Home > > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 1. dubna, 2018

Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 1. dubna, 2018

NIKDO NENÍ VETŠÍM OTROKEM NEŽ TEN, KDO SI MYSLÍ, ŽE JE SVOBODNÝ
- Goethe.

Ti, co verí, že jsou svobodní, jsou pro spolecnost stejne nebezpecní, jako jako temná Kabala. Letos se ukáže, že je to pravda. R. 2018 bude velmi nárocným obdobím, protože tlak na to, aby bylo 90% z vás odstraneno, bude vetší. Kabala používá geneticky modifikované potraviny, ockování, chemické léky, chemtrails, fluorizovanou vodu, atd., abyste byli náchylnejší na onemocnení rakovinou a dalšími smrtelnými nemocemi, které vás ze Zeme odstraní za cenu bolesti. Prestože jste byli pred tímto nebezpecím opakovane varováni, poslechli jste Kabalu a delali to, co vám rekla. Nyní musíte celit následkum svých cinu.

Aby se vaše tela vymanila zpod temné kontroly, musíte se nejdrív postarat, aby byla ZÁSADITÁ. Za tím úcelem je treba pridat do vody, kterou pijete, CITRONOVOU ŠTÁVU. Každý den musí být prvním vašim cinem, že vezmete jednu lžicku sody bikarbony (v lékárenské kvalite), pridejte citronovou štávu a horkou vodu a nalacno to vypijte. Behem dne stále pridávejte do vody citronovou štávu. To vás pripraví na prechod do svetla. Aby se vaše telo mohlo posunout vpred, musí být zásadité. KDYŽ MÁTE ZÁSADITÉ TELO, NEMUŽETE DOSTAT RAKOVINU..

Ti z vás, co jsou plni hnevu a nenávisti, nebudou žít. V budoucnosti není místo pro vztek a nenávist. Nebude dovoleno, aby to existovalo. Porádne o tom popremýšlejte. Pripravte se, dokud je cas, ale casu není nazbyt. Vše se pohybuje kupredu velmi rychle.

Nebude dovoleno, aby došlo k tretí svetové válce. Co pak Kabala udelá? Po 2000 let šlo všechno podle jejích predstav. Rozhodnutí zabrat si Zemi jenom pro sebe padlo na koncilu v Nice v r. 352. Vše, co jste se ucili od té doby, je LEŽ. Od té doby bylo lidské telo systematicky degradováno. Byli chytrí, to musíte uznat, protože vás oblbli takovým zpusobem, že jste jim celý cas verili, zatímco vás oni vybíjeli. Patrí jim všechno, co je k lidskému životu potrebné a pozmenili to tak, že vás to nicí. Mnozí z vás, i když se vám otevrely oci, se stále bojí vyjít s pravdou ven. I když vám bylo receno, jak je dobré udržovat si zásadité telo, bez rakoviny, stále se bojíte prevzít za své telo odpovednost. Rozhodli jste se verit, co vám ríká Kabala. Brzy vás okolnosti donutí rozhodnout se. Máte dost znalostí, aby ucinili taková rozhodnutí? Lidstvo již dál nemuže zustat viset nad PROPASTÍ. Brzy uvidíte, jak zásaditá tela prežijí; budou pripravena vzít Zemi do svetla, do míru a hojnosti pro všechny, kterí prežijí.

Kabala také používá svetlo. Proti lidstvu používá TEMNE SVETLO. Vedí, jak ho zmanipulovat, ve všech jeho smrtících podobách. Je využíváno, aby vás všechny drželo pod kontrolou. Jste pouhými stíny lidských bytostí, jakými jste kdysi byli. Máte prostredky a sílu k tomu, abyste si vzali svou moc zpátky a Zeme je vaším skutecným domovem.

PARAZITI mají problémy. Ztrácejí kontrolu. Oni mají jednom jeden zpusob akce, a to je válka. Budete jenom sedet a dovolíte, aby se to stalo, anebo reknete: „Ne, já kvuli vám nebudu zabíjet svého bližního. Nebudu vám pomáhat v prevzetí našeho sveta.“ Je vás ted víc než dost, abyste se postavili ve své síle a odmítli dát souhlas s válkou. Nepoddávejte se vydírání ze strany Kabaly. POUCTE SE Z MINULÝCH CHYB.

Budou mezi vám tací, co nebudou mít dost odvahy vystoupit na svetlo. Je to jejich volba. Dovolte jim zahynout. Nemužete všechny zdržovat kvuli tomu, že se pár lidí bojí. Ucinili vedomou volbu. Mají na to právo. Vy pujdete vpred a spojíte se se Vším Co Je. Opet se stanete svetelnými bytostmi, které budou obývat Zemi. Vše negativní bude odstraneno. Tato bitva probíhala od r. 352, kdy koncil v Nice prepsal vaše dejiny a od té doby vás ucili samé lži. Trvalo to dlouho a stálo to mnoho utrpení, dobrat se pravdy. Nyní je treba té pravde celit a nejak s tím naložit. Není jiné volby.

Kabala se vás pokusí vydesit za pomoci Projektu Bluebeam (Modrý paprsek). Nenechte se ošálit. Samozrejme, mohou na oblohu promítat filmy, aby vystrašili nevedomé lidi. Vzpomente si na letadla, která narazila do Dvojcat. TA BYLA TAKÉ PROMÍTÁNA. Použijí všechny špinavé triky ze svého rejstríku, ve snaze udržet vás pod kontrolou. Nebudou chtít prijmout porážku. Budou bojovat až do horkého konce.

Jejich únikové cesty byly zniceny. Mnozí clenové Kabaly se ukrývají, protože ví, že bitvu prohráli a zoufale chtejí prežít. Nejsou statecní. Meli to snadné príliš dlouhou dobu. Nyní se na ne díváte a vidíte, co vám provedli. Bojí se vás a uvedomují si, kolik vás je! PROBUZENÉ LIDSTVO je silné.

Spojujte se svou duchovní stránkou. Stante se tím, kým skutecne jste, stante se celistvými. Oni budou v útocích pokracovat, budou používat všechny možné podrazy, jaké jenom vymyslí. Nedovolte jim, aby vás odchýlili z cesty.

Prosím, modlete se za ty ve vašem svete, kterí mají sehrát roli pri osvobození lidstva ze smrtelného sevrení Kabaly. Potrebují sílu, aby tu roli mohli plnit. Spolecne to dokážete.

Má drahá, oni na tebe všechno hází. Použijí cokoli a kohokoli mohou, aby oddálili ztrátu své moci. Nevšímej si jich, jsou to loutky v rukou Kabaly.

Tvuj navždy oddaný Monty

Vzkaz od Veroniky:

David me požádal, abych vám podekovala za všechna vaše milá prání, dopisy a pohledy. Chce, abyste vedeli, že si jich velmi váží. Prosím, nezapomente mu poslat lásku a svetlo v den jeho narozenin, 5. dubna.

Dekuji, Veronika.

Kontaktní údaje:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.

Justice for Dave McCann, Irish man framed in California | Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding

Spravedlnost pro Davida Mc Canna, irského obcana, zadržovaného v Kalifornii. Sbírka na pokrytí právních výdaju prostrednictvím GeGetFundung.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Mirka


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |