Home > > Montague Keen - 23. listopadu, 2014

Montague Keen - 23. listopadu, 2014

Energie Zeme zesílila. Ovlivnuje mnohé z vás. Vaše tela se prizpusobují. Nyní je treba opustit 3D myšlení a zpusob života. Ti, kdo se pokoušejí prevzít vaši planetu, delají co mohou, aby vás udrželi ve 3D. Tento týden vám byl ukázán jasný obraz toho, jak taková kontrola probíhá, v clánku Bradley Love-a: „KLÍCEM K NAŠEMU ZOTROCENÍ JE SEXUÁLNÍ ENERGIE“. (Najdete na webových stránkách What's the 'real' truth? )

Vyzývám vás, abyste si pozorne a opakovane precetli informaci, kterou obsahuje. Uvidíte, že souhlasí s tím, s cím jsem se vás pokusil seznámit i já. Nastal cas celit PRAVDE: byli jste obetmi NEJVETŠÍHO PODFUKU V DEJINÁCH VESMÍRU. KDYŽ BUDETE ZAVÍRAT OCI, NEZMIZÍ TO. Každý s tím musí nejak naložit. Ovlivnuje to každého muže, ženu a díte na Planete Zemi.

Ti, kterí pred 2000 lety podvodne vstoupili na Planetu Zemi a kterí si dali za cíl prevzít planetu, vyslali výzvu k príprave na odchod tím samým zpusobem, jak kdysi prišli- pokud by se jejich pobyt na Zemi stal príliš nebezpecným. Sbalili všechno zlato a šperky, atd., které nakradli behem pobytu na Zemi. Vedí, že nemohou zustat na Zemi, kvuli energii svetla, které je nyní pro ne príliš silné. Nemohou udržet svoji formu. Každým dnem se jejich život stává obtížnejším, jak se stále víc z vás otevírá svetlu a pravde.
Pracovali jsme na jejich metode ovládání, takže rychle ztrácejí pudu pod nohama. Jejich trollové jsou cím dále zretelnejší, když nemají nic konstruktivního, co by rekli; ale nakonec i oni uvidí svetlo. Všechno se rychle mení. Príliš rychle na to, aby se s tím Kabala dokázala vyporádat. Na ty, kterí mluví pravdu, jsou podnikány nelítostné útoky. Prosím, pošlete jim lásku. Není lehké stoupnout si na pódium a mluvit, v zájmu pomoci bližním, aby prežili v lásce a svetle. Kabala ve Velké Británii a USA má v plánu vytvorit události pod falešnou vlajkou, aby se vás pokusili vydesit a dostat do podrucí. Budou predstírat, že na vás zaútocily mimozemské bytosti!

Falešná událost týkající se Dvojcat presvedcila svet, že na USA byl podniknut útok. Chvíli lidem trvalo, než si uvedomili, jaká je pravda. My, v Duchu, pozorujeme, že to delají opatrne. Budeme vás vcas varovat. Spojte se jako jeden a spojte své energie, abyste porazili Temné. Chcete žít v míru: nyní máte príležitost vytvorit harmonii a navždy odstranit všechnu korupci. Již nikdy víc se nedostane Planeta Zeme do nepravých rukou. Dáváme veci do porádku, aby se to zajistilo.

Máte príležitost spojit se. Uvedomte si, jaký chcete, aby se stal život na Planete Zemi. Volná energie, výživná strava, cistá voda, a všude mír. To se muže stát vaší realitou. Každá zeme má své experty, a když se oni s vámi o znalosti podelí, možnosti budou neomezené.

My, v Duchu, jasne vidíme, jak to bude fungovat. Povedeme vás každým krokem na vaší ceste, protože se jedná o spojené úsilí. Brzy prijmete skutecnost, že nejste, a nikdy jste nebyli jenom bezmocné bytosti, které sotva prežívaly. Stanete se bytostmi svetla, kterými jste; schopné udelat mnohem víc, než si nyní dokážete predstavit. Když prestane všechna temná indoktrinace, chvíli potrvá, než si veci sednou a pak se život stane podobný obrovskému dobrodružství, když budete zkoumat svetlo. Nikdy se nebudete ohlížet zpátky na staré dny temna. Tolik toho pro vás dáváme do porádku, aby se pripravil zacátek Nového Veku Svetla. Jak rychle se to stane, je ciste ve vašich rukou. Potrebujete se jenom probudit a videt pravdu. Dívejte se na všechno jaké to doopravdy je, a ne jak vám bylo receno, že to je.

Práce na ley liniích musí pokracovat. Její duležitost bude stále zrejmejší - i pro pochybovace. Každá chvilka, kdy pracujete na ley- liniích, jak na starých, tak i na nových, zlepšuje svet zpusobem, jaký si nyní nedovedete predstavit. I z pohodlí vašeho kresla si mužete ley linie vizualizovat a vedome uvolnovat božskou energii vaší planety.

Nic neprijímejte jako pravdu, dokud to neprozkoumáte. Presvedcte se, že je to skutecne pravda. Propaganda je plánována a pak je tím verejnost krmena prostrednictvím každé TV stanice a každých novin na svete. Nyní byste meli být schopni rozpoznávat lži a meli byste odmítat je prijímat. Již nejste ovce, jak tomu bylo v minulosti. Nyní vás již tak lehce neošálí. Tvoríte dejiny.
Posílejte lásku všem, kterí vám pomáhají dostat se ke svetlu. Odstranování temné kontroly je obrovská zodpovednost, takže to potrebuje vaši podporu. Oni pracují na mnoha místech sveta a mají na mysli jenom jeden cíl: zachránit lidstvo a Planetu Zemi.

Ano, Kabala bojuje o život. Takže útocí na všechno, co ji odhaluje. Ale to brzy skoncí, a všechny útoky ustanou. Lidé se spojí beze strachu a vrátí se duvera.

Poznámka od Veroniky

Kontaktovala me Khartika Gunawan ohledne své nové knihy. Mám z toho dobrý pocit. „MULTIDIMENZIONÁLNÍ CESTOVATEL, NALÉZÁNÍ SOUNÁLEŽITOSTI“. Brzy z nás budou multi-dimenzionální cestovatelé, takže nalezení sounáležitosti je nezbytné. Naše budoucnost je v našich rukách. Pripravme se na ni a uvítejme ji s otevrenou nárucí.

Moje lásko, pripravujeme cestu vpred. Poznáš, když ta chvíle nastane.

Tvuj navždy oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |