Home > > Montague Keen - 31. kvêten 2015

Montague Keen - 31. kvêten 2015


V DOBE VŠEOBECNE SE VYSKYTUJÍCÍCH LŽÍ JE RÍKÁNÍ PRAVDY REVOLUCNÍM POCINEM George Orwell

Ti, kdo vládnou, zatímco jsou skryti ve stínu, zpusobují v Evrope chaos. Budte si jisti, že to byl odjakživa jejich PLÁN. Nezajímá je utrpení neštastných lidí, kterí umírají na rozboureném mori a žádná zeme je nechce. Nejdríve zkoumejte, co ti, kdo jsou moci, udelali, aby zaprícinili chaos v tech zemích. KDO VYVOLÁVÁ CHAOS, který následoval poté, co byly ty zeme napadeny. Vše bylo NAPLÁNOVÁNO do nejmenšího detailu.

Nechtejí, aby Anglicané, Irové, Francouzi, Nemci a Italové prežili. Chtejí, aby ztratili svoji rasovou identitu. Plánem je znicit všechny formy národní identity, zabít tolik lidí kolik je jen možné, aby jen ti nejsilnejší prežili chaos, do kterého jsou evropské zeme zatahovány.

Je to nejvážnejší situace, které bude nutno celit a vy ji budete muset celit dríve, než si myslíte. Ti, kdo mají v plánu poštvat lidi proti sobe sedí v pozadí a baví se nad zmatkem, a doufají, že mnoho životu bude ukonceno. Nejsou z vašeho sveta, ale POUŽÍVAJÍ VÁS, abyste plnili jejich prání. Vyslovují taková „laskavá“ a „chápavá“ slova ohledne nepríjemných situací a pritom žasnou, jak je lehké s vámi manipulovat.

Žádám vás, abyste nehledeli na žádné nálepky a dívali se na veci tak, jak jsou a ne jak vám propaganda ríká, že jsou. Váš svet je kolem vás nicen. Verte svým vlastním zjištením. Udržujte si odstup od propagandy, jsou to totální lži. Udeláte neco, zatímco všude kolem vás je niceno vaše dedictví?

Nicí všechny dukazy o VAŠÍ PRAVÉ HISTORII, když jejich armády vpadnou do zeme. Mají ROZKAZY, aby nejdríve znicili všechny starobylé artefakty a budovy, každý kousek dukazu o tom, že tam v minulosti žili civilizovaní lidé, predtím než došlo k invazi tech, kterí chtejí od vás všechno. Kontrola mysli byla jejich zvolenou metodou a vy jste jejich taktice podlehli. Náboženství bylo jejich nejmocnejší zbraní.

24. zárí se setká vrcholný predstavitel Náboženské Kontroly Mysli s vrcholným predstavitelem USA a OSN, aby podepsali dohodu o vaší budoucnosti. Dali jste k tomu souhlas? Máte vubec nejakou páter? Neupadejte do pasti tím že si budete myslet, “co mužu delat“? Verte mi, mužete udelat mnoho. NE je prosté slovo o dvou písmenech, které málo používáte. Nemužete jen necinne prihlížet, jak prebírají váš svet, aniž byste hnuli prstem.

Také mají v plánu odstranit peníze, a pouze cipem bude rozhodováno, zda si koupíte potraviny nebo ne. TO JE TOTÁLNÍ KONTROLA LIDSTVA. BUDOU VÁM MALOVAT, JAK JE TO ZÁZRACNÉ, aby masy ujistili, že bude dobré nemuset mít po ruce peníze. Ale nic, co vám predloží, vám nijak nepomuže. Když norí nuž do vašeho srdce, sladce se usmívají. Nepovažují vás za sebe rovné... je to konecná.

Ted bojujete o samotné prežití, takže nelze ztrácet cas. Dívejte se se soucitem na ty, kterí dnes zápasí na mori. Dnes jsou to oni, zítra to klidne mužete být vy. Všude kolem vás dochází k nicení vašeho sveta, co s tím udeláte? Kdybyste jenom mohli videt jejich dábelské plány, jako to vidíme my, z této strany života, presvedcilo by vás to. Jste v zoufalé situaci. Vy všichni jste Palestinci, a budete trpet stejným osudem jako oni, pokud budou veci pokracovat jako doposud.

Lidé na celém svete riskují své životy, aby vám prinesli pravdu, aby vám ukázali cestu vpred. Co jste pripraveni udelat? Tuto bitvu mužete vyhrát. Rozhodnete se, že nikdy nijak nebudete pomáhat pri prevzetí vašeho sveta. Oni to nemohou udelat bez vás. Propojte se s Nejvyšší Bytostí, se Zdrojem. Vynechte prostredníky, to byla pouze taktika jak vás ovládat. Jste mocné bytosti svetla, jejichž svetlo bylo utlumeno náboženstvím. Je cas svetlo uvolnit, takže odhalí všechny temné zlé síly, které vás utlacují.

Žijete ve svete dostatku, ale dovolili jste, aby vám chamtivost vašich utlacovatelu tento dostatek vzala. Vás je mnoho, jich je pár. Nikdy na to nezapomente. Vždy jsem vám ríkal, že se budou muset vrátit odkud prišli, a že pouze ti nejšpatnejší zustanou až do konce. Jejich cas se krátí. Infiltrovali se do každé zeme a do každé mocenské struktury na Zemi. Bud sami kontrolují, anebo radí svým loutkám. Jejich chapadla jsou všude videt. Je to velmi chytré, ale je to NEJCISTŠÍ ZLO.

Duchovní strana života, jakož i vaši prátelé z jiných planet vám budou po boku, aby vás tím provedli. Veškerá technologie kterou bude potreba na opravy a obnovu, vám bude k dispozici. Pak budete moct vytvorit svet dostatku pro všechny. Když prejdete k duchu, vše bude jasné. Je šokující videt dábelskou korupci, zatímco se lidé potácejí, jenom aby v tom zmatku prežili.

Prestavujte si svet v míru a ono se to stane. Každá myšlenka má svoji energii.

Moje drahá, bojuješ proti tomu všemi zpusoby. Pracujeme s tebou, aby se zajistilo, že se to uskutecní jak má.

Tvuj navždy oddaný Monty

Vzkaz od Veroniky

Abyste se chránili pred rakovinou, užijte každé ráno horkou vodu, citronovou štávu kvuli chuti a ¼ cajové lžicky sody bikarbony.

Website: The Montague Keen Foundation

Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |