Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Монтегю Кін - 19 січня, 2014

Монтегю Кін - 19 січня, 2014

НЕМАЄ БІЛЬШ ЖОРСТОКОЇ ТИРАНІЇ , НІЖ ТА, ЯКА УВІЧНЮЄТЬСЯ ПІД ЩИТОМ ЗАКОНУ І ВІД ІМЕНІ ПРАВОСУДДЯ
Чарльз де Монтеск’є

Оскільки людство продовжує усвідомлювати, що було зроблено, щоб підкорити і управляти людьми і що планувалося для того, щоб тримати їх під цим контролем, то зараз здійснюються хибні напади на тих, хто узяв на себе обов’язок донести іншим світло правди.

Моя власна дорога дружина під такими нападами із двох боків. Вони користуються позбавленням сну, кошмарами і напругою. Це робиться з мікрохвильовою і скалярною технологією.

Її власність псується. Вода тече із хати, є електричні проблеми, автомобільні проблеми і звичайно, комп'ютер зазнав нападу хакерів. Це використано, щоб перешкодити Вероніці відповісти по електронній пошті і зробити неможливою пересилку інформації. Замість повідомлення на екрані з’являється попередження про підробну загрозу. Комп'ютер непридатний надрукувати певні листи і не працює принтер. У хаті зникає тепло, світло перемикається само по собі і більше і набагато більше.

Частина їх плану - продукувати скептиків, для того, щоб засудити роботу моєї дружини зі мною. Вони будуть використовувати звичайних скептиків, до яких завжди звертаються в цих випадках. Вероніка і я, одного разу чули, як R W говорить C F, що "Існування скептика дуже вигідне, ви знаєте". Це говорить вам все, що вам треба знати про таких людей. Вони мають намір використати цю тактику на Вероніці, яку вони застосували до Дейвида Айка (David Icke ). Айк занадто добре знає, до чого вони здатні. Сумно, вони просочилися в "ГОЛОС ЛЮДЕЙ", в який він вклав стільки енергій. Зараз, це стосується всіх тих, хто підтримує ПРАВДУ, щоб гарантувати, що це виживе.

Пробачте мене, але я повинен це сказати. Зараз, до наших власних проблем.

Відповідь на наш запит на добровольців для Проекту Лінії Лея продовжує нас вражати. Це можна описати тільки словом -- прекрасно. Це зруйнує усі бар'єри. Це звичайно по-перше. Це підтвердить, що, коли люди збираються разом, усе можливо. Марк виклав , як ми продовжуватимемо. Це зайняло час і зусилля, щоб створити план дій, але це ми зробили. Ми дуже скоро повідомимо вам дату, яку ми подумки вибрали, щоб здійснити очищення і реставрацію енергії вашої планети. Ви зробите це. Не має ніякого сумніву. Мається на увазі те, що станеться і ви – ті люди, які були вибрані, щоб здійснити фактичну вправу. Є велика кількість людей, які зроблять це через МЕДИТАЦІЮ: це дає кожному можливість бути залученим до цього історичного завдання.

Вибір часу - правильний. Дух чекає, поки правильні люди не будуть на своєму місці і в достатній кількості пробудяться для того, щоб гарантувати успіх. В майбутньому, ви зможете сказати своїм дітям і вашим онукам, що ви брали участь в звільненні людства і відновленні світла і правосуддя. Твердо дотримуйтеся правди і не вагайтеся від загроз наслідків, оскільки вас занадто багато і вони не чекали цього. Ваша сила в кількості тих, хто зараз пробуджується. Світло, яке ви створюєте, виявляє усі таємниці, які поневолили вас. Щодня з початку 2014 року відбуваються одкровення, які вас шокують і викликають відразу. Сумно, але з цим доводиться рахуватися і мати з цим справу. Ви повинні знати правду про те, що відбувається навколо вас під вуаллю секретності. Тільки дивиться цьому прямо у вічі і ви зможете встановити суспільство, яке буде безпечне для кожного. Потім, усі бар'єри брехні впадуть і буде відновлений мир.

Ви живете в дуже захоплюючі часи. Ми спостерігаємо кожен ваш рух і ведемо вас вперед. Ваш світ не знав миру такий тривалий час і ви визнавали, що війни неминучі. Зараз, ви розумієте реальні причини для створення ситуацій війни. Прямо зараз, вони пробують створити «НОВУ Пірл-Харбор», щоб достатня кількість вас повірила їм і погодилась на ТРЕТЮ СВІТОВУ ВІЙНУ. Але цього разу вони не досягнуть успіху. Ви можете обдурювати деяку частину людей, але не усіх людей увесь час. Брехливі події зараз такі очевидні. Але, як ви знаєте, вони твердо дотримуються тієї ж старої формули, кожного разу.

Скоро, їм доведеться погодитися з фактом, що їх час збігає, їх царювання закінчується, і настав час, щоб вони залишили Планету Земля в мирі. Людство досить настраждалось від їх рук.

Подумайте, що вас чекає в майбутньому, коли енергія вільно потече до усього людства, надаючи можливість людям прожити життя на Землі, як повинно бути, з чистим повітрям, хорошою корисною їжею і чистою питною водою, з небом, яке чисте від хімічних слідів. Банки більше ніколи не вимагатимуть викуп з людства.

Ваші дії принесуть усе це, мирно. Ви стикнетеся з проблемами, а потім ви зможете досягти усього цього ЕНЕРГІЙНО. Добре подумайте про це.

Повірте в себе. Ви можете зробити це!

Марк виклав перед вами наші сьогоденні плани . Вивчайте їх. Багато думок і зусилля пішло на них. Важливо, щоб ви повністю зрозуміли, що очікується від вас. Ми всі будемо працювати разом в цьому проекті.

Вероніка, моя любов, ви вибрали цей шлях перед тим, як ви повернулися до Землі. Ви робили такі шляхи у багатьох життях. Я ніколи не залишаю вас. Я постійно підтверджую це вам. Ці напади - тільки останнє зусилля утримати владу і контроль. Хороші люди будуть підтримувати вас і будуть з вами. Я також, моя дорога.

Назавжди, ваш Монті.


Website: The Montague Keen Foundation
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites