישאר מקורקעים ולהגשים את גורלכם הפנימי.

השאלה הגדולה ביותר היא מתי? מתי זה יתרחש?

תשובתנו.... התשובה שלנו אליכם, תהיה כי במועד בו הזמן מגיע יהיו אותות הכנה.... סימני הכנה מסוגים רבים. היינו אומרים קשתות אבסורדיות בשמיכם.... הבדלים חשמליים. שינויי מזג אויר שהם שונים מהרגיל. כולם ירגישו עצבנים מהרגיל... כולל "הווייתכם".

נשמות יקרות... כשההתרגשות גדלה, אנו מבקשים שאתם תיקחו אחריות על רגשותיכם ואפשרו לא לכול מה שאתם שומעים, כול מה שאתם נתקלים בהיבטים של האירוע, שניתנים באמצעות מחשבתכם, אפשרו להם לא לבלבל את מה שהינואמת בתוך הווייתכם.

שאלו את עצמכם איך אתם מרגישים?

הכלי, ליידי בלוסום, שאנו מדברים דרכה, אומרת לנו כי היא אכן מבולבלת ואובדת עצות. כיוון שהיא מרגישה אנרגיות גבוהות מעל לכול ספק ועם זאת גם, דואגת לגבי "התלהבות" זו כפי שהיא מכנה זאת והתרגשות זו והצורך לנשום בטבעיות בצורה עמוקה יותר, מתרחשת מפני ש....אה... של... ה... אתם מכנים אותם "המיילים" ואולי המידע שלהם, גורם לה להתעטף בתוך כול מה שמפורסם?

האירוע מגיע. אוה כן! הוא אכן מגיע!

אין אנו יכולים לשים סמן על מועד מוגדר ביומנכם. כיוון שאתם מודעים כי אין זמן במרחב בו אנו גרים. לכן, אנו מבקשים שאתם תשימו לב קודם כול, לצמיחתכם בתוך האני... של שינוי ואנרגיות גבוהות וציפיות... ולאחר מכן... ההבחנה בשינויים שאי אפשר לדמיינם בהיקף החיצוני... כמו בשמיים, במזג האוויר וכו' שאותם אנו כבר הזכרנו.

האם לא המתנתם לשינוי בקנה מידה מעבר למחשבה? שינוי...מתרחש עכשיו בתוככם. מכין אתכם, והוא עשה זאת במשך רבות משנותיכם. ו"הזמן", אנו מצטטים את המילים "הזמן" מגיע, כאשר היינו אומרים, אחד מקבל יותר מאשר רק את "הדובדבן על העוגה".

המשיכו בציפייה...ב/כמו/דרך/של... האהבה שאתם.

דמיינו... דמו... אבל בעיקר... הרגישו אנרגיות טהורות אלה נכנסות דרך, לפלנטה שלכם ודרך, להווייתכם.

דמיינו גם, את כול הישויות בפלנטה שלכם אוחזות ידיים ונושמות כאחד.

אנו מגיעים מהמקום הגבוה יותר. קחו אחריות על חושיכם. תבעו בעלות על כוחכם.

דעו כי אתם אהבה.... ובתוך ידיעה זו... הכול טוב. זה מה שכולכם צריכים לדעת.היו בשמחה... כי מה שעומד להגיע... מגיע מהגבוה ביותר.... מברך כול אחד באהבה... בתודה...בשירות... וכך זה.

(בלוסום: לאחר מכן אני דברתי קצת... מה שאני לא מרגישה שצריך לתמלל).

קישורים לתיקשורים לגבי האירוע מבלוסום:

 http://www.blossomgoodchild.com/index.html?page=BG336march3.html

http://www.blossomgoodchild.com/index.html?page=BG337march10.html

https://youtu.be/vvwTe3kUwAM

וזמן מושלם להציג מחדש את חוכמתה של הפדרציה של אור על אהבה.

https://www.youtube.com/watch?v=RmsCqVjqSss

קחו מילים אלה עמוק לתוך לבכם, ונשמו!!

רב תודות.

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge