Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 9 серпня, 2016


Шелдон Нідл - 9 серпня, 2016

1 Batz, 14 Pop, 13 Caban

Dratzo! Початкові перші фінансування знаходяться на своєму місці. Нова система безпеки зараз повністю діє. Окрім того, гуманітарні фонди, фонди процвітання і урядові фонди наближаються до завершення і чекають фактичної стадії доставки. Урядове фінансування включає те, що відоме як масивна ревальвація валюти, яка є вступом до Глобального Скидання Валюти. По-перше необхідно, щоб стара книга про всесвітню валюту відображала справжню цінність кожної валюти і цей процес продовжують нещодавно повторно випущені валюти. Світ необхідно повернути до справжньої цінності і до глобального золотого стандарту. Ця процедура відрізняється від того, що мало місце, коли нові нації оголосили незалежність. Потім, старі колоніальні нації скористалися процесом експлуатації, який був розгорнутий Заходом. Захід, через Міжнародний Валютний Фонд (МВФ), встановив систему позики, яка негайно утягнула кожну нову націю в цикл постійного боргу, підбуреного урядовою системою, що заохочувала хабарництво і корупцію. Це створило гнітючу реальність заможного і незаможного, і було фактично до початку 2010-х.

Нова система заснована на національних реальностях і навіть забезпечує рівні можливості, які заохочують торгівлю за договірними цінами, справедливішу валюту і міжнародну співпрацю. У цьому світі, підтримуваному дорогоцінними металами, і з новими банківськими правилами, остаточно ліквідується старий світ бідності і нездійсненних мрій. Управління буде сфокусовано на людях і буде прагнути підтримувати процвітання і поширення кожної національної інфраструктури. Є достатньо золота і банківських регулятивних правил, щоб зробити це можливим. Теперішня всесвітня дія – створити цю дивовижну реальність. Ця нова реальність, разом з новими республіками – тільки початок царства, що остаточно пориває з обтяжливими умовами, призначеними класом огидних олігархів. Війна, ненависть і змагання заохочувалися серед націй цього світу. План Вознесених Майстрів і нас – сформувати землю, яка може дозволити проявитися невикористаному генію народів світу. Це може призвести до царства, давно уявленого вами. Фактично це те, що Небеса передали Гайї. Це – також місце, яке готується для руху до повної свідомості!

Вам треба бачити, що цей момент, в якому створюється нова реальність, заснований на пророцтвах, уперше проголошених владикою Михаилом на початку цієї галактики. Кожна галактика – живий об'єкт, чиє народження сигналізувалося спеціальною церемонією Небес. Це сталося 14 більйонів років тому, коли владика Махаил висловив історію для цієї нової спіральної зоряної системи. Зараз ця доля виконується, оскільки Світло закінчує перетворення, яке повертає це царство Світлу. Ми в Галактичній Федерації вітаємо ці зміни, оскільки вони дозволяють нам створювати об'єднання усіх Істот в цій Галактиці. Це спеціальне об'єднання дозволить нам приєднатися до інших зі Світла, в тисячах сусідніх зоряних системах, якими є наші безпосередні сусіди, щоб сформувати нескінченний круг милосердних друзів. Кожен з них надає унікальну божественну послугу Світлу. Ви маєте незабаром приєднатися до цього спеціального пошуку, щоб возз'єднати усіх в цьому безперервно зростаючому об'єднанні Світла! Ми радіємо від того, що Бог видав нам декрет.

Сприйміть цей спеціальний момент як точку, в якій виражається ваша священна доля. Користуйтеся цим об'єднанням Світла по всій цій галактиці, як часом, коли славне об'єднання між нашою зоряною нацією і вашим майбутнім маніфестує цю велику долю. Ви збираєтеся побачити чудеса, які перетворюють цю сонячну систему і дозволяють вам виявляти дивовижні речі про себе і багатьох ваших предків. Ви маєте виявити древню мудрість, яка дозволила народитися Великій Піраміді, і вивчити значення відносно численних інцидентів, які зараз неправильно представлені в частині ваших історій. Ви маєте дізнатися про Агарту і інші містерії, які треба розплутати. При виконанні цього, ви побачите, що справді сталося з вами за минулі 13 тисячоліть. Ваш потенціал набагато більший, ніж ви коли-небудь уявляли. Істотно, що ви пустили численні культурні віри, які Ануннаки дали вам для того, щоб управляти і маніпулювати вами. З цим новим знанням, користуйтеся вашим серцем і духом, щоб прийняти шляхи Небес. Осанна! Осанна!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми дуже задоволені! Давно обіцяні постачання знаходяться на своєму місці для маніфестації. Ці проекти довго затримувала темрява і її нескінченні фаворити. Ця грандіозна перешкода видалена, готуючи нам шлях для анонсування, що грошові суми можуть остаточно бути вашими. Це відбувається тільки в результаті довгого і вимогливого старання наших партнерів. Їх важка праця зробила засоби, які привели до кінця тривалий опір темряви. Це також забезпечило систему для поширення фондів процвітання. Ці фінансові інструменти дозволяють народитися NESARA і дозволяють завершальний колапс нелегального Американського Уряду! Цей одинокий акт дозволяє покінчити з шахрайськими виборами і неймовірною кількістю обдурювання. Це дозволяє, також, пролитися грандіозному процвітанню на народи цього зовнішнього царства. Ми і Агартанці дуже щасливі побачити цей доконаний факт. Алілуя! Алілуя!

Це залишається життєво важливим, оскільки ви остаточно тримаєте це багатство у ваших руках, зберігаючи своє бачення і зосередженість на цьому новому світі. Те, що починається зараз – тільки початок. Для повної прозорості треба виконати численні дії. Отже, ми просимо вас бути вдумливими і щасливими від того, що це остаточно закінчується. Потрібно багато спеціальних подій. Отже, будьте старанні і готові контролювати і, якщо необхідно, коригувати усе, що зараз відбувається. У минулому, вам були надані уявленнями про те, що нам потрібно. Ця "охоронна" роль надана вам вільно. Небеса бажають побачити вашу позицію в дії. Життєво важливо, що ви йдете за цими новими реальностями і засвідчуєте, що все те, про що усі мріяли, стає реальністю. При виконанні цього, ви показуєте вашим небесним наставникам, що ці нові події кожен з вас може добре захистити. Це тільки світанок найбільш звитяжних часів!

Ми можемо нарешті вільно ходити серед вас. Ви розумієте, що речі, про які ми маємо розказати вам – просто начала повної процедури, яка буде частиною дії, яка продовжиться з приходом грандіозної системи наставництва. Всі ми прийшли показати вам фізично, як ви маєте трансформуватися і відкрити, як ви прибули в цю реальність. Багато хто зображував нас, або як нереальних, або як широку вигадку вашого розуму. Як ви побачите незабаром, ця віра – просто пропаганда. Дорогі, вас оточують ті, хто має намір змінити це царство на краще. Багато пішло на те, що тепер з’являються таємниці. Це має бути віком влади процвітання і повернення до повної свідомості. Ви маєте побачити нас і оцінити те, що зроблено. Віки темряви і дуальності майже закінчуються. Ви готові прийняти цілий новий набір сприйнять і методів, щоб жити в повністю свідомому живому Всесвіті! Осанна! Осанна!

Сьогодні ми продовжили інформувати вас про те, що відбувається. Довга Ніч Темряви готова закінчитися. Ви маєте відкрити час Світанку, оскільки Світло починає ставати вашою новою реальністю! Хай живе цей Новий Вік!!!! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites