Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 10, 2012

SaLuSa, December 10, 2012

Doufáme, že každý, kdo si je vedom významu dne 12.12. se pripravuje, aby mohl privést novou energii. Do urcité míry to ovlivní každého, ale bude mnohem lepší, pokud se toho budete úcastnit vedome. To, co budete delat, nepomuže jen vašemu vlastnímu povznesení, ale také uzemní energie pro ostatní vcetne Matky Zeme. S vaším vedomím a soustredením se na energie byste meli cítit jak vstupují do vašeho tela. Meli byste mít pocit intezivního klidu a míru. Užívejte si to a vezte, že jste byli pozvednuti na novou úroven vedomí, která s vámi již zustane.

Ostatní kolem vás budou cítit vaše nové energie a zjistíte, že velmi malé deti jsou casto schopné videt Svetlo ve vaší aure. Zjistíte také, že vaše nová úroven klidu vám umožní mít úplnou kontrolu nad vašimi emocemi. Šance na to, že budete prožívat negativní emoce, je velmi vzdálená a ve skutecnosti pouhá vaše prítomnost je bude premenovat. Než si zvyknete na nové energie mužete pocitovat neodolatelnou touhu je vyjádrit objímáním lidí. Když cítíte lásku k vaší rodine duší, je pouze prirozené, že ji chcete s nimi sdílet.

V soucasné dobe jste mezi dušemi na všech možných úrovních, ale predstavte si jak bájecne se budete cítit, až budete jen mezi svými. Až budete úplne vysvobozeni z duality, tak to zarucí Zákon Pritažlivosti a život se stane uvolnující a radostnou zkušeností. Díky tomu se po Povznesení zacnou zmeny urychlovat, protože ti, kterí by jim bránili, již nebudou na vaší úrovni. Jak víte, byl to nejsložitejší rok pro všechny ty, kterí se snažili tyto zmeny urychlit. Ocekávalo se, že temná klika opustí scénu a umožní, aby Povznesení zacalo bez prekážek. Místo toho opakovane odmítli spolupracovat a naposledy se pokusili znicit již dosažený pokrok. Nyní jsou jejich zásahy pouhou nepríjemností a oni vedí, že velmi brzy budou jejich dny na Zemi secteny.

My z Galaktické Federace jsme vždy zvažovali každou možnost týkající se Povznesení. Budte ujišteni, že ackoliv jsme doposud nebyli schopni vám predstavit mnoho výsledku, nezbytná práce byla vykonána tak, aby jsme okamžite po Vzestupu mohli všechno spustit.Tentokrát muže být všechno otevrene vykonáno a mužeme vás ujistit, že vaše média jsou otevrená a schopná vás svobodne a pravdive informovat. Je zbytecné ríkat, že se toho bude na mnoha místech po celém svete opravdu hodne dít a my budeme moci rychle odstranit všechno zbývající znecištení ze vzduchu, vody i zeme. Ve skutecnosti jsme jej po dlouhou dobu drželi pod kontrolou, ale kvuli karmickým duvodum jsme nemohli zajít príliš daleko. Velmi brzy již jimi nebudeme omezováni a budeme moci volne pracovat s vámi i s bytostmi mimo vaši planetu.

Zmeny, které máte zažít, odstraní všechny zbývající napojení na staré vibrace a paradigmata. Hodne z toho, co potrebuje zmenit, bude behem na dlouhou trat kvuli množství požadované práce. Nicméne základní veci jako jsou napríklad chudoba ,bezdomovectví a ostatní základní potreby získají naši okamžitou pozornost. V minulosti jste mohli mít plno potreb a temní vám po dlouhou dobu zámerne bránili v tom, abyste meli podíl na hojnosti a bohatství sveta. Nový cyklus prinese naprosto nový prístup k životu, kdy vše bude sdíleno a nebude žádná chamtivost, korupce nebo pravidla díky kterým je povoleno se obohacovat na úkor jiných.

Bude potivost a cestnost pri všech obchodech a za služby se bude platit rozumná cena. Pravda casto byla vzácnou komoditou, ale v Novém Veku bude normou, jelikož bude zrejmé pokud nekdo nebude naprosto poctivý. Jak mužete videt, bude potešením setkávat se s lidmi a vedet, že jsou duveryhodní a ze Svetla stejne jako vy. Rok 2013 bude rokem velkých pokroku, jelikož vše co je naplánováno, bude probíhat bez jakýchkoliv problému. Behem roku se budete stále vyvíjet trebaže pomalejším tempem a budete zažívat další rust svého vedomí. Vaším cílem je Supervedomí, které vás zavede do úplne jiné úrovne. Budete toho mít hodne, na co si budete muset rychle zvyknout, takže se prosím nestarejte o vzdálenou budoucnost.

Spolu s ostatními civilizacemi vás a vaši Zemi pozorne sledujeme jak z vedeckého tak z osobního úhlu pohledu. Každý z vás je výjimecný a byl vybrán pro zkušenost Vzestupu. Bylo napríklad potreba mnoho pracovníku svetla, aby vytvorili podmínky, které umožnili Svetlu prevzít kontrolu a porazit Temné. V tom jste byli znamenití a dokázali jste, že naše víra ve vás nebyla zrazena a pamatujte že to byla vždy vaše svobodná vule. My i ostatní bytosti jsme vám pomohli, ale pamatujte, že v konecném dusledku máte všechny zásluhy na tom, ceho jste dosáhli. Casem se dozvíte více o vašem casu v dualite a o vašich mnoha životech, kdy jste zažívali všechny extrémy, které si dokážete predstavit. Brzy to všechno hodíte za sebe a nikdo vám již nebude zazlívat vaši predešlou nerozumnost. Karmicky receno všechny dluhy budou splaceny a pro vzestupující nebude po konci tohoto cyklu dál nic preneseno.

Drazí, jednoduše nechte veci plynout a budte jejich soucástí a vezte, že vzestoupíte a pak budete moci odložit všechny starosti a obavy. O každého bude postaráno podle jeho potreb a se všemi bude jednáno s úctou a respektem k jejich nezávislosti. Jelikož zbývá již jen pár dní, máte všechny duvody k tomu, abyste byli vzrušení. Dlouhé cekání je témer u konce a velké události jsou na spadnutí, což již víte. Víme, že nekterí z vás se obávají o osud svých prátel nebo rodiny,ale dovolte nám znovu potvrdit, že každá jednotlivá duše bude presne tam, kde má být podle smlouvy, kterou uzavreli pred vstupem do tohoto života. Pamatujte také, že nikdy nemužete být úplne oddeleni, pokud je mezi vámi pouto lásky.

Jsem SaLuSa ze Síriusu a venuji svou lásku vám všem krásným duším.

Dekuji ti SaLuSa
Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light
Překlad: Jiri - Nefrit.cz


Share |