Home > > Montague Keen - 18. února, 2018

Montague Keen - 18. února, 2018

Veroniko, má drahá, ted najisto víš, jak dalece je Kabal schopna zajít, aby chránila a zachovala svoji vládu nad lidstvem. To, co se tento týden stalo, tebou otráslo až do morku kostí. Oznacit to jako zlo je príliš slabé slovo. Ti, s nimiž jsi se o tuto informaci podelila, jsou zdešeni, že se neco takového mohlo v Anglii stát. Clen snemovny lordu, kterého jsi v této záležitosti požádala o pomoc, je z toho úplne mimo. Nemel tušení, že se taková situace stala normou.

Kabala útocí na každého na svete, kdo se odváží odhalovat její plány. Že mohou být takové zlovolné akce podniknuty proti každému, by melo být varováním pro každého z vás. Já vím, má drahá, že deláš vše co je v tvých silách, abys´ tyto zlociny odhalila. Nepochybuj o tom, je to zlocin. Ale je to jenom špicka ledovce. Deje se to každodenne, ale jenom málo lidí se o to zajímá, protože se to netýká prímo jich. Neuvedomují si, že se to stane každému, dokud nenajdete odvahu vzbourit se proti tomu. Kdyby se každý zasadil za spravedlnost, pak by se mu spravedlnosti dostalo. Kabala funguje dle svého prání, protože vetšina z vás zavírá oci pred tím, co Kabala delá. Když vidíte nespravedlnost, meli byste to vykricet do všech koutu sveta, protože jednoho dne mužete pomoc potrebovat vy.

Veronika zkoumala práci jedné úžasné ženy z Ameriky, s jejíž prací byste se meli seznámit a jednat podle ní.

DEBORAH TAVARES ze StoptheCrime.net

Její práce vám otevre oci ohledne toho, v cem žijete. Její výzkumy jsou prvotrídní. Prosím, najdete si chvilku, abyste se dovedeli neco o tom, co vám bylo provedeno a také Zemi, kterou byste meli chránit. Zapomente na všechny malichernosti; zjistete, jak mužete prežít a chránit lidstvo. Vaši neprátelé získali nadvládu tím, že si ji tajne vzali. Vás je 99% a vaše síla Kabalu premuže, pokud prestanete být nanicovatými loutkami a otevrete svou mysl a uvedomíte si, co vám Kabala provádí. Dívejte se na širší obraz. Jde o vaše prežití.

Já vím, má drahá, že jsi byla v šoku, když jsi zjistila, že právnická profese v Británii je zkorumpovaná, stejne jako v Americe. Ve vašem svete neexistuje spravedlnost. Vzdali jste se všech svých práv. Všechny zeme vzaly lidem jejich práva. Opravdu si myslíte, že pri volbách o necem rozhodujete? Ve vašem svete není ani jeden vudce, který by mel moc neco udelat. Jsou to všechno loutky, poslouchající své pány. Dokonce i p.Trump (i když delá víc, než kterýkoli jiný prezident) nemá moc udelat vše, co je zapotrebí udelat. Trump ted nad Amerikou nepovoluje chemtrails. Také odstranil sledovací kamery. Nicméne, pokud by príliš prekrocil cáru, zavraždí ho a on to ví. Musí postupovat opatrne.

Udelali to Kennedymu a postarali se o to, aby to sledoval celý svet; bylo to varování pro všechny budoucí prezidenty, který vybocí z lajny. To je to, s cím máte tu cest. Cím dríve si tuto skutecnost uvedomíte, tím lépe pro vás. Každý den jsou zavíráni nevinní lidé kvuli fiktivním „zlocinum“ a Kabala zahodí klíce. Nekdy je použita medicínská mafie, aby neco prohlásila, a Kabala mohla lidi zavrít. To je ve vašem svete norma. Jednoho dne to mužete být vy. Kdo se vás zastane?

Lidstvo se nachází na hranici vyhubení. Co jste ochotni udelat, abyste ho zachránili? Prestante brát od Kabaly léky, které vás pomalu zabíjejí. Odmítnete její geneticky modifikované potraviny.

Žádejte, aby vaše vláda podnikla akce na vaši ochranu anebo takovou vládu odstrante. Proc byste meli platiti dane za chemtrails, které zpusobují rakovinu a další smrtelné nemoci? Jste opravdu natolik bezmocní, že jim dovolujete, aby vás zabíjeli? Kabal si zahrává s vašimi životy. Co by vám to udelalo, abyste si tuto skutecnost uvedomili?

Minulý týden Veronika videla na vlastní oci, ceho jsou schopni. Byl to pro ni skutecný šok, ale podniká kroky, aby to odhalila a chránila ty, koho se to týká. Chrante si svou svobodu. Neuvedomujete si, jak je cenná, dokud ji neztratíte, Jednoho dne vám ji možná vezmou. Nebudte tak bláhoví a nemyslete si, že vám se to nemuže stát. Dva lidé, které Veronika zná, si mysleli, že jim se to stát nemuže. Ale ted již vedí, že je to jinak.

Znalosti znamenají moc. Zkoumejte plány Kabaly. Své plány neskrývá, protože si myslí, že jste príliš hloupí, než abyste se na ne dívali. Vezmete si zpátky svou moc od náboženství. Vatikán se otrásá v základech, jak jsou odhalována jeho temná tajemství. Neprežije. Je založen na lžích.

Z mikrovln se staly zbrane. Jsou používány na zabíjení a nicení majetku. Mohou být namíreny kamkoli si Kabala zamane. Také jsou používány na zacílení lidí a na umístení zpráv do jejich hlav. Tito neštastní lidé mohou dostat instrukce, aby zabíjeli anebo cokoli jiného, co Kabala chce. Deje se to porád. Lidé jsou na prechodnou dobu ovládnutí a poslouchají instrukce, které jsou jim predány. TAKÉ JSOU TO OBETI. S lidstvem si zahrávají a pro nás to není nic hezkého videt, jak se to deje. My pozorujeme, co se na Zemi deje a vidíme to jasneji, než vy, kterí jste momentálne tam. Protože vy jste zaslepeni tím, co vám bylo provedeno.

Je NALÉHAVÉ, abyste si zjistili, co vše bylo udeláno pro vaše znicení. JEDNEJTE na základe svých zjištení. Meditujte kdykoli je to možné, abyste se pozvedli z temnoty, jež vás obklopuje. Útocí na vás ze všech možných úhlu. Lidstvo ješte nikdy nebylo tak zranitelné, proto je ted zapotrebí akce.

Kabala se postarala, abyste se cítili bezmocní a beznadejne. Máte odvahu stát se tím, kým skutecne jste - bytostmi svetla, prožívající zkušenost na Zemi, které byly polapeny Kabalou. Vezmete si svou moc zpátky a spolecne SI VEZMETE ZPÁTKY SVUJ SVET.

Reknete jim, že hra je u konce a že musí ze Zeme odejít. Nejsou tu vítáni. To vše lze udelat, aniž by bylo nutno zabíjet. Když dostatecný pocet z vás odmítne pro ne pracovat a podporovat je, odejdou. Musíte najít odvahu a tuto strašlivou situaci ukoncit. Zeptejte se sami sebe, co jste ochotni udelat na ochranu svých životu a pro Zemi, na níž žijete. Když Veronika, která již není žádné mladé poupátko, je pripravena vykrocit a chránit ty zranitelné a lidstvo, co jste pripraveni udelat vy? Spolecne vytrváte, když se rozdelíte, padnete.

Má drahá, mé srdce te provázelo, když jsi se minulý týden snažila vyrovnat s mnoha šoky. Každá bunka tvé bytosti kricela a chtela chránit tvou prítelkyni, když ji ovládla Kabala. Ješte tomu není konec. Pamatuj si slova Martina Luthera Kinga Jr. "NAKONC SI NEBUDEME PAMATOVAT SLOVA NAŠICH NEPRÁTEL, ALE MLCENÍ NAŠICH PRÁTEL.“

Bitva ješte neskoncila. Odvahu, má drahá.

Tvuj navždy oddaný Monty.

Zpráva od Veroniky

Dave me požádal, abych vám podekovala za dopisy. Jsou pro nej velkou útechou. Prišly mu dopisy z 11 zemí a ze 7 státu USA. Dokonce i z okresu Clare v Irsku. Požádal me, aby vám dala vedet, že nesmí dostávat obálky s bublinkovou vložkou, ani nic parfémovaného ci trpytivého.

Je náruživým ctenárem. Moc se mu líbí vaše nápady. Nemá dovoleny knihy s pevnou vazbou, ale paperbackové, mekké vydání ano. Také se ptá, zda by nekdo z vás, co jste z Ameriky, svolil, aby vám zatelefonoval a spojil se s vámi. Ovšem, museli byste zaplatit poplatek, nicméne, smí mluvit vždy jenom 18 minut.

Když pošlete svou emailovou adresu, odpoved bude muset jít pres me, Veroniku Keen.

Vaše dopisy pro nej hodne znamenají. Dekuji, že jste byli tak laskaví a napsali mu.

Kontaktní údaje:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.

Justice for Dave McCann, Irish man framed in California | Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding

(Spravedlnost pro Dave Mc Canna, irského obcana, zadržovaného v Kalifornii. Sbírka na pokrytí právních výdaju prostrednictvím GoGetFunding).


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Mirka


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |