Home > > Montague Keen - 12. leden 2014

Montague Keen - 12. leden 2014

Chci zacít nejuprímnejším podekováním všem, že odpovedeli na volání o pomoc pri obnove posvátné energie pro planetu Zemi. Když bude tato energie plne obnovena, odstraní mnoho nemocí, které trápí mnohé z vás. Vaše tela potrebují tuto energii, aby mohla žít plnohodnotné, zdravé životy. Také pomuže rustu obilí a výrobe dobrých výživných potravin, obsahujících cistou energii. To vám bylo odepíráno, a museli jste bojovat, abyste prežili. Vaše odezva byla úžasná. Dekuji.

Jde o spolecné úsilí. Jsou zaangažovány obe strany života. Bude to ku prospechu každé živé bytosti na povrchu Zeme. Zažijete úplnou zmenu všeho, co nyní temné a negativní, do svetla a harmonie ve všem. Veronika byla dotazována, proc se toto nepodniklo dríve. Mohu vám ríct, že muselo být správné nacasování. Museli jste být dostatecne probuzeni, abyste to mohli provést úspešne. Kabala umístí na vaši cestu mnoho prekážek: pohlížejte tak na ne, nevšímejte si jich, anebo je obejdete. Nedovolte nicemu aby vás zpomalilo anebo vám zabránilo v práci. Na vás a na této vaší práci nyní závisí budoucnost lidské rasy. Veronika zarídí, aby byla informace o ley liniích na našich webových stránkách lehce prístupná. Každý príspevek je velmi vítaný. Žádám vás všechny, abyste si našli cas precíst a strávit to, co napsal Mark na téma ley linií.

Nová aktualizace od Marka (viz soubor PDF)

Moje drahá žena pracuje na tolika ruzných projektech, každý z nich je pro vás všechny duležitý. Tak vás prosím, abyste pomohli kde to je možné. Její zdraví není dobré a není již žádná mladice, ale pracuje tvrde pro vás. Dovíte se vcas, kdy je treba jednat ohledne ley linií. Vybereme datum, kdy spojíte své úsilí, abyste obnovili posvátné energie vaší planety. To vám dá príležitost, abyste se seznámili s tím, co se od vás žádá. Také vám to umožní, aby jste se vzájemne zkontaktovali, tak aby každá zeme mela tým, který je pripraven a ochoten pracovat spolu na tomto projektu. Udelejte si cas na prostudování a prozkoumání, abyste se s projektem dobre seznámili.

Spolu to uskutecníme, tak rychle a dokonale, jak to bude možné. Rozširujeme pozvání pro všechny zeme, aby se staly soucástí tohoto unikátního projektu pro obnovení vaší planety. Cinte tak s láskou v srdci, s láskou k lidstvu a k vaší nádherné planete.

Zde jsou zeme, které se pripojili. Když zde není zastoupena vaše zeme, zvažte, že byste se pridali.

Albánie, Anglie, Argentina, Aruba, Austrálie, Belgie, Bosna Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Ceská republika, Cína, Dánsko, Dominikánská republika, Egypt, Ekvádor, Filipíny, Francie, Chorvatsko, Indie, Irsko, Itálie, Japonsko, Jižní Afrika, Kanada, Kambodža, Korea, Korsika, Kostarika, Lucembursko, Makedonie, Mexiko, Mikronésie, Nemecko, Nizozemsko, Nový Zéland, Norsko, Pákistán, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Recko, Skotsko, Sedona (USA), Salvador, Slovinsko, Srbsko, Swazijsko, Španelsko, Švédsko, Švýcarsko, Thajsko, Turecko, Ukrajina, USA, Wales.

Není to jenom jedna událost. Máme v úmyslu provádet údržbu ley linií pravidelne. Nemužeme si dovolit, aby vám byla ješte nekdy tato energie odeprena. Nyní se s vámi rozloucím, abych vám dal cas k prectení Markova slov.

Moje drahá, musíš si najít cas na odpocinek. Vím, jak jsi tímto nadšena, ale potrebujeme te tam, abys´ to provedla. My - v duchu, posíláme všem lásku a svetlo. Váš príspevek, jakkoliv malý, je duležitý.

Tvuj navždy oddaný Monty.

Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Share |