Home > > Montague Keen - 9. dubna, 2017

Montague Keen - 9. dubna, 2017

Je ted zrejmé, jak byl infiltrován Bílý dum. Pamatujete, jak Donald Trump prišel do Bílého domu poprvé? Jak spokojene vypadal: jako muž, který se teší, že se ujme úradu. A vzpomente si, když se pak pozdeji objevil po své schuzce s Obamou, vypadal v šoku a rozrušený. Jeho sebeduvera a jeho slova se zmenily. Zjistil, že jste prezidentem pouze dle jména, ale že rozhoduje HLUBOKÝ STÁT.

Nicméne, Donald Trump to odmítl prijmout. Šel po pedofilech Hlubokého státu a byl úspešný. Hlubokému státu se to nelíbilo. Musel najít zpusob, jak ho zastavit. Takže odstranili z úradu všechny Trumpovy lidi a nahradili je svými. Ale ani to jim nestacilo, tak ho dostali pres jeho vlastní rodinu. Nemylte se, Hluboký stát se ho chce zbavit, protože si ho nemohou koupit ani ho ovládat.

Je to duležité, prátelé. Hluboký stát chce, abyste se vy, lidé, obrátili proti Donaldu Trumpovi, a udelali to za nej. Je duležité, abyste ho stále podporovali tím, že mu pomužete videt celý obraz. Vše ukazuje na Hluboký stát. Nepomáhejte mu, aby zustal u moci. Byl odhalen a celý svet se na to dívá v zdešení.

Trump je v Bílém dome veznem. Technologie, kterou lidé neznají, je použita, aby prezidenta prinutila provádet práci pro Kabal. Je to zlo ve svém pravém významu. Takto byl váš svet ovládán po staletí. V minulosti jste videli, co se stalo prezidentum, kterí se odvážili stát za svým presvedcením. Trump chce svet, který by byl osvobozen od nadvlády zlých sil. To vám nezajistí žádný politik. ABY SE DOSTALI DO POLITIKY, JIŽ PREDEM PRODALI SVOU DUŠI.

Žádám, vás, abyste sami zjistili, co bylo receno, v techto videích. Vše je tam jednoduše vysvetleno.

ALL HANDS ON DECK! You can help dismantle the deep state!

Betrayed by Ivanka — another look at Trump's missile strike

Je v plánu, že k události dojde brzy, a odhalí mnohem víc, tak budte pripraveni. Vše, co jste se naucili at již ve škole, na univerzite anebo v rodine, je v zásade špatne. Celou dobu vám lhali. Musíte zacít znovu, v pravde. Vzájemne si pomáhejte pochopit a prijmout pravdu. Náboženství hrálo v té obrovské lži velkou roli. Ono musí být také odhaleno a odstraneno. Hluboký stát není na 100% lidský. Oni pouze predstírají, že jsou lidmi. Oni nemají rádi lidi, pouze chtejí to, co máte vy. Zabíjení lidí je pro ne prirozené. Pití lidské krve je mnohem víc rozšírené, než si dovedete predstavit. Doposud bylo vše drženo v tajnosti. Dejiny ukazují, že kvuli svým zlocinum proti lidstvu byli vykopnuti z mnoha zemí. To, že se dostali do všech zemí zpátky ukazuje, jak dovedne obelhávají lidskou rasu.

Vy bitu vyhráváte. Vše bude brzy odhaleno. Pak to bude na vás, abyste se spojili a obnovili váš svet. Z pudy musí být odstraneny všechny jedy, aby bylo možné vyrábet potraviny vhodné pro konzumaci lidmi. Podobne musí být odstraneny všechny jedy z vody a vzduchu. Bude obnoveno dobré zdraví lidí. Vlády tu budou pro lidi. Mantrou bude mír pro všechny lidi. To vše je ted u vašich dverí. Privítejte to do vašeho života. Pracujte s tím, abyste obnovili Zemi. Bude vám poskytnuta veškerá pomoc, kterou potrebujte. Obnova Zeme je obrovským projektem a budou do nej zapojeny všechny strany života. Kabal ztrácí každým dnem trochu víc ze své vlády. Brzy bude muset prijmout svou porážku. Svou cestu k moci získala lží a podvodem. Nebude dovoleno, aby se to stalo znovu.

Pocty událostí pod falešnou vlajkou porádaných Kabal stouply. Ztratily svou váhu, protože je ted odhalujete a prohlédli jste je. Co si vymyslí príšte? Je na case, aby si sbalili kufry a odešli ze Zeme. Dobre si žili z krve, potu a slz lidstva. Budou prinuceni odejít ze Zeme na tom samém míste, kde si vynutili svuj vstup sem.

Budoucnost, kterou ted tvoríte, zajistí, že se Zeme promení v ráj, jakým kdysi byla. Každý z vás je na Zemi proto, aby zajistil, že se to stane.

Všechny postupy, uplatnované v posledních 2000 letech budou zavrženy, protože zpusobily pád lidstva. Clovek zahájil proces prevzetí Zeme zpátky a obnovení míru a harmonie. Modlete se za p. Trumpa, potrebuje boží ochranu a vedení. Neopouštejte ho, jak to po vás chce Kabal. Vaši budoucnost máte ve svých rukou, zacházejte s n opatrne.

Má drahá, byl to další težký týden. Bylo útoceno i na mnoho dalších. Nepotrvá to dlouho.

Tvuj navždy oddaný Monty.

Vzkaz od Veroniky

Existuje v Kalifornii, v oblasti Los Angeles právník, který by mi poskytl jednorázovou pomoc? Já i lidstvo bychom mu byli velmi vdecni.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |