Home > > Montague Keen - 14. cervna 2015

Montague Keen - 14. cervna 2015


Prátelé, prosím, probudte se, rítíte se k vašemu zotrocení. Všude kolem vás probíhá globální zotrocování, a vy stále pred tím zavíráte oci, jakoby jste spali. První a druhá svetová válka se odehrály v Evrope; Kabala, chce, aby se tretí svetová válka také odehrála v Evrope. Používají stejný starý postup a mnozí z vás jim to stále baštíte. Poucíte se nekdy? Co se musí stát, abyste videli, co se odehrává prímo pred vašima ocima? „Zbrane hromadného nicení“ – to oznacení se na vás valilo ze všech stran, ale ŽÁDNÉ NEBYLY. Saddám Hussein byl démonizován, pak byla vyhlášena válka a byly masakrováni lidé. Než se zacalo se zabíjením., všechny dukazy o STARÝCH CIVILIZACÍCH, které tam byly, armáda USA znicila.

Plukovník Muammar Kaddafi byl také démonizován a opet došlo k invazi a hromadnému zabíjení. Musím pokracovat, abyste otevreli oci a videli jste, co se deje? To vše bylo soucástí PLÁNU a masy tomu vždy uverí.

Kabala chce válku s Ruskem, tak jako záminku použili Ukrajinu. Protože Vladimír Putin odmítl hrát jejich hru, ted ho démonizují. Lidstvo by melo pokleknout a podekovat Putinovi, že se odmítl podílet na válce. Zkoumejte fakta, než zacnete obvinovat Putina a zjistíte, že ON JEDINÝ vás chrání. Odmítá se zúcastnit na Novém Svetovém Rádu.

Jen ti, co se dají zkorumpovat, verí propagande, proudící z vašich televizí a novin, které vlastní Kabala. Kabala POTREBUJE VELKÝ KONFLIKT, predtím než zavede Nový Svetový Rád. Putin se rozhodl chránit svuj národ a nezradit jej. Váš soucit by se mel zamerit na nebohé lidi na Ukrajine, kterí byli použiti na vytvorení duvodu pro válku s Ruskem. Kvuli vážné situaci, ve které se nacházíte, vás žádám, abyste použili své mysle a prostrednictvím meditace anebo jakékoliv jiné metody která vám funguje, abyste vytvorili vlny míru. Posílejte je, aby již ve vašem svete nezbylo místo pro zlo. Všechna srdce spojena jako jedno, v míru a harmonii. Žádné umele vytvorené rozdíly ohledne rasy ci náboženství by nemely být prekážkou v tomto spojení lidstva pro mír. Rozlišujte pozorne, komu veríte. Vždy posuzujte srdcem, protože vaše mysl je kontrolována výchovou a propagandou. Když se spojíte, zvítezíte. Jednejte prímo s Bohem. Nepotrebujete prostredníky, jejichž úmyslem vždy bylo kontrolovat vás prostrednictvím strachu. Prevezmete odpovednost a ovládejte svuj vlastní život. Veronika a já jsme odmítli být soucástí nejakého náboženství Venovali jsme se duchovnímu životu; to vám vrele doporucujeme. Když máte v živote lásku, není tam místo pro strach. Musíte se rozhodnout. Když nic nedeláte, umožníte aby došlo ke tretí svetové válce a znicení lidstva a Zeme, jak je znáte.

Situace, kterou Kabala vytvorila válkou, má za výsledek chaos v Evrope. Tisíce utíkají z urcitých zemí, aby v Evrope hledali bezpecí. To všechno bylo, prátelé, soucástí plánu destabilizovat Evropu, aby to vyústilo ve válku. Bude to pokracovat, dokud definitivne neodmítnete zúcastnit se toho. Armády existují pouze proto, aby vykonaly DÁBELSKÉ PLÁNY Kabaly. Ani na chvilku si nemyslete, že jsou na to, aby chránily lidstvo. Nemají svedomí nebo inteligenci aby videly, jak jsou zneužívány a jak je jim vymýván mozek.


Irsko bude centrem míru. Zacne se tam vyucovat, jak žít ve svete bez korupce. Irové ucili svet v minulosti a budou rádi, když to budou moct udelat znovu. Potrebujeme vaši pomoc, abychom to uskutecnili. Irové se probouzí a zacínají chápat, co mají pod nohama a kolem sebe. Jakmile bude ta ENERGIE uvolnena, rozšírí se a odstraní korupci na celém svete. Ti, kdo byli v Irsku zvoleni, skládají úcty pouze Evrope, ne irskému lidu. To se musí zmenit. V minulosti byly vlády lidu a pro lidi. Již nikdy nesmí být dopušteno, aby korupce byla normou. Válka nesmí nikdy být alternativou. Proc by mela lidská bytost chtít zabíjet svuj vlastní druh? Žijete ve svete dostatku, který je ovládán nekolika jednici. Prevzetí se uskutecnilo krádeží. Masy si nebyly vedomy, co se stalo. STEJNE JAKO VY DNES, BYLY VEDENY KE SVÉMU VLASTNÍMU ZNICENÍ. Nemáte luxus dostatku casu, protože Kabala plánovala toto prevzetí po stovky let, prestože vy jste to zrovna ted zacali vnímat.

Nenechte se klamat hezkými slovy, at již Ríma, nebo vlád. Jejich plány s vámi nepocítají. Sladká slova a hezké šaty nestací. Potrebujete dukaz o absolutní pravdivosti a záruku, že dobro lidstva je na prvním míste, než byste prijali to, co ríkají. Rím slouží Luciferovi. Nikdy na to nezapomente. Rím si myslí, že vlastní celý svet a vše, co na nem je, prostrednictvím krtu. Mnozí z vás jste odmítli slib krtu, který vám byl kdysi zorganizován a další v tom pokracují. Rím je hlavou pyramidy ZLA, i když to dobre skrývá.

Prátelé, spolecne mužete pohnout horami. Duverujte si, protože to vás uchrání pred další válkou a všemi plány, které Kabala pro vás má. Je to: bud oni, nebo vy, každý si musí zvolit. Budoucnost je ve vašich rukách.

Moje drahá, je težké vyrovnávat se s tím, co je ti provádeno, aby ti zabránili se mnou pracovat. My máme na naší strane lásku a duveru.

Tvuj navždy oddaný Monty.

Website: The Montague Keen Foundation

Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |