Home > > Montague Keen - 14. února, 2016

Montague Keen - 14. února, 2016

"NEBÝT SVOBODNÝM – nemít žádná fyzická omezení a prece být psychologickým veznem - omezeným, aby MYSLEL, CÍTIL A JEDNAL jako predstavitel Národního státu, anebo tak, jak chtejí nejaké soukromé zájmové skupiny v národe. Povaha této psychologické potreby je taková, že ti, kdo pod takovým omezením jednají, mají dojem, že jednají ze své vlastní iniciativy. PRO takového CLOVEKA jsou ZDI JEHO VEZENÍ NEVIDITELNÉ a ON sám verí, že je SVOBODNÝ. Že NENÍ SVOBODNÝ, je zrejmé pouze jiným lidem. JEHO nevolnictví je zcela objektivní."
(Aldous Huxley)


To, mí prátelé, byla soucást plánu na ohloupení lidí do té míry, aby odstranení lidstva ze Zeme probehlo bez problému. Vše, co Vatikán/Sionisté anebo Sionisté/Vatikán delali, melo tento cíl.

Atonisté(Uctívaci Slunce)/Papeženci/Sionisté – to vše je JEDNO. Zpusobilo to v minulosti zmatek. Poznej svého NEPRÍTELE, poznej, kdo nicí život lidí na Zemi. Vatikán prevzal vzdelávání v mnoha zemích, aby zajistil, že lidé budou mít NEJNIŽŠI IQ. To byl a je trestný cin. Veronika to zná z vlastní zkušenosti, protože vyrustala v Irsku a je si plne vedoma potlacování lidí a kontroly mysli ze strany církve a státu. Všichni velcí vlastenci, kterí prohlédli roli Vatikánu a prozradili to, byli ZABIITI. Pouze tem, co SLOUŽILI Vatikánu, bylo dovoleno prežít. Pouze ted se irský lid zacíná probouzet do PRAVDY o vatikánské manipulaci a kontrole irského lidu. RUDÉ PAPEŽSTVO je OPRAVDOVÝM NEPRÍTELEM IRSKA.

Také Nemecko velmi trpelo v rukou Vatikánu. Dve svetové války nestacily na potlacení nemeckého národa. Hitler zrušil všechny zednárské lóže v Nemecku, takže ONI byli naštvaní. Znicení Nemecka bylo PLANOVÁNO. Pred mnoha lety naplánovali tri svetové války. Meli jste již dve a tu tretí plánovali, že bude s Ruskem a Cínou. Toho jste svedky ted. Vše plánují dopredu. To vše se ted odehrává pre vašima ocima. Propagandu vyrábejí televize a noviny. Vaši „politictí vudcové“ jsou také takoví: VŠE JSOU LŽI, urcené k tomu, aby vás polapili. Chtejí a POTREBUJÍ obrovskou KRVAVOU OBET, takže povzbuzují vaše syny a dcery, aby si oblékli uniformy, kterými ríkají, že se chtejí stát krvavou obetí pro Kabalu. Kolik jich ješte musí být obetováno, abyste se probudili a rekli, JÁ SE NA TOM PODÍLET NEBUDU? Pro ne je to legrace, použít lidi na znicení lidstva. Znovu vám ríkám a žádám vás, abyste to vzali na vedomí: NIC NENÍ, JAK SE ZDÁ.

Dejiny, které vás ucili, jsou zcela NEPRAVDIVÉ. Napsali je ti, kterí si naplánovali, že prevezmou váš svet. Všechna náboženství byla vytvorena Vatikánem. Sami si to zjistete. Obelhávali vás ti nejvetší LHÁRI v dejinách. Povedlo se jim držet vás v temnote po 2000 let. Kontrolovali vaši mysl, celý váš život, vaše zeme a vy jste to nevideli. Nyní, s trochou pomoci od nás, ze života po smrti, vidíte korupci a kontrolu, ve kterých žijete.

Sami premýšlejte a prestante jednat jako ovce. Dívejte se na ty, kterí vedí a chápou, co bylo lidstvu provedeno. Odmítnete prijímat LŽI vašich utlacovatelu. Vyzvete je, aby odhalili PRAVDU. Loutky se rády spolecne fotografují, aby ukázaly sílu, solidaritu a, jak doufají, moc, i když vlastne žádnou moc nemají. To je vám každým dnem jasnejší. Ony pouze poslouchají príkazy svých pánu. Podívejte se na ne a na spolecnost, v jaké se pohybují. A co je ješte duležitejší, PODÍVEJTE SE, KDO DRŽÍ JEJICH PENEŽENKY. Jen to vám rekne vše, co potrebujete vedet.

2016 je mimorádne duležitý rok. Nemužete si dovolit chyby anebo ztrácet cas. Nemužete dovolit, aby byl váš svet znicen. Zapomente na vše, co vás ucili. Poznejte, kým jste a jaký je tentokrát na svete váš úkol. Musíte se postavit spolecne za pravdu a spravedlnost pro všechny. To se deje v Irsku, kde se lidé postavili vláde, Vatikánu, bankám, atd. Našli svuj hlas. Oni povedou cestu.

USA jsou opet balamuceny, aby zvolily další sionistickou loutku. Poucí se nekdy? Celý svet draze platí za chyby, které delají Americané, když si volí prezidenta. Nehledte na to, co kandidáti ríkají; dívejte se na to, co DELAJÍ. Ptejte se, KDO JE PODPORUJE, protože to vám rekne vše, co potrebujete vedet.

Prátelé, spolecne se snažíme vytvorit lepší svet pro všechny. Abychom to udelali, musíte se poucit z chyb minulosti. Spolecne to mužeme dokázat. Lze toho dosáhnout. Vše se za posledních 2000 let proti vám spiklo. Vatikán, veden Kabalou, použil mnoho ruzných prestrojení, která sloužila k tomu, aby vás zmátla. Nyní veci vidíte TAKOVÉ, JAKÉ JSOU.

Musíte se sami odpojit ode všech napojení na tyto zkorumpované instituce. Osvobodte své mysli ode všech omezení a príkazu. Žijte jako duch v lidském tele, protože tím jste. Váš duch je vecný. Vaše telo je jenom pro tento život, nikdy na o nezapomente. Tentokrát jste na Zemi, ABYTSE TO UDELALI JINAK, ABYSTE ODSTRANILI VŠE TEMNÉ A ZKORUMPOVANÉ A ZAJISTILI, ABY LIDSTVO PREŽILO A ZEME POKRACOVALA.

Prátelé, prosím, budte ke mne na chvilku shovívaví. Dnes je Sv. Valentýna, kdy by tomuto dni mela vládnout láska. Poznal jsem, co to znamená milovat a být milován, když prišla do mého života Veronika. Mít ve svém živote každý den lásku je výsada, dostupná každému. Otevrete svá srdce. Nebojte se milovat.

Má drahá, má láska je navždy s Tebou. Tvuj oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |