Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 21. prosince, 2014

Montague Keen - 21. prosince, 2014

Drahá Veroniko, bolí mne srdce, když vidím, jak na tebe různým způsobem útočí. Bolest, kterou jsi zažila v posledním týdnu, byla zapříčiněna velkým šokem. Bylo to nečekané, takže jsi nebyla připravena. Naštěstí byla s tebou přítelkyně. Děkuji, že byla k tobě laskavá. Byla svědkem útoků a jednou o tom napíše. Důvod, proč se útoky stupňují, je následující:

Boj mezi Světlem a Temnotou se dostal do nové fáze. Kabala neodejde ze Země bez velkého boje. Nereagují na žádné diplomatické výzvy, aby odešli v klidu. Pokud si myslíte, že právě teď nejste ve válce, nikdy jste se více nemýlili. Tato válka probíhá na všech úrovních a v blízké budoucnosti se stane více viditelnou. Vaše nebe je velmi zataženo kvůli velkému chemtrailsování a tak je zabráněno, aby bylo jasně vidět, co se děje.

PTEJTE SE, co před vámi skrývají? Když je nebe jasné, využijte to, abyste se podívali na „hvězdy“, protože na jejich povrchu je patrný velký pohyb. Také si všimněte, jak váš měsíc z času na čas mění tvar. Když se to stane, chvilku na to se nebe zatáhne. Věci nejsou takové, jakými se zdají být. Je tomu tak již dlouho.

Zemi se pokouší ovládnout několik ras. Nebudu je jmenovat, protože vás nechci vyděsit. Na Zemi jsou rasy, které jsou vám zdánlivě podobné, ale tak to není. Podobně jako ty, kterým se podařilo dostat do našeho domu. Tvá přítelkyně tě ochránila.

Energie světla sestoupí na Zemi a vy je poznáte. Víš, co je třeba udělat. Nic nemůže tomuto posunu zabránit. Temní se pokusí vlákat mnoho lidí do tzv. přátelských kosmických lodí. NEJSOU takové! Temná strana potřebuje duše, aby zaplnila jiné dimenze, a ony budou pro lidstvo navždy ztraceny. Na rozkaz Kabaly budou části vašeho světa zničeny. Chtějí vytvořit paniku, protože potřebují váš STRACH. Vždy budou překrucovat pravdu.

Vím, že někteří se neprobudí, ani když mají pravdu před očima. Kabala na to spoléhá. Podívejte se na symboly ve vašich ulicích: figuríny v obchodech s pokroucenými rohy. To jsou znamení bestie, přímo před vámi. Jaké poselství je za tím?

Stále víc lidí, kteří se odváží promluvit, je zavíráno, zavražděno, anebo mají „nehodu“. Seznam roste. Temná Strana se vás pokouší umlčet. Dělají co mohou, aby se k vám pravda vůbec nedostala. Potřebují vás udržet v matrixu 3D BEZVĚDOMÍ. Zase umístili mřížku nad mřížkou ley linií Země. Přežití Planety Země závisí na vaší práci s ley liniemi. Je to mimořádně důležité. PROSÍM, pokračujte v této práci. Časem vám bude ukázáno, jak důležitým způsobem jste přispěli k tomu, aby planeta přežila.

Kabala neuspěje, ale mohou vzít sebou mnohé z vás. Musíte stát pevně na zemi. Nemůžete to dělat se zavřenýma očima. Musíte si vyvinout rutinný způsob ochrany. Spojujte se s prostorem vašeho srdce, a přes něj na jedné straně se středem Země, a na druhé straně s Centrálním Sluncem. Stoupněte si do světelného sloupu a pak se propojte s nebem a zemí. Žádná negativní energie nemůže vstoupit do světla, takže se naplňujte světlem, jak jen můžete. Ochraňujte Zemi, protože kabala zablokovala slunečné světlo. Znovu se to upraví. Posunete se do 5D Lemurského věku. Zůstal pohřben ve vašich vzpomínkách, ale znovu rozkvete.

Země se připravuje na to, aby přestála velké změny, větší než si dovedete představit, aby vás přivedla do Nového Věku, což je nový dimenzionální stav života. Lemurie nikdy Zemi neopustila, pouze odešla z vašeho pole vnímání. Nyní jste ve fázi Závěrečné Hry. Ukončí dlouhé období otroctví, které nezotročilo pouze všechny živé bytosti na Zemi, ale Zemi, Gaiu, samotnou. Nyní máte šanci změnit to. Tak buďte součástí tohoto osvobození a zažijte přechod jako první.

Každý z vás má odpovědnost vůči všemu lidstvu a planetě, a před tím se nelze schovat. Jděte se změnami, pracujte s nimi. Budete v pořádku - když budete držet spolu, proto vás nelze porazit. Ti členové kabaly, kteří odmítají opustit Planetu Zemi, shoří nebo se vypaří. Nebude to hezký pohled, ale vybrali si to.

My, v duchu, tuto válku sledujeme. Je mimořádně brutální. Kabala může ztratit všechno, takže bude pokračovat až do hořkého konce. Na obou stranách vidíme velké ztráty.

Omlouvám se, že přicházím s touto informací v tomto čase šťastných rodinných setkání, ale kdo je připraven, není zaskočen. Budete mít čas, abyste si o tom přes svátky promluvili.

Užijte se období svátků, protože budou poslední v této podobě. Brzy budete moct slavit osvobození ode vší temnoty.

Moje drahá, ještě stále jsi velmi křehká. Dávej na sebe pozor a pokus se odpočívat, protože jsi ve velkém stresu.

Jsme stále s tebou. Tvůj oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Zelmira


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge