Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > فارسی > Montague Keen - February 8, 2015

Montague Keen - February 8, 2015

مونتاگ کین - ۱۹ بهمن ۱۳۹۳

بحرانهایی که به عمد در جهان شما ساخته و پرداخته شده ، همچنین در حال افشا کردن آنهایی است که منافع و صلاح انسانها را در قلوب خود ندارند. اینک بی هیچ اشتباهی می توان دریافت چه کسانی پیرو و جیره خوار سیاهکاران و کابال هستند. آنان خواهان جنگ هستند. من پیش از این یادآور شده بودم که سیاهکاران نمی توانند بدون جنگ ادامه حیات دهند. هم اکنون شما به روشنی می بینید که چگونه آنان هراسان از کشوری به کشوری دیگر برای جنگ افروزی می شتابند.

حال که شما بیدار شده اید ، می توانید بخوبی به بینید چه رویدادهایی در جریان است. این مهم آنها را به وحشت می اندازد ، چه آنها هرگز با چنین مخالفتهایی روبرو نشده بودند. آنها تنها خواهان جنگ نیستند ، بلکه به جنگ نیازمندند. ولی مردم بی گناه اوکراین سزاوار آنچه که بر سرشان می آید نیستند. آنها به حمایت شما احتیاج دارند. امروز اوکراین ، فردا می تواند کشور شما باشد!

سیاهکاران و کابال قصد کاهش جمعیت زمین را دارند ، و در این راه هیچ ترحمی از خود نشان نخواهد داد. آنها تصمیم دارند که نقشه نظم نوین جهانی خود را به هر قیمت ممکن پیاده کنند و شما انسانهای بی نوا در این راه گام بر میدارید. من خالصانه به شما التماس می کنم که به کشتن همنوعان و هم نژادان خود دست نیازیده ، به سیاهکاران این اجازه را ندهید که سیاره شما را تسخیر کنند. همانگونه که من بارها در گذشته نیز یاد آور شده ام ، آنها بدون همکاری شما موفق به اجرای نقشه های خود نخواهند شد. این دوران سرنوشت سازی است برای شما. باید با اراده تصمیم بگیرید به اینکه ، یا هیچ واکنشی از خود نشان نداده و در انتظار مرگ به منظور کاهش جمعیت کره زمین شوید ، یا به پا خاسته و از همنوعان خود دفاع کنید. هیچ حد وسطی وجود ندارد. هنگام عمل فرا رسیده. به شما مکرر و مکرر اخطار داده شده و این همان زمانی است که از آن سخن گفته می شد. اینک این زمان فرا رسیده. بنابر این تصمیم قطعی و قاطع باید اتخاذ شود. شما شاهد دروغهای سیاهکاران در طول تاریخ بوده اید ، همانند صلاحهای کشتار جمعی … که هرگز وجود نداشتند ولی شما باور کردید.

آنهایی که در این شرایط برای حقیقت بپا خاسته اند سزاوار احترام شمایند. به دروغهای سیاهکاران و کابال در تلویزیونها و روزنامه هایشان توجه نکنید. شما به حقایقی که دروغهای آنها را حقیر و ذلیل می نماد آگاهید. کره زمین و انسانها و انسانیت به حمایت شما نیازمندند. تعداد شما بسیار است و آنها اندک. به قیافه های آنها ، زمانی که مقابل دروبینها سخن می گویند دقیق شوید ، بسادگی خواهید دید که دروغ می گویند. چنین دروغهایی را نمی توان در نور (حقیقت) پنهان کرد. اربابان آنها تاخیر را نمی پذیرند ، بهمین سبب نیز آنها از شکست هراس دارند. بنابراین ، این عروسکهای حقیر خیمه شب بازی ، براستی بسیار در وحشتند … و البته نیز چنین باید باشد!

با آنها در برنامه شروع جنگ جهانی سوم هم آواز نشوید ، و نیز تسخیر کشورهای دیگر ، بدون توجه به داستانهایی که برای اغفال شما سروده می شود. سیاهکاران بدون حمایت شما موفق به انجامش نخواهند بود. همین حقیقت ، همه شما را در موقعیت قدرت قرار می دهد. این دانسته تا کنون از شما پنهان نگاهداشته شده بود. شما وقتی رای می دهید ، براستی که قدرت خود را به شخص دیگری منتقل می کنید تا از طرف شما و بجای شما عمل کند. اینک شما باید قدرت خود را باز پس گیرید. به خود و نیروی خود ایمان آورده قدرت خود را از عروسکهای تحت فرمان سیاهکاران و کابال باز ستانید. هرچه زودتر شما به یکدیگر پیوسته و از کشتن مردم و تسخیر دیگر کشورها امتناع کنید ، با همان سرعت نیز صلح و آشتی مستقر و زندگی روی زمین بجای تلاش و دست و پا زدن برای زنده ماندن ، به شادی و سرور بدل خواهد شد. زمانی که شما به دروغهای سیاهکاران بخندید ، آنها درک خواهند کرد که بازی به آخر رسیده. بقای انسانها و کره زمین در دست شماست.

در گذشته ، شما بر بسیاری فسادها ، تجاوزهای وحشیانه جنسی به نونهالان و کشتارهای وحشتناک و غیره ، چشم پوشیده اید. رفتارهای ناهنجار با کودکان بسیار کوچک ادامه یافتند بدین سبب که مردان نیک از حمایت از آنها باز ماندند. حالا شما به اندازه کافی از این مهم آگاهید که چنان رفتارهایی را افشا کنید. اینک زمان تغییرات فرا رسیده. شما همان مردمی هستید که برای ایجاد این تغییرات انتخاب شده اید و البته این کار بسی آسانتر از آنست که انتظارش را دارید.

همسر عزیز من صبح امروز که از خواب برخاست ، بار دیگر مورد حمله روحی از طرف سیاهکاران قرار گرفت. این حمله انرژی او را کاهش داده چشمهایش را بشدت دردناک نمود. این نوع ویژه حمله تقریبا هر روز روی می دهد ، ولی او همچنان به کار خود ادامه می دهد. همچنین نقشه ای در کار است که برای او حادثه ای ترتیب داده شود. اگر چنین چیزی رویداد ، تردید نداشته باشید که یک حادثه نبوده. سیاهکاران براستی نمی خواهند که شما بیدار شده بفهمید که آنها چه می کنند. آنها به هیچ بهانه ای قصد از دست دادن قدرت و تداوم لذت بردن از نتایج حاصل از بیگاریهای شما را ندارند. آنها همه شادی ناشی از زندگی روی کره زمین را محو و نابود کرده اند ، ولی شما این اوقات سخت و ناخشنود را با موفقیت سپری خواهید نمود.

همه چیز در شرف روشن شدن است. سیاهکاران و کابال خواهان جنگ در اوکراین هستند. بهمین سبب به شما احتیاج دارند که با همکاری با آنها این جنگ را به آنها ارزانی دارید.

به همه مردم و کشورهایی که زیر دست سیاهکاران زجر می شکند عشق و نور بفرستید. کمتریال (مواد سمی شیمیایی که همه روزه با هواپیماهای بی نام و نشان روی شهرهای بزرگ کشورهای غربی پاشیده می شود) حتی بسیار کشنده تر شده است ، بویژه در آمریکا. آنها همه روزه در حال کشتن شما هستند. شما ممکن است تصور کنید که بیمار شده اید ، ولی در واقع شما در حال کشته شدن هستید. این امر به همین بدی است که می گویم. لطفا بیدار شوید.

به یکدیگر به پیوندید و هنگام نیاز به یاری هم بشتابید. آماده به پا خاستن جمعی برای احیای نور و حقیقت شوید. از نیروی مراقبه (مدیتیشن) و یا نیروی فکری خود بهره گیرید ، تا تغییرات لازم را برای اینکه انسانها گام بدرون نور نهند ، پدید آورید. از ما کمک بخواهید ، ما و دوستان شما در کرات و سیارات دیگر ، مجاز به مداخله بدون و خواست و اجازه شما نیستیم.

دیروز می توانست روز تولد من باشد ، اگر من زنده بودم. ورونیکا (همسرش) در چنین روزی و بدون حضور من غمگین بود. من خاطرات جشنهای تولد شگفت انگیزی که وقتی زنده بودم ، او برایم تدارک می دید ، همچنان با خود دارم.

اینک هنگام تغییرات بزرگ است. حضور هر یک از شما ، روی کره زمین در این روزها ، تنها به خواست و اراده خودتان بوده ، تا این تغییرات را بوجود آورید. هر دو سوی زندگی ، زمانی که صلح و اشتی دیگر بار برقرار شد ، جشن خواهند گرفت.

(خطاب به همسرش)
عشق من همیشه با توست.
عاشقانه . مونتی

مترجم: بهی


You can use Paypal to make a donation to the Foundation
to help towards the purchase of the new Centre in Ireland.
Any financial contribution, however small, would be greatly appreciated.
Veronica Keen

PS. I live in London, England. It is necessary to point out that US Postal Orders
can only be cashed in the United States. They can NOT be used here in England.

Paypal

I have supplied the IBAN and BIC codes below. Thank you for your support.

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Behiلطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge