Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - December 4, 2013

Blossom Goodchild - December 4, 2013

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 4 בדצמבר 2013

 

בלוסום: בוקר טוב לכם. אם זה אוקי, הבה ניכנס לתוך זה מייד, כשיש כמה דברים שהייתי רוצה להבהיר, אם אני יכולה? עם זאת, בתחילה, הבה לא נשכח את הנימוסים... האם אתם בסדר?

פדרציה של אור: אנו אכן מרגישים את האנרגיות העדינות ביותר בכל קיומנו. אנו מודעים שאתם הייתם רוצים להבהיר דבר אחד שהינו "מזמזם בתוך ראשכם", זה נכון, האם לא כן?

בלוסום: אכן. זה כאילו ששתית חמש כוסות של קפה חזק ועם זאת, איני שותה קפה. אני מנסה לעשות מדיטציה כדי להרגיע זאת, עם זאת זה נראה כמעט מוגזמת ההרגשה.

פדרציה של אור: האם את מוצאת את ההרגשה לא נעימה?

בלוסום: היא אינה מכאיבה... עם זאת, קשה להירגע. האם אני צודקת בחשיבה שמורידים לי קבצים (I am being downloaded) בגדול.

פדרציה של אור: זוהי שאלה של סדרי עדיפויות באשר לסדר בו אנו מסבירים מה מתרחש. את צודקת באומרך שמורידים לך קבצים... עם זאת, גם ישנם שינויים בפועל המתרחשים בתוך מוחך. ישנם חלקים של מוחך שזמן רב שכבו רדומים, שעכשיו הופעלו על מנת שיתרחשו ההתחלות החדשות. שינויים אלה מגבירים את חושייך ואף על פי שקצת לא נוח בזמן ה"פתיחה"... הם בוודאי ישרתו אותך היטב.

בלוסום: האם יכולה אני לשאול בדיוק מה הם יגלו?

פדרציה של אור: הם יאפשרו לך להתעורר באופן מלא יותר לתוך עצמך. הם יפתחו מחדש כוחות שהיו פעם יתרון גדול עם זאת נסגרו במשך מעל מאות, אכן אלפי שנים. הפעלות אלה מכינים אותך לאת החדשה. כל החלקים יפלו למקום ברגע שהאירוע קורה ואת תהנהני בהבנה גדולה. כיוון שהאנרגיות שעומדות ללוות את האירוע הזה "יקליקו" לתוך המקום באמצעות ההפעלות שמתרחשות בתוך מוחך. הם יאפשרו לך לזכור הרבה מאוד. במידת מה כמו תגובה כימית... כאשר שני כימיקלים מתמזגים לאחד... זה גורם להתחלה של תסיסה ולשרשרת של אירועים שקורים. שוב... קשה לתאר... עם זאת, זה קל יותר לומר שאף על פי שאת חווה סוגים אלה של סימפטומים... "המציאות" שלהם לא "תזרח" עד שהמרכיב האחרון יתווסף על מנת להפעילם באופן מלא לתוך שלמות.

זה קשה עבורך להבין את כל מה שעומד להתרחש בתוכך "באותו רגע"... ואכן, יש צורך בהכנה של המיינד, הגוף והנשמה שהתרחשה קודם לכן.

האם אין זה נותן לך תחושה של הקירבה "שלו"?

בלוסום: הנה אני מקווה! ומה עם השינה העמוקה הזו... עם זאת, בתוך אותה שינה, להיות מודעת על "משהו שממשיך" שאיני יכולה ממש לתפוס? האם זה העלאת קבצים, הורדת קבצים, הטענה בצד... מה קורה באותו זמן? כיוון שזה בטוח דופק אותי... בעיקר באמצע אחר הצהריים ושעתיים וחצי לאחר מכן אני נאבקת "להתאושש".

פדרציה של אור: מתרחש הרבה. עם זאת, זה לא רק "מידע" שמתקבל...זה גם "בלוסום הגבוהה יותר" שלך.. שהיא בעבודה במקום אחר... מתאימה דברים כדי להבטיח שהכול יתנהל באופן חלק בבוא העת.  רבים מכם עובדים בשעה שישנים. רבים מכם מאזנים את האנרגיות... הבה נאמר... מפיצים אותן באופן שווה על פני הפלנטה שלכם... כך שהאירוע יתרחש באופן החלק האפשרי ושעולמכם לא יקרוס.

בלוסום: האם זו האפשרות לאחר מכן?

פדרציה של אור: זה היה פעם...עם זאת, הוחזר הרבה איזון והאנרגיות עכשיו הרבה יותר ביישור...לכן, זה באחוז מאוד קטן שזה יתרחש... אם זה היה אחרת, אנו לא היינו ממשיכים קדימה.

בלוסום: אתם אומרים "אנחנו"...האם יש לכם הרבה מה לעשות עם זה?

פדרציה של אור: אוה, כן, באמת. זו הסיבה שאנו כה נרגשים...כיוון שזה כה מתקרב עכשיו.

בלוסום: זה "נשמע" ומרגיש מרגש גם עבורי...עם זאת, כמה הבהרות נוספות אם אני יכולה להיות כה אמיצה? רבים מאוד דואגים לגבי "הישארות מאחור" בבוא העת. מרגישים שהם לא ממש "קלטו זאת". אני יודעת שדברתם בשבוע שעבר על כמה אנשים שנשארים ועם זאת אני עדיין לא מרגישה שאנו הולכים לשום מקום ושאנו נשארים על הפלנטה כדי להחזיר אותה לבריאות מלאה. אני מרגישה שאנו אלה האנשים אשר עושים את השינוי, ולכן לא תהיה תועלת גדולה אם אנו נהיה במקום אחר. ישנן כה הרבה מחשבות שיש לאחד לגבי בעיה מסוימת זו והאמינו לי אני לא סוקרטס... עם זאת אני עדיין תוהה לפעמים. האם יכולים אתם לסייע בכלל באמת לעשות זאת ברור יותר עבורנו?

פדרציה של אור: ראשית כל... אינכם הולכים לשום מקום...

בלוסום: עם זאת, אתם אמרתם... למעשה אני לא אפריע בזה...

פדרציה של אור: כשדברנו על אחד הנשאר מאחור... אנו רק מדברים על רמת אנרגיה. האם באמת את חושבת שזה בר-ביצוע שכה בפתאומיות מרבית האוכלוסייה שלכם נעלמת? זו אינה הסיבה מדוע אתם כאן.

כשאנו אומרים שאתם נעים לתוך עולם חדש... אתם כבר בדרככם...אפילו בתוך חלל ראשך, בלוסום... אתם מרגישים את ההבדל באנרגיות. לפני זמן ארוך דברנו על מעבר דירה כאנלוגיה... עדיין על אותה פלנטה... עם זאת במיקום שונה... אולי קרוב יותר לאלה אשר הם על אותו אורך גל!

"מילים, מילים, מילים הן כה לא מספיקות" וזה, בלוסום היקרה, חייב להיות ציטוט המאה שלנו.

רבים מכם מרגישים את השינוי בך... ואם את לא... עם זאת.. את תשתני.

את נעה למעלה... לא מעל! ישנו הבדל עצום! במילים "אחרות"... את תעברי מ"מרחב" אחד למשנהו.

"מרחב" זה הוא כבר הוקם.. על ידך.. כל אחד מכם רואה אותו דרך. את פשוט מפלסת את דרכך לשם.

ו... האירוע הוא כמו לזרוק שש כפולים ולאחר מכן לנחות על זריקה נוספת ולזכות בשש כפולים נוספים...שהמשמעות היא לנוע שלוש פעמים מסביב ללוח...זה יזיז אתכם... את הווייתכם.. לתוך מרחב של עצמכם שמבין "את זה".

בלוסום: "את זה"?

פדרציה של אור: את עצמכם. חיים. סיבה לחיים... עם זאת, מעל הכול

אהבה! אהבה!אהבה!אהבה!אהבה!

אתם "תבינו" אהבה ללא תנאי בן רגע.. עם זאת אנו מייעצים שאין זו משרה מלאה...בין רגע... כיוון שאנו הצהרנו... זה יכול לפוצץ אתכם.

בלוסום: אני רק צריכה לשאול... כיוון שאני אמרתי שאשאל אם אי פעם זה יעלה... מישהו שאל אותי לאחרונה מדוע נשמה תבחר לעזוב את הפלנטה בדרך של שריפה של אדם...מצער עבור המשפחה שנשארה מאחור וכו'. ובאמת... אני מתכוונת.. בוודאי אין זה מפני שהם רצו לצאת עם מפץ! (סליחה, לא יכולה להימנע).

פדרציה של אור: זה באמת מה שאתם הייתם מכנים תופעה יוצאת דופן...להתחממות יתר במידה כזו... עם זאת, כפי שאת הגבת כראוי, בלוסום...הנשמה עזבה שניות לפני כן...כפי שעושה הנשמה בהזדמנויות אחרות שהיו יותר מדי עבורה להתמודד איתם כאשר ישנה חשיבות ל"פיסי". היינו אומרים שישנו פגם בחיווט מחדש... וזו הסיבה שהנשמה בחרה לעזוב בזמן החיוני של מסעה ועם זאת לא היה הסכם לגבי איך, כיוון שזה לא חשוב.

בלוסום: אתם אמרתם "חיווט מחדש".. לא רק "חיווט".

פדרציה של אור: זה נכון.. כיוון שבחיווט "מחדש" היה פגם של תכנית המעגל החשמלי... מאוד דומה לחוטי חשמל ותקעים אשר הנתיך שלהם מתפוצץ ומתלקחים. עם כל הכבוד, כמובן.

בלוסום: תודה לכם. סליחה שאני סוטה מהנושא... רק לא רציתי לפספס את ההזדמנות..

פדרציה של אור: ובכן, אנו חוזרים לחוויית "אהבה ללא תנאי"... חישובינו "מניחים" שהרוב כאשר מרגישים את האנרגיות המדהימות, הם "ימשיכו" בידיעה  של לאן זה מוביל... עם זאת, יהיו כמה.. שפשוט בוחרים אחרת.

כדאי לדעת שקיימת בחירה בעניין זה. ואנו מבקשים מכם לזכור גם את העובדה שאף אחד יימלט פתאום באמצעות פעולות אשר בכוונת תחילה לא שירתו.

עם זאת... באור המהדהד בשמחה... אנו אומרים לכל אחד מכם... שאלו את עצמכם באמת...האם חייתם את חייכם היטב? מליבכם?

אנו לא מצפים שתהיו קדושים בתשובה זו. כיוון שהייתם צריכים לסבול הרבה בחוויה הארצית הזו... על מנת לעשות רק את זה...חוויה!

עם זאת, אנו שואלים אתכם לשאול את עצמכם על כוונתכם.. האם כוונתכם לכיוון עצמכם ולאחר של/באהבה?

אין שלמות של הנשמות הארציות... כיוון שהדחיסות בה אתם גרים חסמה את מרבית יכולתכם להיות כזו...לכן, אנו שואלים אתכם שוב לשאול את עצמכם... האם כוונתכם להיות של אהבה?...אפילו בימים בהם אתם לא מרגישים שדי בצעתם כוונה זו?

היינו אומרים לביליונים מכם שהתשובה היא כן... ביליונים.. לכן אנו מקווים שזה עונה על דאגותייך של להישאר מאחור.

בלוסום: עם זאת, כולנו לא הולכים לשום מקום?

פדרציה של אור: אנו חוזרים...אתם נעים למעלה... לא מעל.

לכן, היינו אומרים שהגשר שאנו מדברים עליו הוא דרך המסכים.. לא מעבר.. אף על פי שדברנו במונחים אלה.

אין לפחד משום דבר מלבד הפחד עצמו.

מה שעומד להגיע, זה לא ייאמן.. מדהים... גורם סיפוק ומפואר.

כל אחד הוא חלק מאירוע זה...

לכל אחד יש חלק לשחק...

מהו תפקידכם?

אנו אומרים לכם... הכינו את עצמכם... כיוון שחייכם יהפכו לכה מועצמים...

אין יום בו תשבו בחיבוק ידיים, תוהים מדוע אתם כאן ומה לעשות ולאן ללכת...

כל יום יהיה מופלא בהתקדמותו להיהפך באופן מלא... לאנשים של העולם החדש.

אנו מבקשים שאתם לא תדאיגו את עצמכם על "מה אם", כיוון ש"מה אם" לא קיים. המה עכשיו הוא כל מה שאתם צריכים לדעת כיוון שבתוך כל נשימת חיים העכשיו של הרגע הוא כל מה שיש... ובתוך רגע זה...

דעו שהכל טוב.

כיוון שזה טוב!

אנו אחד באהבה.

אנו אהבה אחת.

אנו אהבה.

אנו אחד.

אנו (WE ARE).

בלוסום: אכן. אנו (WE ARE).. מוכנים ודרוכים... ובהמון הכרת תודה. עד לפעם הבאה... אוהבת אתכם.

 


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge