Home > > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 29. cervence, 2018

Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 29. cervence, 2018

Ti, co drží lidstvo jako rukojmí a zcela pod svojí kontrolou, nyní viditelne bojují o svoji existenci. Vidíte, jak se to odehrává na internetu. Dokonce se to odehrává na televizních obrazovkách a samozrejme, ve vašich, Kabalou vlastnených novinách. Podívejte se na to, JAK VŠICHNI ODSUZUJÍ p. TRUMPA. Copak si neuvedomují, že už pouze toto je odhaluje a ukazuje, co jsou zac? Nyní jsou plne odhaleni, je videt jejich strach z toho, co by p. Trump mohl udelat, aby znicil jejich moc a nadvládu. Nemužete verit nicemu, co od nich prichází, bez ohledu na to, jak je to hezky zabaleno s cílem, abyste tomu uverili.

Ve své snaze o prežití jste se dostali dost daleko. Nerozmelnete ji tím, že byste se stali znovu otroky. Už jste skoro u cíle. Nepolevujte ve svém boji o prežití. Jak se zvyšují pocty probuzených lidí, Kabala ztratí veškerou moc. P. Trump svetu ukázal, že clovek nemusí patrit ke Kabale, aby byl úspešný. Kolik lidí vystoupí do popredí, aby vás vyvedli z nevolnictví? Chce to jenom odvahu a víru v sebe. To je to, ceho je zapotrebí. Bylo zapotrebí pouze JEDNOHO MUŽE, který by ukázal cestu a byl vudcem.

Imran Khan zrovna toto udelal v Pákistánu. Má žena se s ním potkala na oslave jeho ctyricátých narozenin v Londýne. Je to dobrý clovek. My, na této strane života, mu prejeme úspech. Je to odvážný muž, který chce docílit zmen. Kéž by bylo víc takových, jako je on a Donald Trump. To je zapotrebí: vést lidstvo do svetla, pryc od konfliktu minulosti.

Necestným politikum to již nevychází, jak by chteli. Je to pro ne nové a nevedí, co s tím. Sledujte, jak se snaží lidi oblafnout, tak, jak to delali v minulosti. Ale to již nefunguje. Nyní je vidíte, jak se ruzne kroutí a snaží se vás presvedcit, že ríkají pravdu. Jsou pouze loutkami Kabaly, pro které již nejsou užitecní. Proto se bojí o život. Prodali své duše Kabale. Nyní jsou odstrceni bokem, nebot pro Kabalu již nejsou použitelní. Jejich vlastní rasa je také nechce, protože jim nelze verit.

Éra Kabaly koncí. Zachází hodne daleko, jak se snaží udržet. Samotné peníze je nezachrání. Brzy budou bezcenné. Na celém svete nebudou k použití. V blízké budoucnosti se budete muset vyrovnat s mnoha zmenami; budete se ucit žít v harmonii, bez utrpení válek. Válka byla zbraní Kabaly, oni ji používali na vybíjení populace a aby vás udrželi pod kontrolou.

Pravda vás osvobodí. Budete konecne svobodní, abyste si mohli cenit svet, v nemž žijete, se všemi jeho krásami a zázraky. Ti, co napadli váš svet a obsadili ho, vám budou vydáni na milost. Vezte, že se to urcite stane. NIKDY JIM NEMUŽETE VERIT. Jsou lstiví a využijí vše, co mohou, aby se vás snažili presvedcit,že se zmenili, oni se ale zmenit nedokážou. Jsou, co jsou. Vy si neprejete, aby ve vládnutí na Zemi pokracovali. Jejich lsti a lži vás dostaly tam, kde dnes jste. Nikdy na to nezapomínejte.

Je neuveritelné, co vše Kabala Veronice delá a cím vším si ona musí projít. To, aby prežila, je duležité pro všechny z vás. Ona musí dokoncit své poslání. Ted je její život bojem, aby žila tak dlouho, aby mohla splnit své poslání. Tato mise byla ustanovena pred 2000 lety, v dobe, kdy zacalo prevzetí moci. Já jsem v té misi mel urcitou roli. Ted hraji svou roli, z této strany života. Veronika trpí v dusledku hnevu Kabaly, která delá hrozné veci, aby jí mimorádne ztížila život. Jejich rozhodnutí zabránit jí a lidem, co jsou do toho zapojeni, ve splnení poslání, je pozoruhodné. Porebujeme vaše modlitby, aby mohla být mise splnena. Prosím, pomozte nám zmenit svet, aby bylo navždy odstraneno všechno negativní. Když spojíte své energie, mužete toho dosáhnout.

Príslušníci Kabaly pracují jako jeden muž, aby meli vše od kontrolou. Sami to vidíte: funguje to. Energií se nemá plýtvat. Kabala sbírá energii, která se uvolnuje behem velkých sportovních událostí a používá ji proti vám. Všechna velká shromážení vytvárejí neuveritelnou energii, kterou lze použít pro dobro, pokud to tak chcete. Prosím, vážne o tom premýšlejte. Pro lidstvo je všechno pripraveno, aby prevzalo svou vládu zpátky. Byli byste prekvapeni, kdybyste videli, jak by to bylo snadné: jakmile byste se zamerili na spolupráci.

[Veronika] Hodne se toho muselo vynechat, protože když jsme to zvážili, je nutno vyckat, až se veci pohnou kupredu.

Má drahá, s okolnostmi se vyrovnáváš pozoruhodne dobre. Útoky jsou znicující a desivé. Práve to chtejí. Brzy ocekávej zmeny.

Vždy jsem ti ríkal, že spolecne jsme neporazitelní.

Tvuj navždy oddaný Monty.

Vzkaz od Davida
Dekuje vám za to, že jste k nemu laskaví. Velmi si váží vaší pomoci.

Kontakt:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Mirka


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |