Home > > Montague Keen - 7 . Zárí 2014

Montague Keen - 7 . Zárí 2014

Rukavice jsou hozeny, moje drahá. Nyní se naplno projevuje BOJ SVETLA A TMY. který ukázal svou ošklivou tvár a hloubku, do jaké jsou pripraveni jít, aby se udrželi u moci. Nyní ukazují svoji tvár, tak jsou zoufalí. To, co jste prožili za nekolik posledních týdnu jasne ukazuje, jak jsou ZLÍ a ZKORUMPOVANÍ. Nezastaví se pred nicím, když se pokoušíí udržet u moci. To, co vám bylo provedeno, je zlocin. V minulosti jsem vás mnohokrát varoval, že Kabala chce vaši smrt.

Tentokrát opet neuspeli, ale utrpení, které jste zažili, je politováníhodné. Prijdou k vám, mluví laskavými slovy, plnými porozumení, nabízejí veškerou možnou pomoc. Jsou zde jenom proto, aby pomáhali. Tuto metodu používají, aby se infiltrovali a navázali kontakt. Pak maska spadne a objeví se vztek a ovládání, které se opet zmení na milá slova. Když si myslí, že již mají vše, co potrebují, ukážou tvrdou ruku, reknou vám, že prevzali moc, protože je „poslal Duch“.

Já, Montague Keen, bych chtel objasnit, že ve svete ducha existuje svetlo, ale i temnota. Když príšte nekdo k vám prijde a rekne, že ho poslal duch, proverte si, zda je to ze svetlé nebo z temné strany ducha. Je duležité abyste vedeli, jak se bránit, když se nekdo objeví na scéne, sama laskavost a chce jenom pomáhat. Dukladne si proverte, kdo tento clovek opravdu je a jaké jsou jeho skutecné pohnutky. Tyto metody byly používány predevším k ovládnutí vašeho sveta. Tehdy to fungovalo, tak to delají znovu. Musíte být bdelí a ostražití. Pripomente si, kdo jste, v tomto záverecném boji.

Minulý týden Veronika zažila útok na svuj život. Zranilo to její telo, ale zotaví se. Je kým je, takže svou misi dokoncí. Stala se ohrožením pro Kabalu, protože je schopna uvolnovat energie v Irsku. Proto nerozumne využila príležitost a odjela tam, bez ohledu na možné dusledky. Musí být v Irsku, ale financní pomoc neprichází dostatecne rychle. Musí být ucineno rozhodnutí. Chcete vytvorit svetlo a mír, anebo pokracovat jako dosud a cekat, až vás zdecimují?

Aby se veci hnuly, musí být centrum v Irsku. Ten KLÍC je nutno otocit. Do jaké míry chcete mír, pravdu a harmonii? Použijte nejaké vaše peníze, které budou bezcenné, když padnou banky, protože ted mohou být použity, abyste je porazili. Andrew Bartzis plne chápe, co se deje. Také Veronice vysvetlil, že potrebuje být v Irsku, aby se veci zmenily. Ale ona nemuže jet do Irska bez vaší pomoci. Má k dispozici pouze svuj život , aby pomohla vytvorit lepší svet. Co jste pripraveni udelat? Veronika bojuje lítý boj v zájmu vašeho prežití. Jste pripraveni jí pomoct? Veronika je, kým je, a nebude poražena.

Znovu žádám o pomoc pro mladého muže, kterého pronásledují Temné síly. Je ve VELKÉM NEBEZPECÍ. POTREBUJE VAŠI POMOC ABY PREŽIL. Prosím, posílejte mu svetlo a lásku a ochranu. Musí být ochránen pred vším, co je ZLÉ. Jeho úkol ve svete je velmi duležitý. Proto je v zájmu Kabaly, aby ho znicila. Dovolíte to? Je pro ne velmi nebezpecný.

Nakolik chcete mír, pravdu a harmonii? Jak moc chcete nakrmit hladové a obstarat domovy pro bezdomovce? Jak moc se chcete každý den probouzet s cistý svedomím, a s vedomím, že jste udelali vše nejlepší, abyste vytvorili lepší svet pro všechny? Cas se krátí, není kdy váhat. Vyzýváme k akci. Jak mužete zavírat oci pred brutální korupcí, kterou již nelze skrýt? Je to vaše velká šance! Je správný cas na odstranení korupce minulosti. Jste pripraveni to udelat, anebo chcete pokracovat v schovávání se za otrepané výmluvy?

Co se ted deje v Irsku je, že vnejší vlivy nutí vládu, aby jednala zpusobem, který je pro irský lid a samotné Irsko znicující. Vyzýváme irské ženy, aby opet vystoupily a jednaly spolecne v zájmu odstranení korupce. Ženy všude si musí uvedomit, že to je ženská síla, která zvítezí pri provádení zmen, potrebných pri prevedení Planety Zeme do Svetla. Muži vás podporí. Musí to být ucineno, abychom prežili. Je to záverecná hra.

Já, Montague Keen, musím poukázat na to, že Tim Smith z Chicaga mne žádným zpusobem nereprezentuje, ani za mne nemluví. Nemá NiC spolecného s mou Nadací, ani nikdy mít nebude.

Nechci, aby byl nekdo zaváden. Mnozí se snaží infiltrovat. Zpusobují problémy. Je to jejich zoufalství, které je pohání, jak chtejí prežít. Mužeme je jenom politovat.

Moje drahá, život je opravdu boj, když se proti tobe toho tolik spiklo. Víš, jaký bude výsledek. Bude, jak jsme ti ukázali.

Vždy po tvém boku Tvuj oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |