Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - June 5, 2013

Blossom Goodchild - June 5, 2013

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 5 ביוני 2013

בלוסום: אנו נמצאים כאן שוב! הלו לכם! היום, הייתי רוצה להמשיך עם שאלה נוספת מאחד מצוות המתרגמים. שוב, אני בוטחת בעצמי....כשזה דוחף את הגבולות שלי במידת-מה...עם זאת טוב לעשות כך וטוב עבור השלם! אוקיי... הנה מגיעה...מהו ההסבר האמיתי לגזעים ולשפות השונים על הפלנטה שלנו? אליכם!

פדרציה של אור: אנו מקדמים אותך באהבה ביום זה ואנו מקבלים את החקירה שנשאלה. ראשית, האם יכולים אנו להתחיל על ידי הודאה לכם שדרך שיחותינו אנו מגלים כי העניין של נושאים מעין אלה מאפשר ל"עצמי" לבוא קדימה ובאותו זמן מאפשר לאגו לסגת. זה מאוד מהנה "לראות" בתוך האנרגיה של כל אחד.

ובכן...אחד היה רוצה לדעת את מיקומו המדויק של ה"צורך" לבטא... במילים... והאם נאמר בשפות שונות?

כפי שהייתם מצפים...זה כך במישורים ובפלנטות וברטטים רבים אחרים...אין צורך בדברים כאלה. מילים הינן שטחיות בפירושן על ידי הפרט. ולמרות שאדם עשוי לחשוב שיש להם אחיזה על "המשמעות"...הרבה לאורך זמן כבר "שטחי"...בכך שהמילה המדוברת שפעם היתה...עכשיו איבדה הרבה מה"אנרגיה" שלה.

מלכתחילה, זה היה "קול" באמצעות אור שהציע "יעד" מעניין של תקשורת. באמצעות ביטוי של אהבה טהורה...האור שנבע.. באמצעות התכנון האלוהי ייצר באופן אוטומטי "זמזום של רטט". זה.. בתחילתה של השפה היה פשוט קול אשר קרן מהנשמה ו"פלט" את מה שהיתה הרגשה. זה לא היה "דיבור" במתכוון... עם זאת, משהו טבעי. זה פשוט לקח חיים משל עצמו. מאוד דומה אולי לקול של בריזה או של אוושה של עלים. לכל אחד מהם יש את הקול הייחודי העצמי שלו אשר "מהם"... בניגוד ל"מגיע מהם".

בלוסום: האם אתם יכולים להבהיר את ההבדל?

פדרציה של אור: ציפור כאשר היא שרה...היא מודעת לכך שזו שירה...עם זאת, אם זה היה שקט...עדיין היה מגיע ממנה רטט של קול...בכל דבר יש. אפילו כאשר אתם לא מדברים...ישנם מכשירים אשר יכולים למדוד את גובה הרטט של הצליל. צליל זה משתנה בתלות ב"אנרגיה" של משהו בזמן נתון. אחד מהדהד בצליל נמוך כאשר אחד הוא נמוך במחשבה וברטט.... בהשוואה ל"קל יותר" בהרבה... בדחיסות.. צליל של שמחה וצחוק.

את עצמך, בלוסום, אמרת איך את אוהבת לשמוע את "השקט" של הלילה...ועם זאת אתם יכולים לשמוע בהחלט את הזמזום "ששייך" לו.

בלוסום: אוקיי... ובכן...איך זה אם כן מפותח לתוך שפה?

פדרציה של אור: באמצעות הדהוד עם כוונה. לבן האדם ניתנה תיבה קולית...חלק מניסוי לבטא בצורה שונה.. ל"זנים" רבים אין את הצורך...כיוון שמחשבה טלפתית מוכרת על ידי אחד אל השני.

רבים מכם שמעו על שפת האור. שפה המדוברת על ידי...הבה נאמר חלק "מישויות מחוץ לעולם". אנו היינו מציעים שזה הרטט של קולות רבים המופקים ועם זאת אין זו "תבנית מילה" שנמסרת. זו תערובת של טונים ו"טונים עליונים" השולחים ביטוי של אור... שלאחר מכן מתקבלים על ידי אחר באמצעות "אותות" של רטט.

זה האופן בו החלה ה"שפה".

שוב... זכרו כי הגזע האנושי הינו ניסוי. אנו היינו מודעים על התיבה הקולית שניתנה לצורך תקשורת קול...עם זאת, אלה לא היינו אנחנו שפיתחנו את השפה...אלה הייתם אתם. באמצעות הביטוי של הנשמה.

בתחילה, אתם גיליתם ש"אורך גל" אוטומטי נפלט מהפה... אשר נגזר מההרגשה בתוך הלב. זו הסיבה מדוע אנו מבטאים לעיתים קרובות ללכת עם ההרגשה... כי לאורך זמן...מילים התפתחו לתוך אנרגיה מיותרת ברוב הזמן.

אל תבינו שלא כהלכה...להתפתחות של ביטוי הנשמה/הלב ישנו יופי בתוך הרבה ממנה...כאשר אחד באמת מאזין... עם זאת, הרבה מותמר לתוך רמת אנרגיה נמוכה...שבאמת זה יהיה רעיון מאוד טוב להסיר מאוצר המילים של אחד.

לכן, הניסוי של קול לתוך "ביטוי של הרגשה" התפתח כשאחד שהה תקופה ארוכה יותר על מישור כדור הארץ... במקרים מסוימים.

בלוסום: ובאחרים?

פדרציה של אור: הם הגיעו ביחד אתכם. כמה גזעים מתקדמים הכירו "שפות" מסוימות ממערכות אחרות... כיוון שב"כתבי הקודש" ובעיצוב סמלי שלהן ישנם קודים...שמושרשים עמוק יותר באופן משמעותי.

בלוסום: מה שהוא בברור ליום אחר! אני מניחה שאתם מדברים על "מצרית"?... אולי עברית?

פדרציה של אור: מעטים מני רבים.

בלוסום: ובכן... אלא אם אני טועה... אתם מבהירים כאן שלמרות "שאנו בני אדם" הינם צורה ניסיונית של חיים... אנו בהחלט נעזרנו באלה ממערכות אחרות... שירדו לסייע לנו. האם זה תמיד היה חלק מהתוכנית?

פדרציה של אור: אנו מחייכים...מכיוון שאף על פי שיש את התוכנית האלוהית המקיפה... מה שטוב בשבילכם להבין הוא שהתוכנית היא ליצור את התוכנית. ניסוי בו האופי של מסלולו נקבע באמצעות רצון חופשי.

בלוסום: הרגשתי שאתם עומדים להגיד חופשי... עם זאת, רצון אלוהי...ששלח את מוחי במערבולת... ונעבור לנושא אחר.. אפשר??

פדרציה של אור: כמובן שזה חופשי וכמובן שזה אלוהי. כל דבר... כשאנו ממשיכים לחזור ולהדגיש,  הוא אלוהי.. אפילו כשאתם אולי לא יכולים לראות את האלוהות או להרגיש את האלוהות בתוכו.

בלוסום: אני יודעת שרבים ישאלו...היכן האלוהות בכפר שהתפוצץ לרסיסים או בהתעללות בילדים צעירים... אני יכולה להמשיך עוד ועוד.

פדרציה של אור: ואנו נאמר "מצאו אותו".

בלוסום: אוה אלוהים... לא ציפיתי לכך כתשובה. האם אתם מתכוונים דרך ליבנו... למצוא את האהבה?...או אתם מתכוונים "להציע" את האהבה למצב זה? שני דברים שונים.

פדרציה של אור: ועם זאת שניהם מומלצים.

בלוסום: אני יודעת להציע אהבה למצב נתון של "רטט נמוך"...אבל למעשה לגלות את האהבה בתוכו, זה במידת מה שונה.

פדרציה של אור: עם זאת, זה מה שאנו מבקשים לעשות.

בלוסום: איך?

פדרציה של אור: על ידי קבלה שכל דבר הוא אלוהי. זה לא יכול להיות משהו אחר. האופן בו אתם בוחרים "לחקור" התרחשות מיוחדת במקום כלשהו על הפלנטה שלכם הוא באמצעות ה"אגו-עצמי"... כיוון שאתם לא יכולים לראות זאת מנקודת מבט גדולה יותר. זה... כתמיד...אנו מתקשים לבטא לכם "במילים".

עם זאת, אנו אומרים שאם הייתם בוטחים באופן מלא על ידיעתכם... פשוט באמצעות הרגשה שישנה אהבה אלוהית בכל הדברים... אזי ידיעה זו... אף על פי שהיא מבלבלת אם אתם מאפשרים לחשוב...דרך מילים שמגיעות...ידיעה זו של האמת יכולה להיות מקובלת עליכם.

בלוסום: עם זאת...אתם אמרתם שדרך רצון חופשי, ניסוי זה השתבש בצורה איומה ונוראה! ובכן, איך זה יכול להיות אלוהי?

פדרציה של אור: זוהי שאלה מאוד טובה.

בלוסום: רוצים לענות על כך?

פדרציה של אור: אף על פי שמשהו עשוי להיראות "איום ונורא"... או "מכאיב"... או "מלא בשנאה".. או "מגעיל".. או "נתעב".. זו עדיין אהבה.. רק רמה שונה של רטט ממשהו שהוא במילים אחרות "שמחה גדולה"... או "הענקת שלווה".. או "הכרת תודה"...

שני צדי המתרס למטבע הראו מידה רבה של לימוד לכולם..."אשליות" אלה בתוך "מציאות" זו הינן שרתים של ידיעה והארה גדולים.

בלוסום: ובכן, עם כל הכבוד... איך זה יכול להשתבש בצורה איומה ונוראה?

פדרציה של אור: כיוון שבאמצעות רצון חופשי... ישנם אלה אשר איבדו את עצמם בתוך הדחיסות של "השטן".

בלוסום: אלוהים אדירים! אתם אף פעם לא הזכרתם מילה זו לפני כן... ככל הזכור לי....וכשאני חושבת על כך... אני באמת צריכה להפסיק לבדוק שאני "קולטת אתכם" בצורה נכונה.

פדרציה של אור: אכן, את קולטת. כיוון שזו כוונתנו לדון בכך. זו מילה שמשתמשים בה... ומעלה באוב כוח מיידי של חושך, האם לא כן?

בלוסום: כן. עם זאת, אני יודעת שאין שטן. ובכן, זו האמת שלי.

פדרציה של אור: וזוהי אמת אמיתית. היא נוצרה באמצעות מחשבה...כך שלכמה השטן הוא אמיתי. עם זאת, אם אחד בוחר להכיר בו כאנרגיה קיימת. זה אותו דבר עם כל דבר. יש לכם כה הרבה אמונות "סותרות"... כיוון שישנן כה הרבה מחשבות שונות עבור כל אחד. איזו שדירה שאחד בוחר ללכת במורד...זה שוב...במידה גדולה תלוי ברצון חופשי.

בלוסום:  ובכן, כאשרת אתם אומרים כי ישנם אלה אשר הלכו לאיבוד בתוך הדחיסות של השטן... אתם פשוט מתכוונים "אובדים בחשיכה"?

פדרציה של אור: אכן. עם זאת, הרגשנו שזה הכרחי לתאר זאת בדרך זו... על מנת לסייע לכם בהבנה ש"עולם של אחדים" נוצר בדפוס מחשבה של אחדים... למרות שאתם גרים באותה פלנטה... אין המשמעות היא שנקודת המבט שלכם על העולם היא אותו דבר... היא תלויה בבחירה שלכם של מחשבה...אהבה או פחד.

לא היה לנו בתוך "מצב הווייתנו" את הידיעה שאהבה יכולה להשיג כאלו חלופות של עצמה. עם זאת... באמצעות קבלה... אנו נעשינו מודעים על הדינמיקה המעניינת שהיא מציגה והגענו להבנה שבדואליות זו יש הרבה יותר ייצוגים של אמת בתוך השקרים שלה!

בלוסום: אני מעדתי גם על מילה זו. שקרים?

פדרציה של אור: כיוון שהם גם כן מהווים סיוע לנשמה. כדי להיות מסוגל להבחין מהי אמת ומה היא לא...זהו חלק בלתי נפרד מצמיחתו של אחד.

בלוסום: נראה כי סטינו מהמסלול מהשאלה המקורית... מה שלעיתים קרובות כך קורה... עם זאת, האם אתם יכולים לענות לנו תשובה לפני שאתם הולכים... לגבי גזעים שונים... צבעי העור... תרבויות וכו'? איך/מדוע הם כולם נוצרו?

פדרציה של אור: בקיצור, נכון לעכשיו, היינו אומרים שהרבה פותח באמצעות התפתחות טבעית מתמשכת.

אנו מרגישים שיהיה זה הגיוני לדון בכך בזמן אחר, כשאנו לא נמצאים בסופה של השיחה...אולם, בהתחלה...כיוון שהמוח עשוי להתבלבל בשלב זה... וזה הכי טוב לבהירות ולרעננות של המוח להיות בסדר כשאנו מדברים איתכם על כך.

בלוסום: אוקיי... זה בסדר... אולי בפעם הבאה. תודה רבה... אני נהנית תמיד משיחות אלה.. למרות  שהן מקבלות חיים משלהן ולוקחות אותנו במורד רחובות שאני לא התכוונתי להם. ספור שלא נגמר, אני מניחה.

פדרציה של אור: עם זאת, אנו נצהיר "הם כולם חיו באושר לעולמי עד".

בלוסום: הסוף! באהבה ובאור ובהרבה הכרת תודה מאיתנו כולנו!

 


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge