Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 22 листопада, 2016


Шелдон Нідл - 22 листопада, 2016

2 Cib, 19 Xul 13 Caban

Selamat Jalwa! У теперішній час, проводиться операція з метою ізоляції бестій ілюмінатів, що залишилися при владі в корпоративному уряді Америки. Цей процес забрав більше часу, ніж очікували китайські і європейські старійшини і королівські родини. У попередніх переговорах, новий законний Американський уряд був оголошений в кінці жовтня цього григоріанського календаря. Те, що залишилося – більше всього формальні декларації, які незабаром будуть зроблені. Тим часом, процес остаточного знищення йде повним ходом. Ми спостерігаємо за усім цим і встановлюємо параметри, які приведуть до успіху. Ми очікуємо, що це звільнить дорогу для нової Американської Республіки, і NESARA буде публічно оголошена. Ми продовжуємо ретельно контролювати цей розвиток подій, щоб надати повний звіт спеціальній раді, яка буде опікуном нових урядів GESARA. Наші зв'язківці формують ключову частину цієї життєво важливої ради для старійшин і королівських родин. Наша мета – побачити, щоб ці нові уряди прийшли до влади якомога ефективніше. Також, ця операція привела б скоріше до розголошування.

Весь цей процес підготує це глобальне царство до сприйняття безперервно зростаючої свідомості. Ця свідомість – це те, що зробить можливим ваше сприйняття нас, як ваших учителів. Ануннаки довго змушували вас вважати, що ви були меншими Істотами. Ось чому вони змогли легко маніпулювати вами. Ми часто повторювали, що приходить час, коли ви станете здатними прийняти ваші здібності і побачити нас, як ваше майбутнє. Багато технологічних пристроїв, які ви прийняли у вашу реальність – тільки вершина велетенського айсберга нових інновацій, які несподівано з'являться перед вами. Ці нові технології остаточно дозволять вам побачити, якою дивною може стати ця нова реальність. Це буде світ, який може легко сприйняти те, чому ми маємо намір навчити вас. Вам треба швидко компенсувати ризикований повільний трек, яким був кінець 20-го століття. Швидший темп дозволить вам побачити досяжність цієї нової електронної технології. Все ж, це тільки короткий проблиск того, чим ви будете володіти в близькому майбутньому!

Ваш світ зростає від суспільства, яке базувалося на примітивній технології до суспільства, побудованому на електронних пристроях. Воно змінюється в царство, яке примітивно наслідує наше. Те, що станеться потім – глобальний розвиток цієї електронної технології, яка з’явиться з страшенною швидкістю. Ми дивимося на цей глобус і бачимо, як електричні системи щодня розширюються в Азії, Африці і Америці. Ці електричні системи потім можуть стати основою для безпровідної електронної революції. Хоча цей процес все ще повільний у більшості вашого світу, нове процвітання покінчить з такими обмеженнями. Зовнішнім світом вашої планети значною мірою управляли західні ілюмоноїди. Такий централізований контроль набагато трудніше зробити в часи великого глобального процвітання. Саме ця реальність – істинна основа GESARA. Істотно, що обмежена енергетична база буде виключена і замінена новим, відкритішим концептом. Якщо влада розширюється, то світ стає більш здатним прийняти нові реальності. Вона також стає відкритішою для розголошування і масового контакту.

Перший Контакт – первинна мета нашої місії повернення додому. Ми присвятили себе допомогти тим у вашому світі, хто налагоджений покінчити з контролем тих, хто став потужними фаворитами ваших колишніх майстрів, Ануннаків. Хоробрі Духи працювали впродовж десятиліть, щоб встановити шлях до цієї прекрасної мети. Коли ми прибули, ми почали негайно виявляти, ким вони були і як завоювати їх довіру. Тільки таким чином наша місія буде швидко завершена. Як ми відмітили в попередніх повідомленнях, ми змогли зробити це по суті. Те, що зараз потрібно нам – бути здатними вийти за межі існуючої позиції довіри і дійсно допомогти їм, щоб мати успіх в кожному можливому заході. Поточне уповільнення буде виправлено об'єднаною силою, яка складається з усіх, хто працює, щоб добитися успіху. Ця коаліція зробить можливим процвітання і нове управління, яке надасть нам можливість досягти нашої місії – бути визнаними, а потім мати можливість звернутися до вас. Це робить Небеса найщасливішими і дозволяє нам побачити, як нам треба регулювати наші поточні графіки.

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Прийшов час подякувати Небесам за те, що стає зараз відомим. Корумпований політичний процес зникне і буде благословенно замінений новим, названим NESARA і GESARA. Справді, це – милосердне благословення. Через це, проявиться неоціниме процвітання і з’явиться свобода від боргового рабства, як великий і блискучий ювілей, який прийде перед новою глобальною банківською системою. Це священний подарунок зовнішньому людству! Закінчується система, яка уперше підняла свою голову в древній Вавилонії. Ця тиранія скоро закінчиться. Ви маєте насолодитися божественним світлом свободи, наповненого вашою радістю. Це внутрішня пристрасть, яка управляє вами. Вона – велика радість, яка буде найбільшим подарунком Небес. Вона – ознака того, як Небеса люблять вас і дуже бажають вам великого особистого успіху! Це ваша нагорода за все, що ви робите, щоб подякувати Небесам за його дивовижну роботу у виконанні ваших мрій!

Божественна мета усього цього для вас – скористатися цим новим процвітанням, щоб підняти вашу свідомість і вашу радість. Часто говорилося, що колективна енергія цього глобального суспільства піднімається завдяки підйому його радості. Цей процес працює за допомогою звільнення вашого ентузіазму, залишаючи вас здатними легко уявити собі, чого ви можете досягти, якщо вам остаточно дозволять робити свої особисті проекти. Оскільки ви починаєте, то початкові енергії циркулюють у всьому світі, додаючи навіть більше заохочення до колективного досягнення. Активний процес здійснення цих проектів дуже обнадіює. Свого роду глобальна енергія продовжує відновлюватися і рухатися по спіралі вгору. Це той розвиток, який знаходиться в ядрі усього. Оскільки ви почуваєте себе все більше уповноваженими, то маніфестується форма мереж і нове божественне ставлення. Ця реформована реальність – фактично, ваше уявлення в дії.

Ця божественна дія – те, що ми почали багато десятиліть тому. Ваша реальність знаходиться зараз на важливому перехресті. Ми просто просимо вас продовжувати утримувати свої уявлення і, незабаром, ви побачите дивовижні результати, які ми давно описували вам. Америка, фактично, – випробний полігон, на якому маніфестується ця нова свідомість. Наші партнери узяли наші ресурси і почали поширювати їх по всьому глобусу. Будьте терплячі. Знайте, що важливий священний план йде повним ходом, мається на увазі те, щоб відсторонити усіх, хто настійно опонує тому, що представляється. Те, що відкривається – реформація цієї нової і процвітаючої реальності. Кожен день оголошується багато священних декретів. Маніфестується первісний новий світ і трансформуються усі теперішні перешкоди. Насолодіться тим, що відбувається і дозволяє з'являтися цій благословенній новій реальності. Давайте робити це в ім’я усього, що священно і мудро! Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми продовжили наш загальний звіт про поточну глобальну ситуацію. Багато чого відбувається, щоб змінити цей світ дивовижним шляхом. Ми тільки просимо вас залишатися терплячими, зосередженими і готовими допомогти цій дивовижній події. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge