Home > > Montague Keen - 17. cervence, 2016

Montague Keen - 17. cervence, 2016

Váš svet je v této dobe na pokraji zmeny; zmeny vetší, než si kdokoli z vás dovede predstavit. Statecní lidé z Anglie, kterí hlasovali pro Brexit, udelali první krok. Jednání pokracují, dochází k dohodám a ti, kdo chtejí, se vzdávají své nadvlády a pracují po boku lidstva, prosíce, aby jim bylo dovoleno zustat na Zemi. Je potrebné, aby lidstvu vrátili vše, co podvodem vzali. Prestože chtejí zustat, stále otálejí s vydáním svého bohatství a postavení. Vše co mají, ukradli lidstvu a musí to být vráceno. Tolik z vás si pouze zacíná uvedomovat, že tyto vládnoucí trídy, které se podmanily Zemi, nemají vubec právo být na Zemi a mohou zustat pouze pokud bude lidstvo souhlasit, aby zustaly a pracovaly spolu s vámi. Musí být odhalena úplná PRAVDA, aby každý rozumel situaci. Pravda o tom, kdo jste, jak mocný je každý z vás, to vše bylo pred vámi tajeno. Vaše spojení s vaším Stvoritelem bylo narušeno náboženstvím. Všechna náboženství se musí zodpovídat za zlociny proti lidstvu.

Veronika byla upozornena, že dve statecné duše podaly ve jménu lidstva soudní žalobu o restituce proti Vatikánu: ANNA MARIA a JAMES CLINTONOVI. Znovu vám ríkám, že je to další první krok - lidstvo proti Vatikánu. Lidstvo se ješte ani plne nedotklo povrchu všech zlocinu, které na nem Vatikán napáchal. Na Vatikánu je toho mnoho k odhalení, protože on je úplným opakem toho, cím se tvárí, že je. Vatikán se musí zodpovídat ze svých zlocinu proti lidstvu. Ríkám vám, budte pripraveni, protože nemáte ani predstavu o rozsahu jeho zlocinu. Plánum Vatikánu/Sionistu, týkajícím se lidstva, musí být zabráneno. Nemáte na výber, ale závisí na tom vaše prežití. Tato žaloba o pozemky a zástavní práva je prvním krokem odhalujícím pravou tvár Vatikánu a toho, co predstavuje. Jeho DÁBELSKÁ chapadla jsou roztažena doširoka daleka. Ve svetle nemuže prežít. Nenechte Vatikán, aby vás znicil, nesmí mu být dovoleno, aby prežil. Vatikán ovládá mnohem víc, než si vubec dovedete predstavit, vcetne bank, válek, všemožné korupce. Nemuže a nesmí prežít.

Estate Claim

Lien

Jak váš svet zaplavuje svetlo, odhaluje vše temné a prohnilé. Vidíte, jak David Icke cestuje po svete, šíríc svetlo pravdy a tisíce lidí plní haly. Lidé jsou pripraveni otevrít se pravde. Na vlády je ted pohlíženo jako na vezenské dozorce. Všechny poslouchají NEVIDITELNOU RUKU, od které prijímají rozkazy. Všechny vlády jsou loutkami Kabaly, jinak by nevládly. Pouze až prijde skutecný vudce, uvedomíte si, jak byly vaše vlády zkorumpované. Potrebujete vudce, který se nechá vést srdcem, který je pripraven žít a pracovat pro dobro všeho lidstva. Vudce, který se odmítne podílet na znicení 80% lidstva. Vudce, který zajistí, že cistá voda, cistý vzduch a potraviny bez chemie budou dostupné všem.

Každým dnem jsou Kabala a její lokajové odhalování. Na jejich hlavy byla vypsána odmena. Když utecou na Aljašku, nezarucí jim to bezpecí. Nezachrání je ani tretí svetová válka. Rok 2016 je zacátek KONCE hruzovlády Kabaly. Zažijete zmeny, jaké jste si ani neumeli predstavit. Mejte soucit s temi, kdo jsou špatne pripraveni posunout se kupredu ke svetlu. Chvilku to potrvá, než se naucíte spolu žít v míru a harmonii bez toho, aby zkorumpovaní na vás vymáhali svá pravidla a zákony. Naucíte se delat rozhodnutí s ohledem na to, jak to vidí vaše srdce a ne vaše hlava. Nestane se to pres noc, vyžádá si to nejaký cas. Premýšlejte o tom, prátelé, máte príležitost vytvorit svet osvobozený ode vší korupce a všeho, co s tím souvisí. Svet, kde budou deti vyrustat beze strachu, že je zneužije církev ci stát. Pri odstranování prohnilosti nenechte kámen na kameni. Je to vaše velká príležitost vytvorit svet, v jakém jste chteli vyrustat. Když uvidíte slavná jména svržena do nemilosti, vezte, že se to musí dít, aby se svetlo rozšírilo do každé zeme vašeho sveta. Naleznete svuj hlas, prišel váš cas. Osvobodte svoji mysl ode všeho, co vás zadržuje a obejmete svetlo a stante s tím, kým jste.

Má drahá, probouzení je vzrušující, nabývá na rychlosti. Ver svetu ducha, že nalezne rešení.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |