Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - June 15, 2013

Blossom Goodchild - June 15, 2013

מסר  של Blossom Goodchild מיום 15 ביוני 2013

בלוסום: אני כאן בשנית באותה שעה! ברוכים הבאים, חבריי, ואני מאוד מצפה לשיחה של היום. שאלה של קורא שהייתי רוצה לשאול היום היא "איך אנו משתמשים בידע של אהבה, יצירה, מחשבה ורצון חופשי להשתחרר לחופש מהכבלים שעולמנו הנוכחי שם עלינו ולחיות בעולם/במשחק שכל אחד וכל יחיד מאיתנו רוצה לחיות?"

פדרציה של אור: ברכות מהמקום העמוק ביותר של הווייתנו. היינו רוצים לייעץ שלמרות המתח העולה בשטחים רבים בעולמכם בהתייחס לאלה שאין להם את הרצון להתקדם...מנקודת מבטנו...הכול נע בדיוק כפי שצריך להיות. הרבה מאוד מתרחש שלא ידוע על ידי רבים ועם זאת היינו אומרים שאנו מגיעים למצב המאפשר לחיבור להתחולל ואחד יכול לגלות שתהיה ל"אירועים" שיקרו בקרוב נשמת רוח באקסטזה.

בלוסום: וואו! זה נשמע הכול טוב. חוץ מכך שאתם משתמשים במילה "בקרוב". אתם יודעים כמה רבים מאיתנו מרגישים בקשר לזה!

פדרציה של אור: ועם זאת, בשל הנחה של אחדים בדבר השימוש הממשמש ובא של אוצר מילים... אין זה מונע מאיתנו לומר למה אנו מתכוונים. הרמה של "עונג" הועלתה לדרגה כזו במשך זמן זה של התעוררות, שתוכניות מסוגלות להתקדם באופן אשר ירטיט וירגש.

בלוסום: איזו שמחה! אני מצפה לכך! תודה לכם. האם השאלה שנשאלה מתאימה להיום?

פדרציה של אור: היא מתאימה בכל זמן. כיוון שבאמת לסייע בעניינים מעין אלה של הלב מאפשר לנו ליהנות מאנרגיה של אחדים ואכן אפילו יותר מהאנרגיה של הפלנטה.

בלוסום: אני יודעת שכה רבים לא יכולים "להרגיש" את האהבה שהינה בתוכם ומסביבם, עקב האופן בו העולם מציג את עצמו לנו ממש עכשיו ובמשך זמן רב...מה הייתם אומרים להם?

פדרציה של אור: היינו אומרים הכול הינו כפי שהוא צריך להיות.

בלוסום:  והם היו עונים... מדוע? איך זה יכול להיות אוקיי עבור אלה שיש להם את הכוח לעשות את מה שהם עושים, ואתם אומרים לנו כי זה מה שצריך להיות?

פדרציה של אור: הרשו לנו להתחיל... מה שקורה ומה שקרה הובילו את ישויותיכם למקום בו הם יודעים שהם חייבים לעשות משהו לגבי זה. זוהי ההתעוררות שלכם. בזמנים שעברו, דיכוי של אחדים היה מקובל וה"חיים" גרמו לסבל ולנזק ולאחר מכן אתם עזבתם את הפלנטה! בזמנים חדשים אלה...הישויות של כדור הארץ הגיעו לכאן בשל סיבה כפי שאתם יודעים. אתם באתם לכאן כדי לשנות זאת. עם זאת, ייתכן שאנו נאמר עם כל הכבוד לכל אחד ואחד...ה"משחק" לא היה קל למטה על כדור הארץ כפי  שהוא היה "על הנייר" למעלה כאן! לכן, רבים מכם נתקעתם ושכחתם את התוכנית.

לכל אחד מכם את הכוח לכבוש את מה שאינו משרת. אתם לא צריכים להיות חלק מהמשחק שאתם חושבים שאתם נמצאים בו. עם זאת, אתם לא צריכים להיות חלק מהמשחק שבו אתם נמצאים.

בלוסום: קדימה!

פדרציה של אור: זה מתייחס גם לשאלתך. זה כה קל. זה כה פשוט. זה עניין של בחירה. זהו זה!

דברנו על כך שאתם נמצאים במשחק... ניסוי ודברנו גם על "חופש הבחירה".. רצון חופשי. לכן, יש לכם את הבחירה באיזה משחק אתם רוצים לשחק.

בלוסום: עם זאת... אנו "תקועים", זה נראה בעולם בו הרבה הינו מחוץ לשליטתנו ואלה שלא אכפת להם מאיתנו עובדים כה קשה לדכא אותנו ולעצור אותנו מלהיות האור האמיתי שלנו.

פדרציה של אור: רק אם אתם בוחרים להיות ב"משחק שלהם".

בלוסום: איך אנו לא נהיה?

פדרציה של אור: כשאתם יודעים שאתם יותר! אין שום דבר שאהבה לא יכולה לשנות. כיוון שאהבה היא האנרגיה היחידה... בצורות שונות ורבות.

אתם מקבלים את הכימיקלים ואת הרעלים וכל מיני "הסתננויות" המתרחשות על הפיסיות שלכם ואתם אומרים כי אתם חסרי הגנה כדי לעצור זאת. שלאלה "האחראים"  יש את כל הכוח על מה שהם עושים לכם והשליטה שיש להם על כל דבר.

אתם מסוגלים לשנות זאת! באמצעות אהבה!

אתם מחליטים...החליטו שכל מה שנעשה איתכם...לא יכול להשפיע עליכם. לא כאשר בוחרים אהבה.

בלוסום: אולי קל יותר לומר מאשר לעשות.

פדרציה של אור: אולי. אם זה איך שאתם בוחרים לחשוב! כשאנו מדברים על מילים כמו "קבלו את הכוח שלכם"... אין אנו "אומרים" את הדברים האלה...אנו מתכוונים להם. זה מה שאנו ממשיכים "לתופף" לתוככם. כיוון שברגע שאתם מבינים באופן מלא את מה שאנו מתכוונים ... אזי אתם "מבינים" את מה שאנו משדרים לכם.

שוב...אין שום דבר שיכול לעצור שתהיו האור המלא ביותר והבהיר ביותר שזה אתם. הסיבה היחידה שאתם מרגישים מושפעים על ידי כך היא כיוון שאתם מאפשרים לעצמכם להרגיש זאת. אם הייתם משחררים את מה שאתם שומעים... את מה שאתם קוראים... בהתייחס לצד הפחות חיובי של עולמכם...פשוטו כמשמעו שחררו זאת...אז באמצעות אותה פעולה...אתם לא מאפשרים לכך להשפיע עליכם.

בלוסום: עם זאת...זה משפיע עלינו...מבלי שרבים יודעים, לא כן?

פדרציה של אור: במידה מסוימת. עם זאת, ידע הוא כוח וככל שאתם מחליטים להתרכז יותר רק על מה שמציע רטט של אהבה גבוהה יותר, כך האהבה יכולה יותר להשתלט.

זו הסיבה מדוע זה כה חשוב לכל אחד מכם לזהות את האור שלכם. להיות האור שלכם. בעשותם כך... אתם הופכים דוגמה זוהרת...ואחרים רוצים לעקוב. להיות אותו הדבר.

בלוסום: עם זאת, אחד עשוי לומר שישנם עדיין כה הרבה ישנים... ונראה שזו משימה בלתי אפשרית להעיר מספיק אנשים על מנת שדברים באמת ישתנו.

פדרציה של אור: אז אם זו מערכת האמונות "שלהם"...אזי ככה זה יהיה... עבורם.

בלוסום: ובכן, עבור כולנו, לא?

פדרציה של אור: לא! קחו בחשבון שכל נשמה על פני הפלנטה שלכם היא כמו בעלים של אי. השליט של האי... המבקר.. האחד אשר אחראי על כל דבר שמתרחש. שום דבר לא יכול להתרחש בלי הסכמתכם.. כיוון שאתם היחידים על האי הזה. לכן, כל החוקים... כל הצורות של הרצונות לחיות מבוצעים על ידכם.  כל אחד מכם.  אי זה ישתנה במידה רבה בחוקים ובאנרגיה ובמחשבה ...בתלות בבעלים ובאופן שהם בוחרים לעצב את האי הזה.

העולם בו אתם חיים .... אינו שונה. כל אחד מכם הוא בשליטה על מחשבותיו...אתם יוצרים את העולם שלכם  בו אתם חיים.  האם אין זה כך שהעולם של השכן הוא לגמרי שונה משלכם? מדוע? אם חיים באותו עולם כמו שלכם... עם זאת, המחשבות שלהם  יצרו את הנסיבות שלהם. את העולם הפרטי שלהם.  אתם יכולים להיות עולמות נפרדים ועם זאת חיים ממש דלת ליד דלת.

אנו מדברים אליכם שתהוו דוגמה של אור. זה כל מה שאתם צריכים לעשות. אין זה קשה. אין זה מסובך... זה משמח... עם זאת רבים מכם בוחרים להסתכל על "הצד המעונן" של הרחוב...

כמה אנו רוצים לסייע לכם בהבנה של הגדולה של מי שאתם!

בלוסום: אני יודעת שזהו רצונכם... והאמינו לי... אנו מנסים. עם זאת, אנו עדיין מרגישים כה מוגבלים עם מה שאנו מסוגלים לו.

פדרציה של אור: עם זאת אתם לא מוגבלים.

דעו זאת.

אתם רק חושבים שאתם מוגבלים.

בלוסום: ובכן... אנו יכולים לומר לעצמנו "אוקיי...אנו חופשיים... אין לנו גבולות... אנו כאן כדי לבטא את השלמות של מי שאנחנו ..נסו לנצח אותנו!".. ועם זאת.. אין שינוי.  רק אני "קטנה ומסכנה" שממשיכה כמיטב יכולתי.

פדרציה של אור: עם זאת, ישנו כזה שינוי! קחו מבט נוסף! אנו בקשנו פעמים רבות שתסתכלו אחורה על איך נהגתם לחשוב... איך נהגתם להרגיש...האם לא תאמרו שאתם "שחררתם לחופשי" הרבה ממי שאתם ועכשיו מאפשרים לעצמכם להפוך לאותו אור בהיר?

בלוסום: כן...אבל בברור לא בהיקף שהייתם רוצים שאנו נהיה! אם השתנינו במידה מסוימת ו"תופסים זאת" פשוט קצת יותר... אני מניחה שאנו פשוט נמשיך עד שאנו באמת נתפוס זאת...עם זאת, האם זה אפשרי לתפוס זאת עכשיו? או האם אנו ממשיכים צעד אחר צעד כפי שאנו כבר עושים... ו-3 שנים במורד המסלול... מסתכלים אחורה ואומרים...."אה, אני מבינה קצת יותר עכשיו". האם אתם מבינים לאן אני מגיעה? איך אנו יכולים עכשיו באמת לתפוס מי אנחנו ...אם האופן שזה עובד הוא... הדרגתי?

פדרציה של אור: עם זאת, אנו עוברים דרך זמן/מרחב שונים. לפני ירחים רבים, דברנו על האצה.  עם זאת, עכשיו... ירחים הגיעו והלכו וההאצה שהיתה ... עכשיו היא מאוד איטית בהשוואה להאצה שהתרחשה באנרגיה הגבוהה יותר זו.

זה עבורכם לדעת כי האנרגיה הגבוהה יותר שהסתננה במשך ששת החודשים האחרונים מאפשרת לכם "להיות עצמאיים"...בקצב הרבה יותר מהיר. לכן, כאשר אתם בוחרים/מחליטים ללכת "ללא מעצורים".. אתם בהחלט תרגישו את ההבדל בתוככם, את יכולתכם...את האור שלכם.

בלוסום: ובכן כדי להיות ספציפית...מה אם כן... אנו אמורים "לתפוס" שאנו לא? אתם אומרים "את האור שלכם"... עם זאת, רבים מאיתנו עושים כמיטב יכולתנו... ועדיין מרגישים קצת לא בטוחים לאן פעמינו ומה אנו אומרים לעשות.

פדרציה של אור: אתם לא "תופסים" את הכוח המוחלט שלכם... על עצמכם... בתוך עצמכם. לכן, רבים מרגישים שהם אינם מסוגלים לעשות כך וכך... אתם לא ראויים להיות כך וכך... אתם דנים את עצמכם לחיים של בינוניות כיוון שאתם מחשיבים את עצמכם בינוניים.

בלוסום: בוודאי, לא כל אחד?

פדרציה של אור: הרוב... בהשוואה למה "שיכול להיות". שוב אנו מדברים על מדיטציה וזמן שקט. להתחבר  למעלה עם "מקום אחר" שאינו הרטט הפלנטרי שלכם... לאפשר לעצמכם להרגיש יותר בבירור את האור שזה אתם.

בלוסום: סליחה שאני ממשיכה להפריע, עם זאת אני יודעת שרבים נאבקים גם עם מדיטציה, ומרגישים שהם לא מקבלים שום דבר.

פדרציה של אור: את לא יכולה "לקבל שום דבר" כאשר את שואפת נשימות עמוקות! את פשוט לא יכולה. את עשויה לא "לראות" סרט מולך... את עשויה לא לעוף ברחבי הקוסמוס... עם זאת... באמצעות לקיחת זמן שקט ונשימות... את אוטומטית מתחברת לתוך החלק הגבוה יותר של עצמך. כל זמן, כל מקום, במקום כלשהוא...את לא יכולה שלא!

ככל שאת יותר מתאמנת ומבקשת שיציגו לך ולהרגיש את העצמי האמיתי ב/דרך אהבה... כך את מרגישה יותר וחשה יותר את אותה בהירות של עצמך. ואת לומדת "ללכוד" זאת! כך שאת יכולה "לשחרר" את אותה הרגשה ותחושה של עצמך בכל זמן שאת בוחרת "לחשוב" על כך. אין זה אגו... כוונון זה לתוך האור  שזו את. כמה נאבקים עם הבחנה זו!

בלוסום: למעשה, בשעה שאנו בנושא זה... נשאלתי לשאול אתכם... על ענין האגו. בתוך כמה מאלה אשר "מכונים עובדי האור". נראה שקיימים כמה אשר יש להם חשיבות עצמית ומה שהם מציגים לאחרים יכול להגיע פחות מהלב... אלא מהאגו. האם אתם יכולים לדבר על כך?

פדרציה של אור: בשביל מה?

בלוסום: צחוק! כיוון שמישהו רוצה לדעת.

פדרציה של אור: למה?

בלוסום: למה לא?

פדרציה של אור: כיוון שאנו גם מודעים, בלוסום, שכאשר השאלה מגיעה אליך, את עונה בתשובה שאחד לא צריך, אולי, להדאיג את עצמו עם מסעו של הזולת ואם זה מגיע מאגו... עם זאת, במקום זאת להתרכז על המסע שלו וליהנות ולהפיק את המקסימום מכך. אנו לגמרי מסכימים.

הבחנה! קחו מכל דבר אשר מהדהד... כיוון שזו האמת עבורכם... והיפטרו מכל דבר שאינו מהדהד. פשוט עד כדי כך. ככבו בסרט משלכם... ייצרו את התסריט כשאתם ממשיכים. הגיעו מהלב בכל עת והרשו ש"עצמי המפחד" יילקח על ידי הרוחות.

כאשר אתם מגיעים רק מאהבה בכל הדברים...הסרט שלכם הוא שובר קופות מספר 1! עבורכם! כיוון... שחיים שלכם הם עליכם!  

בלוסום: ואחרים על פני הפלנטה?

פדרציה של אור: עם זאת... הרשו לנו לנסח זאת באופן זה. על ידי שכל אחד דואג עבור עצמו בתחילה...ומסדר את ביתו... אזי, אחד משחק חלק דרמטי בסידור שאר העולם.

כמובן שחייבת להיות נתינה... עם זאת, זה חייב להגיע מהלב... לא מ"חוסר אנרגית ניר בארנק". עם זאת, אתם תפיקו תועלת מההבנה שכאשר כל אחד יוצר את עולמו... כל אחד.. אזי אתם יכולים להיות בטוחים שהרוב ייצור עולם של אהבה.

ועם זאת... אתם אומרים שאתם נדחים על ידי אלה אשר מבקשים להזיק לכם. אנו אומרים אחרת. שנו את מחשבת לבכם לידיעה  שאף אחד אינו שולט בכם.

אתם בשליטה מלאה של מי שאתם.

צעדו לתוך ידיעה זו עכשיו, ברגע זה.

אל תבינו שלא כהלכה...אין אנו אומרים "שלא יהיה אכפת לכם מאחרים".. עם זאת, אלה שאתם מרגישים שזקוקים לאהבה שלכם...תנו להם אותה.

אתם צופים ב"זוועות" על המסך שלכם.... אתם נוטלים את האנרגיה הזו ומרגישים כזה חוסר אונים כי זה מה שאתם נחשפים לו... עם זאת, אנו אומרים.. הישארו בראש המשחק! ... הישארו בשמחה ובאהבה... אפילו כאשר אתם צופים בדברים מעין אלה... זכרו גם...הכול זה לא מה שנראה. באמצעות שהייה במקום זה של יישור עם אהבה... ושליחה החוצה של אותה נשימה של אהבה למה שאתם בוחרים "לקלוט" בכל זמן נתון... אתם תהיו לעזר רב...כיוון שאתם לא...אנו מעיזים לומר.. "נופלים על זה". אתם לא מאפשרים לעצמכם "להישאב"...לאותה אשליה מיוחדת. על ידי כך שאתם נשארים בשמחתכם הקורנת... אפילו כאשר אתם מתעמתים עם מה שהוא בברור לא...אתם "מנצחים".

כיוון שאהבה, שמחה, אושר...כל מה שאתם באמת שלכם... זה מי שאתם באמת... בכל עת. אם אחד היה מציית לקטע זה של עצה... כמה מהר היה מתרחש שינוי ניכר.

האור לא יכול להיות חסום על ידי החשיכה... אלא אם אתם חושבים שהוא יכול.

תיבעו את האור שלכם!

אין טעם שלא. כיוון שכל אחד מכם יכול לזרוח כה בבהירות... ברגע שאתם יודעים שאתם אור.

זוהי צורתכם האמיתית...המאוד מהות של הווייתכם היא צורת אור ...אז למה להכחיש לעצמכם תענוג זה. מה זה מסייע?

זוהי זכותכם הנתונה להיות אור.

בלוסום: להיות בעל לב מואר!

פדרציה של אור: לפסוע לתוך מי שאתם...עכשיו!

למה לבזבז רגע נוסף?

בלוסום: למה באמת. תודה רבה לכם. יש לי הנהון בראש שהזמן נגמר. שעה זו חלפה ביעף כשאתם נהנים! מעולם בהכרת תודה...מטעינה את המצברים ומדליקה את הלפיד... ממש עכשיו! באהבה ובתודות.


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge