Home Channeling? Our channelers About us Contact


 Home > עברית > Blossom Goodchild - November 22, 2014

 

מסר של Blossom Goodchild מיום 22 בנובמבר 2014

 בלוסום: בלוסום Goodchild מתייצבת לעבודה...אדוני! משתוקקת להמשיך מהשבוע שעבר...

פדרציה של אור: דרישת שלום חמה ביותר לכל אחד, כשאנו ממשיכים קדימה בסגנון המבדר שלנו/שלך. למדנו רבות על הומור...כשהמסרים התקדמו דרך השנים שלך. ברוכה הבאה.

בלוסום: התבססתי בעמדתי, עכשיו. לכן, הבה ננסה. ראשית, אתם יכולים לפרט כאשר דברתם על תקשורת רבה שהיתה לממשלות עם חוצנים (E.T.) (פנים מול פנים) והממשלה הפרה את הבטחותיה?

פדרציה של אור:  אנו יכולים לדבר על כך במינון נמוך... כיוון כפי שהוזכר לך בבוקר זה בשעה שהתכווננת...יש הרבה שאנו בוחרים  לא לגלות, כיוון שזה פוגע בביטחונך. לכן, עלינו להיות מודעים לאמת כלשהיא שאין לה השפעה אישית ישירה... לאלה אשר "פוקחים עיניים" על מה שאנו משוחחים. בכך, אנו מתכוונים... אלה אשר אינם קוראים מסרים אלה עבור "צמיחתה של נשמתם"...אלא "בודקים" מה נאמר כדי להבטיח שהם לא מתקרבים קרוב מדי לסמן.

בלוסום: אני יכולה לקלוט זאת... ובאמת...אני מודה לכם שאתם שומרים עלי בדרך זו. ובכן, מה אתם יכולים לספר לנו על כך?

פדרציה של אור: אנו מודעים על ידע שנמסר לאלה הנמצאים בעמדות גבוהות בעולמכם. ידע אשר יכול להועיל רבות לטכנולוגיה ולהתמיר דברים רבים מרטטים נמוכים יותר לגבוהים יותר.  החלפת המידע לא הוחלטה בהרף עין, עם זאת, נשקלה בזהירות רבה לפני שנעשתה... באמונה.

ההחלפה שנעשתה מצידם של אלה מכדור הארץ היתה כדי לאפשר "הרבה" מהידע "שיינתן לעולמכם" על מנת לעזור לצמיחתו...פשוטו כמשמעו! עם זאת, כשהגיעו מים עד נפש..עמדנו בהבטחות שנעשו כחלק מההסכם... או, היינו מעדיפים להשתמש במילה "הצענו"... ו"בני העולם מכדור הארץ" שלכם לא עמדו בכך.  כיוון שהם שמרו את המידע לעצמם והשתמשו בו לפעולות סודיות ול"שוחד"... ולהועיל לעצמם.  הרבה מהידע שניתן, נשמר בסודיות מוחלטת.. כיוון ששוב...אם היה צריך לשתף בו... התושבים של עולמכם, לא היה להם צורך לסמוך על מה שהממשלות שלכם אומרות שצריך... על מנת לשמור על "חיים וסדר". כיוון  שמה שהוצע, היה יכול לסייע לפלנטה שלכם בהתקדמות כה רבה... בזמן קצר.

לכן, הוחלט שכל "החלפה" לא תישקל יותר... כיוון שאנו היינו מאוכזבים... והבנו, שמה שאחד עשוי להבטיח... מה שאנשים אלה מחשיבים כהבטחות...אין זה בדיוק למה שהם התכוונו. סדר היום שלהם היה שונה מאוד ממה שנאמר להם.

בלוסום: שמעתי, וזו רק שמועה... שישנו פלג מסוים של ה"אפורים" שעובד עם אלה שהינם בשליטה מלאה על כדור הארץ, והחלפות נעשות... האם זה כך?

פדרציה של אור: כן.

בלוסום: האם אתם יכולים לדבר על כך?

פדרציה של אור: במידה ניכרת. כפי שרבים מודעים, מוערבת סודיות אינטנסיבית ב"האנגרים" תת קרקעיים...שבדרך מסוימת... זה כמו עולם שלם חדש שקורה בתוך "שעריו". ושערים אלה הם סגורים... מעבר  לסגורים... מהודקים. כאילו הנשמות ש"גרות" שם... פשוטו כמשמעו "חיות" שם... מפחד שמשהו מסודיות זה "יצא החוצה".

בלוסום: לא שזה סוד, אם רבים מאתנו כבר מודעים.

פדרציה של אור: עם זאת, מודעים במודעות מסוימת. הרבה לא מתגלה.

בלוסום: לפני שנים, היה לי חזיון כשהלכתי לישון, על חוצנים הנמצאים בצינורות רחבים המלאים בנוזל. דומה קצת לאחד המשמר חיות מתות כדי לעשות ניסיונות איתם. לאחר מכן, ראיתי בתוכנית הנקראת "תיקים באפילה" את אותו הדבר. אני חושבת שהזכרתי זאת לפני כן באיזשהו מקום. האם יש להם חוצנים רבים שבויים במקומות אלה?

פדרציה של אור: כן.

בלוסום: האם חוצנים אלה חיים?

פדרציה של אור: כן... עם זאת, לא במודעות מלאה. זה כאילו שהם בקיום של תרדמת.. נכון לעכשיו.

בלוסום: עד מתי?

פדרציה של אור: עד שאלה אשר "נטשו" אותם שם, מחליטים שהם עשויים "להעיר" אחד... כדי לנסות לשאוב מידע מהם.

בלוסום: האם אתם יכולים להציל אותם? בתמימותי... האם יכולים אתם לשגר אותם למעלה או משהו?

פדרציה של אור: לא. בשל המבנה בו הם גרים. הצפיפות של החומר בתוך החומות האלה מתוכננת עבור/ל אותה מאוד סיבה.

בלוסום: זה מעציב אותי. מרבית מעולם זה יכול להעציב אותי, אם מאפשרים לי זאת... עם זאת, אני לומדת להתנתק. ו... בכל אופן, זה לא משנה!

פדרציה של אור: בתמונה הגדולה יותר... זה לא משנה. מה שאנו יכולים לספר לך ... הוא

בלוסום: קבלתי את זה פשוט להורדה... אני מרגישה טוב יותר עכשיו!

פדרציה של אור: זה, כפי שזה עם כל הדברים החיים... הנשמה לא צריכה להישאר בצורה הפיסית שבה היא. כאשר את ישנה, נשמתך נוסעת, הלא כן? כאשר את מודטת... נשמתך יכולה לנסוע, האם אין היא יכולה? כאשר בן אדם  נמצא במצב של תרדמת...במשך תקופות ארוכות מאוד של זמן... נשמתם בוחרת להיות מחוץ לגופם...אין לה סיבה להישאר בפנים, לפעמים. לכן, זה אותו דבר עם משפחותינו הנמצאים בצינורות אלה...הם לא בהכרח "בגופם"... בכל הזמן.

בלוסום: אוקיי... ובכן, אם אחד מתעורר כדי שיחלץ מידע מהם... מדוע אין הם בוחרים "להתרחק" מהפיסי שלהם... ופשוט להיות "מתים" כשמוציאים אותם מהנוזל... האם זו המילה הנכונה?

פדרציה של אור: כיוון ש"מוות"... (אם זו המילה הנכונה?) צריך להתרחש. בדומה מאוד לבני האדם. עד שהמיתר חותך את הגוף האתרי, הנשמה לא יכולה לעזוב לגמרי.

בלוסום: האם לחוצנים יש מיתר?

פדרציה של אור: כן. כמו לבני האדם...זה חיבור לצורה הפיסית.

בלוסום: עם זאת, אם הנשמה של החייזר, פשוט בוחרת לא "לחזור" כאשר מוציאים אותה מהצינור... מה היה קורה?

פדרציה של אור: זה קשה להסביר. כיוון שהוא למעשה לא "מת"...

בלוסום: בהעדר מילה טובה יותר...

פדרציה של אור: זה עדיין...אם את מחבבת זאת או לא... מחובר אל הגוף... וכאשר מוציאים אותו מהנוזל "המשפיע"... הוא "נורה" חזרה לתוך הפיסיות שלו.

בלוסום: האם הם מעונים לשם קבלת מידע?

פדרציה של אור: כן. הם אינם פטורים מלהרגיש כאב.

בלוסום: אוקיי... ובכן, מה יש למועצות שלכם לומר על כך?

פדרציה של אור: אין תוכנית להיכנס בכוח ולהציל...אם זה מה שאת חושבת. כיוון שזה לא יכול להיעשות... ובתוכנית הגדולה... אין זה היה תואם לתוכנית.

בלוסום: אני יכולה להרגיש שיש לקבל זאת ברמת הבנה עמוקה יותר...כיוון שזה , עבורי, בזמן זה... יותר מדי גדול  מכדי להפרידו למילים. אני פשוט יכולה לקלוט זאת.

פדרציה של אור:  מודים לך עבור הבנתך והקבלה שלך.

בלוסום: האם יכולה אני פשוט לשאול...איך חוצנים מיוחדים אלה הגיעו להיות כאן? איך הם נשבו?

פדרציה של אור: חלק אכן, בשל התרסקות ספינותיהם...ואחרים...אשר היו "שם בצורה" כדי לסייע בשיתוף הידע...ולאחר מכן הולכו שולל ורוסנו.

בלוסום: כמו... על כמה אנו מדברים כאן?

פדרציה של אור: 1,000... מסביב למספר.

בלוסום: מה? מקומות תת קרקעיים אלה גדולים!

פדרציה של אור: ואכן הם "מקומות" ... לא רק מקום אחד.

בלוסום: איך לעזאזל כה רבים שם?

פדרציה של אור: אנו מחייכים...כיוון שכמוך וכרבים מסוגך... הם התנדבו.

בלוסום: ביודעם את הסיכון?

פדרציה של אור: בידיעה... עם זאת, גם בידיעה של בחירות ואפשרויות. האם יכולה את לראות ולהתחבר עם כמה דומים אנו כמשפחה אחת? האם את לא באותה סירה, במובן מסוים... כך שאת מרגישה לכודה בתוך מקום אשר שומר עליך "משועממת"?

בלוסום: אוה, כן...מרגיש לי שאני צריכה לעזוב את הסצנה של מירטל המייללת! ובכן, הם התנדבו להיות שם...האם הם החליפו בני אדם... כמו בסרט "מפגשים קרובים"

פדרציה של אור: לא. אין לנו צורך לכך.  זה לא היה חלק ממשימתנו. הם הסכימו "ללכת" על מנת ללמד דרכים "עדינות". ללמד על משאבים אשר יכולים להועיל לפלנטה שלכם. הם אפשרו לעצמם לפעול על בסיס פנים מול פנים... בתמורה לאהבה לסייע ולהביא את הפלנטה שלכם בחזרה להוד ולהדר הקודמים שלה.

בבקשה קבלו, גם... ש"ישויות" אלה שהיו חלק מפרויקט מיוחד זה... הם בעלי אינטליגנציה גבוהה ואהבה ולכן, הם יכולים לקבל "היכן שהם" ברמה שונה מאולי, איך שאת מרגישה עבורם.

בלוסום: זה טוב! אני צריכה לומר...1,000!למה אתם מתכוונים ב"סביב מספר זה"?

פדרציה של אור: כיוון, שאין אנו יכולים "להשגיח" על כל מה שמתרחש במבנים אלה. עם זאת, אנו יכולים לקבל "כמה דיווחים חזרה" כאשר זה אפשרי.

בלוסום: אני שמעתי... שנפטרו מכל הבונקרים התת- קרקעיים  ורוקנו אותם.

פדרציה של אור: עם כול הכבוד, בלוסום... את שמעת לא נכון.

בלוסום: וואו! מערכת היחסים החדשה שלנו הרבה יותר פתוחה. אה... אתם תשמרו עלי בטוחה? אתם תשגרו אותי למעלה במידה וצריך????!!!

פדרציה של אור: אנו מרגישים את ההומור שלך...

בלוסום: אני מחייכת עכשיו... עם זאת, האמינו לי...אני לא הייתי מחייכת, אם פתאום הייתי נעלמת, כמו רבים אשר דברו על דברים אלה.

פדרציה של אור: בלוסום... אנו נהיה זהירים במה שאנו אומרים. אנו תמיד כך. תסתכלי אחורה איך מתוכננות שיחותינו...משולבות עם הדרך בה את מרגישה כל זאת, מדי פעם.

מזל.. את חושבת?

בלוסום: הייתי רוצה להישבע אם זה היה בסדר לעשות זאת.... אבל אני לא אשבע. מטבע גדול נפל כאן ( המתרגמת - הבנתי משהו גדול לאחר תקופה של בלבול או בורות). עם זאת, כמה רחוק יכולים אנו ללכת עם החומר אותו אנו משתפים?

פדרציה של אור: כמה רחוק שאנו יודעים שזה בטוח. כל מה שגרם לבלבול לרבים... כל מה שרבים מרגישים שהינו לא חד משמעי.... כל מה שאנו נמנעים לדבר על קושי בנוגע...האם זה עושה זאת יותר הגיוני לרבים... באשר למסקנה מאחורי זה, עכשיו?

בלוסום: ובכן, זה הגיוני לי... אני לא יכולה לדבר עבור אחרים. עם זאת, הייתי מדמיינת זאת. זמן ללכת. וואו...זה הרגיש גדול! תודה לכם!

פדרציה של אור: תודה לך על שקבלת את עמדתך באמת שלה...בשלב גבוה יותר של הסולם. ישנם עוד שלבים לטפס... היכן שאמון שוב ירגיש שהוא נבחן.

בלוסום: ובכן, אני אתמודד עם זה... כמו ה"אני" שגדלתי לתוכו...כאשר זה מתרחש. בכה הרבה אהבה ותודות.

פדרציה של אור: נאנו, נאנו (המתרגמת - לא יאמן)....

בלוסום: זה גורם לי לצחוק כה הרבה, כאשר זה נכנס לתוך ראשי.. ואני חושבת "לא, אני לא יכולה לשים זאת". לאחר מכן אני חושבת... "כן, אני יכולה". אתם מחליפים הומור...(ועוד, אני מכונה נאנו, לפי בחירה, על ידי נכדתי).Tally Ho (המתרגמת - מילת קריאה), חברים... בלמים קדימה (המתרגמת - המטוס ממריא).

 

* הפדרציה של אור מדברת על אהבה 

https://www.youtube.com/watch?v=RmsCqVjqSss

* תפילה מיום 14 בפברואר 2014. תמיד טוב לעשותה כאשר מרגישים שרוצים אותה.  זה הכול עוזר. https://www.youtube.com/watch?v=Gqmukxqt2rU

 

Website: Blossom Goodchild 

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/watch?v=niNVSoK6-U4

 Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge