Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 26. února, 2017Montague Keen - 26. února, 2017

Lidstvo musí vydržet ve svém boji o přežití na Zemi. Ten boj neprohrajete. Žádám vás, abyste byli stále ve střehu. Kabala má v plánu vás VŠECHNY OČIPOVAT. Mohou to udělat tajně, například když jste z nějakého důvodu v nemocnici. Existují lékaři, kteří byli nalákáni, aby to dělali. Nikdy s tím nesouhlaste, bez ohledu na to, jaký tlak na vás bude vyvíjen, abyste se nechali dobrovolně očipovat. Mají vás k tomu, abyste nechali očipovat vaše zvířata, aby otevřeli vaši mysl perspektivě, že budou očipováni všichni. Oni argumentují, že u zvířat to funguje. Ale je to součástí jejich plánu na převzetí Země a toho, jak se zbavit velké části lidské rasy.

Také se začínají objevovat snahy přesvědčit vás, že pedofilie je normální. Aby přežili, potřebují lidskou krev a lidské maso. To jim zajišťuje, že udržují lidskou podobu. Každý, kdo je v „mocenské pozici“, musel projít různými rituály. Jelikož to udělal dobrovolně, odevzdal svou svobodnou vůli a tak se dostal pod kontrolu těch ve stínu, kteří mají moc nad všemi.

To vše je teď odhalováno, a přestože je pro mnohé těžké uvěřit, že existuje taková podlost, ona existuje. Je všude kolem vás, používají ji ti, co jsou v tzv. mocenských pozicích. Kabala to takhle měla po dlouhou dobu. Věřili, že jsou neporazitelní. Pak přišel p. Trump, který jim to převrátil vzhůru nohami a jim se to nelíbí. Poprvé v životě se cítí odhaleni a zranitelní. Tvrdě bojují, aby si zachovali svůj způsob života.

Rok 2017 je rokem, kdy se to rozhodne. Vše čeho je zapotřebí je, abyste byli silní a chránili sebe a své blízké. Nikdy ve vašich dějinách nebylo požíváno tolik lží na bombardování vašich myslí a vašich životů. Z vašich televizí to běží nonstop, 24 hodin denně. Vaše noviny se vás snaží polapit do toho, co předstírají, že je pravda. Je to bitva o duše lidí. Musíte být silní a odmítat přijímat takové lži, byť i jen na chviličku. Chraňte se, odmítejte nechat se vtáhnout do nesmyslných, bezduchých pochodů, které degradují lidství a vystavují vás taktice kontroly mysli ze strany nepřítele.

Poznejte svou pravdu a žijte ji. Věřte a důvěřujte všem, o čem víte, že je pravda. Jednejte přímo se Zdrojem. Otevřete svá srdce a duše vedení a nenechte se svést z cesty davem bez mozku. Modlete se za Ameriku, protože mysl jejího lidu je ovládána. Jsou ztraceni v džungli naprostých lží. Temné převzetí Ameriky začalo před mnoha lety, ale teď to máte před sebou a nemůžete to nevidět. Amerika otevřela dveře velmi zlým démonům, které elita využívá, aby nad vámi vládla. Nikdy neočekávali, že bude zvolen p. Trump, takže se ho snaží zničit.

Buďte silní a věřte, protože každý z vás je důležitý. Lidská rasa musí přežít.

Na mou drahou ženu byl podniknut ošklivý útok, v noci když spala. Je vyčerpána. Prosím, pochopte, že je pro ni těžké navázat se mnou spojení.

Má drahá, nic si z toho nedělej. Tvůj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Zelmira


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge