Home > > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 5. srpna, 2018

Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 5. srpna, 2018

Bylo rozhodnuto, že nekteré informace, co jsem vám dal minule, by mohly být použity negativním zpusobem. Proto byly ze zverejnené zprávy odstraneny. Pro ty, kdo to cetli, to bylo silné. Rozhodne to prokázalo to, co jsem chtel prokázat. Vytvorilo to energii, která se posnula významne kupredu, což se ukázalo jako pozitivní vec. Odstranilo to mnoho bloku, které veci zadržovaly.

V DUŠI VÍTE, ŽE NACASOVÁNÍ JE SPRÁVNÉ. Seberte odvahu a budte svetlem, kterým jste. Bojujte spravedlivý boj, který lidstvo osvobodí ze sevrení Kabaly. Víte, že k tomu máte prosredky. Všechny dukazy jsou k dispozici. Využijte je k osvobození lidské rasy. Nic na Zemi vás nemuže zastavit, pokud se rozhodnete, že udeláte to, co chcete a že jste pripraveni za to bojovat. Šéfové vlád jsou pouze LOUTKY, poslouchající rozkazy Kabaly. Ve chvíli, když je odmítnete poslouchat, se jich Kabala okamžite zbaví. Skoncí na smetišti života, nejsou k použití. Pouze p. Trump tuto korupci odhaluje.

Každý den se modlete za Donalda Trumpa, on vede cestu z útlaku smerem k dustojnosti a úcte. Kabala se presouvala ze zeme do zeme, nicila jim infrastrukturu, bezúcelne je bombardovala, vytvárena bídu a utrpení, což bylo (a stále je) jejím hlavním cílem. Hrde ukazují své armády a zbrane. Vzrušuje je vše, co nicí lidem život. Jak jsem predeslal již dríve, p.Trump chce získávat PRÁTELE, NE VÁLKU. On ukazuje cestu a zajištuje, aby se mohli všichni lidé tešit z mírového života. My, na této strane života, ho podporujeme a chráníme, protože vyvádí váš svet z marazmu vlády Kabaly.

Snažíme se vytváret energii pro velký skok vpred, ke svobode. Nastal správný cas k tomu, aby se clovek na Zemi svobodne radoval tak, jak by se radovat mel. Musí být odstraneno všechno negativní a lidský život musí být držen v úcte. Bohužel, mladí muži jsou navádeni, aby u sebe nosili nože a byli pripraveni zabíjet. Cítí se proto duležite, takže zabíjejí bez výcitek svedomí. Až pak, opravdu až pak si uvedomí, že byli nenápadným zusobem zneužiti, aby se takto chovali. Za svuj okamžik slávy platí vysoku cenu, ve vezeních tak temných a tyranských, že to nekterí neprežijí. Je treba je politovat.

Lidé by se meli spojit, mluvit spolu a sdílet zkušenosti. Zkoumejte, ale nesedte každý den pred televizí, kterou Kabala využívá, aby vás ovládala. Chtejí, abyste bez ptaní prijímali vše, co vám ukazují v televizi. Tak mají vaše mysle pod kontrolou. Televize zpusobuje, že prestanete používat svou mysl a inteligenci ke zkoumání sveta a zjištování, co Kabala delá, aby vás znicila. Život je drahý, tak si ho važte. Zeme byla místem velké krásy, dokud ji neprevzali ti, co se sem infiltrovali a udelali z vás otroky za pomoci náboženství a politiky.

Irsko, nejposvátnejší místo, Leo Varadkar (irský premiér) systematicky nicí. PROC IRSKÝ NÁROD MLCÍ, KDYŽ SE VYNORUJÍ VARAKDAROVY PLÁNY? Pane Varadkare, Vatikánu se nepodarilo Irsko znicit. Kdo jste, že veríte tomu, že vám se to povede?

Když si Irové uvedomí, jaké jsou vaše plány, vyženou vás ze zeme a postarají se o to, abyste se nikdy nevrátil. Vy a vám podobní nejste v Irsku vítáni: ted ani nikdy v budoucnu. Když Irsko opet zaujme své oprávnené místo, na celém svete zavládne mír. Lidé si budou v tomto období zmen uvedomovat, kdo jsou. Tato zmena prijde, nelze ji zastavt. Pripravte se na ni, uvítejte ji s otevrenou nárucí. Zachrání vás ze spáru Kabaly a odstraní ji ze Zeme. Donald Trump vám pomáhá udelat první krucky pro vaši spásu. JE TO NECO, CO MUŽE UDELAT JENOM ON. ODVÁDÍ SKVELOU PRÁCI.

Každý z vás musí odehrát svoji roli pri osvobození Zeme zpod zlovolné nadvlády Kabaly. Je zapotrebí spojených sil. Zacnete zámerem, protože všechny zámery mají svoji sílu. Vaše síla je ve vašem poctu a vy jste mnohem mocnejší než Kabala. Postarala se o to, abyste o této skutecnosti nevedeli.

P.Trump odstranuje moc, kterou mely nad vámi banky, on odstranuje moc FEDu. V r. 1913 dali lidstvu na krk oprátku. FED je zlovolný do morku kostí. D. Trump ho odstraní. Sami se podívejte na tváre tech, kdo FED kontrolují. Ti nikdy nesloužili lidstvu, ani nikdy nebudou. Oni Brexit nechtejí, i když lidstvo samotné Brexit potrebuje, pokud chce prežít. EU je zlovolná organizace do té míry, že bude navždy odstranena. Nikdy nesmí být dovoleno, aby se to znovu opakovalo.

Lidstvo bojuje boj o své vlastní prežití. Nelze otálet. Kdybyste jenom mohli videt, co vše bylo udeláno, aby vás znicili. Kdybyste znali ty, kdo vedou proti vám válku, byli byste skutecne otreseni. Vy je stavíte vysoko na piedestál a oni vás považují za bláto na svých botách. Je nutno videt realitu, a to brzy, protože cas kvapí.

Má drahá, vím, že to, co ti provádejí, te nekdy desí. Delají to tak schválne. Ale ty jsi silná a nezastaví te to. Krácíme vpred do svetla, kde bude vše odhaleno.

Má láska te vždy obklopuje.

Tvuj oddaný Monty.

Vzkaz od Veroniky
Chci podekovat Katherine Jacobs ze San Angela, že byla tak hodná a poslala mi duležitou informaci, týkající se útoku. Buh vám žehnej.

Vzkaz od Davida
Vaše neustálá podpora je pro me požehnáním, za které jsem opravdu vdecný. Dekuji.

Kontakt:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Mirka


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |