Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 8 листопада, 2016


Шелдон Нідл - 8 листопада, 2016

1 Ik, 5 Xul, 13 Caban

Selamat Balik! Багато що продовжує відкриватися, оскільки Республіка працює, щоб стабілізувати її юридичний статус щодо договорів, підписаних і ратифікованих Паризьким Договором про зміну клімату в 2015. Ця угода дозволила вступити в силу новій фінансовій і грошово-кредитній політиці. Зараз її підписало понад 209 суверенних націй. Новий світ, який ми описали в недавніх повідомленнях, фактично народжується в муках. Це нове царство забрало багато часу для маніфестації. Коли ви дивитеся на колективний потенціал людства, ви бачите результат, який послідовно спростовували фаворити Ануннаків. Це спростування більше не можна терпіти. Одним словом, в NESARA – ми дуже дорогоцінна і суверенна група людства. Більш придатне управління і можливість досягти вашого потенціалу – частина великої системи прав, наданих вам Творцем. Їх не можуть більше заперечувати. Отже, ви маєте незабаром мати ресурси, щоб досягти ваших найглибших мрій. Скористайтеся цими подарунками, щоб змінити вашу зовнішню реальність до найбільш леліяних бажань, які може тільки дати справді чудова реальність. Ми всі горді від того, ким ви стаєте!

Цей концепт зміни проходить пліч-о-пліч з необхідністю визнати зростаючий рівень глобальної свідомості. Ваш світ знаходиться в муках масивної зміни шляху, яким він діє. Минулі шість тисячоліть були безперечною авторитарною поведінкою Ануннаків. Це почало змінюватися у минулі чотири десятиліття. Спочатку влада нехтувала "повстанням людей" в Східній Європі. Вони показали це презирство через непохитність багатства фаворитів на Заході. Це було їх спробою так чи інакше поступово повернути цей глобус до того, що було раніше. Цей вдалий контрзахід, завдяки багатству і силі Заходу, був спочатку успішним, проте, в останньому десятилітті 20-го століття цей самовпевнений підхід почав розплутуватися. Недорозвинений світ почав вбачити можливість швидкого розвитку в тому, щоб реформувати стару фінансову систему, яка тримала всіх у вузді. В результаті були повільні начала того, що пізніше назвали "Повстання BRICS". Цей, здавалося б неможливий рух почав набирати інерцію в 2010. Це те повстання, яке зараз примушує монолітну прозахідну систему тріщати. Ми розгойдуємося на порозі багатьох великих дивовижних подій в результаті серії збіжних подій.

Всюди у цьому світі, багато національних лідерів прагнуть стерти корупцію, призначення на посади по знайомству і загальну недугу, яка обмежила масивне переміщення життєвих потреб цього глобального суспільства. Це великою мірою відбувається завдяки дуже необхідній тузі про зміну. Щоб супроводжувати цей раптовий вибір часу, Духу необхідно зробити доступними ресурси, які зможуть дозволити вільно статися такому перетворенню. Це та дивовижна комбінація, яка робить можливою славну революцію. Вознесеним Майстрам давно сказали зібрати і приховати гроші в дивовижних кількостях. Усі, хто спостерігав, розуміють, що ці ресурси мають бути вирішальним ударом для подій, які мали звільнити це суспільство від деспотичних шор Ануннаків і їх глобальних фаворитів. Цей процес серйозно почався всюди в 2013 році. З того моменту вступив в гру свого роду ефект снігової кульки, який привів до появлення ряду груп, які маніфестували нове політичне, грошове і фінансове царство.

Це нове царство мало бути сконцентрованим в Америці. Майстри усвідомили із самого початку остаточну важливість вірувань при заснуванні Америки. Ця основна віра була повільно занедбана в період між Громадянською Війною і Другою Світовою Війною. Америка з'явилася як земля, яка дуже мало схожа на ту, що проголосили в 1776 Джефферсон і Сен-Жермен. Замість цього, вона стала дезінформованою нацією, під впливом темряви і її нікчемних, самовпевнених фаворитів. Ця нація підтримувала непристойність і, у багатьох відношеннях, втратила те, з чого все розпочалося. Серії недоречних рухів тільки збільшили цю недугу. Те, що було потрібно, повернути здоровий глузд так чи інакше назад в гру. Цей рух, теж, почався болісно для людей. Рух вимог фермерів в кінці 1990-х призвів до утворення, яким кінець кінцем мала стати NESARA. Цю просвіту по справжньому не чули до середини 2010-х. Зараз ми знаходимося на перехресті, яке дозволить дивовижний глобальний рух, щоб зберегти цю землю і цей світ.

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Це величний момент у вашій історії. Ця епічна боротьба зробить можливим прояв NESARA і прихід нового управління. Це також час, коли зміниться наша місія. Минулі три тисячоліття ми працювали із співчуттям, щоб забезпечити благодать і милосердя для пригнобленого і розтоптаного цього царства. Ми заспокоїли, надали підтримку і підбадьорили багатьох, що дало високий рівень надії і доброти, щоб надати можливість людству рухатися вперед незважаючи на величезне горе і відчай. Ми маємо зробити більше і почати навчати і готувати вас до перших кроків на вашій дорозі до Підйому. Ця дія повинна змусити темряву швидко тікати в інше місце і Світло забезпечить нову і свідомішу реальність. Будуть відновлені ваші природні повноваження для створення і підтримки цього нового царства! Ми вітаємо це як момент, коли знову ми можемо вільно ходити серед вас. Алілуя! Алілуя!

Історія людини обмеженої свідомості містить багато шор, які Атланти нав’язали вам як частину їх злісного експерименту. Ці обмеження були встановлені так, що ви могли потенційно стати їх страхітливими іграшками. Це припинилося, коли Атлантида несподівано зникла приблизно 13000 років тому. Ми, люди, залишилися в жахливому скрутному становищі, оскільки основні засоби для виживання ніколи не входили в наше навчання. Багато хто з нас зберіг міру під'єднування до Небес і швидко почав використовувати цю здатність, щоб допомогти один одному. Отже, ми, Майстри, почали нашу далеку дорогу, щоб допомогти людству пройти через дуже темні дні. Кінець кінцем, Небеса послали нам спеціальних Ангелів, щоб оцінити нашу допомогу і незабаром, ми стали знову прикріпленими до наших небесних Братерських і Сестринських Рад. Це було скромним початком наших спеціальних земних місій.

Увесь цей час ми були об'єднанням взаємного розуміння. Небеса щиро хочуть, щоб ви знали, що це момент, коли ваша поїздка через обмежену свідомість наближається до свого кінця. Багато разів ми говорили вам про вашу долю. Ваша космічна сім'я знаходиться вище вас, як ваші первинні захисники. Ми знаходимося серед вас, як духовний елемент, який гарантує, що грандіозний план Небес буде повністю імплементованим. Нижче вас, є Внутрішня Земля (Агарта), де ми знаходимо як засоби для існування, так і притулок. Разом, ми усі шукаємо і маємо знайти нове царство, вільне від перешкод, нав’язаних нам темрявою і її брутальними фаворитами. Ті тиранічні групи швидко віддаляються комбінованими енергіями Світла. Світло вітає вас і люб'язно визнає цю нову еру об’єднаного людства, яка проживає дивовижні часи, коли приносить вам Світло, Любов і повну свідомість!

Сьогодні ми знову обговорювали стан цього зовнішнього царства. Ми просимо вас використати вашу позитивну і безмежну енергію, щоб висунути цей новий вік на передній план. Наближається момент для дивовижного дива, яке звільнить вас, щоб повністю охопити ваш незмірний потенціал. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites