Home > > Montague Keen - 23. dubna, 2017

Montague Keen - 23. dubna, 2017

Historie je snuška lží o událostech, které se nikdy nestaly, o nichž mluví lidé, kterí tam nebyli.
George Santayana

Došlo k obrovskému pokroku. Lidé se rychle ucí, jak se rychle spojit a použít svou sílu, aby zmenili to, co je treba zmenit. To, co je treba zmenit, se nejlépe zjistí ve skupine, a v té skupine je také síla udelat zmeny, které chcete udelat. Jde o to, spojit se se svou vlastní energií a použít ji na odstranení retezu, jež vás svazují a také svazují lidstvo jako celek.

Energie Kabal se zmenšila na 3% toho, co to bývalo. Veronika spolupracuje s dalšími lidmi, kterí uvolnují energii, jež byla potlacována (britskou) Korunou, Vatikánem a jinými. Ted jsou odhaleny všechny systémy kontroly a jsou odstranovány. Když se energie uvolní, zacne proudit jak má. Cerná magie a umelá inteligence z mimozemského prostredí jsou používány, aby deprimovaly a ovládaly lidstvo. Bylo poskytnuto hodne pomoci na obnovu Zeme, na pozvednutí vibrací a samozrejme, na pozvednutí vedomí. Prosím, budte temto zmenám otevreni. Je využívána celá sít lidí, i když si toho nejsou vedomi.

Mám plán, který zatím musí být držen v tajnosti. Jediné, co mohu ríct je, abyste ocekávali neocekávané. Zrod nového zpusobu života postupuje. Opona se rozevírá, vítá svetlo a odhaluje temnotu. Energetické struktury uvolnují temnou energii a svetlo pritéká. Znovu byly zaktivovány ley linie Tary a propojují se na celém svete. Bylo osvobozeno mnoho lidí. Energie uvolnují pravdu, jež byla pred vámi ukrývána. Toto je velké dobrodružství. Dovíte se pravdu o tom, kdo jste, o vaší historii a to, ceho mužete v tomto živote dosáhnout. Verte, že toho docílíte a opravdu se to stane.

Již nikdy víc z vás banky neudelají rukojmí; budou odstraneny. Lidstvo se již nikdy nenechá nalákat na takové lži. Ti, kdo znicili kvalitu života na Zemi, se budou zodpovídat ze svých cinu drív, než si myslíte. Ti, co ovládali lidstvo, jsou na ceste k vyhynutí a VEDÍ TO. Dve osoby, které byly hlavou toho prevzetí, byly zajaty. Nikdy jste o nich neslyšeli, a je výborné, že Veronika neví, o koho se jedná. Byl to úžasný zásah. Vyžádalo si to cas a trpelivost, ale uspeli jsme. Musíte se dostat z rozpoložení mysli, že nemáte žádnou moc. Tuto lécku používalo náboženství i stát a podívejte, až kam vás dostali. Vše vám vzali, až jste jim zustali vydáni na milost, presne tak, jak to chteli.

Mnozí z vás umíte odstranovat temnou energii, tak to delejte. Nekterí z vás jste držiteli kódu a jiní zase klícu, které lze použít pro pomoc druhým. Odemykání starých energií je velmi vzrušující. Odstranují vše negativní a vítají svetlo. I když vás mužeme vést, je na vás, abyste uvolnovali energie ley linií a energie vody, která je hluboko v podzemí. Svým zkorumpovaným vládám musíte zabránit, aby došlo k frakování, protože to lidem znemožní, aby meli zásoby vzácné vody. Stacilo to! Musíte vyjádrit nesouhlas s takovými akcemi, jež nicí to, co vám právem náleží.

Žijete v tak vzrušujících casech. Všude je odhalována pravda a Kabal se nemá kam schovat. Nikdy necekali, že by byli odhaleni a bezmocní. Je to týmová práce, protože s námi pracují prátelé z jiných planet. Funguje to dokonale.

Stojí za to, videt takové mesto, jako je Belfast, s obnoveným svetlem, vyzarujícím mír ke všem lidem. Vy všichni máte schopnost obnovovat svetlo. Chce to jenom trochu úsilí a zvládnete to. Verte, že to mužete udelat a udeláte to. Máte takovou moc. Stante se zmenou, kterou chcete videt v druhých a vedte je.

Tady je jeden snadný zpusob, jak se spojit se Zdrojem a mít výsledky, které vás prekvapí a poteší. Pokud možno, posedte spolu a použijte HO'OPONOPONO. Vytvoríte mocnou energii. Jen použijte tuto jednoduchou moditbu:

Miluji te
Lituji
Prosím odpust
Dekuji.

Když to nemužete delat spolecne s druhými, využijte každou príležitost, abyste to zaclenili do vašeho každodenního života. Použitím této modlitbicky muže každý na Zemi sehrát roli pri vytvárení zmen, potrebných k odstranení všeho, co je temné a zkorumpované. Každým dnem se dobrá energie stává silnejší. Je koncentrována v Asii, protože ti, kdo si žádají Nový svetový rád, v Asii žijí. Asie je jejich základnou, proto je duležité to tam cistit na prvním míste.

Ujištuji vás, že proces zmeny beží dobre. Ti senzitivnejší mezi vámi si jsou této zmeny energie vedomi. Musíme být dukladní, protože nechceme zanechat nejaké nedodelky, které by zkorumpovanci mohli využít k tomu, aby zustali na Zemi a pokracovali ve svých dábelských plánech.

Dávejte si velký pozor na to, co jíte, na vodu již pijtete a na vzduch, který dýcháte. Všechny tyto veci byly otráveny, aby vám co nejvíc ublížily. Vyhnete se chemickým lékum jak je to jen možné a odmítejte nepotrebné zákroky v nemocnicích, protože jim nelze verit. Kdykoli mužete, používejte prírodní produkty, protože ty jsou úcinnejší a bezpecnejší. Príroda vám dá všechno, co byste mohli potrebovat. Každý z vás muže hrát roli pri vytvárení sveta, o jakém sníte.

Má drahá, tento týden ocekávej neocekávané. Všude dochází ke zmenám. Tvá práce na odstranování negativní energie, kterou deláš s prítelkyní, je blahodárná pro všechny ve vašem svete.

Má láska te vždy provází. Jsem od tebe vzdálen jenom myšlenkou.

Tvuj oddaný Monty.

THE NEW EARTH: THERE IS NO DOUBT THAT WE ARE LIVING IN TRANSFORMATIONAL TIMES


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |