Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 17 березня, 2015

Шелдон Нідл - 17 березня, 2015

11 Cib, 14 Ceh, 11 Ik

Selamat Jarin! Ми повертаємося з радістю! Ті земні союзники, які відповідальні за те, щоб міжнародний трансфер валюти виконувався правильно і без упередження, незабаром готові почати процес, який призведе до глобального поширення ваших благословень. Вони остаточно перевіряють нову систему. Ця система зв'язується з глобальним перезапуском валюти. Крім того, цей процес - кінець кінцем продукує умови, за допомогою яких нарешті набере чинності законодавство NESARA як в США, так і глобально. Найголовніша мета для нас - нове управління. Ми спостерігали за старою ширмою режиму кабали і глобальною кампанією дезінформації про нас. Нове управління перетворить цю дивну політику в повне розголошування. Ця політика дозволить нам бути відкритішими про нашу діяльність в денні часи. Ми бажаємо показати вам, що ми доброзичливі. Потім ми можемо завершити проекти, які вимагають від нас виконати план, щоб видалити приховану небезпеку радіації Фукусіми у ваших океанах, повітрі і воді. Крім того, ми бажаємо тимчасово приземлитися і перевірити ряд спеціальних вузлів грат Гайї. Нам треба провести тестування, при яких наші вчені будуть розміщені у ряді місць навколо вашого глобуса.

Гайї потрібна допомога в її спробах зберегти багато екологічних життєвих зон. У деяких пунктах поверхня вашої планети вимагає дуже масивної перебудови. Ми доклали свої зусилля зробити те, що по суті, є вашою роботою, щоб зберегти це глобальне довкілля. Відколи ваші західні європейські бізнес-моделі стали нормою, то поверхня вашого світу зазнала страждань. Там, де були величезні лісові угіддя, ви зараз бачите велике знищення традиційного природного середовища. Ми не відстоюємо продовження у вашому світі певних примітивних реальностей. Ми бажаємо, щоб ви користувалися рядом передових технологій, щоб зберегти і розширити природне середовище. Ми маємо намір представити пристрої, які в подальшому приведуть до зростання технології, якою ви вже володієте. Те, чого ви зараз потребуєте - повне зобов'язання, щоб зробити так. Нове управління може змінити цей важливий елемент і дозволить вам досягти швидкого контролю над екологічними втратами. Ці серії дій можуть швидко відновити життєво важливі стосунки між вашими глобальними суспільствами і Рідною Землею. Важливіше, що це може навчити вас, наскільки є цінними такі безкорисливі дії!

Те, що відбувається з вами - на вигляд повільно, але фактично, - швидкий марш до повної свідомості. Небеса визначили, що ви еволюціонуєте до галактичних людей. Отже, Небеса видали декрет нашим духовним радам, щоб ми послали свої флоти, щоб контролювати вас щодня. Протягом кожного подальшого десятиліття, ми стали більш глибоко включеними в процес, щоб зсунути це суспільство людей із темряви минулих 13 тисячоліть до благоговійності Світла. Цей процес проходив серед вас повільніше, ніж ми хотіли. Все ж, нашою метою залишається бути істинними представниками місії Небес у цьому світі. Спочатку, всі включені в це небесне перетворення частково ставилися з підозрою до нашої постійної присутності. Це зайняло десятиліття, щоб вирішити повністю ці хвилювання. Наш дипломатичний корпус також стикався з кам'яними стінами у ваших урядах. Проте, усе змінилося на краще за минулі роки. З нашою допомогою, представники Світла виграли ряд дуже життєво важливих судових рішень. Крім того, наші технології перешкодили темряві викрасти багато дорогоцінних активів Світла.

Ці події створили істинний альянс між нами і земними союзники і привели кабалу в паніку. Обидві сторони зараз дозволяють нам мати істинний курс валюти. Ці зустрічі допомогли нам, щоб розробити реальну безліч стратегій з нашими земними союзниками. Так само, представники кабали починають бачити нас в іншому світлі. Ми - галактичний вибір Небес. Багато з подій, які організовані, щоб скрушити їх опозицію, зараз бачаться як неможливі і від них нещодавно відмовилися. Те, що залишилося - шарада, яка триває щоденно між урядами, пресою і великою кількістю чуток в Інтернеті. Це триватиме до тих пір, поки існуюча система буде або переможена, або розбита Світлом. Тут ми гарантуємо грандіозну перемогу Небес. Ваш час в темряві дійсно прибуває до самого славного кінця! Починають проявлятися багато подій, які сигналізують кінець цієї жахливої реальності. Це - наше завдання, щоб закінчити ці підготовчі заходи, потім приземлитися і з великою радістю познайомитися з вами. У той час, наші наставники зможуть спрямувати вас до здивувань повної свідомості!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прибуваємо з великими благословеннями! Наші земні партнери діловито тестують і готуються схвалити систему для здійснення доставки ваших фондів процвітання. Також ряд груп готуються ввести NESARA в законодавство США. Верховний Суд США спочатку ізолював це законодавство в кінці тисячоліття. Настає час, щоб оприлюднити цей екстраординарний документ. Різні індивідууми завершують плани, які дозволять опублікувати ці документи з таємним захистом, який вони довго мали. Коли це трапиться, це – означатиме повернення вашої істинної республіки і необхідності справді захистити її. Як Майстри, ми глибоко благословляємо це і знаємо, що ця велика зміна - буде мирною. Це перетворення правил – буде початком більшої зміни, яка сигналізуватиме кінець правління кабали. Вам буде представлене чисте і прозоре управління!

Постійно пам'ятайте, що усе це - божественне благословення. Ми дякуємо тим хоробрим і прекрасним обдаруванням, хто зробив усе це можливим. Ми дякуємо також кожному з вас, хто довго підтримував це бачення і дозволив вашим великим енергіям бути доданими до усього того, що ми робимо. Ця робота зайняла ряд тисячоліть. Зараз, ви і ваші люди, охоче пробують на смак цей найчудовіший плід. Будьте завжди вдячні Небесам і готовими хвалити усіх, хто прийшов здалеку, щоб допомогти вам в цій справі. Ми спостерігаємо, як свідомість кожного з вас зростає. І граціозно користуйтеся вашими новими здібностями, щоб допомогти цим найважчим процесам досягти успіху. Ви зараз спостерігаєте, як багато того, чого ви не знали, піднімається і в унісон допомагає Гайї і цьому "глобальному селу", в якому ви проживаєте, змінити і зробити нову реальність. Це та реальність, яка привітає вашу більшу сім'ю.

Дивовижні духовні енергії змінять цю реальність і підготують вас до ваших кристалічних Світлових камер. Це спеціальне живе Світло – поверне вам те, що забрали у вас Атланти. Ви маєте розширити цю велику групу Майстрів і завершити роботу, яка почалася давно в древній Лемурії. Ви побачите відродження цієї сонячної зоряної нації і використаєте ваші повноваження, щоб збільшити роздуми і молитви, які ми виконуємо щодня, щоб допомогти Землі і її сестринським світам. Наше Сонце містить могутній Дух, який радісно вітає вас з цим новим царством. Темрява обслуговувала мету. Ви маєте використати придбану мудрість, оскільки ми маємо передати владу Світлу скрізь. Ми маємо контролювати і вести вас у ваших наступних поїздках. Є багато того, чому Небеса бажають надати вам інструкцію. Як інструкції у богослужінні, яких ми охоче чекаємо, що таке бажання Небес. Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми продовжували своє повідомлення! Цей світ змінюється. Оскільки це відбувається, це приводить вас ще ближче до славного царства, якого ви довго чекали! Ваше терпіння і ваше розчарування таким чином визнані. Ми просто просимо, щоб ви повністю насолодилися здивуваннями, які мають з'явитися! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge