Home > > Montague Keen - 20. srpna 2017

Montague Keen - 20. srpna 2017

Nastala vaše chvíle, abyste pozvedli své vedomí: spojili se jako jeden, abyste 21. srpna prijali nádhernou energii zatmení pro celé lidstvo. Nepodcenujte duležitost tohoto zatmení. Nedovolte, aby vás Kabal rozptýlila a odklonila od této jedinecné príležitosti, kdy mužete znovu získat svou moc. Kabal se v posledních týdnech velmi snažila zpusobit nepokoje, strelbu, útoky, atd., aby vás dostala do stavu strachu a zdešení a tak vám znemožnila venovat plnou pozornost získání vaší moci zpet. Je to všechno tak jasné. Stále a stále hrají stejnou hru. Bohužel, mnozí z vás tomu padli za obet.

Vnímejte to, jaké je to ve skutecnosti: KONTROLA MYSLI mas. Strach je nejsilnejší zbraní Kabal. Podívejte se na vaše televizní programy a noviny, kterými jste neustále bombardováni strachem z rakoviny, které lze zabránit sodou bikarbonou a dokonce ji tak i vylécit. Vystupnovali obavy z infarktu a selhání srdce, které jsou vesmes zpusobeny chemtrailsy, rozstrikovanými Kabal, flouridem a potravinami, z nichž byly odstraneny veškeré výživné látky. Vy nežijete, pouze prežíváte genocidu, která je na vás zacílena. Vlastní a kontrolují všechny léky a mají kontrolu nad tím, co vám mohou lékari predepsat. Každému lékari, který by chtel nekoho ockovat, by to melo být za každou cenu znemožneno. Všude je hromada dostupných dukazu o tom, jak nebezpecné je ockování. Musíte se naucit chránit se pred plány, které pro vás Kabal má.

21. srpna se soustredte na meditaci, která bude probíhat po celém svete. Stante se toho soucástí, spojte se jako jeden. Udelejte to pro sebe a pro lidstvo. Odstrante všechny prekážky z duvody rasy a náboženství, které Kabal umele vytvorila ve smyslu hesla: „Rozdeluj a panuj“. Je to jedna z jejich metod kontroly, které nesmíte podlehnout, protože to jim zajištuje, že mají navrch. Jak dlouho ješte budete trpne stát a dovolíte, aby byly na Zemi niceny lidské životy? Bez ohledu na to, co prohlašují, pohrdají veškerým lidstvem. Co by vám to udelalo, kdybyste si tuto skutecnost uvedomili? Vaše síla je v poctech. Využijete tuto moc 21. srpna, abyste Kabal ukázali, že jste pripraveni spolecne povstat a vzít si zpátky svou moc ve jménu celého lidstva?

Opet se stante duchovními bytostmi, jakými jste byli predtím, než se na Zemi objevila Kabal. Jsou mezi nimi tací, kterí jsou natolik špatní, že mají v úmyslu znicit všechny, kterí se staví proto tomu, aby zabrali celou Zemi. Jejich moc je v penezích. Používají je proti vám. Jenom kvuli tomu je vymysleli. Jste otroky penz. Ted si bez nich nedovedete život predstavit, ale když obejmete svetlo, vše bude jasné. Dostane se vám pomoci z jiných planet, které cekají a pozorují vás a jsou pripraveny prispechat s veškerou pomocí, která bude zapotrebí. Opravdu máte prátele na vysokých místech, kterí chtejí a jsou schopni pomoct vám v tomto prechodu. Verte a spolecne toho dosáhnete. Dnes si to nedovedete predstavit, ale budete se radovat, když bude existovat jenom mír a harmonie. Budete se divit, jak jste mohli prežít v tom všem, co vám Kabal prichystala. Ti, kdo dnes žijí na Zemi, mají sílu a dostatecnou vuli, aby se pres zmatky tohoto prechodného období dostali. Podporujte se vzájemne v tomto období zmen, k nimž musí dojít. Nemáte se ceho bát, pouze sami sebe. A Kabal to bude na vás zkoušet pri každé príležitosti.

Spolecne obnovíte život na Zemi. Spolecne, s jedním na mysli: mír a harmonie pro všechny. Opet bude produkována dobrá, hodnotná strava.

Když jsem žil na Zemi, studoval jsem zemedelství. Mel jsem farmu, kde jsem pestoval potraviny. Takže vím, jak se to má delat. Tolik mne tešilo, když jsem videl, jak obilí klící a zraje, s vedomím, že je to urceno pro výživu lidí.

Pomoc a rady budou dostupné. Nebudete ponecháni napospas, abyste živorili. Toto je nejvetší dobrodružství, jaké kdy lidstvo podniklo. Všechny velké významné osobnosti, které kdy krácely po Zemi, jsou pripraveny vám pomáhat. Nejste sami.

Byly podniknuty kroky, aby se Davidovi McCannovi dostalo spravedlnosti, aby mohl dokoncit své poslání pro lidstvo. Zjistili jsme, že Kabal má v úmyslu držet ho ve vezení po mnoho let. Nemají proti nemu ani kousícek dukazu. Vymysleli plán, že budou PREDSTÍRAT VRAŽDY, kdy použili dve ženská tela, která vzali z márnice. Kabal pripravila scénu a pak za pomoci ovládnutí mysli rekli Davidovi, že to udelal on. Já, Montague Keen, vás ujištuji, že David McCann nikdy nikoho nezabil. Bylo to zinscenované. Ten muž je na 100% nevinný. Dovolíte Kabal, aby ho stále veznila? David má úkol, který musí pro lidstvo udelat. Proto ho Kabal polapila.

Prosím, abyste napomohli tomu, aby se mu dostalo spravedlnosti – jak jenom to bude pro vás možné. Všechny dukazy jasne ukazují na to, že dve údajne zavraždené ženy odjely z USA. Je známo, kde jsou. Predem velmi dekujeme za vaši pomoc, at již bude v podobe financního príspevku anebo modlitby za Davida.

Má drahá, uvítej novou energii s otevrenou nárucí. Ukotvi ji pro celé lidstvo, aby byly odstraneny okovy a clovek se opet mohl tešit ze svobody myšlení, slova a cinu. Mír a spravedlnost všem.

Justice for Dave McCann. Irish man framed in California.
Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding

(Spravedlnost pro Davida Mc Canna. Irský obcan uveznen v Kalifornii. Sbírka na pokrytí právních výloh.)

Stojím pri tobe, má drahá, ve všem, co deláš.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |