Home > > Matthew Ward - 24. září 2008

Suzy Ward - kanály Matthew Ward - 24. září 2008


3. Výměna zboží a služeb vynikajícím způsobem, jak se vypořádat s nedostatkem peněz. Bartering kdysi sloužil lidstvu dobře, dokud nevstoupila nezkrotná chamtivost několika temných myslí. Založili peněžní systém mezi výrobci, který zahrnoval půjčky za lichvářské úrokové sazby, a navzdory pozdějším zákonům proti těmto praktikám pokračovala lichva nezmenšená a rozšířila se po celé zeměkouli. To sehrálo velkou roli v dnešní roztříštěnosti ekonomiky. Koncept desátku byl vyvinut samosprávnými vedoucími církve spolu s placením za rozhřešení hříchů. Dodnes živí jejich soukromé pokladny a přidává k nesčetnému bohatství Vatikánu. Velmi těžkou roli hrálo zdanění nejchudších a později Federální rezervní systém a jeho agentura pro výběr daní, Internal Revenue Service. Většina občanů USA stále věří, že je to nedílná součást federální vlády. Federální rezervní systém je vlastně globální bankovní konsorcium v soukromém vlastnictví a všechny peníze placené jako daně z příjmu IRS jdou přímo do rukou Iluminátů. Fed také nakupuje měnu od ministerstva financí. Za každý účet platí několik centů bez ohledu na nominální hodnotu, poté půjčuje peníze v nominální hodnotě vládě a vytváří neustále rostoucí státní dluh. Využití přírodních zdrojů Země bylo další částí sítě ekonomické kontroly, proto se zahajují občanské a mezinárodní války, a vždy válečný stroj značně obohatil své společnosti, které ho dodaly.

4. Celá ta krádež v ohromujícím měřítku byla zcela v souladu s iluminátským generačním plánem dosáhnout globální nadvlády vytvořením a rozšířením ochuzování, devastace a smrti mas, které nepotřebují. Masivní negativita vytvořená staletími nepochopitelných rozdílů ničila planetární tělo Země. Jako vnímající bytost se Země rozhodla, že už to nedovolí. Rozhodla se znovu získat životaschopnost a vitalitu, takže musel přijít konec dlouhé vlády temnoty.

7. Barack Obama není jedinou vysoce vyvinutou duší, která povede Zemi do Zlatého věku - mnozí jiní také přišli naplnit vlivné pozice, jiní podpořit Obamu a vůdce jiných národů. Mainstreamové „zprávy“ falešně zobrazují některé vůdce jako nebezpečí pro demokracii nebo destabilizující své národy, zatímco jsou světelné bytosti, které distancují své země od budování říše Iluminátů. Nejdůležitější z těchto vůdců hanobených Bushovou administrativou je Vladimír Putin a další je Hugo Chávez. V zemích, které se dlouhodobě angažují v násilných konfliktech, se jednání odráží od pesimistického k optimistickému. Nakonec bude na celém světě stabilní, moudré, laskavé vedení.

_________________________________________

11.září 2008

Kolektivní vědomí, neboli vesmírná mysl, zahrnuje všechny myšlenkové formy, světlé i temné, od počátku stvoření. Plánovači 9/11 přitáhli starodávné souvěrce temných myšlenkových forem. Síla této kombinované energie umožnila Iluminátům projevit tento tragický den. Tehdy se Země rozhodla, že už nikdy nezažije takovou smrt a zkázu z rukou temných. V respektu svobodné vůle Bůh povolil pomocníky mimo planetu a jejich technologie, aby zabránili všem takovým pokusům kdekoli na světě. Od té doby tak úspěšně zvládli až tucet příležitostí.

Mezi temnými se prohlubuje zoufalství a strach. Zaprvé je zde nepopiratelná přítomnost jiných civilizací. Pokud dojde k odhalení, bude to mimořádně rušivé zejména v rámci americké vlády, která dlouho pod kontrolou Iluminátů popírala i jen možnost existence jiných civilizací, natož pak připustit, že se mimozemšťané setkali s vůdci a odmítly ty s mírovými úmysly. Za druhé, pravda o „9/11“.

10. Nemusíte se vědomě obávat něčeho, co vyvolalo těžké sny a noční můry. Mohou vzejít z buněčné paměti jiných životů, strašných událostí v tomto životě, které vědomí potlačilo, nebo z různých obav, které mohou sny uvolnit.

11. Strach mění se myšlenky a může ovlivnit chování osob sužovaných špatnými sny. I zde platí zákon přitažlivosti. Obecně se tyto druhy snů týkají pouze snílka, protože strach jsou pocity osoby. Pokud jde o zastavení opakujících se snů, praktickým prvním krokem je požádat o božskou pomoc a ochranu Kristova světla. Pochybnosti nesou nízkou frekvenci, která ztěžuje světlu vstoupit do psychiky a zbavit ji temnoty. Někteří léčitelé energie mohou určit zdroj strachu a odstranit jeho zablokování, které brání hladkému proudění energie pro blaho celého systému - opět je nezbytná důvěra. Hypnóza prováděná důvěryhodným terapeutem může být také užitečná - sny musí být vloženy do jejich autentického kontextu v psychice, aby se mohla zbavit jakéhokoli strachu, který je způsobuje.

13. Moje poznámky o dietě vyvolaly mnoho otázek. Ne, neměl jsem na mysli, že by jednotlivci nemohli vstoupit do Zlatého věku, pokud nepřestanou jíst maso, a ano, je dobré jíst vejce, mléčné výrobky a mořské plody, pokud víte, že nejsou kontaminované. Nutriční hodnota syrového ovoce a zeleniny je obvykle větší než u vařené, ale některá zelenina je syrová opravdu nechutná. Celé zrno je lepší než bílé, čisté syrové mléko lepší než pasterizované a ořechy jsou vhodnější než bonbony. To, že porce červeného vína denně může být dobrým preventivním opatřením pro některé nemoci, neznamená, že by abstinenti měli začít pít. Vaše „potravinová pyramida“ se mění podle toho, co nové studie ukáží nepravdivé. Věnujte pozornost svým tělům, řeknou vám, jaké potraviny jsou pro vás nejlepší a čemu se vyhnout. Skutečným účelem ozařování potravin je oslabení imunitního systému, technologie ET pomáhá, aby toxicita byla neúčinná. Podvýživa vážně ovlivňuje mozek a zpomaluje intelektuální růst, ale prosím, nesrovnávejte inteligenci s duchovní evolucí.

14. Rozhodujícím faktorem růstu je vždy růst duše. Pokud se prožívání duší musí přesunout do jiné roviny, bude tak. Ve Zlatém věku je duchovní jasnost, že život je nekonečným učením a růstem, neexistuje žádný nesnesitelný zármutek a pocit ztráty, který existuje nyní. Všichni mohou telepaticky komunikovat s milovanými dušemi jinde ve vesmíru.

15. Pouze vaše duše ví, kde musíte být a co musíte dělat v souladu s vašimi smlouvami před narozením. Uvědomujeme si, že v dobách stresu je obtížnější utišit myšlenky a slyšet zprávy z duše. Divoké energetické účinky globálně ovlivňují každého a mohou způsobit potíže rozlišovat mezi intuicí, která pochází z úrovně duše a co je odpovědí na vnější vlivy. Všichni však máte sílu dosáhnout klidu, který umožní, aby se vaše vědomí spojilo s vaší duší - buďte v klidu a poslouchejte.

16. Silná energie duší, které nazýváte vzestoupenými mistry a Bílým bratrstvím a dalších světelných sil, o kterých nevíte, se na planetě zintenzivňuje a je k dispozici každému z vás. Není nutné, aby se tyto duše ztělesňovaly, nebo jste znali jejich jména. Jednoduše požádejte o božskou pomoc a tito vyslanci Boží ji poskytnou. Nemusí přijít ve formě, na kterou si myslíte, ale bude to to, co potřebujete v souladu s vaší smlouvou o duši. Nikdy nepodceňujte sílu modlitby pro své vlastní nebo jiné nejvyšší dobro!

17. V tomto vesmíru jsou nesčetné rady, hvězdná národní uskupení, silová pole a galaktické a mezigalaktické federace. V blízkosti vaší sluneční soustavy jsou jen světelné bytosti, ale před několika lety ve vašem lineárním čase tomu tak nebylo. Část obrovského silového pole myšlenkových forem, které pocházejí z temnoty, zde byla až dokud příliv světla nedosáhl takové hmotnosti, že silové pole, které odmítá světlo, již nemohlo zůstat.

18. Ve vrcholných pozicích v mnoha sektorech pod „iluminátským deštníkem“ jsou jak reptiliáni, tak lidé temného přesvědčení. Jsou to ti, o kterých jsem hovořil, že souhlasily, že budou plnit „špatné“ role, dokud jednotlivci nedokončí karmy třetí hustoty. Pak by se podle spojili se světelnými silami. Místo toho porušili své dohody. Stejně jako všechny duše mají možnost přijmout světlo a žít v něm, nebo fyzicky zemřít, když Země dosáhne frekvencí, kde přežijí jen těla naplněná světlem. V souladu s vesmírnými zákony jdou jejich duše automaticky na umístění s energií odpovídající fyzické životní energii.

19. Pro osamělou duši, která odešla ze života mezi duchovně nesjednocenými lidmi a nejbližší rodinou, jsou vždy v okolí neviditelní pomocníci. Mohou cítit jejich blízkost, duševně s nimi rozmlouvat a být svým nejlepším přítelem. Ano, vše, co tu k tomu je pro všechny, je vědomí, že jsou s vámi spojené spřízněné duše a váš čin posouvá duše!

22. Technologie vesmírné rodiny neumožní katastrofické výsledcích testu Large Hadron Collider.

23. Vaše vesmírná rodina pomáhá Zemi způsobem, kterým vy nemůžete, nemohou převzít odpovědnost za transformaci vašeho světa. Pomáhají vám projevit svět, který chcete. A nemohou masově přistát se svými čistírnami a další technologií, dokud pro všechny nezajistíte bezpečnost.

24. Regulátory počasí na Zemi zvětšily sílu své technologie do takové míry, že se domnívali, že dokáží vytvořit bouři takové velikosti, že „mimozemšťané“ nebudou moci zmírnit její devastaci. Technologie ET však značně zredukovala oko hurikánu a odvrátila ho od pobřežních ropných vrtů a rafinérií, kterými chtěli ilumináti vyvolat rozsáhlé ekologické škody způsobené únikem ropy, zvýšili ceny ropy a ropných společností a získali povolení pro vrtání v Arktidě. Obyvatelům ostrova Galveston bylo odmítnuto vrátit se dříve, protože počet obětí je mnohem větší, než bylo hlášeno a potřebovali čas k likvidaci stop. Vzhledem k tomu, že počet obětí by byl přisuzován Matce přírodě, je těžké zjistit důvod, proč obyvatelům brání v návratu. Udržováním tisíců lidí ve stresu ze zoufalých životních podmínek bez odpovědí zvyšuje negativitu.

25. Sebevražedné bombové útoky v Islámábádu byly CIA „černými operacemi“, jejichž záměrem bylo vytvořit v Pákistánu větší zmatek a strach a víra, že se zbaví vůdce, který není pod palcem Iluminátů. Tento incident byl také zaměřen na odvrácení pozornosti od krize v globální ekonomice a rozhořčení nad zakrýváním lumpáren. Také kvůli rostoucímu znepokojení Iluminátů, že nebudou moci ovládat Obamu, se pokouší zajistit voličskou podporu McCainova válečného postoje.

______________________________________

Láska a Mír

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Překlad: DanaShare |