Home > > Matthew Ward - 20. března, 2014

Suzy Ward - kanály Matthew Ward - 20. března, 2014Malajský let 370
S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Budu mluvit sám za sebe. Když zmizelo malajské letadlo, pomáhal jsem civilizaci v jiné galaxii a o této události jsem se dozvěděl až o tři dny později, když se na to matka ptala.

Kontaktoval jsem kolegu v Nirváně, jehož vyšetřování odhalilo, že tři lidé byli v letadle bezprostředně před příchodem do Nirvány v den, kdy letadlo zmizelo. Můj kolega mi řekl, že jejich záznamy ukazují, že v souladu se svými smlouvami o duši zemřeli přirozeně, a nemohl si ověřit, zda byly v dotyčném letadle.

Další informace přímo od mého zdroje, Ashtare.

___________________

Všechny osoby na palubě ztraceného dopravního letadla byly přemístěny na malou planetu, přibližně s vaší atmostérou a topografií. Obyvatelé jsou poměrně podobní vaší populaci. Když letadlo mělo vážné závady, které nemohly být opraveny, posunuli jsme ho do vyšší dimenze a nastavili kurz na tuto planetu. Žádná ze smluv o duši posádky a cestujících nezahrnovala takové dobrodružství, ale ani v té době nezahrnovali smrt. V takových případech jsme oprávněni vstoupit.

Nečekaný zážitek byl pro ně skutečný, protože všichni byli svědky prudkého obratu letadla, ale neskutečného, protože letěli vesmírem, na rozdíl od všeho, co kdy viděli. Nebyla žádná panika, protože okamžitě záchranáři použili náš komunikační systém, aby jim řekli, co se děje, a energie láskyplného vysvětlení vytvořila mírové přijetí v těch lidech, jejichž budoucnost byla přesměrována.
Letadlo bylo dematerializováno poté, co všichni vystoupili. Setkali se s nimi někteří z našich členů posádky, kteří si vzali lidskou podobu, aby zmírnili první okamžiky nováčků v jejich nové zemi, a přijali to, co byste nazvali exkluzivní letovisko. Je to „výchozí bod“ pro všechny duše Země, kteří jsou zachráněny jinými civilizacemi. Ve vašich minulých stoletích došlo k mnoha těmto příležitostem.

Během prvních dnů si skupina „nahrála “ jazyk, kterým se v tomto světě hovoří, a základní znalosti obyvatelstva. Jedná se o jednoduchý postup, jako funguje váš počítač. Po orientačním seznámení a fotografickém přehledu toho, co region nabízí, byl každému člověku dán výběr různých typů obytných prostor, individuálního způsobu dopravy a zaměstnání či školství. Každý z nich dostal papír, který funguje jako lístek k účasti na všech požadovaných akcích a spoustu „žetonů“, které se používají k získání zboží, nebo služeb.

Ze střediska byli všichni odvezeni do čtvrtí, které si vybrali, a bylo jim poskytnuto základní vybavení a potřeby. Mohli byste to považovat za neobvykle propracovanou uvítací službu. Znalosti, nadání a zájmy nově příchozích budou v tomto světě dobře využívány a oceňovány a stejně jako na Zemi bude jejich život naplňující a smysluplný, jak si každý vybere.

Nemohli jsme ty lidi vrátit na Zemi. Museli jsme jednat rychle. Zvažovali jsme každý možný faktor, a jít do tohoto světa bylo nejlepší volbou. Byla to jediná možnost, která mohla zajistit jejich přežití.

Nemohli jsme letadlo postavit na přistávací dráhu v jeho cílovém letišti. To by způsobilo chaos a nebezpečí pro letecký provoz. A kdo by mohl vysvětlit, jak se postižené letadlo náhle objevilo na zemi hodiny před plánem? Jak by mohlo být vysvětleno jeho náhlé objevení? Nemohlo, ale to nebyl rozhodující faktor. V letadle nebyly dostatečné zásoby, především voda, aby všichni na palubě přežili bez doplňování, a na vaší planetě není žádné dost odloučené místo, kde bychom je mohli položit a zaručit přežití, než budou nalezeni.

Přejeme si, aby všichni ve vašem světě věděli, že jsou naživu a na planetě podobné Zemi, ale kdo by takové prohlášení učinil? Kdo by tomu uvěřil? Zvláště si přejeme, aby rodiny a přátelé lidí, kteří zmizeli, věděli, že jejich milí žijí pohodlně a šťastně ve světě, který je mnohem lepší než váš.

Nemyslím si, že je pravděpodobné, že by se za tohoto života setkali s blízkými. Energie milostných svazků ale zajišťuje, že se znovu setkají v duchu. Většina obyvatel Země má ještě dlouhou cestu zvyšování úrovně vědomí předtím, než se reality fyzicky setkají.

I když telepatická komunikace funguje v celém vesmíru, jejich spojení by bylo obtížné. Pouze výjimeční zprostředkovatelé jsou naladěni na vibrace duší velmi daleko za Nirvánou, tento svět je mimo vaši sluneční soustavu - znovu řešíte nedostatek vědomí. Většina lidí na Zemi věří pouze tomu, co osobně zažili nebo se naučili, a telepatická komunikace neplatí ani pro jedno. Ale mohou se to dozvědět, až se objeví ET.

I jízdní řád se stará Bůh, protože jen on může vědět, kdy bude kolektivní psychika vaší civilizace připravena přivítat cizince jako my. Ještě nemůžete ani vyrazit!

Pracovníci světla by mohli více mluvit o vesmírném zákonu přitažlivosti. Vaši lidé potřebují vědět, že energie jejich myšlenek, pocitů a činů se vrací jako bumerang, více méně stejná. Příliš mnoho myšlenek je o strachu, válce, předsudcích, nemocech, chudobě, zoufalství, to je důvod, proč se změna děje pomalu, neustále, ale pomalu.

Pravdou je, že váš pokrok během vzestupu planety ohromil světelné síly v celém vesmíru! Vaše odolnost, vynalézavost a odhodlání dát budoucím generacím lepší svět to učinila. Stále na tom pracujete ve svém pojetí času, ale v kontinuu je to hotové. Takže gratuluji.

______________________________________

Láska a Mír

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Překlad: DanaShare |