Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 29 березня, 2016


Шелдон Нідл - 29 березня, 2016

12 Ix, 7 Mac, 12 Manik

Dratzo! Легка затримка на свято Паски закінчується і фонди знову просуваються вперед. Ця гра в кота-і-мишу, початок і зупинку, пов’язана з турботою древніх сімей і королівських родин про те, що раптом олігархи будуть шантажувати, оскільки вони занадто часто ігнорують те, на що вони були згодні. Отже, ця обережність відображається на чудернацьких шляхах фондів, якими вони переміщалися минулі декілька тижнів. Ми щиро дослідили цю тактику і запропонували альтернативні методи для протистояння цій безперервній підозрі, які вирішують цей процес. У будь-якому випадку, ви кінець кінцем отримаєте їх початкові фонди і маєте побачити крах правителів багатьох фактичних режимів. Фактично, відомо, що безглузді прапори брехні як в Парижі, так і Брюсселі – тільки шляхи, використані темрявою, щоб показати, що її дні маніпуляції вами закінчуються. Поки правлять їх маріонеткові уряди, то ви можете чекати навіть більше спроб налякати вас. На щастя, нова Американська Республіка, запропонована NESARA, дуже близька до фактичного користування благами. Залишилося все ще вирішити декілька питань і сильніший набір договорів буде на місці.

Темна кабала подібна до тварини, загнаної в глухий кут. Вона постійно застосовує стратегії життєзабезпечення, які працювали в минулому. Ці прапори брехні – ще інший приклад цього. ІДІЛ – інструмент цього процесу. Його підтримка приходить від обережного фінансування секретним урядом, і цим користуються особливо навчені найманці, щоб навчати його сили нерегулярній тактиці війни, яку застосовують зараз. Встановлені "осередки", подібні до тих, які використовувалися в попередніх війнах проти Франції в Алжирі в 1950 роках і використовувалися в інших партизанських війнах, починаючи з цього часу. Ці стратегії застосовувалися мабуть місцевими бійцями так чи інакше на Близькому Сході. Те, що вони роблять – роздувають розлади, які існували відколи Захід задушив панарабську революцію проти Оттоманської Імперії в кінці 1910. До цього набору тривалих роздратувань, також як і долі мільйонів мусульманських іммігрантів в Європі, треба звертатися належним чином. Ці проблеми вимагають вирішення силами Світла і його новими урядами.

Поки ці проблеми не загрожували фондам, але вони зробили багато людей стомленими від тривалих махінацій темряви і її близьких друзів. Коли прийдуть до влади нові уряди, то ці численні розбіжності повинні ретельно розглянути представники Світла. Програми, призначені для вирішення цих проблем мають бути схваленими і, якщо необхідно, підтримані. Ключові елементи – мир і співпраця. NESARA скрізь створює нове царство, засноване на мирі, процвітанні і довірі. Ми знаємо, що сталося декілька десятиліть тому, коли почалася ера "пост-Анчара" в цій галактиці. Ми маємо намір продовжувати радити вам, як краще усього підготувати це царство для першого контакту. Темна кабала – це ряд організацій і людей, які дуже бажають підтримувати стратегії "поділяй і пануй ". Як тільки Світло завдасть їм поразки, то цих підлих індивідуумів треба ізолювати і їх темні агентства розпустили. Пам'ятайте, що ви всі одне ціле і що Небеса вас усіх дуже люблять!

Ми прийшли імплементувати ваші завершальні кроки до повної свідомості. Це переміщення вимагає, щоб ви використали свою природжену мудрість, щоб змінити цю реальність на кращу. Ви дуже бажаєте насолодитися глобальним процвітанням і об’єднавшись, показати Гайї, як ваша зростаюча свідомість змінила погляд на її і її різноманітне природне середовище. Використайте ці придбані знання, щоб покінчити з експлуатацією темрявою клімату, океанів, атмосфери і землі Гайї. Використайте свої здібності, щоб привести ваше царство до балансу, який заохочує поширення життя. Використайте свою Любов, щоб підготувати це зовнішнє царство для дивовижних уроків Майстрів і для повернення ваших кузенів, Агартанців. Вони бажають пояснити, що зараз є все таки засоби, щоб переконати вас не хвилюватися і не бути незадоволеними. Нарешті, мають бути наші приземлення і спеціальні наставники підготують вас до великого переміщення у повну свідомість. Ви дійсно благословенні! Подивіться на теперішній час, як завершальний хаос перед тим, як перед вами остаточно появиться нове царство!

Благословення і радості! Ми – ваші Вознесені Майстри! В довгій історії людства бували часи, коли були досягнуті поворотні точки великого значення. Цей час – справді одна з них! Не часто, коли ті, хто так безсердечно управляє рабством, безцеремонно управляються знизу. Це такий час і він довго не приходив. Ви знаходитеся на краю цього часу і хвилюєтеся про те, як довго це буде. Він розпочався із зупинок і стартів, оскільки він просувався неминуче до вічної мети. Це має закінчитися! Ви заслуговуєте кращого! Ми пам'ятаємо, коли в смертній людській формі спостерігали, як наші студенти несподівано відштовхувалися від нас завдяки "тим, хто обізнаний". Ми можемо побачити, як ця недбалість темряви впливала на нас. Ми розуміємо ці віддалені інциденти також як велику картину про себе. Ми, Майстри, робимо, що ми можемо, щоб змінити цю картину і принести вам процвітання, мир і Любов. Ми просимо вас бути позитивними і допомагати нам в цьому самому священному із завдань!

Для того, щоб уявити собі нове царство, майте на увазі, що старе повинно йти його власним неминучим шляхом. Ця дія може зайняти час, оскільки потрібно змінити сприйняття. Наш об'єднаний проект – побачити те, що це зроблено. Отже, дозвольте нам разом уявляти собі це царство і маніфестувати його в наших серцях. Потім це може стати дійсністю. Використайте цей час, оскільки фонди починають формуватися, щоб діяти спільно з нами, коли ви робите ці щоденні церемонії. Дозвольте нашій об'єднаній молитві і медитації створити новий світ. Ви, мої дорогі підопічні, страждали занадто довго. Це – момент, щоб швидко розвиватися і кувати духовну співпрацю, яка може допомогти цьому баченню. Відбувається багато дивовижних речей. Разом, ми можемо гарантувати, що ці події – істинний початок Віку Світла. Як частина Любові і Світла ми можемо змінити цей світ! Використайте свої неймовірні енергії, щоб дозволити з'явитися цим здивуванням. Багато хто прибув, щоб допомогти вам!

Цим царством темрява командувала впродовж майже 13 тисячоліть. Це було у той час, коли Ануннаки уперше розпочали свою поїздку з вами. Ці темні тирани відтоді трансформувалися і зараз – це їх фаворити, хто кидає їх похмурі тіні на вас. Зараз, ви маєте помінятися ролями і показати їм, як діють милосердя і божественна милість. Вивчіть це і шукайте божественну Єдність у всіх нас! Ці серії уроків покажуть ваші внутрішні сили і вашу велику Любов Бога! Цей шлях, даний вам, – шлях, який рідко вибирається Небесами. Усі речі, які роздратовують і розчаровують вас – ваші завершальні ілюзії в цій чудернацькій фізичній реальності. Не думайте, що багатство само собою може дійсно змінити цю ілюзію. Вивчайте мудрість і використовуйте її у всьому. Зрозумійте, як діють всесвіт і ця реальність. Цей простий набір уроків може завести вас далеко. Завжди будьте готові вивчати мудрість і застосовувати її на краще. Осанна! Осанна!

Сьогодні, як завжди, ми продовжили свої щотижневі повідомлення. Багато чого відбувається, як ми заявляли! Не розхолоджуйтеся, оскільки формуються події, які готові довести численні чудотворні речі. Це безсумнівно час здивувань! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites