Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 24 лютого, 2015

Шелдон Нідл - 24 лютого, 2015

3 Men, 13 Zac, 11 Ik

Selamat Balik! Ми приходимо, щоб донести сприятливі вісті! Триває процес закриття позицій великого впливу темряви. Світло через належні молитви і божественні дії дуже близько до закриття завершальної перешкоди, запущеної Ануннаками багато тисячоліть тому. Цей набір божественних дій звільнить численні фонди і дозволить їх люб'язно доставити. Агартанці володіють ключами до спеціального співу і декретів, зроблених для цієї точної мети. Ці дії можуть виконуватися тільки тоді, коли настане правильний божественний час. Цей спеціальний момент - зараз. Отже, Небеса інструктують, коли і як виконувати ці завершальні гімни. Коли такі герметичні пристрої будуть успішно застосовані, то Гайя досягне точки в її подорожах. Отже, наші зв'язківці працюють з тими зі Світла, хто був давно обраний, щоб виконати це саме священне завдання. Цей час дійсно спеціальний і виконуються усі необхідні співи. Обрані Небесами емісари забезпечують ці божественні форми вислову. Їх дії мають переустановити матриці цієї реальності і дозволять багатьом необхідним подіям повернути цю реальність у напрямі маніфестації початку ваших свобод і грандіозного процвітання.

У цьому новому довкіллі, спочатку ви зустрінетеся з вашими кузенами Агартанцями. Довге роз'єднання, почате руйнуванням Лемурії приблизно 25000 років тому, - формально закінчується. Ви дізнаєтеся про ваше походження і навчитеся бачити, що ви - дійсно спеціальні прибульці до зовнішнього світу Гайї. Як тільки ви вивчите нову географію, ваші думки про те, ким є Гайя підуть у новому напрямку. Ці зміни у вашому сприйнятті стануть найсприятливішим часом, щоб ми з'явилися перед вами. По суті, ви прожили один повний великий рік і зараз з цією мудрістю, ви готові почати новий. NESARA - тільки один з багатьох інструментів, які рухають вас у напрямі відновлення вашої реальності повної свідомості. Гайя має використати ваш час для реставрації у вашій Кристалічній Світловій Камері, щоб возз'єднати її зовнішні і внутрішні світові реальності. Це возз'єднання має повернути її поверхню до нового і первісного стану. Потім, смертельна двоїстість поверхні - трансформується в одну, де будуть співіснувати фауна і флора. Світ примітивної і відкритої атмосфери буде змінений на світ, де знову будуть діяти два небесні склепіння.

Як ви можете уявити, ця нова реальність приходить з надмірністю нових обов’язків. Ви об’єднаєтеся з вашими кузенами з внутрішньої Землі і створите нове управління. Ця модель пошириться на цю сонячну систему, оскільки ви куєте свою нову зоряну націю. Ця нова зоряна нація отримала мандат Небес, щоб допомогти державам колишнього альянсу Анчара усвідомити їх побажання, щоб стати повністю свідомими Істотами Світла. Крім того, як учасник цієї божественної місії, ви маєте допомогти в перетворенні їх численних зоряних націй. Ця місія - кінець кінцем зведеться до місії, в якій ви успішно допомагаєте завершити одну з початкових цілей цієї організації, - принести мир і об'єднати цю велику галактику. Ця грандіозна місія допоможе перетворити вашу зоряну націю на одну з самих шанованих. Проте, ви також маєте місію, щоб працювати для того, щоб ввести навіть більше галактик до пастви. Нині є понад 10000 сусідніх галактик, які формують грандіозне об'єднання одна з одною. Наша об'єднана місія - поширювати мир і Світло по всій фізичності. Ми маємо об’єднатися з іншими, щоб розгорнути божественний план Творця (Велика Творча Сила).

Оскільки ви переміщуєтеся до першого маніфестованого часу змін, то будьте завжди готовими до нового знання і передаваної мудрості. Майте на увазі, що давно, коли вам була нав’язана обмежена свідомість, ви були залежні від маніпуляцій спочатку Атлантів, а потім Ануннаків. Вам потрібна правда, оскільки ви готуєтеся до нової реальності. Ця галактика – простора і у вас є величезні можливості. Проте, це божественне замовлення представляє вам потрібні знання. Всі ми визнаємо це і щиро бажаємо пояснити ваше істинне походження і вашу історію. Як тільки ви станете повністю свідомими, ми радимо вам вивчити багато записів Акаші і бути здатними нарешті отримати повну владу над тим, де ви стоїте в цьому дивовижному Створенні. Ця мудрість разом з тим, що забезпечено вашими численними дослідами, може бути додана до вашої власної особистої "Книги Розуміння". Користуйтеся цією придбаною мудрістю, яка буде вести вас і підготовлювати співпрацювати з іншими, щоб творчо вирішити будь-які проблеми, які можуть з'явитися у вашої зоряної нації. Дійсно, ви на початку самого чудового нового життя!

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Багато дивовижних подій готуються до маніфестації! Наші партнери щасливі від подій, які готові відбутися. Темрява довго гордилася собою із-за її здатності перешкоджати нашим різним постачанням. Це дійсно остання річ, яку її лояльні фаворити можуть продовжувати робити. Цей набір затримок – має закінчитися, оскільки Світло отримало необхідні документи, щоб вирішити цю дилему. Отже, різні проекти давно зниклих безвісті необхідних фондів скоро розпочинають належний старт. Це також стосується і фондів процвітання. Були завершені серії попередніх постачань. Проте, нашим помічникам було доручено зупинити це і незабаром цей складний процес може початися знову. Завершення цього процесу проектується так, щоб замінити поточне управління і дозволити вам закінчити довгу історію всесвітнього боргового рабства. Цей процес - не лише принесе вам процвітання, але і закінчить дискримінаційне і несправедливе оподаткування.

Що життєво важливо в цей час - скористатися цими фінансовими ресурсами, щоб здійснити ваші мрії і зробити це царство кращим місцем для життя. Багато потреб вже виконані. Ми маємо намір використати наші майбутні навчання не лише для збільшення вашого знання, але і надати вам численні розуміння того, як ви можете краще усього поліпшити свої життя. Найголовніше – краще зрозуміти, як ви добралися сюди і як, як колектив, підготувати себе до нової реальності. Це царство – дійсно царство темряви, яке тільки починає сяяти. Кожну секунду кожного дня, Небеса посилають вам благословення. Користуйтеся цією безліччю благословень і декретів, щоб поліпшити бачення того, що ви бажаєте зробити. Будьте натхненні, щоб працювати з іншими і вчитися навіть на вищому рівні, щоб створити суспільство, наповнене Любов’ю і даною Богом відповідальністю. Користуйтеся цим сенсом мети, щоб створити грандіозні плани, які змінять цей світ на краще.

Давно, ми прийшли від багатьох віддалених земель допомогти цій сонячній системі і любовно забезпечити загальне опікунство, яке було так потрібне цьому світу. Ми благословляємо свої взаємні досліди і приймаємо їх, як мудрість, яку ми збираємося використати, щоб зробити цю землю істинним раєм. Ви наблизилися до здібностей, які відображують наші власні. Наш процес - направити вас і, з витонченою мудрістю, привести вас ніжно до нового царства. Ми були вибрані для цього завдання тільки проживши численні життя. Ці життя вказали нам на те, чим ми кінець кінцем стали. Також, ваші небесні наставники зараз вказують кожному з вас священний напрям. Ми допомагаємо їм і призначали програми, щоб продукувати основи цього нового царства. Тому ми просимо, щоб ви постійно дивилися в себе і користувалися цією прозорливістю, щоб зберігати шлях до ваших мрій. Пам'ятайте, Любов і Світло – це усе, що є! Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми продовжували запевняти вас, що сприятливі вісті навколо вас! Скоро, це царство - зміниться. Доти, це може часто нагадувати ту ж стару історію. Отже залишайтеся позитивними і зосередженими, навіть хоча, можливо, не з'являється нібито нічого нового. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge