Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 16 вересня, 2014

Шелдон Нідл - 16 вересня, 2014

11 Ix, 12 Zip, 11 Ik

Selamat Jalwa! Ми повертаємося, щоб багато чого вам розказати! Наші земні союзники продовжують рухатися вперед, щоб спочатку змінити валюти глобуса, а потім працювати у напрямі створення нової форми управління. Цей роздвоєний напад на грані створення перезапуску глобальної валюти, яка прокладе шлях для повернення системи реальної вартості. Кінець паперових грошей буде означати відсторонення темної кабали від влади і дозволить доставити програми процвітання, які принесуть нове управління і повернення вашого особистого суверенітету. Це ще один крок до звільнення вас від тисячоліть боргового рабства і системи уряду, який мав перевагу потужної меншості над правами більшості. Цей процес повинен передувати нашим масовим приземленням на ваших найпрекрасніших берегах. Наступні кроки включають повний перегляд вашої валюти, щоб заохочувати поширення глобального процвітання. Ці заходи призведуть до розголошування і дуже необхідних уроків ваших Вознесених Майстрів. Це, у свою чергу, створить умови, які підготують вас до нас.

Перед нашими наставниками стоїть грандіозне завдання. Вам буде призначений заздалегідь вибраний наставник, який ніжно поведе вас у напрямі повного розуміння, ким ви дійсно є. Цей підготовчий захід покаже побіжно вам, що повна свідомість - скрізь. Цей спеціальний стан існування - шлях Небес постійно створювати і розгортати фізичність. Отже, кожен з нас, хто приходить повернути вас до цього стану божественної витонченості охоче використовується Небесами для здійснення їх численних декретів. Ми поважаємо ці обов'язки і старанно працюємо, щоб побачити, що кожен декрет стає реальністю. Ми бачимо себе, як божественних помічників в справах фізичності. Це найдивовижніше довкілля з усіх фізичних речей. Воно наповнено нескінченними реальностями, що дотримуються набору спеціальних правил. Подібно до вас, ми також існуємо в таких реальностях. Наш подарунок - повернути цю сонячну систему до її колишнього стану, як реальність 5-d. Це дозволить вам допомогти колишнім 3-d дітям Анчара, щоб розвивати їх власні Світлові Тіла.

Для вас, богослужіння - фактична дія, яка гарантує безпеку останнім рудиментам довгої галактичної війни і поверне їх до миру і радості. Деякі з цих нових зоряних націй знаходяться менш ніж за 80 світлових років від вашого дому. Ви будете отримувати радість і глибокі почуття від цих істот, які в кінці кінців стануть вільними від болю і горя, яке впливало на їх щоденні життя. Тих, хто тепер приходить допомогти їм вітають закликами, щоб прийшли ви і провели їх до повної свідомості. Нам сказали Небеса, що це тому, що їх учені дуже давно навчали ваших предків Атлантів, як вас опустити ще крутіше в 3-d. Ця темна справа була завершена близько 15000 років тому. Ваші предки трималися в спеціальних лабораторіях збереження даних, а потім відправлялися ряд асоційованих засобів навколо вашого глобуса. Ви були звільнені від них, коли була знищена Атлантида приблизно 13000 років тому. Ваше повернення до повної свідомості - остаточно закінчить цей огидний експеримент.

Як ви бачите, ви маєте виконати початкове завдання, як тільки буде сформована ваша нова зоряна нація. Ми тут, щоб перемістити вас в повну свідомість, представити вас вашим кузенам Агартанцям і навчити вас етикету повної свідомості. Це під контролем, ви можете почати виконувати свої богослужіння, як член Галактичної Федерації. Кожен з вас має серії унікальних здібностей, які мають бути використаними для формування вашої нової зоряної нації і присвятити себе спочатку викладацькій місії. Як тільки усе це завершиться, ви можете почати обслуговувати цю галактику, беручи участь в спеціальних делегаціях, щоб вести переговори з іншими галактиками про розширення членства в нашому зростаючому Міжгалактичному Об'єднанні. Тільки ця діяльність відкриє великі можливості для вашої нової зоряної нації і для цієї галактики. Тут багато чого сталося і зараз створюються важливі пункти радості для вас. Тисячі галактик об'єдналися, щоб ділитися технологіями, обмінюватися своїми культурами і створити буквально десятки більйонів обізнаних одна про одну істот. Майбутнє дійсно яскраве!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ви, Дорогі, живете в найвинятковіший час! Небеса благословляють вас процвітанням, новим управлінням і вашою особистою свободою. Ваш світ вибухає радістю, оскільки ви зараз готові прийняти подарунки. Процвітання, Благословенні, - просто засоби довести це до кінця. Користуйтеся цими благословеннями, щоб просувати стан вашого світу. Допоможіть один одному. Використайте колективно ці можливості для того, щоб змінити це царство. Ми маємо намір незабаром прийти і допомогти вам краще зрозуміти, як це всі роблять. Ви також потребуєте небесних причин для використання божественно правильного часу, щоб трансформувати шляхи, якими ви щодня використовуєте ваш час і ресурси. Разом, Дорогі Серця, ви могутні, сильні і присвячені створенню люб'язної, добрішої реальності. Ця реальність готова до маніфестації. Завдяки вашими діям може дійсно з'явитися нове, більш священне царство! Нехай цей дивовижний момент стане початком виконання ваших мрій.

Оскільки ви працюєте, щоб досягти цих мрій, пам'ятайте, що вони трапляються з кожним. Примиріть свої стосунки з сім'єю і друзями, і майте на увазі, що Небеса також бажають вам кращого. Разом, ми - божественна команда. Пам’ятайте всіх нас, оскільки ваше процвітання з'являється перед вами. Користуйтеся цим процвітанням, щоб творити ваші власні дива. Почніть глибоко вірити, що ви з'єднані один з одним. Ця колективна енергія - лікувальна енергія і створює дива, яких ви маєте досягти. Ці об'єднані енергії можуть вилікувати цю планету, вилікувати ваше суспільство і більше усього, вилікувати вас самих. Користуйтеся ними мудро! Наші партнери ретельно зібрали і приховали їх для цього радісного моменту. Отже життєво важливо, щоб ви ставилися до цих подарунків мудро. Будьте готові виконувати дії, які допоможуть іншим. Будьте готові користуватися вашим процвітанням, щоб направити це царство по позитивному шляху.

Оскільки ви прокладаєте свій шлях через ці майбутні дні, то будьте уважними до вашої відповідальності за цей світ і за себе. Сприяйте тому, як краще усього ви можете перетворити цей глобус. Знайте глибоко у душі, яким уважним вам доведеться бути. Ці подарунки - не лише для вас. Їх треба розділити. Мається на увазі, що те, що відбувається змінить позитивно це глобальне суспільство і приведе до свободи і ви станете галактичними людьми. Кожен з нас розуміє, який довгий шлях пройшло людство впродовж тисячоліть. Цей шлях призведе до глобального підйому людства. Ми радісно спостерігаємо за цими подіями. Зараз кожен з вас може практикувати дивовижну радість, яку ми випробовуємо щодня. Терор обмеженої реальності має бути заміненим нескінченним виконанням повної свідомості. Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми продовжили своє щотижневе повідомлення. Як ви можете бачити, багато дивовижних речей готові до маніфестації. Будьте милостиві! Будьте вдячні! Будьте скромні! Чесно радійте і допомагайте один одному. Будьте готові пояснити, що можуть статися інші дива. Ви не одні. Ми приходимо перетворити вас і ваше суспільство. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge