Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - February 23, 2018מסר של Mike Quinsey  המתקשר את האני הגבוה שלו  -  מיום  23 בפברואר 2018

 

העתיד נמצא בידיה של כול נשמה, בעוד שחלק תתכננה שינויים ספציפיים שהיו מקודמים בברכה, אחרות פשוט תבקשנה את הטוב יותר מבלי להיות בהכרח ספציפיות. התוצאה נטו היא שכקולקטיב של בני אדם אתם תקבעו מה העתיד אוחז עבורכם. הודיעו כבר לכם על התקדמויות חדשות  שהתפתחו בינתיים ופשוט ממתינות לזמן הנכון להצגתן. היו מודעים כי תמיד יהיו אלה אשר מנסים לאחוז בדרכים הישנות, לכן היו סמוכים ובטוחים כי ההתקדמות לא ניתנת לעצירה. אתם נמצאים במחזור חדש ואתו יגיעו שינויים רבים אשר ישפיעו על היבטי החיים השונים. המבחנים והמצוקות של המחזור הישן לא יחזרו, ויש לכם כול דבר כדי להרוויחו אשר ירומם את איכות חייכם. אתם הוחזקתם ביעילות במנהרת זמן ונדחו שיפורים רבים שהיו לכם מאז שהפכתם מודעים להם, שלא ניתן למנוע מכן להרבה יותר זמן.

 

אולם, לא תיעשה התקדמות אמיתית עד שיתרחשו שינויים ספציפיים בהתייחס לאנשים מסוימים והעמדות סמכות בהן הם אוחזים. דברים אינם יכולים לנוע קדימה בשעה שלאלה אשר יש להם סדר יום שונה דבקים בפרדיגמה הישנה,  ואם נדרש יצטרכו להתרחש שינויים מאולצים. עד סוף זה, עובדי האור הסירו רבים מאנשי האופל כדי להקל על השינויים, אבל קשה להסיר את אלה בעלי תפקידי שליטה במקומות גבוהים. אולם, נעשית התקדמות ושינויים החשובים ביותר יתרחשו בבוא הזמן. שום דבר יכול לעצור את הרטטים מלהמשיך לעלות, ואלה משפיעים על כול הגזע האנושי, שעוזב בהדרגה את הדרכים הישנות מאחור. בבוא העת, כול דבר או כול אחד האוחז ברטטים הישנים הנמוכים יצטרך להשתנות או ינוע לנתיב אחר המשקף את רמת האבולוציה שלהם.

 

לאט אבל בטוח, חברכם ממימדים נוספים יוכלו עכשיו ולבקר אתכם,  בעוד שבעבר מרביתם הופסקו כדי לא "להתערב" באבולוציה שלכם. שוב, כיוון שאתם התקדמתם מעבר ל-2012, אתם הוכחתם כי רבים מכם מוכנים לפגשם. ניתן לכם כבר מידע בהתייחס לחונכים שלכם... הפלדיאנים (the Pleiadians) והם גם יפגשו אתכם כאשר זה נאות. אתם רשאים להתחיל להרגיש נרגשים למחשבה על מה שמסודר עבורכם לחוות. זה צריך להפוך לכדאיות את כול חוויותיכם הקודמות.

 

יש לכם כבני אנוש הרבה יותר ללמוד על עצמכם, כיוון שאתם ישויות נצחיות שהיו להן מאות חיים, עם זאת הייתם מוגנים מהידיעה לגביהן כך שיכולתם להתרכז באתגרים לפניכם. נטלתם על עצמכם אתגר חשוב שהמשמעות היתה שהייתם צריכים להתרומם לתוך האור, מעמדה בה הייתם ברטט נמוך. מספיק מכם הצליחו, כה הרבה כך שעברתם את הסמן ששל 2012. באופן יחסי, מעטים עלו על הציפיות וכולם נהנו מכך. אתם באמת לא יכולים עדיין להבין איזה הישג נהדר אפילו מדהים זה היה, לאחר מחזורים קודמים בהם לא הצלחתם. אתם יכולים להרגיש מרוממים מכיוון שיש לכם עכשיו נתיב קל יותר שיהיה מלא בהפתעות נהדרות.

 

לכן, מה שאתם צריכים לעשות בינתיים, והתשובה היא להגדיר בתקיפות את הכוונות להתעלות, ולהתעלם מהסחות הדעת של אנשי האופל שנותרו כיוון שכוחם מצטמצם כול הזמן. אתם עכשיו מובילים לאור גדול יותר שבתפיסתכם משתנה באופן שיהיה מקובל נהדר ומרומם. הזמנים יהפכו לאירועים שמחים כשהחשיכה נעלמת ביחד, ואתם קיימים באור נהדר ואתם מרגישים את האהבה שנובעת ממנו.  עד אז, אתם צריכים גם שיהיה לכם קשר קרוב עם ישויות האור הגבוהות יותר אשר תעזורנה לכם להשיג את השלב הבא באבולוציה שלכם. אתם תמיד תחוו ותלמדו דברים חדשים, כך שיום אחד הם יהפכו אתכם לישות גלקטית לגמרי עצמאית.

 

הידיעה שאושר ושמחה מאותתים תיתן לכם את הכוח לראות את עצמכם דרך הימים שנותרו, עד שאתם תרוממו. עתידכם יהיה כה שונה ממה שאתם מכירים אותו כעת כך שמבחינות מסוימות זה כמעט בלתי אפשרי לתאר. להיות בבריאות מושלמת, גוף שלא מזדקן, ליצור עבור צרכיכם האישיים, ולהיות יחסית חופשיים לנוע מסביב באמצעות כוח המחשבה, חייב להישמע רעיון מאוד מושך. חשבו בגדול וככול שאתם עושים זאת, אתם תגיעו מהר יותר לרמת קיום זו. עטופים במעטפת של רטטים נמוכים, אתם חשים לעיתים נדירות את הפוטנציאל האמיתי שלכם, עם זאת רבים הרגישו כי היה הרבה יותר בחיים מאשר הם חוו. אתם עכשיו בעמדה להגביר את מודעתכם והבנתכם כיוון שתודעתכם גדלה עם הרטטים הגוברים יותר מאי פעם.

 

יש לכם פוטנציאל לא ייאמן  להיות כול מה שאתם מבקשים, ושם לא צריך להיות גבול לשאיפותיכם. אתם הופכים חופשיים מתוכניות החיים המוקדמות שהיו נחוצות כדי לאפשר לכם להתרומם מחוץ לרטטים הנמוכים. אולם, אתם עדיין תוכלו לקבל הדרכה מאלה אשר יכולים לספר לכם מה יהיה הנתיב ההגיוני והמתגמל עבורכם לקחת. עכשיו אתם התפתחתם לתוך הרמות הגבוהות יותר, יהיה לכם יותר רצון חופשי לבחור באיזה נתיב ללכת. באמצעות הישגיכם זכיתם באמונם של אלה מסביבכם ויותר מהם יוכלו עכשיו לפגוש אתכם בגלוי. זה יעזור להאיץ את האבולוציה שלכם, ויהיה לכם הרבה יותר דעה טובה באיזה כיוון אתם רוצים ללכת בו. עם עצה מסייעת של מדריככם, אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם תמצאו את הבחירה הנכונה עבור זמן מיוחד זה.

 

נכון לעכשיו נראה כי דברים על כדור הארץ נמצאים בבלגן בלי סימן ברור באיזה כיוון האנושות הולכת, עם זאת מאחורי הקלעים ישנם אלה שיש להם את הכוח לעצב את העתיד. בכול הזמנים, ישויות נהדרות מפקחות על ההתקדמות האנושית ומבטיחות כי מלבד סיבות קרמתיות, אתם עוקבים אחר הנתיב שמקדם את האבולוציה שלכם. ברור שיש לכם חוות דעת אבל מכירים בהדרכה של אלה אשר יכולים לראות את התמונה הגדולה יותר, אתם כמעט בטוח תלכו אחר עצתם. למעשה, בכול השלבים של התפתחותכם יש לכם עזרה ועצה, אתם אף פעם נשארים בלי מישהו לפנות אליו אם אתם צריכים עזרה.

 

הזמן ממשיך להשתנות באיטיות כשהמחזור החדש מתגלה, ומתרחק ממה שהינו אנרגיה ישנה. אנשים שאינם מודעים לסיבה של מה מתרחש מרגישים לא יציבים, והעתיד פשוט ממתין לגילויו כך שישאיר אנשים בלי ספק כי העידן החדש באמת התחיל. אנשי האופל מאבדים כוח במהירות אבל יילחמו עד השעה האחרונה כאשר הם עשויים להיכנע.  בטוח שהם נחלשו בחומרה על ידי המעצרים המתמשכים של חסידיהם. בשל האופי של מה שנעשה ביחסית סודיות, קשה להתעדכן על ההתקדמות שנעשית, אבל ברור כי כוחם של אנשי האופל מצטמצם.

 

מסר זה מגיע באמצעות האני הגבוה שלי ואני עוזב אתכם עם אהבה וברכות.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.

< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge