Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Volání o Pomoc…Pro Mě

Volání o Pomoc…Pro Mě

Milí přátelé,

Obvykle nemám ve zvyku hovořit na těchto stránkách o sobě a doufám, že to nebudu muset udělat znovu. Ale cítím, že to potřebuji udělat teď.

Nám
<== To jsme my.

Jmenuji se Kees, moje přítelkyně se jmenuje Hsiu a náš syn Kim. Jsem webmaster těchto a několika dalších duchovních stránek jako jsou The Greater Picture a Visualize Daily. Umísťuji překlady channelingů přicházející od členů našeho týmu každý den, dělám rešerše pro The Greater Picture, odpovídám na maily lidí s dotazy a příležitostně vytvářím video anebo organizuji hromadnou meditaci anebo vizualizaci.
Pracuji na nových stránkách, kde by byly shromážděny všechny informace o přírodní léčbě rakoviny a mám v plánu vytvořit nové stránky, kde by se lidé podobného smýšlení, kteří by se chtěli připojit k „pokojnému odboji“ proti systému, mohli setkávat a vytvářet akční skupiny.

Náš přítel Steve Beckow jednou o mně napsal článek, tady, pokud byste chtěli vědět něco víc. I když mám nějaké příjmy z neduchovních webových stránek (což je vlastně mé pravé zaměstnání), jsem prakticky již léta pracovníkem světla na plný úvazek. Preferuji práci v pozadí, opravdu nejsem rád v záři reflektorů. Podle Dolores Cannon, je to poměrně častý jev mezi pracovníky světla :)

Udržuji naše stránky bez reklam, aby zůstaly tak čisté, jak jen to je možné. Všechny výlohy platím sám.

I když mám rád to, co dělám, v poslední době se po finanční stránce věci zhoršily. Nestěžuji si, protože vím, že mnozí jsou na tom hůř než my. A pokud se máme rádi a jsme zdrávi, cítím, že není opravdový důvod pro bezesné noci. Ale otázka peněz pro nás představuje problém. Jak to teď vypadá, brzy přijdeme o dům, protože si ho vezme banka. Pokud se to stane, zatím nevíme kam půjdeme.


Nemohu popřít, že by se nám nesmírně ulevilo, kdyby se nám zde dostalo trochu podpory. Vím že není úplně běžné, aby duchovní lidé žádali o pomoc, protože obecně vzato, raději dáváme než bereme, myslím. A nakonec víme, že vše bude stejně v pořádku. Ani já nejsem jiný – nikdy jsem o nic nežádal, ale snažil jsem se pomáhat druhým jak jsem mohl. Takže to nedělám lehce, na druhou stranu, nemyslím si, že je ostuda žádat, když je to opravdu potřeba.

Takže…jsem měl nápad. Nevím, zda bude fungovat, ale uvědomuji si, jak mně těšilo pomáhat druhým. Buď penězi (když jsme je ještě měli) anebo jinak. A pomyslel jsem si, že to zkusím. Naše webové stránky mají tisíce návštěv denně, takže uvidíme kam to povede.

Takže, tady to je. Je to jednoduchá akce.

Prosím vás, abyste každý měsíc darovali 1 dolar (anebo euro).

Ne víc! No, samozřejmě, pokud chcete, můžete darovat i víc, ale idea je taková:

a) určete si částku kterou opravdu nebudete postrádat

b) dělejte to každý měsíc.

Jde o to, vyzkoušet, jak funguje zákon velkých čísel. Takže, pokud to můžete postrádat, darujte nám měsíčně 1 dolar (anebo euro). Slibuji, že peníze nepoužijeme na žádný luxus, ale výlučně pro „základní životní potřeby“. Pokud bychom dostali částku vyšší, pomůžeme jiným.

To je všechno! Posílám tuto zprávu do světa a doufám, že se najdou milující srdce, která nám podají pomocnou ruku.

Můžete darovat přes Paypal:

Zadejte opakující se množství zde:

PayPal

Mailová adresa spojena s našim Paypal účtem je: keesdegraaff@gmail.com

Nebo, pokud to chcete udělat pomocí bankovního transferu, můžete poslat dar na:

IBAN number NL28INGB0001548315, BIC/SWIFT: INGBNL2A, ING Bank, na jméno MBC de Graaff, Den Haag, Holandsko.


Z celého srdce vám děkujeme. Stejně děkujeme i těm, kdo by rádi pomohli, ale nemohou postrádat ani jeden dolar měsíčně (vím že jsou i takoví). Doufám, že je to jenom na přechodnou dobu a pokud to dopadne tak, jak ukazují všechny náznaky kolem nás (včetně channelingů), tak tomu tak bude. Když se znovu postavíme na nohy a vystačíme sami, okamžitě vám dáme vědět. Momentálně ale potřebujeme malou výpomoc od kamarádů. Děkujeme a všechny objímáme Děkujeme!!

V Lásce a Světle,

Kees.


Překlad: ZelmiraShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge