Home > > Montague Keen - 18. kveten, 2014

Montague Keen - 18. kveten, 2014

Svetlo Pravdy se šírí, moje drahá. Probouzení se urychluje, cekali jsme na to dlouho. Také dochází k zastínování klícových lidí, aby se zabránilo vzestupu do svetla, anebo aby se to alespon zpomalilo. Nechtejí, aby se moje slova dostala k lidem. To se dalo cekat. Vždy jsem ríkal, že budou bojovat do konce. Soustredují se na klícové lidi a odklánejí je z kurzu. Nikdy se necekalo, že to bude lehká cesta, ale spoplecne zvítezíme.

Vedecký svet si nyní uvedomuje velkou duležitost Irska. Žádám te nyní, aby jsi se podelila o jednu takovou zprávu, protože to mnohým pomuže jasne videt velkou duležitost práce s ley liniemi.
Pro nekteré predstavuje Irsko první zemi, kolonizovanou Alta-Ra - vedci, kterí opustili Atlantidu dríve než zmizela v oceánu. Dnes jsou známí jako druidové, kterí zanechali v Irsku své stopy, se svými znalostmi a mocí. Ta zeme má více svatých míst, posvátných koutu, více megalitických a stredovekých staveb než jakákoliv jiná zeme a a v každém z nich existuje božský zámer. Tyto stavby, casto tisíciletí staré, jsou všechny umísteny na silové pude anebo na silových polích, kde mineralogické složení, systémy spodních vod, telurické síly a jejich kosmické propojení, jsou optimálne vytvoreny tak, aby predstavovaly konstrukci, urcenou k tomu, aby byly mostem mezi nebem a zemí.

"Aktivace techto duležitých energetických center Irska vytvorila odezvu mezi všemi dalšími místy, které byly aktivovány v minulosti. Je to ted velmu hustá sít vytvorena množstvím transmutovaných telurických linií, ley linií a zlatými a stríbrnými žílami, které se rozprostírají po celém Irsku a celém svete; jde o radikální transformaci kolektivního vedomí a obyvatel Irska jako celku. Tato místa, která jsou duchovním dedictvím jedinecné historie v dejinách lidstva se nyní probudila, aby naplnila svuj nebeský osud - prinesla Bytostem a Hmote Pravdivé Vedomí. "

Autor výše uvedeného textu je Veronice Keen znám, ale t.c. si preje zustat v anonymite.

Mohokrát jsem ti rekl, že IRSKO JE KLÍCEM, KTERÝ VŠE ODEMKNE.

Tady musíme zacít. Hovorím k lidu Irska:"Spojte se, poucte se o tom, kým jste, s vaší pravdivou historií. Pak bude jasné, co bylo udeláno, aby vznikla iluze, v níž se dnes nacházíte. Zbavte se toho, co uveznilo vaši mysl prostrednictvím strachu. Stante se temi, kým jste se meli stát - jak jste byli stvoreni. Budte hrdí na to, kým jste. Starí Irové znali odpovedi. Byli celiství. Dívejte se do minulosti, abyste se naucili, jak vytvorit pro lidstvo lepší budoucnost. Pamatujte: lidstvo je závislé na tom, zda to udeláte."

Expedice, o které jsi ty a Andrew (Bartzis) hovorili, má obrovský význam. Odemkne všechno, co bylo používáno na ovládání lidstva. Musí se to nafilmovat, aby se to mohlo vysílat do sveta žive, pro všechny, kdo si prejí se s tím spojit. Irské bubny budou znovu bít v rytmu pravdy, když uvolní energii, která osvobodí vaši planetu. Irsko, budoucnost lidstva a vaší planety je ve vašich rukách.

Dorostli jste pro to, co se po vás žádá? Myslím, že ano. Prevzali jste banky, nyní nastal cas, abyste zajali své veznitele.

Moje drahá žena mela ve ctvrtek záchvat mozkové mrtvice a opet krásne zapracovala Robertova "zázracná formulka" a pomohla jí k úplnému zotavení. Tolik lidí již žádalo o predpis, že se ted s radostí o nej s vámi podelím. Pro mne také funngoval, když jsem žil na Zemi

Jakmile si uvedomíte, že jste meli /máte záchvat mrtvice, požijte:

400 mg vitaminu Q 10

400 mg vitaminu E

400 mg vitaminu C

3 (dávky?) cesnekového extraktu Kyolic (3 kylolic garlic)

3 kardio aspiriny.

Lécení zacne do pulhodiny, úplné vylécení nastane do 3 hodin.
Když dostanete mrtvici, vaše telo je ve stresu, takže mu okamžite dodejte tyto vitamíny. Vždy je mejte ssebou. Reknete o tom svým drahým a blízkým, aby si je co nejdríve vzali. Moje dcery mi volaly každou hodinu, zda jsem v porádku, když jsem mel záchvat.

Veronika bude príští víkend v Irsku. Požádal jsem lidi z rska, aby se postarali o to, aby dostala ujištení, která potrebuje, že jste pripraveni vystoupit a udelat, co se po vás žádá. Nehledte na vaši vládu, ta neslouží irskému lidu. Jste to vy, lidé, kdo osvobodí svet. Již žádné války, žádný hlad, bezdomovectví, již žádná bída. At je to pro vás hlavní motivace.

Zpráva od Veroniky:

Prosím, pochopte, že nemohu odpovedet všem. Zabývám se mejly, které se týkají expedice do Irska. Pracuji sama a mám t.c. zdravotní problémy, kteríé mi zpusobují velké bolesti. Vašimi nabídkami pomoci se budu zabývat, bud já, anebo nekdo z Andrewova týmu. Tolik zemí je pripraveno a chce se k nám pripojit, a chce být soucástí Vzestupu do Svetla.

Odpocívej, drahá. Máš pred sebou nárocný týden. Poteš se s rodinou, když budete slavit Marciinu svatbu. Preji Marcii a Paulovi v jejich spolecném živote jen samé štestí.

Moje lásko, bud štastná. Naše nárocná práce nese ovoce.

Tvuj navždy oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira
Share |