Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 10 листопада, 2015


Шелдон Нідл - 10 листопада, 2015

2 Ix, 7 Xul, 12 Manik

Selamat Balik! Нова реальність починає свою кінцеву стадію прояву. Давно, в древній Атлантиді, ви почали усвідомлювати, що ви були таємничо зменшені до простої іграшки темної кабали атлантів. Ця група лідерів, принци і королі виконувала огидну роботу для керівництва Анчари на Оріоні. Вони обмежили здібності своєї опозиції до рівня, на якому вона більше не представляла загрози їх підлій політиці. Ця підла справа повторювалася знову і знову впродовж минулих 3000 років імперії Атлантів. Ваші предки фактично стали "лабораторними щурами" для цих темних жителів. Ви стали особливо уразливими, коли ця імперія несподівано опустилася в надра історії. Починаючи з цього часу, на поверхні Гайї був встановлений великий і потужний набір огидних династій. Ці династії були не в змозі погасити вашу внутрішню Любов до правди, свободи і спілкування. Це дозволило Небесам надати дозвіл для милостивого повернення до повної свідомості. Це – ці якості, які мають привести нас до ваших берегів.

Теперішній час – час великого коригування ваших соціальних сприйнять. Темрява, особливо за минулі 70 років, побудувала складне переплетення секретних урядів, які підтримують один одного чи британського, чи азійського, чи європейського або американського походження. Це гніздо гадюк, по-перше, треба було приручити перед тим, як став можливим реальний прогрес в їх управлінні. Спочатку, ми виявили тільки маленький набір груп і індивідуумів присвячених цій же меті. Це зайняло приблизно два десятиліття, щоб придбати повну довіру, потрібну нам, щоб дійсно рухатися вперед. Впродовж цього часу, ми були під постійним наглядом темних олігархів і багатьох їх прихованих союзників. Раніше, ми розповідали цю історію багато разів. Ми робимо це знову тільки тому, щоб зробити наголос на тому, що ми зараз виявили. Зараз ми маємо справу з тим, як діють ці темні сили. Ці аморальні нероби привласнили Інтернет і різні його аспекти. Їх постійні махінації викликають уповільнення процесу переміщення ваших благословень до вас по всьому глобусу.

Ця проблема комунікації призвела до короткої затримки, яка викликала легкий перегляд в оригінальних графіках. Ці проблеми зараз вирішується і необхідні комунікації плавно течуть від місця до місця. Незважаючи на їх схеми, триває потік грошей і необхідних директив для створення нового управління. Ми упевнені, що ця конспірація закінчується. Важливі нероби були повністю ізольовані. Ви швидко наближаєтеся до точки, де нарешті можуть відбутися ряд ключових подій. Важливо обмежити цих аморальних шахраїв настільки, щоб вони більше не змогли заважати в будь-який спосіб тому, що зараз планується. Древні сім'ї і їх союзники мають засоби, щоб переробити природжені сприйняття того, як працює цей світ. Вони перші звернулися до поширення багатства і влади. Ці дії нададуть вам довго очікувану свободу. Також, вона дозволить новому управлінню анонсувати закінчення довгих десятиліть приховування НЛО!

Ця нова свобода означає, що ви приймаєте нові обов’язки для ваших суспільств і для себе, щоб створити засоби для творчого вирішення проблем вашого суспільства і всесвітніх проблем. Усередині усіх вас – велика енергія, яка може легко допомогти вам виявити правильні рішення. Це дозволить вам зібратися разом і створити серії планів, які можуть вирішити, чим ви можете зайнятися спочатку. Цей процес – те, як ми, користуючись гнучким менеджментом, знаходимо швидкі і легкі рішення. Оскільки ви відкриваєте, як цей процес може працювати для вас, то пам'ятайте, що це те, як ваші предки в Лемурії знаходили рішення будь-якої проблеми. Використайте це, щоб підготувати себе для роботи з нашими наставниками. Те, чому ми надаємо перевагу – це глибокий діалог між вами. У цьому діалозі ви маєте з'ясувати, як виникли багато ваших звичаїв і почуттів. Крім того, ви маєте дослідити минулі життя і те, як вони впливають на ваше поточне життя. Нам треба також заглибитися в те, як створювався ваш геном і як мають коригуватися будь-які труднощі.

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри. Ви живете у благословенні часи! Зараз іде повним ходом велика зміна цієї реальності. Темрява і її людські фаворити змогли продовжити їх владу, не зменшуючи до цього часу. Потім наші партнери змогли викликати зміну в цьому потворному вирівнюванні. Декілька дуже хоробрих посередників змогли створити альянс між різними незадоволеними військовими у світі. Дуже відважні Істоти використали цей новий альянс, щоб підтримати древні сім'ї і остаточно примусити пом’якшати олігархів темряви. Це дозволило провести грандіозну процедуру, яка дозволяє переміщення грошей і створення нової міжнародної фінансової системи. Зараз існує коротке від’єднання із-за руйнування в останню хвилину земних систем комунікації Світла. Це нині значною мірою виправлено. Нам сказали, що це руйнування повністю не зупинило дії, щоб надати вам ваші благословення і вашу свободу!

Оскільки прибуває час для цього грандіозного поширення ваших благословень, то узнайте про усіх у цьому світі, хто приніс великі жертви, щоб проявити цей новий світ. Знайдіть час, щоб помолитися або помедитувати за цих дивовижних Духів! Залишайтеся позитивними і здатними послати видимі і позитивні енергії, які зроблять можливими ці божественні речі. Об'єднайтеся, щоб благословити тих, хто зміг примусити темряву повернути назад і цим дозволив відбутися дивовижним актам! Ми усі – священний колектив Істот, які довго страждали і зараз з дозволу Небес можуть бути на грані самого благословенного набору успіхів. Від вас багато чого очікують. Використайте ці моменти, щоб молитися і спланувати, як має проявитися це нове дивовижне бачення. Ви унікальні і спеціальні. Давайте покажемо цю реальність, як прекрасні речі, на які ви здатні!

Цей світ завжди наповнювався непотрібними розчаруваннями. Цього разу, ви маєте сяяти і демонструвати те, що нова реальність може створюватися із старої. Це нове царство має трансформувати карантин, під яким ви були починаючи з падіння Атлантиди. Це момент – коли ви вимагаєте і показуєте потребу в новій свідомості, яку ви утілюєте. Ви маєте зустріти своїх людських родичів і розпочати милостивий процес, який призведе до повної свідомості. Ми визнаємо, що ви робите і маємо намір інструктувати вас по багатьох подіях, які відбувалися у вашому минулому. Ключем є правда і безперервна цікавість про те, ким ви дійсно є. Ця правда буде доставлена нами у важливому наборі бесід з усіма вами. Ці навчання будуть початком до того, що ви маєте кінець кінцем знати. Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні, як завжди, ми продовжували своє повідомлення про те, що відбувається навколо вашого глобуса. Темрява зараз відступає і перед вами швидко формується нова реальність. Арешти і прихід NESARA – близько. Будьте терплячі і позитивні! Новий час для усіх – має бути і нехай буде створений з усіма позитивними енергіями, які ви можете проявити! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge