Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - December 2, 2017


מסר של Blossom Goodchild מיום 2 בדצמבר 2017

בלוסום: שלום חבריי. ישנן כה הרבה שאלות שאנשים מבקשים ממני לשאול אתכם... איני בטוחה אילו מהן הולמות,  אילו אינן מתאימות ולאמיתו של דבר, האם הייתם מעדיפים שיהיה לכם סדר יום משלכם במסר זה היום? לכן, חשבתי כי פשוט אתחיל ואראה מה קורה.

פדרציה של אור: ברכות.... של/מ....האנרגיה הגבוהה ביותר שאנו מסוגלים לסנן לכול ולכול אחד כשהם קוראים מילים אלה. כיוון שאנו מודעים כי האחד מבחין כי באמצעות "מיקום של עצמם בזרם החיים הזורם" הנוצר על ידי נשימה עמוקה, אחד יכול לקבל ולהתחבר עם אנרגיות אלה ברמת הבנה  שלא התרחשה בימים עברו.

בלוסום: כן, אני בהחלט מרגישה אנרגיה שונה/גבוהה יותר המגיעה בימים אלה.

פדרציה של אור: מה שכמובן, בתורה, מוכיחה כי אתם, עצמכם, אפשרתם ונתתם רשות לאני לרומם את הרטט שלכם לתוך רטט המביא מחשבות שהן ראויות ומשרתות יותר... ל/של... האני.

בלוסום: מישהו שאל אם אתם יכולים לעשות מדיטציה כדי לעזור לנו לקבל ולהכיר כי אנו עכשיו בתדר גבוה יותר כיוון שזה עושה את ההבדל כשאנו יודעים זאת.

פדרציה של אור: בזמן זה, היינו פשוט אומרים שזה עניין של נשימה דרך זה... ואומרים "אנו יודעים עכשיו כי אנו רוטטים בשמחה בתוך התדר הגבוה ביותר המאפשר לכול שמשרת אותנו לזרום דרכנו".

בלוסום: אני מחייכת... כיוון שמיד באמצעות מילים אלה אני מודעת, לפרויקט קטן שאני עובדת עליו!

פדרציה של אור: ואולי, עם כבוד לכול אלה ששאלו שאלות אחרות, היינו רוצים לדון על פרויקט "לא כה קטן" שלך.

בלוסום: אוה! וודאי. דברו. למרות, שאיני בטוחה שאני מוכנה באופן מלא "להציג את זה שם" בשלב זה.

פדרציה של אור: עם זאת, אנו אומרים בהקדם האפשרי. אפשרי לנו נכון לעכשיו, לעשות את תהליך ההקדמה הזה אשר יסייע בהובלה  תוך זמן קצר לתוך הליכים מלאים.

בלוסום: כן. היה לי במחשבה כי אולי אחד "ינתר על הסיפון" בשנה החדשה. תמיד מקום טוב להתחיל בו.

פדרציה של אור: ובכן, אנו מעניקים הקדמה זו.

את כינית זאת  פרויקט המשנה את חוקי המשחק (THE GAME CHANGER PROJECT) . היית מודעת כאשר יצרת את הווידאו של שינוי חוקי המשחק (THE GAME CHANGER) שנמצא בתוכך... זה ייצרהרגשת ידיעה חזקה. אנו מציעים מילות תפילה אלה לכולם, כיוון שבמהות הן רגשות/מחשבות המוגדרות במילים, כך שהן עשויות לבטא את הלב. שוב, כפי שעכשיו נאמר פעמים רבות... שוב ושוב... מדובר על כול תפילות אלה הרוקדות בהוויית האחד באמצעות השאיפה של הנשימה ולאחר מכן היא זורמת החוצה שוב לכול. זוההרגשה העמוקה יותר שאחד עכשיו יכול להשיג ובעשותו זאת כך... לכול המחשבות והרגשות ישנה השפעה רבה יותר... כיוון שהן...משפיעות!

הפרויקט שיש לך במחשבתך, בלוסום, היה חלק מהסכם שעשינולהביא  קדימה את הישות האנושית למקומה הלגיטימי ולהעניק סיוע בעשותה זאת.

בהווייתך את רוצה שזה יגיע לכה רבים, כפי שאנו רוצים. עם זאת, אנו רוצים שתדעי כי לפעמים אין זה בהכרח "איך רבים לוקחים חלק", למרות שזה מועיל ביותר, עם זאת, זה יכול להיות  פשוט "לשים את זה שם בחוץ" שגם, יש לו השפעה גדולה.

אנו אומרים זאת, כך שנשמות רבות השקיעו מאמץ רב ואהבה וזמן לתוך אולי, בכתיבת ספר או בהתחלת פרויקט לצורך הרמתה ושיפורה של האנושות, ומוצאים כי הספרים אינם נמכרים, או אף אחד לא מופיע  לקורסים שנוצרו.  אל תהיו מדוכאים... כיוון שזו האנרגיה שאחד שולח החוצה ביצירה, שיש לה גם חשיבות רבה.

"תוכניתך האלוהית" בלוסום, היא להעניק תבנית שאחד יכול "לסמן שהדבר הושלם" על בסיס יומי ובעשותו זאת, מאפשר לנשמה להפוך ליותר של עצמה.

בלוסום:  כן, הסיבה היא שאנו כה בקלות מתנדנדים על ידי דברים אחרים שאנו חושבים שהם חשובים או הכרחיים יותר לעשות, כאשר למעשה הם לא. אנו... והאחד... הם בעלי החשיבות הגדולה ביותר, אם זו הדרך קדימה להביא עידן זהב זה לתוך המשחק. אני, עצמי, מרגישה את הצורך לנקוט יותר פעולה על בסיס יומי ובעשותי זאת... אני מרוממת את עצמי ואת הכול.

פדרציה של אור: זה נכון ומתאים. אנו מעודדים אותך לדאוג לזה עד הסוף. אנו רוצים שכולם וכול אחד בוחרים להפוך למודעים יותר על מה שהינו חשוב לרווחתכם של האנשים בכל התחומים. אם אתם לא מזינים את הנשמה... היא הופכת לחלשה ולרעבה ולא מתפקדת כמיטב יכולתה.

באותה הדרך... כה רבים הופכים למודעים למה שהם בוחרים לאכול. כיוון בזמנים משתנים אלה... ב"צומת" זו... ישנה הכרה רבה בצורך "להשגיח" ולשרת" בהתאם לחוק ההדדיות, עבור שיפור החיים עצמם בתוך הצורה האנושית.

נשמות יקרות.... אנו מודעים כי בלוסום עובדת על פרויקט זה...

בלוסום: אתם רואים, עכשיו נכנסתי קצת לפניקה, כיוון שאני לא רוצה  כי אתם תבנו על זה הרבה במקרה....

פדרציה של אור: במקרה?

בלוסום: במקרה שלא ילכו אחרי זה במידה רבה/עולמית, עם זאת כפי שאתם אומרים... אין זה משנה. זה שום דבר מרהיב במהותו... עם זאת, אם זה היה מועבר והמומנטום גדל, אזי אכן זה יכול היה להיות מרהיב. קצת כמו הסרט/הרעיון "עזור לאחר כפי שעוזרים לך" (Pay It Forward""). כה פשוט, כה מגיע מהמקום הנכון ועדיין עד ליום זה אנשים משתמשים בשיטת "עזור לאחר כפי שעוזרים לך". אני יודעת שאני משתמשת... זה מרגיש נכון. אני מרגישה  שאני צריכה לומר כאן, פרויקט זה הוא רק רשימה של "מה לעשות ביום"... על מנת לשמור אותנו בתנועה קדימה ולמעלה. אני אפרט יותר כשיגיע הזמן.

פדרציה של אור: את זה אנו יודעים. ואנו מצפים להביט במסעו.

בלוסום: אני צריכה לומר, אני מרגישה קצת יותר בטוחה לגבי זה בידיעה שהסכמנו לעשות זאת. אני לא מתיימרת להיות פרופסור או כול דבר! אני רק רוצה לשתף את מה שעוזר לי לאורך הדרך... בראותי כאילו אני במקום לעשות זאת!

פדרציה של אור: זה כך.

בלוסום: יכולים אנו להמשיך נכון לעכשיו... כיוון שאני מקווה לפרט יותר בפגישה עם ענן לבן ביום ראשון ובתקווה לפרסם את הווידאו כדי לשתף יותר מרעיונותיי.

פדרציה של אור: אנו יכולים אכן להמשיך, כפי שאת רוצה... לאיזו שאלה?

בלוסום:  ובכן, אני רק עצמתי את עיני לראות איזו שאלה מגיעה לחזית הקדמית וזו לגבי אור הכתום שהופיע בשמיים, רבים מהם. בתוספת, צלילים מוזרים וגם,  תמונה די מדהימה זו שנלכדה... שנותנת את ההרגשה לרבים שהם איכשהו כולם מחוברים. האם אתם יכולים לדבר על כך?

(קישור לתמונה בתקשור:

http://strangesounds.org/2017/11/what-is-going-on-in-our-skies-group-light-sky-vertical-rays-sun.html)

פדרציה של אור: כן, אנו יכולים, כיוון שאנו חושבים שזה ישרת.

ראשית, אנו  נדבר על הצילום הפנומנלי (לא רגיל) של עמודי האור של השמש המגיעים למטה וחודרים לתוך כדור הארץ שלכם.  האנרגיה של קרניים אלה  היא בעלת השפעה שלא תיאמן על כול הרגשות בכדור הארץ. הכוונה לאלה על, בתוך כדור הארץ. כולהחיים שחיים על פני הפלנטה שלכם מושפעים מזה.

בלוסום: אבל מה הם למעשה?

פדרציה של אור: מידע.

בלוסום: זה מלחיץ אותי קצת ולבי דופק מהר יותר... כיון ש"מידע" זה מה שאתם אומרים ייכלל בתוך "עמודי האור" שדובר עליהם, אני חושבת ב-2011, והיה לכם ולי קצת ריב כיוון שאמרתם שהם יופיעו לפני סוף השנה... והם לא הופיעו. אני בטוחה כי אתם זוכרים?

פדרציה של אור: כמובן. אי הבנה קורית בקלות כאשר מעורב "זמן", כיוון שאנו לא מהזמן או אכן, בתוכו או "נעים על ידו".

בלוסום: ובכן.... דה-דה-דהדה-דה-דה! האם אלה עמודי האור שדברתם עליהם?

פדרציה של אור: היצירה של. ההתחלה של. הגרסה המקדימה של.

בלוסום: וואהו! זה בוודאי  הפתיע אותי. מהם האורות מעל זה.... כמו שביל מחובר?

פדרציה של אור: אלה הם האורות הנראים לעין של כלי של אור! הם, אם רוצים ביטוי.... "מנהלים" קרניים אלה.

בלוסום: האם הם קרניים מהשמש?

פדרציה של אור: אנו עונים כן, ועם זאת, בלי אלמנט "השליטה" מ"הספינה", הם לא יכולים לקרות.

כיוון שזה מה  שזה "של" השמש, שיכול להיות מיושם כדי "ליצר" את הקרניים שיכולות לשאת בתוכן את המידע.

בלוסום: אוה חברים. באמת שלי... לאחר כול השנים האלה של עבודה אתכם, למדתי כי אתם אמת. למרות "שסוג כזה של דברים" גורם לי לשאול האם מוחי כן או לא ממציא זאת! עם זאת...אני צריכה  לעקוב אחרי זה... למרות שאני שואלת זאת. התנצלותי על כך שאני עושה זאת, לכם הפדרציה של אור, ולקוראים  שאני עשויה לגרום לספק למוחכם,  שלא הייתי צריכה להתחיל עם זה.

פדרציה של אור: בלוסום, חברתנו ועמיתה שלנו... מה זה בדיוק ש"מבלבל אותך"?

בלוסום: המציאות של דברים מעין אלה! עם זאת אני יודעת כי כול הדברים אפשריים. עם זאת, אני שואלת באם זה עשוי להיות תופעת מזג אויר או תמונה שנקנתה, בניגוד לעמודי האור שנוצרו על ידיחוצנים/ישויות אור... שמכילים מידע לתועלתם של כול אלה על פני הפלנטה שלנו. עם  הכבוד הגדול ביותר האם אתם מבינים?

פדרציה של אור: כן, אנו  מבינים. עם זאת, אנו מחייכים, כיוון שכאשר אין אנו יכולים לייצר את מה שאנו אומרים שנעשה בתוך העיתוי הנכון, את....

בלוסום:  מאבדת  מצב רוח ומתרגזת!

פדרציה של אור: תודה... ולאחר מכן כאשר אנו עושים.... את לא מאמינה לנו!

בלוסום:  כן... צריכה לצחוק על עצמי שם! שוב, מדוע נבחרתי, מתוך רבים,  גם "מבלבל" אותי, בשל מאוד סיבה זו.

פדרציה של אור: ובכן, עם זה במחשבה... אפשרי לנו להמשיך אם יכולים אנו?

בלוסום: המשיכו. איך המידע הופך לעמודים?

פדרציה של אור: איך מקל "ריק" קטן שאת מכניסה לתוך המחשב שלך ולוחצת על כפתור, לאחר מכן הופך ומכיל קובץ על קובץ, שלאחר מכן נשאר בתוך מקל זה כאשר הוא מוסר מהמחשב?

בלוסום: אה, אולי לא האחת הטובה ביותר לשאול שאלה זו! עם זאת, אני מבינה את עמדתכם.

פדרציה של אור: הקרניים שמיוצרות....  עמודי אור אלה... לא רק נטענות עם "אנרגיה עליונה"...כיוון  שהם של השמש... עם זאת, זה גם מאפשר להם להכיל את המידע שסופק "שמוקרן" לתוכם.

בלוסום: עם זאת, איך אנו מקבלים את המידע?...ו... מהו מידע זה?

פדרציה של אור: אין זה מתאים לנו "לספר לכם את הדיוק" של מה שהם מכילים... כיוון שכאשר ומתי שאתם מקבלים את בנקי הידע שלהם, אתם תדעו. הם מתוכננים להתקבל על ידי אלה המוכנים לקבלם, בדרך מיוחדת זו. שהיא די מסובכת להסבירה ועם זאת, הכרחי שיסופק באופן זה. יכולים אנו גם לומר כי מידע מעין זה לא יכול להתקבל על ידי אלה שזה לא יועד עבורם.... ברמות רבות של הסבר... וברמות רבות של שיקול דעת.

בלוסום: אוקי.... אני מבינה זאת. עם זאת, באופן כללי המידע יועד להמונים?

פדרציה של אור: ההמונים שמוכנים... והם מוכנים. באותה דרך אנו נתנו "צליל" לאלה שערים ופתחנו את המעטפות שבפנים.... עם הוראות שנכללו. יהיו יותר מאלה שיגיעו בימים העתידיים.... עם זאת הם לא רק "נזרקים לכל מקום כאן ושם". הם לא נשכחים על ידינו, פשוט "מרווחים"... על מנת להיספג במלואם.

בלוסום: בתמימותי של הישן... זה הכול נראה עד כה - נמשך אלי, עם זאת, אנו רק צריכים להסתכל בימים אלה בסרטים של מדע בדיוני וזה לא נראה מאוד מופרך בכלל! לכן, מה יתרחש הלאה?

פדרציה של אור: יותר ויותר ייראה בדרך זו. עמודים אלה, בזמן זה "קשורים" לשמש. עם זאת, בבוא העת, כפי שפעם הראינו לך לפני זמן רב בלוסום, הם ייראו חוצים את השמיים שלכם "ושולחים החוצה את המידע" כשהם הולכים.

בלוסום: אני זוכרת חזיון  שנתתם לי מאוד בבירור.  בוודאי שזה יהיה נחמד לראות!

פדרציה של אור: אוה! אין לך מושג מה חזיונות מעין אלה יעוררו בך. כיוון שאת מבינה, עם ההכרה ברטט הגבוה שלך שאת עכשיו שוכנת בו... את תהיי מסוגלת "לראות" דברים שהם בעלי רטט גבוה יותר זה. הם היו תמיד שם, עם זאת, את לא יכולת.... עכשיו את יכולה!

את יכולה להרגיש זאת... והרגשה זו פשוט משתפרת יותר ויותר כשאת ממשיכה להעלות את התדר בתוך רטט גבוה יותר זה... למעלה דרך רמותיו הרבות השונות.

בלוסום: ובכן, אני מרגישה כי סיימנו להיום, מוחי עייף. עם זאת, נראה כי יש כה הרבה יותר לכסות.

פדרציה של אור: הכול בזמן טוב בלוסום... כיוון שיש לנו נצח לעשות זאת.

בלוסום:  תודות רבות חבר'ה. לא ציפיתי בכלל לכך היום. אתגרו!! שאלה אחת מהירה... איך יכול להיות כי תמונה זו לא "הכתה את העולם"?

פדרציה של אור: את יודעת מדוע בלוסום. עם זאת זה גם... ישתנה בבוא העת.

בלוסום: כן. שליטה על אמצעי התקשורת וכו'.

פדרציה של אור:  אכן... היכן  שאנו נעזוב נכון ליום זה.

אנו מודים לך ושולחים את אהבתנו לכול אחד... מה שאנו יודעים עכשיו יכול להיות מורגש בעוצמה הרבה יותר גבוהה....

בלוסום: בכה הרבה הכרת תודה גם לכם, חבריי. שיהיה כך.


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים.http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge