Home > > Montague Keen - 12. dubna 2015

Montague Keen - 12. dubna 2015

Prátelé, nastal cas, kdy je od vás žádána akce. Vedl jsem vás. Ukázal jsem vám, co se po vás žádá. My, na této strane života, deláme maximum. Nyní je potreba, abyste podnikli spolecnou akci vy, na vaší strane života. Ukazujeme vám, jak se to stalo a pomáháme vám videt, co vám bylo provedeno; co Kabale umožnilo vytvorit na planete vezení, na které jste si zvykli a v nemž žijete.

Svobodu máte ve svých rukách. Otevrete svá srdce a své mysle a obejmete svetlo, které každým dnem sílí. Mnozí jste si vedomi toho, že se energie mení. Pocitujete vzrušení, a opravdu byste meli - systémy kontroly se hroutí. Nastal cas, aby od kontroly upustili. Svetlo odhaluje vše zlé a nyní vidíte, jak jsou odhalovány struktury moci. Všechny jejich dábelské plány jsou pred vámi. Když budou zrušeny, (a budou), lidstvu bude poskytnuta pomoc. Nebude žádné rozdelování, žádný tretí svet, bude rovnost. Kabala delala vše, co bylo v jejich silách, aby znicila a odstranila lidstvo, aby ona sama mohla zabrat Planetu Zemi pro sebe. To nebude dovoleno.

Abyste pochopili, jak lze prevzít Zemi zpátky pro lidstvo, musíte vedet, jak probíhá kontrola a jak jste udržováni v nevedomosti a temnote.

IRSKO JE KLÍCEM, KTERÝ VŠE ODEMKNE

To je fakt. Oblast 51 se pokusila spoutat energii Irska. CERN byl vytvoren, aby se pokusil spoutat a využít energii Irska. Když se Irové probudí a zjistí, co bylo jim a jejich zemi provedeno, odstraní navždy ze své vlasti vše, co má spojitost s Vatikánem.

Žádám vás, abyste se podívali na interview, která delala Veronika s galaktickým historikem, ANDREW BARTZISem. Podívejte se zejména na c. 3, kde se dovíte pravdu. Veronika se zeptala Andrewa: Co je Irsko? Odpovedel: Irsko predstavuje nejduležitejší cást puvodních základu pozemského systému, z doby predtím, než došlo k ovládání a kontrole.

"Technologie pod Irskem je jako úl. Jako mravenište, které má tunely vedoucí k dalším soustavám tunelu, které vás zavedou k 12 - dimenzionálnímu systému opevnení. To je první KLÍC k pochopení, co je Irsko. Irsko je klícem k trezoru.“

"Všechny energetické tunely, které jsou napojeny na systém tvorení Zeme, vedou do Irska. Hluboko v podzemí pod irským kontinentem jsou hlavní ovládací komory.“

" KDYŽ VYNESEME NÁŠE ZÁMERY ZPET NA POVRCH A TÍM ZMENÍME ENERGIE POVRCHOVÝCH LINIÍ TAK, ABY PuVODNÍ ZEMSKÉ MRÍŽKY ZACALY PREBÍRAT ZEDNÁRSKOU MRÍŽKU ZALOŽENOU NA POSVÁTNÉ GEOMETRII. Po psychické stránce jsme protipóly tohoto falešného systému, který se pokoušejí na nás vložit.“

Veronika: "Co ted muže obycejný clovek udelat?“

Andrew odpovedel: " Jdete pešky po krajine. Neste s sebou modlitby, vaše zámery, vaše predstavy ceremonií. Zacnete praktikovat duchovní cištení. Zacnete chápat, že svet, v nemž žijete, zejména Londýn, je strašidelným místem. Bude potreba lidi a jejich zámer a jejich srdce, aby se zacala osvobozovat energie, která je tam chycena; energie, která tam byla polapena jejich predky, kterí vytvorili systém posvátné geometrie, protože dobre vedeli, že jejich potomci v budoucnosti zdedí toxické spirituální prostredí“.

"Irsko reprezentuje skupinu nezávislých cestovatelu v case, kterí mohou bodnout trn do boku církve na mnoha ruzných casových liniích a ve všech ctyrech paradoxech. Pokud Rím udelá vše, co muže, aby zajistil, že samotné irské rodiny duše nežijí ve všech ctyrech casových liniích, ale že jsou na všech ctyrech casových liniích oddeleny a že jsou uprchlíky po celém svete a jsou považováni za spolecenské párie; pak delá svou práci dobre pro to, aby zajistil, že se tito dávní cestovatelé v case nemohou manifestovat zpet do našeho sveta, leda že by se manifestovali pres katolickou církev, která je v Irsku“.

"Irské dejiny jsou spojeny s dejinami Egypta, s faraony. Všude na irských ostrovech byly nalezeny egyptské mumie."

"Proc?" " Egyptané verili, že do ruzných fází jejich podsvetí se lze dostat lodí z Irska“.

"Co by se stalo, kdyby se velmi mocný metafyzický ucitel egyptské spirituality rozhodl, že se chce prostrednictvím své smrti dostat na NEJVETŠÍ KRIŽOVATKU PORTÁLu?“

Veronica Keen: "Víte, že DNA Tutanchamona je z 98% irská?" Andrew, "Ano.“

"Irsko bylo predmetem tolika silných útoku na casové linie, že to témer zpusobilo dodatecné paradoxy. Bylo obrovským, obrovským bojištem, jako zákopová První svetová válka, ale šlo o casové linie.“

"Nejvetší vecí, kterou lze steží fyzicky dokázat, bylo postavení Titaniku v letech 1913 - 1917. Bylo postaveno mnoho lodí, protože tak se všichni velcí cestovatelé v case manifestovali v Dublinu, manifestovali se na všech irských ostrovech, protože tam byli kvalifikovaní delníci- kováci, protože Titanik byl v casových liniích velmi, velmi potrebný. Železo, které prišlo do Irska, byla naplneno ENERGIÍ irských ostrovu a když se lode plavily po mori, melo to pozitivní úcinek. Proto byl Titanik potopen, se všemi bankéri, kterí na lodi byli. Byl to obrovský zásah do casových linií, který témer znicil irský energetický odboj, pokoušející se propojit mrížky posvátné geometrie s obrovským plavidlem, vytvoreným irskými rukami“.

"Ty lode prenášely pres oceány energii Irska a spojovaly ji s ruznými systémy posvátné geometrie a vlastne se pokoušely propojit systém posvátné geometrie s obrovským kovovým plavidlem. Vím, že je to bomba. Kluci z projektu casových linií na mne budou naštvaní, ale je na case ríct pravdu.“

"Irsko je místem, kde MI6 (britská zpravodajská služba) provádela všechny okultní záležitosti. V prubehu Druhé svetové války probehlo na irských ceremoniálních místech na všech irských ostrovech mnoho tajných rituálu. Z tohoto pohledu vypadá vyjádrení nacistu, že jsme znali okultní vedy, jako detský blábol.“

V informacích, které privedli Veronika a Andrew Bartzis do vaší pozornosti, je mnoho obsaženo, a potrebujete to zkoumat. Nafilmované rozhovory jsou na naší webové stránce a na YouTube.

Ted snad rozumíte, proc je potrebné, aby bylo naše první centrum v Irsku. Bohužel, mnozí z vás naslouchali trollum, kterí si loni predsevzali, že to zmarí. Mnoho financních daru bylo na požádání vráceno. Tato práce musí být udelána pro lidstvo a znovu vás prosím, abyste zvážili, zda nechcete prispet, aby naše plány pro Centrum mohly co nejdríve pokrocit, abychom byli všichni pripraveni, když Kabala prestane kontrolovat lidstvo.

Moje lásko, jednoho dne pochopí, jak jsi težce pracovala. Ted nebudeme dlouho cekat. Budu po tvém boku. Tvuj oddaný Monty.

Vzkaz od Veroniky

V úterý ke mne prijde úcetní a poté bude na domovské stránce zverejnena cástka, urcena pro Centrum.

Bylo na mne nekolikrát silne zaútoceno. Probíhají obrovské snahy zabránit mi v práci. Prosím, posílejte mi lécení. Ted na mne útocí. To musí prestat.

Website: The Montague Keen Foundation

Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |