Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - July 24, 2012

July 24, 2012

8 Batz, 4 Vayeb, 8 Manik

Dratzo! Ми повернулися! Багато продовжує відбуватися за фасадом вашого світу. Глобальна банківська система Темної кліки руйнується по наростаючій, та пліт банківських Керівників був змушений піти у відставку. Інтерпол і вiдповiднi установи нарощують своє розслідування LIBOR скандалу, який, як тепер здається, не має чітких меж, і, дійсно, ця операція починає загрожувати урядам багатьох країн в Європі та Азії колапсом. Криза зростає, і нації країн БРІК (група з п'яти розвинених країн: Бразилія, Росія, Індія, Китай, Південно-Африканська Республіка прим. перекладача)) та їх союзники інформують темну систему, що всі спроби відновити свою непiдкрiплену нічим електронну версію валюти негайно припиняють. Це ускладнюється браком доступного капіталу. Політична ситуація в Європі і, незабаром, у Північній Америці, досягає точки кипіння. Дещоо має бути зроблено швидко, або справжня економічна концепція обов'язково звалиться. Нова економічна система сприяння з боку коаліції країн БРІК тепер повністю готова до введення в дію, і відповідно з цим, кілька країн Азії наклали арешт на ряд великих західних банків.

Ці події ще більш ускладнюється зростаючою турбулентністю на Близькому Сході і в деяких частинах Південної Азії, і ця нестабільність може в будь-який момент хлинути через край. Між тим, фінансова криза в Європі і світі зберігається, і залишиться нерозв'язним без величезних банківських реформ і глобальнго прощення боргу. Ситуація в світі не може розсмоктатися сама по собі, і темна система тепер це розуміє. В результаті вона знає, що її сила в світі підходить до кінця. Ряд подій, які зараз здійснюються, будуть дуже скоро ставати причиною загибелі кліки, спершу ізоляції його членів а потім і видалення їх від влади. Це призведе до запровадження пакету законiв NESARA в Північній Америці, і, як кола по воді, факсиміле цього закону буде поширюватися по всьому світу. Це нове управління покликане призвести до глобальнму звільнення людства і официальнму розкриття нашого існування. Потім ми можемо почати анонси, які змінять ваш світогляд і свою реальність назавжди!

У міру вашого підходу до цього переломного моменту, пам'ятайте, що цілий ряд заходів повинен мати місце до моменту розголошення. Наші Земні союзники повністю обмiрковують те, що зараз відбувається. Реальність конструкції, маніпулюючою вашими життями і вашим світом, повинна впасти остаточно і дозволити новим системам зайняти її місце. Ця нова система в даний час підтягається на місце при тих же обставин, які усувають стару. Ця операція відбувається в дуже швидкому темпі. Нинішня система не зможе пережити кризу, і ця криза дуже, дуже близько. Тому було вирішено поставити нову систему підпільно на місці і чекати зручного моменту, щоб розкрити її складові частини: нові гроші, нові банки, і нове управління. Намір тут - дозволити старій системі бути повністю дискредитованою, так що громадськість буде рада прийняти нову. Наші кораблі проводять моніторинг всіх глобальних гарячих точок і запобігають спроби темних вирішення проблем шляхом терору. Ми цього більше не допустимо!

У цьому світі завжди існували умови та запальні "обставини", які надійно приводили до "корисних" вiйн або навіть глобальної пожежі. У цей час ми делеговані, щоб цього не допустити, і щоб принести на Земну кулю мир і процвітання. Темні провокують ряд старих конфліктних зон, щиро сподіваючись їх відродити. Ми повинні попередити це, це ще один сюжет, який не допускається! Ваш світ буде швидко змінюватися, і що Небеса підготували, того не минути! Наша місія знаходиться в центрі вашого повернення в повну свідомість, і ця мета знаходиться на шляху. Наступна серія - розкриття інформації - готова до роботи, а також дії, які будуть підводити ваш світ все ближче і ближче до зсуву. Небо розпорядилося так, що це потрібно для продовження роботи, і всі перешкоди повинні бути усунені. Багато фізичних осiб, які не є широко відомими, повинні анонсувати кандидатів перехідного уряду і звільнити людство від його одвiчної примусової праці.

Намасте! Ми ваші Вознесенні Майстри! Нехай благословить всіх вас бути вільними! Інтенсивно відбуваються благословенні Події, які вразять темну кліку до самого коріння, і введуть в гру обставини, які приведуть до її краху. Ми благословляємо Небеса і всіх, хто прийшов на Землю, щоб працювати на безліч чудес, які є благом для наших свяченних планів. Дорогоцінні метали, як їх тут називають, були нав'язані дуже давно темними каббалістами. Потім вони стали все більш непотрібними в середовищі обміну, і поступово пішли з арени. Це ті фактори, які доводять їх загибель. Найбільші банки та біржі потрапили в трясовину масових недоліків, які роблять їх крах неминучим і швидким. Між тим, наші колеги були зайняті плануванням наступного етапу діяльності за останні кілька місяців, і готові приступити до нової фінансовій системі, що називається " врятувати становище " людства!

Ми не можемо, зі зрозумілих причин, докладно зупинитися на цих планах. Просто знайте, що умови в усьому світі стрімко призводять темних до краю великої безодні. Основні країни, поза великої п'ятірки, повністю зрозуміли, що відбувається, і радісно готуються до розпаду великих товарних і фондових ринків. Цей 'помах мітли' буде означати для вашого товариства перехід від його нинішнього болота до процвітання, і відкриє перспективи і неймовірні можливості! Всі елементи для цього вже є, залишилося лише розставити все на свої місця! Тому ми просимо вас залишатися в повній довірі і радісному очікуванні, для багатьох неймовірних подій, якi близькі до здійснення. Будьте впевнені, що Галактична Федерація і наша родина Agarthan оберігає нас від всіх відчайдушних спроб темних провалити все з тріском!

Скористатися цим часом, щоб підготуватися до нової реальності. На жаль, це буде шоком для більшості ваших товаришів. Будьте готові почати переговори з друзями та сім'єю про те, що лежить попереду, так що вони будуть дещо підготовленими для тривожної інформації, яку їм незабаром належить почути. І як тільки все почнеться, використовуйте вашу інтуїцію і мудрість, якої життя навчило вас, щоб утішити і полегшити турботи про тих, чиї світи були перевернуті догори дном. Уявіть собі, як це, щоб ваші найзаповітніші переконання звалилися, і знайте, що ваша спокійна присутність і ваші запевнення важливі для допомоги вашiй спільноті прийняти нове середовище, яке, схоже, стає все ближче з кожним днем. Ваша місія в тому, щоб залишатися безтурботним серед здивування навколо вас. Це те, чого ви були "навчені " протягом багатьох життів, і тепер час працює на вас. Ви Блаженні, ви ті, чиї здібності будуть робити всi відмінності в ці останні часи і після них!

Сьогодні ми оновили вам інформацію про важливі події. Це життєво важливо для вас, щоб визнати, що зараз йде робота в серії запланованих подій, які призводять до фіналу за типом "ефекту доміно'. Потім з дивовижною легкістю настане нова епоха для людства! Знайте, дорогі, що незліченні запаси і нескінченне Процвітання Неба дійсно Ваші! Так Воно І Буде! Selamat Gajun! Selamat Ja! (по-сiрiанськи це Будьте єдині! Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: Igor


< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites