Home Channeling? Our channelers About us Contact


 Home > עברית > Blossom Goodchild - December 6, 2014

 

מסר של Blossom Goodchild מיום 6 בדצמבר 2014

בלוסום: ברוכים אתם בשנית שם למעלה! הזמן עובר כה מהר! אני מחכה לחוכמה שאתם בוחרים להציע לנו היום. אנו כיסינו די מגוון רחב לאחרונה.

פדרציה של אור: ברכות גם לך, בלוסום... ואלה מכדור הארץ אשר הולכים בנתיב זה לצדנו.

בלוסום: האם זה לצדנו? חשבתי "מתחתנו".

פדרציה של אור: עם זאת, אתם בוחרים להסתכל בנקודת מבט של מה ש"צפוי". אתם מדמיינים אותנו בשמיים שלכם... עם זאת, אנו מדברים ברמת נשמה לנשמה.

וזכרו גם... כאשר אחד גר במימדים שונים...אין המשמעות היא שאנו מעל, למטה, מאחור או מלפנים. פשוט המשמעות היא, בתוך רטט של אנרגיה שונה. לכן, אנו ורבים...מרטטים רבים... יכולים פשוטו כמשמעו להיות "דרככם".  בכך, הכול קורה בבת אחת.  עם זאת, בשל התדר  של רטט במימד אחד... השונה מהאחר... לא יכולים לראותם/להרגישם ביום ממוצע...כביכול. עם זאת, זה מתקבל על הדעת בקלות, הלא כן?...שאחד יכול לראות ולהרגיש מימד אחר...אם הרטט שלהם מהדהד עם מה שזה.

בלוסום: כן, אני מבינה זאת. עם זאת הנשמה הממוצעת/הנורמלית, אפילו כאשר מנסה, לא יכולה לעשות זאת. האם יש לכם הצעות כלשהן איך אנו יכולים? לדוגמה, ממלכת האלמנטים (The Elemental Kingdom ). אני יודעת שהם מסביבנו... איך אנו יכולים באמת לראות אותם?

פדרציה של אור: זה עניין של כוונון לתוך הרטט שלהם.

בלוסום: קל יותר להגיד מאשר לעשות. איך אנו יודעים את התדר שלהם?

פדרציה של אור: אתם שואלים. עם זאת, זה גם הגיון בריא, להיות במקום שמתאים לאירוע כזה להתרחש. לנסות  זאת באמצע של רחוק סואן לא יגרום להצגתם כמי שהם. מצד שני, להיות בדממת היער, בסמוך לנחלים וצמיחה, יהיה הרבה יותר מתקבל על הדעת.

בלוסום: מה אם אתם מבקשים, עם זאת לא מקבלים? ניסיתי בעבר.

פדרציה של אור: זה עניין של "לא לשחרר". כמובן לנסות יותר מדי. זה פשוט, עם זאת, המוח האנושי סיבך דברים רבים. לשבת בשקט ולהיות אחד עם העצמי... להתכוונן לתוך הרטט הגבוה יותר של העצמי יהיה התחלה טובה מאוד.

בלוסום: אני מכירה אנשים אשר יכולים לראות "פיות" וכו'... די הרבה ילדים גם יכולים.

פדרציה של אור: מכיוון שהם "מאמינים" בהן. לא היה להם "כל השטויות המטופשות" שעצרו אותם.

שוב, כה הרבה שהיה טבעי... נעשה על-טבעי... והמשמעות האמיתית של מילה זו אבדה והוחלפה עם קונוטציה אשר מביאה את המאוד אנרגיה של מילה זו לתוך הרטט הנמוך יותר....

התניות רבות של האדם הבוגר הקהו את החושים. חושים שהיו כה נבונים.

בלוסום: כה רבים מנסים לקבל אותם חזרה. "להאיר אותם" שוב. כיצד אנו מתרגלים זאת?

פדרציה של אור: בלהיות מאושרים.

להיות מאושר מכניס את הנשמה לתוך קטגוריה שונה לגמרי. יש כה הרבה אשר "משתנה" כאשר אחד גר בתוך הרטט של אושר. כה הרבה אשר מאפשר לאנדורפינים מסויימים לפעול ולייצר התרוממות רוח. זה הכול חלק מהתכנון האנושי, עם זאת, יש להפעילו על מנת להגשים את המהלך שלו.

בלוסום: מה המשמעות בדיוק?

פדרציה של אור: זה קצת כמו אפקט הדומינו. ברגע שאחד נופל, כאשר כולם ביישור... השאר יבואו בעקבותיו. היינו אומרים...השפעה על האירועים/המצבים בעקיפין.

בלוסום: עם זאת, כמה נשמות לא יודעות איך להפיל את הדומינו הראשון.

פדרציה של אור: כן, הם עושים.

בלוסום: ובכן, אולי הם לא יודעים שהם עושים.

פדרציה של אור: זה יותר המצב.

בלוסום, כפי שאמרנו...אף רוח נשמה אחת מגיעה לתוך הקיום של שטח כדור הארץ הזה, עם יותר מהאחרת. זה לא יהיה הוגן. כולם שווים.

בלוסום: כמה יתווכחו על נקודה זו. מה לגבי אלה אשר הינם נכים קשים וכו' וכו' וכו' וכו'? אני יכולה להמשיך עוד ועוד... וזה רק על הפיסי! יש גם מנטלי וגיאוגרפי... של ההורים. ובכן, רבים יתווכחו שלכמה טוב יותר מאחרים... הרבה יותר טוב מאחרים.

פדרציה של אור: עם זאת... היינו נוטים לא להסכים. כיוון  שכשפי שספרנו... כל נשמה הגיעה למחזור חיים זה באופן אשר מטיב הכי טוב לנשמה שלהן. נשמה נולדה עם מום פיסי במדינה קרועת מלחמות... עם הורים אשר לא אכפת להם הרבה... נמצאת במצב טוב יותר מאשר אם נולדה במשפחה עשירה עם אהבה רבה לנשמה וכול מה שכסף יכול לקנות...בלי אקדח בטווח ראיה.

בלוסום: והסיבה שלכם היא?

פדרציה של אור: שנשמה זו ב"תרחיש הראשון" בקשה תבנית זו בתוך חייה, שתועיל לצמיחתה ולהבנתה.

בלוסום: עם כל הכבוד.... למה לעזאזל היו רוצים? בוודאי, כאשר אומרים לנשמה זו לפני שהן מגיעות "עכשיו...האם אתם רוצים להיות א או ב?" כל נשמה, בשפיות שלה, היתה הולכת על האפשרות האחרונה.

פדרציה של אור: היינו שוב נוטים לא להסכים.

בכך שיש כל דבר זמין כה בקלות, לא תמיד משרת... וכאשר לא נמצאים בצורה פיסית, אחד יכול לראות כמה הרבה יותר ניתן לשרת את הנשמה... ובאמת, להיות לשירות... כאשר מגיעים מנקודת מבט לגמרי שונה, מרק הקלות והנוחות של החיים.

בלוסום: אני יכולה להבין  זאת ברמת הנשמה. עם זאת, האם לא מלמדים אותנו, שלחשוב חיובי ולהישאר ברטט של הרגשה גבוהה יכול להתבטא לנו בכל דבר שאנו רוצים.

פדרציה של אור: כן... זה לא משתנה, אם אחד הוא בחברה גבוהה או נמוכה. צרכים של העצמי של הנשמה שונים מאוד... בתלות במה שנשמה "הגיעה" ללמוד/להיזכר/ להתרחב.

גם זכרו... שאנו אמרנו בתקשורות הקודמות... שהנשמות אשר נראה כי עשו דברים קשים מההיבט  המנטלי והפיסי של עצמן...עשויות היו לבחור בדרך זו...לא בשביל צמיחת נשמתן, עם זאת, לצמיחת הנשמה של הוריהם ואלה מסביבן. אכן הקרבה ענקית... עם זאת, זה לא נראה באופן זה כאשר אחד הוא אור חי ורוצה לשרת את השלם...כפי שזו מטרתה המיוחדת של נשמתו.

בלוסום: אוקיי...למעשה אם יורשה לי?...הייתי רוצה לחזור  ל"כוונון" לרטטים האחרים. רבים שאלו אם אתם לא יכולים להגיע עם ההצגה הגדולה...האם הייתם לא יכולים לעשות משהו יותר מוחשי ברמה האישית עבור אלה שהם מוכנים? בדרך זו, אלה שאינם מוכנים לא יהיו בהלם ויפלו מתים...אנשי האופל אפילו לא ידעו... אלה המרגישים את הצורך להסכמה ולהתרוממות נהדרת זו מכם יהיו מוקסמים בצורה מדהימה... וכולם יחיו באושר ובעושר! ניצחון ניצחון! האם אתם לא יכולים לעשות משהו כמו זה עבור אלה המוכנים לקבל?

פדרציה של אור: אנו מקבלים בשנית את רצונך "להתחיל לעבוד על משהו" ואנו רואים את נקודת מבטך. האם יכולים אנו לומר...שאין אחד אשר רוצה "להתחבר איתנו"... שאיננו יכול.

בלוסום: נסו לספר זאת למאות אשר ניסו ולא הצליחו. דומה קצת לי עם הפיות. רוצים, עם זאת, הן לא נראות זמינות כאשר אני מנסה במקרה. עם זאת, אני יודעת שזה אפשרי. רבים היו מרגישים את אותו הדבר לגבי הניסוי להתחבר איתכם. מה יהיה הדבר המרכזי המונע זאת... כאשר אחד כה משתוקק?

פדרציה של אור: אלה יהיו "המחסומים" שנוצרו.

בלוסום: המשמעות?

פדרציה של אור: המשמעות, שלמרות שאחד עשוי להרגיש שהם בהסכמה מלאה עם העצמי  לאפשר לכך להתרחש... אם יהיו אלה פיות... אנחנו... או באמת, דברים רבים שהם "יוצאי דופן"... מה שיכול למנוע זאת יהיו החומות של "חוסר אמונה"...

חומות של חסימות אשר נוצרו בתוך המיינד בכול/במשך הזמן על כדור הארץ.

בלוסום: ובכן, האם זה יהיה, לדוגמה... שאחד מנסה להתחבר איתכם... יכול "להישמע" על ידכם, או ש"תרגישו" אותו, עם זאת, הם לא יכולים לקבל את השידור שנשלח חזרה?

פדרציה של אור: לא בהכרח. זה יכול לעבוד לשני הכיוונים.

ההצעה שלנו תהיה זו. לקחת את הנשמה לתוך המקום השקט ביותר המתקבל על הדעת... במרחב אשר משרת בכך שהוא מביא שלום ואהבה... כך שכול הרקע והסביבה מתאימים לאפשר לשלווה לזרום.

חשבו רק על הנשמה... התרכזו בשום דבר יותר.... נשמו, נשמו, נשמו... עמוק. מגיעים יותר ויותר לתוך "מרחב של שום מקום"... בו הדבר היחיד שאפשר לחשוב או לשמוע הוא הנשימה של החיים... התרכזו בכך בלבד.

אחרי זמן אשר מאפשר לעצמי להרגיש מוכן... בקשו את האנרגיה האלוהית של אהבה להראות לכם את הנתיב  להווייתנו"... בידיעה שאינטראקציה זו היא לא עבור רווח עצמי, עם זאת, עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול... המשיכו לנשום....

לאחר מכן...

צפו לשום דבר!

כיוון, שאנו היינו אומרים...כפי שאיתכם ו"הפיות" שלך, בלוסום...כך הציפייה אשר לעיתים קרובות מפריעה.

בלוסום: עם זאת, האם אין אתם צריכים לצפות על מנת להיחשף?

פדרציה של אור: ישנו הבדל בין ציפייה לבין ידיעה עמוקה. כאשר אחד מצפה... הם גם יודעים על הצד האחר של המטבע... אכזבה... המיינד שלהם מודע להיפוכה של הציפיה... לפני שאפילו צופים אותה.

בעוד ש... כאשר אחד יודע ידיעה... לא יכול להיות שום דבר אחר מאשר ידיעה זו.

והאמת היא....

בלוסום: אין זה משנה!

פדרציה של אור: נכון. הסבירות להתחבר איתנו חזקה יותר כאשר אין זיקה לכך... אין ייאוש מכך... פשוט "העשייה של".. וה"שחרור" של... זה צעד הרבה יותר חכם.

בליבכם... עמוק בתוך הווייתכם... אתם יודעים על קיומנו. אתם לא יכולים שלא לדעת.

בלוסום: אוה כן, אנו יכולים! נסו אותי!

פדרציה של אור: אוה, אנו מודעים לספקות ולאי ההבנות המפוקפקות. אנו מודעים לפחד ו"מה אם" ו"מה אם לא"... עם זאת, בלוסום...האם אינך כאן... עדיין?... אחרי כל השנים... וכל מה ששאלת... וכל הדמעות וכל הצחוק... האם עדיין את לא כאן מדברת איתנו?

בלוסום: כן.

פדרציה של אור: מדוע?

בלוסום: מכיוון... עמוק בתוך הלב שלי... אני יודעת שאתם אמיתיים ומהאמת.

פדרציה של אור: עמוק בתוך... לפעמים עמוק מאוד בתוך... עם זאת, את יודעת זאת.

את יודעת זאת... את זה אנו יודעים.

ובכן, לכן... "ההוכחה" שרבים מכם הולכים אחריה הינה מיותרת.  כיוון, שעמוק בתוכך את יודעת מי אנו.

בלוסום: ובכן, מה לגבינו בני האנוש הצריכים הוכחה זו? וגם.. מה יהיה הנזק בלאפשר לנו לדעת קצת...שצוות הגיבוי באמת ובתמים לצדנו?

פדרציה של אור: לא יזיק בכלל.

בלוסום: אתם צריכים להיות מסוגלים לכה הרבה... לכן, דברים קטנים רבים אשר יוכיחו לאנשים שאתם אומרים "הלו". האם אתם מבינים, אני תוהה, כמה מעודד ומרומם זה יהיה עבור רבים?

פדרציה של אור: אנו מקשיבים לך, בלוסום... ואנו שומעים את מה שאת אומרת. עם זאת... היינו אומרים בתגובה... האם את יודעת כמה מרומם ומעודד זה יהיה עבור עצמכם שלא תצטרכו את ההוכחה הזו? פשוט לדעת זאת... עבור מה שזה... האמת שלכם. לא  לדאוג באשר למציאות הפיסית שלנו... עם זאת, לדעת על הקשר הרוחני...

של אהבה שהיא שנינו.

אלה מהמציאות הפיסית ואלה שלא... יודעים שאנו לשירותם... כאחד.

בלוסום: כן, עם זאת כמה, כפי שאמרתי... לא יכולים שיהיה להם החיבור הרוחני... והם היו רוצים מאוד שיהיה להם זאת איתכם.

פדרציה של אור: ובכן, היינו מציעים שהם ימשיכו לנסות. יכול שיהיו כה הרבה דברים... כה הרבה סיבות... כה הרבה הפרעות. עם זאת, היכן שיש רצון.... ישנה הדרך.

בלוסום: ובכן, כאשר אתם אומרים שאתם יכולים לשמוע/להרגיש שכמה לבבות הרגישו את התקשורות...מה מונע את "אלה מכדור הארץ" מלקבל את התקשורת חזרה מכם?

פדרציה של אור: דברים רבים. תדרים... כפי שאמרנו... חסימות... דברים רבים.. אנו אמרנו את כל מה שאנו יכולים לומר על כך. לכן זה, עניין של לקבל את הידיעה.

כאשר אחד מנסה פעמיים או שלוש והרגיש שום דבר... "מערכת" המינד מתחילה לדעוך... בהתייחס לאפשרות. זה לא מסייע לתהליך החיבור. כל פעם שאחד מנסה...נכנס עם "מיינד פתוח"... האם יכולים אנו לומר?... לפעמים... "ההלם" של המימוש, כאשר אחד בסופו של דבר "מתחבר"... יכול לשבור את הקשר באופן מיידי... כיוון שהלב מחמיץ דפיקה ו... פוף! אנו נעלמים.

היו בהכרת תודה בכל הזמנים.... בכל הזמנים. הכרת תודה היא אחת התדרים הגבוהים ביותר כאשר מרגישים באמת... אשר מסייעת לנשמה להתרומם ולהכיר בעצמה.

להרגיש הכרת תודה בשל ההוויה שאתם... גורם להגעת דברים נוספים שצריכים להודות עליהם... והמחזור ממשיך... מתרחב... מתרחב... מתרחב.

אנו איתכם...

אנו אחד...

אנו... אתם... אני.

בלוסום: הזמן נגמר, זה נראה. נחמד. נהניתי מכך. באהבה ובתודות.

פדרציה של אור: בקבלה של אהבה והכרת תודה אלה מכם ומרבים... אנו מחזירים את אהבתנו והכרת תודתנו לכם פי אלף.

היו של/ב/כמו/דרך אהבה.

 

* הפדרציה של אור מדברת על אהבה 

https://www.youtube.com/watch?v=RmsCqVjqSss

 

* תפילה מיום 14 בפברואר 2014. תמיד טוב לעשותה כאשר מרגישים שרוצים אותה.  זה הכול עוזר. https://www.youtube.com/watch?v=Gqmukxqt2rU

 

Website: Blossom Goodchild 

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/watch?v=R1Z0ywCgcNI

 Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge