Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > فارسی > Montague Keen - December 2, 2012

Montague Keen - December 2, 2012

مونتاگ کین ۱۲ آذر ۱۳۹۱

ورونیکای عزیزم (خطاب به همسرش) ، اینک تو می توانی در تمامی اطراف و جوانب خود به بینی که مردم در حال بیدار شدن هستند. آنها آنچه را که پیش از این کورکورانه می پذیرفتند دیگر نمی پذیرند. خواستار برقراری عدالت شدن در بسیاری از کشورها شدت می گیرد. عزم و اراده ای بوجود آمده برای حمایت همنوعانی که با آنها با بی عدالتی و بدی رفتار شده در حالیکه همه جهان از دیدن آن طفره می رفت. بیش از این به شرایط موجود اجازه تداوم داده نخواهد شد. گردن کلفتها و قلدرها خود را تنها و بی کس می یابند. آنها برای هماهنگی با شرایط جدید با مشکلات عدیده ای روبرو هستند.

ماه دسامبر بسیاری از ناگفته ها را فاش خواهد کرد. ما با سرعت ثابتی در حال پیشروی هستیم. عزیزم (خطاب به همسرش) رویدادهای بسیاری در پشت پرده ها رخ می دهند که تو فعلا" از آنها بی خبری. نا آرامیهای زیادی در ایالات متحده وجود دارد ، پرسشهای فراوانی طرح و توضیحات بسیاری خواسته شده. مفسدان شانسی برای مقاومت و بدست آوردن آنچه که از طریق فساد می خواهند ، ندارند. وقت آن رسیده که همه بدانند در واقع چه کسانی هستند ، تاریخ راستین خود را و چه چیزی آینده برایشان به ارمغان خواهد آورد. تو و تیم تو (خطاب به همسرش) در حال مبارزه اید تا مدارک تاریخ راستین جهان را ارایه دهید. این مهم به همه آنچه که تا کنون می اندیشید نور و مفهومی دگرگون خواهد داد. شما همچنین تلاش می کنید که انرژی را تغییر دهید ، تا که فقط نور باقی بماند ، و همه روابط با فساد از کره شما پاکسازی شود.

هنگام آن رسیده که به دوستان خود از دیگر کرات خوش آمد گویی. آنها در آسمانها منتظرند که در انتقال تو کمک کنند. آگاه باش و شبها به آسمان بنگر. آنها سپری محافظ در اطراف تو بوجود می آورند. آنها در جلوگیری از وقوع جنگهایی که شما را در بردگی و وحشت نگاهدارد بسیار موٌثر و کارآمد بوده اند. تنها حامیان مفسدان همان کورهای وحشتزده ای هستند که ترس از دست دادن اموال این جهانی خود را دارند.

تغییرات را که بسرعت می آید بگرمی پذیرا باشید. بگذارید که نور عشق به بشریت و سیاره زیبای خودتان ، در جهانی نو که درهای خود را بروی شما می گشاید ، راهنمایتان باشد. آکاه باشید که ما ، بصورت روح ، در همه گامهای شما بجلو همراه شما هستیم. درباره آنچه که بعنوان واقعیت می پذیرید بخوبی دقت و قضاوت کنید. مفسدان شاگردان و پیروان بسیاری دارند که تظاهر به راهنمایی شما می کنند ، در حالیکه در واقع ، هیچ واقعیتی وجود ندارد در آنچه که می گویند و یا بصورت کانال ارتباطی از موجودات دیگر کرات عرضه می دارند. ارایه اطلاعات نادرست کسب و کار بزرگی است برای آنها. بدام آنها نیافتید. اجازه دهید که قلب و خویشتن برتر شما ، در این سفر هیجان انگیز بسوی آینده راهنمایتان باشند.

همه حکومتها منحل خواهند شد. آنها قدرت و کنترل خود را از دست داده و مردم به یکدیگر پیوسته اداره امور را بدست خواهند گرفت. همه چیز در جهت بهتر شدن تغییر خواهد کرد. هر بشری همه آنچه را که برای تجربه زندگی روی کره زمین نیاز دارد خواهد داشت. همه کودکان در جوامعی امن رشد خواهند کرد. آنهایی که از کودکان بهره جنسی برده اند از پایین ترین انواع حیات هستند ، و جایی برایشان در "جهان نو" شما وجود نخواهد داشت. آنها باید افشا شده بوسیله مردمی که زندگیشان بدست آنها متلاشی شده محاکمه شوند. همه اینها بخشی از روند پاکسازی است.

وقتی که تاریخ راستین شما آشکار شد ، واقعیت مذاهب نیز فاش خواهند شد- که چگونه بعنوان سیستمهایی که در فساد آنها تردیدی نیست - بزور کنترل خود را بر شما اعمال نموده اند. جنایتهای آنها بر علیه بشریت وحشیانه ترینها در تاریخ سیاره شماست. حکومت آنها از طریق ایجاد وحشت است ، با ایجاد مکانها و شرایط ساختگی ترس از مرگ را القا می کنند ، در حالیکه مرگ فقط بازگشت مجدد از سفر شما به کره زمین به منزلگاه اصلی است. جشن و شادی در انتظار شما خواهد بود چرا که اقوام و دوستان شما (کهپیش از شما به خانه بازگشته اند) برای خوش آمد گویی به استقبال شماخواهند آمد. چه چیزی در آن عشق بی انتها برای ترسیدن وجود دارد؟ همهحقیقت همین است و مابقی هرچه که هست توهم و خیال باطل است.

از آنجاییکه کریسمس در پیش است ، از خود بپرسید که انتظار دارید چهچیزی را جشن بگیرید. همه آنچه که بشما گفته شده که روی داده هرگز رخنداده. بلی ، IESA یا ESSA (عیسی - مسیح) ، که بپاخاست. او همه آن کارهایی را که بشما گفته شده که Jesus (نام ساختگی عیسی مسیح) کرده ، انجام داده است. ولی او هرگز در زمانی که مذهب (مسیحیت) شما می گوید زندگی نکرده. او در غرب زندگی کرده و نه در شرق. خودتان تحقیق کنید. شما افسانه را بعنوان حقیقت پذیرفته اید. او ۲۶۰۰ سال پیش از یهودیت زندگی کرده. شورای نایسی Council of Nicea (شورایی که اولین آن در سال ۳۲۵ میلادی باعنوان ایجاد اتحاد در کلیساهای مسیحیت تشکیل شد)مسٌول این افسانه پردازیها و نابودی همه خوبیهای جهان شما است. هنگام روبرویی با حقیقت رسیده - حقیقت اینکه چه بر سر شما بخاطر طمع و کنترل آورده شده.

بطور قطع زمین لرزه هایی وجود خواهند داشت و غیره ، که برخی از آنها حاصل عملیات زمینیان است و مابقی حوادث طبیعی. طبیعت خود را با شرایط مورد نیاز تغییرات بزرگ هماهنگ می کند. به آنهایی که در این مواقع شانس کمتری دارند یاری رسانده حمایتشان کنید. بسیاری از مردم که ماموریت روحی خود را به اتمام رسانده اند زمین را ترک خواهند کرد. جریان شبیه یک خروج همگانی و جمعی خواهد بود که البته همه بر مبنای نقشه های (الهی) است. برای پدیده های غیر منتظره آماده باشید.

عزیزم (خطاب به همسرش) ، تو در مسیر درستی در ارتباط با دوست و کمک رسان خود هستی. همه چیز درست خواهد شد. سیاهکاران هرگز شانسی را برای ایجاد مشکلات از دست نمی دهند. تو نیاز به افراد کارآمدی داری که برای کمک به پروژه ها پا پیش نهند. این امر نتیجه بخش خواهد بود - هرگز تردیدی بخود راه نده - چرا که این مهم برای این زمان طراحی شده. به کسی که برای کمک به تو آنجا بود و همچنان به کمک خود ادامه خواهد داد اعتماد کن. همه اینها چنین مقدر شده اند. همه چیز بزودی روشن خواهد شد. ورونیکا (همسرش) ، عزیزم ، تو به این کمک نیاز داری. تو به جاهای و راههای بسیار خطرناک به تنهایی و بدون ترس سفر کرده ای. عشق و وفاداری تو به من یک نمونه است. زمان آن رسیده که برای پایان داده به سفر خود کمکها را بپذیری.

بلی ، من سه شاخه گل سرخ را زیر چراغ روشنایی گذاشتم که پیش از این و بدین وسیله ترا از حضور خود آگاه می کردم (چراغ روشنایی متصل به دیوار پارکینک و در باغ منزل من قرار دارد). تو احساس اندوه می کردی و نیاز به کمی لبخند داشتی.

لطفا" از طرف من روز تولد کلارا را تبریک بگو. مثل اینست که او همین دیروز بدنیا آمد ولی یازده سال بسرعت گذشت! کلارا شادی زیادی برای خانواده به ارمغان آورده است. او کودکی زیبا با روحی زیبا و در واقع یک کودک ویژه است.

پیش برو با عشقی در قلبت ، با اطمینان باینکه در مسیر درستی حرکت می کنی.

عاشقانه دوستت دارم.مونتیWebsite: The Montague Keen Foundation
Translation: Behi

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge