Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 26. listopadu, 2017Montague Keen - 26. listopadu, 2017

Má drahá Veroniko, když jsme před těma mnoha lety společně chodili u moře v Irsku, dohodli jsme se, že kdo z nás dvou zemře první, přinese co nejvíc informací, které by prokázaly existenci posmrtného života. Nikdy nás nenapadlo, že naše společná práce bude pokračovat do té míry, že bychom mohli lidem pomáhat, aby si uvědomili, že existují plány na převzetí Země a vyhubení samotného lidstva. To jsme nepředpokládali. Obávám se, má drahá, že Tě to uvedlo do vážného nebezpečí. Kvůli tom se Tvá cesta životem na Zemi stala velmi těžkou. Šokuje tě, že je stále ještě mnoho lidí, kteří se nechtějí podívat pravdě do očí a raději zavírají oči před tím, co jim bylo provedeno.

Poslechněte si Roberta Davida Steela. Ten nepochybuje o tom, co bylo lidstvu provedeno. Je v této oblasti považován za experta. Někteří lidé riskují svůj život, když se snaží o tom, aby lidský život na Zemi pokračoval.

Deep State Take Down, WW3, Indictments, Zionist Info War with Robert David Steele

Začalo to, když se Annunakiové infiltrovali na Zemi z Nibiru a chtěli vám ji vzít. Jejich potomci používají všech prostředků co mají, aby vás zničili. Jsou skryti, mimo vaši frekvenci a vše manipulují. Představte si vaši televizi nebo rádio: dokud nenaladíte konkrétní frekvenci, nevidíte nebo neslyšíte, co se děje. Je to jednoduché. Na druhé straně si vás oni plně uvědomují, i to, co děláte. Dlužíte sobě i celému lidstvu, abyste vše zkoumali. Nikdy nepřijímejte to, co je sdělováno v televizi nebo v novinách, které jsou pečlivě kontrolovány jejich skrytou rukou. Řeknou vám jenom to, co chtějí, abyste věděli. Naslouchejte těm, kteří mají na srdci váš nejlepší zájem. David Icke věnoval svůj život tomu, aby vás probouzel. Takových jako je on, je mnohem víc. Buďte ujištěni, že Kabal útočí pouze na ty, kdo se dostali na kořen věci. Čtěte knihy, které vám o tom říkají a ukazují vám cestu vpřed.

Pedofilie je velkou součástí systému, který kontroluje lidskou rasu. Je tomu tak po desetiletí. Pití krve, zejména těch velmi mladých, je pro ně velmi důležité, hlavně když je to spojeno s obrovským strachem, protože z toho žijí. Na této straně života tleskáme p. Trumpovi za to, co dělá pro to, aby tyto kreatury odhalil tyto kreatury a odporné obchodování s nevinnými dětmi. Ptejte se, proč Vatikán pije při mši krev Kristovu. Pozorně přemýšlejte, než se zapojíte do pití krve a jezení masa. Je to satanský rituál Nemylte se, je to tak.

Nikdy nebylo snadnější odhalit pravdu. Dlužíte to sobě, abyste žili v pravdě. Je období změn, kdy jsou odhalovány všechny lži a propaganda, které vás držely v řetězech. Trump zvítězí, ujišťuji vás. Historie byla pozměněna a pravdu před vámi ukryli. Stalo se to na koncilu v Nice, když začalo velké převzetí nabývat tvar. Od té doby vás vedli po cestě k vaší záhubě. Jakmile z této cesty sejdete, převezmete kontrolu nad svým životem a začnete dělat vlastní rozhodnutí, ZALOŽENÉ NA VLASTNÍM BÁDÁNÍ. Váš život se změní k lepšímu. Vystoupíte z matrixu kontroly mysli do reality. Pravda je v dosahu pro všechny, kdo ji chtějí vidět. Nelze ji víc skrývat. Kabal se hroutí. Je to vše založeno na lžích. Jejich domeček z karet se rozpadá všude kolem nich.

Jedy v chemtrails, kterými vás kropí, vám škodí. Obsah jedů byl zvýšen, aby vás to utlumilo. KDO NAŘÍDIL CHEMTRAILSOVÁNÍ? KDO TO PLATÍ? PROČ BY NĚKDO CHTĚL TRÁVIT LIDSTVO? PROČ BY MĚLI VPICHOVAT TAK SMRTELNÉ JEDY DO VAŠICH TĚCH ZA POMOCI VAKCÍN A DO TĚL VAŠICH BEZBRANNÝCH DĚTÍ? JEN SE PTEJTE, PROČ? Kdo může být tak zlý, aby chtěl záměrně vpravit, za pomoci očkování, smrtelný jed do malých miminek?

Změna je ve vzduchu, protože energie, které jste předtím neznali, přinášejí změny, které potřebujete, abyste chránili lidstvo as Zemi. Temná strana v takovém světle nepřežije. Vidíte, jak Kabal ztrácí moc. Nemají před lidmi žádný respekt. Brutálně a nemilosrdně útočí na ty, kdo se odvažují si na ně posvítit. Má drahá žena to může potvrdit. Ona stále žije a bojuje, což je důkazem jejího odhodlání chránit lidstvo a Zemi. Na její zdraví je brutálně útočeno. Život se pro ni stal bojem, protože, jak víte, přátelé, ona již není žádná mladice.

Chceme s vděčností poděkovat všem, kdo vyslyšeli naši prosbu o pomoc pro Davida Mc Canna. Veronika v této záležitosti těžce pracuje. Modlete se, posílejte lásku a ochranu nebo vedení, cokoliv co vám nejvíc vyhovuje. Vše s díky přijímáme. Do vašeho světa přichází vítr změny. Neotálejte.

Justice for Dave McCann, Irish man framed in California | Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding / Spravedlnost pro Davida McCanna, irského občana, zadrženého v Kalifornii, Sbírka na právní výdaje

M drahá, životní síla je z tebe vysávána. Je to velmi vysilující, tak si musíš udělat čas na odpočinek. Naše práce musí být dokončena. Vím, že tě to pohání, ale musíš mít k tomu sílu. Tvé zdraví je důležité. R tě na Zemi ochraňuje. Tu ochranu potřebuješ, má drahá. Mysli si, že se držíme za ruce a že stále kráčím po tvém boku. Nikdy tě neopustím.

Tvůj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Zelmira


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge