Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > فارسی > Sheldan Nidle - August 20, 2013

Sheldan Nidle - August 20, 2013

شلدون نایدل – ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

9 IK, 5 Uo, 10 Caban

(Selamat Balik!)
ما باز می گریدم! دنیای شما در آخرین مرحله نزاعی فرو رفته است که از زمانی که «آنوناکی» ها زیردستان تاریک خود را بر روی سیاره زمین رها کرده و خود به صفوف نور پیوستند ، آغاز شد. این تغییر شدید ، بحران های زیادی را میان گروههای مختلف برگزیدگان قدرت در دنیای شما به مدت تقریبا نیم دهه ایجاد کرده است. با ظهور زمامداری بوش دوم به طور موقت به زیردستان تاریکی طرفدار غرب، نسبت به همتایان آسیایی آنها امتیاز بیشتری بخشیده شد. اما اکنون موج برگشته است و آنهایی که قبل از سیطره غرب صاحبان قدرت بودند ، در پی بازپس گیری جایگاه پیشین اقتدار خود بر آمده اند. اما این بار تمرکز شان از یک مخاصمه میان طرفین به عرصه ای وسیع تر گسترش یافته است: برپایی یک نظام مالی و پولی برای کل سیاره و یک خکومت جهانی ، و تصویب قوانین متعددی از جمله نسارا از الگوهای اولیه این طرح محسوب می شود. هدف نهایی در پس چنین تغییر عظیمی آماده سازی قلمرو شما برای ورود ماست. ما با ورود خود می توانیم حرکت شما در مسیر به سوی آگاهی کامل را سرعت ببخشیم. نخستین موضوع در این دستور کار آزادسازی شما ازهرگونه بردگی است که به اشکال مختلف شما را تحت فشار قرار داده است.

آشکارترین شکل بردگی ، سیستم های مالی و قانونی شماست که در اولین قدم اصلاح خواهند شد. بازگرداندن برتری ذاتی شما از عمده ترین کارهای ما محسوب می شود. کار با جنبه های مادی آغاز می شود که رهایی کامل از بدهی ها ، رفاه جهانی ، پایان دادن به مالیات بندی غیر قانونی و یک حکومت رسمی مبتنی بر نوع جدیدی از حاکمیت را در پی خواهد داشت.

تنها آن هنگام است که شما به طور کامل به حقوق طبیعی خود که توسط خالق به شما اعطا شده است ، باز خواهید گشت. هنگامی که زندگی شما سرشار از رفاه شود مشکلاتی که برای بقای خود با آن دست به گریبانید از میان خواهند رفت و آنگاه به نیاز عمیق و درونی خود برای پاسخ به بسیاری از چیزها از جمله آنچه ما برایتان می آوریم پی خواهید برد. مسائل زیادی هست که باید بیاموزید و ما و استادان شخصی شما با خوشحالی مباحثی روشن و پایان ناپذیر را میان خود پیش بینی می کنیم. پاسخهایی که به سوالات شما می دهیم به سوالات دیگری منجر خواهند شد و چشم انداز وسیع و تازه ای در برابرتان خواهند گشود .مانند خریداران گرسنه ای که وارد یک فروشگاه مواد غذایی خیلی شیک می شوند ، انواع گوناگون و کمیابی از « غذاهای » معنوی ناگهان در دسترستان خواهد بود! و البته شما به این تغذیه حقیقی نیاز خواهید داشت تا بتوانید آنچه ملکوت برایتان طراحی کرده است را درک نمایید ، از جمله طبیعت و شگفتی های جاودانه یک آگاهی کامل را.

از ما خواسته شده است تا محیط شما را تغییر دهیم و شما را به جایگاه طبیعی خودتان باز گردانیم. این حق شماست که با انواع دانش هایی که توان جذب آن را دارید احاطه شوید ، پیش از آنکه این عملیات مقدس شما را به سوی آن الهی ترین شبکه حرکت دهد. از زمان پیدایش شما میلیون ها سال قبل در Vega به طور طبیعی به گونه ای بودید که تمامی کیهان در برابرتان گشوده بود و اکنون این هدیه مقدس به شما باز گردانده می شود. شما به عنوان یک موجود برتر بتدریج موهبت بی نظیر و آنچه ملکوت برایتان در نظر دارد را در می یابید و ما نه تنها می آییم تا شما را تغییر دهیم بلکه شما را تعلیم نیز می دهیم. در نظر داشته باشید که آنچه برایتان اتفاق می افتد یک رویداد منحصر به فرد است: طبیعتا چنین موهبتی شامل آنهایی نخواهد شد که خیلی عمیق و طولانی و به شکلی ترسناک در آگاهی محدود خود فرو رفته اند. به هر حال آن طرح اولیه بی همتا و گذشته شما ضامن این هدیه و مداخله ماست. مسائل بسیار زیادی هست که باید در این قاب زمانی کوتاه در باره اش حرف بزنیم. ما به طور کامل آماده می شویم تا با چالشهایی که این فشردگی زمان موجب می شود کنار بیاییم . برای این منظورما سرگرم ایجاد راههایی هستیم تا اطلاعات مورد نیاز را به شما برسانیم.

آینده ، سرشار از جشن های پیروزی هایی است که شایستگی اش را داشته اید به خاطر همه آن پیمانهایی که با نور بسته اید. و از همه بالاتر ما انتظار می کشیم تا بالاخره با شما دیدار کنیم! ما با گروههای الهی مختلف خواهری و برادری در قلمرو نور و مربیان شخصی و کهکشانی شما که به طورخاص برای کار کردن نزدیک با « اساتید عروج یافته » آموزش دیده اند ارتباطهایی برقرار کرده ایم. مربی های شما قادر خواهند بود به سرعت با بسیاری از دستورات آن اساتید ارتباط برقرار نموده و به پاسخ سوالاتی که شما از آنها می پرسید، برسند.این دسترسی به اطلاعات ، تنها یکی از انواع ارتباطهایی است که با مربی هایتان در میان گذاشته می شود. و ما نیز حاضرهستیم تا شما را به همه آنچه برای آماده شدن برای آگاهی کامل نیاز دارید مجهز کنیم. منطقی است که در ابتدا ، مکالمه ای بدون هیچگونه محدودیت میان ما صورت بگیرد. سپس فرایند بازگشت شما به اصل الهی و اولیه تان در Agartha انجام خواهد شد که پیش از آن آموزشی همه جانبه در باره آیین و آداب یک آگاهی کامل دریافت می نمایید. پس از آن برای حرکت به سوی سیارات دیگر در منظومه شمسی آماده خواهید شد و اگر بخواهید می توانید کشور خودتان را در آن سیارات برپا کنید.

با درود ، عزیزان ، ما « اساتید عروج یافته » شما هستیم و برایتان خبرهای خوب زیادی داریم! آنهایی که سخت تلاش کرده اند تا نیروهای تاریکی را از قدرت کنار بزنند پیروزی مشروع دیگری به دست آورده اند: مهمترین عوامل نیروهای تاریکی تهدید به بازداشت قریب الوقع شده اند. دیگر اینکه توافقات بزرگی در رابطه با یک نظام جدید پولی در حال انجام است که اسناد آن بزودی امضا خواهد شد و بر اساس آن روشی برای جایگزینی ارزهای رایج با انواع سخت آن استقرار خواهد یافت. این توافقات به محض آنکه امضاهای لازم را دریافت نمایند ، در دسترس خواهند بود . هر کشور ، بخشی از شمش های طلایی که در مخازنی وسیع و سری نگهداری می شوند را دریافت خواهد کرد و به این ترتیب نیاز آنها به ارزهای سخت تامین خواهد شد. مسئله دیگری که باید حل شود تاریخ انجام این کار است . اکنون تصمیم آن گرفته شده است اما زمان بندی آن تا تکمیل این فعالیت نامشخص باقی می ماند .

هم اکنون ما « اساتید عروج یافته »، در حال به پایان رساندن آمادگی های لازم جهت آگاه نمودن بشریت نسبت به حقایقی هستیم که در پس نمای بیرونی تعدادی از فلسفه های شما برای مدتهای مدید مخفی مانده اند. این سیستم های سوال برانگیز به بسیاری از فعالیتها و سیاستهای مصوب توسط حکومتهای مهم اعتبار بخشیده اند . اما این حقایق مکتوم، کلید عملکرد واقعیت شما هستند و زمان آن رسیده است که دوباره با آنها آشنا شوید. ماموریت ما این است که هر یک از شما را برای سفری مقدس به سوی آگاهی کامل آماده کنیم که اولین گام آن تغییر حاکمیت بدنبال افشاسازی و پرده برداری با استفاده از تعداد زیادی از تکنولوژی های سری خواهد بود. در خلال این افشاگری و پرده برداری ها می توانیم آزادانه آموزشهای جهانی خود را آغاز کنیم که برخی از آنها به براندازی مفاهیم اساسی که فلسفه های مهم شما از آنها پشتیبانی می کنند، منجر خواهد شد. در آموزه های ما حقایقی الهی نهفنه است که دنیایتان را آزاد می سازد!

ماموریت ما استقرار دوباره ارتباط مقدس میان واقعیت شما و ملکوت است. هر یک از ما راه تعالی مقدسی را برای آموزش و راهنمایی شما در این زمینه در پیش گرفته ایم و آماده ایم در این تحول بزرگ یاری تان برسانیم. فرایند بازگشت شما به آگاهی کامل نه تنها به خودی خود یک تعالی مقدس می باشد بلکه شما را در معرض انبوهی از اطلاعات در باره ملکوت قرار می دهد. به عنوان موجودی که تازه به آگاهی کامل رسیده است قادرخواهید بود از سطوح شگرف این موهبت بهره ببرید. این امر با تمرکز بر درون خود و با تمرینهای ویژه ای که دریافت خواهید کرد برایتان میسر خواهد شد. ملکوت ، مدرسه ای با آداب و آموزه های مرتبط با آگاهی کامل ایجاد کرده است که همگی شما وقتی از محفظه نورتان خارج شوید در آن شرکت خواهید کرد. همه آنهایی که به آگاهی کامل برسند از تالارهای آن عبور کرده و از شکوه و شادمانی اعجازی که در آنجا کشف می نمایند، آکنده خواهند شد. همه اینها در انتظارتان است!

امروز نیز شما را در جریان تازه ترین رویدادها قرار دادیم . تاریکی به آخرین جان پناه قلعه غول آسایی رانده شده است که قوانین حاکم بر شما آن را ساخته اند. این بخشی از فرایندی است که بزودی برایتان آزادی ، سعادت و حقوق مقدسی که همه شما در کمال بزرگواری سزاوار آن هستید را به همرا خواهد آورد. بدانید ، عزیزان ، که ذخایر و سعادت بی پایان ملکوت به راستی از آن شماست! چنین باد!
Selamat Gajun! Selamat Ja! ( به زبان اهالی سیریوس، یکی باشید ! و در شادمانی بسر برید! )


Website: Planetary Activation Organization
مترجم: مهناز

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge