Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, July 27, 2012

SaLuSa, July 27, 2012

Озирніться навколо себе і тримайте очі і вуха відкритими, бо ви побачите докази арештів, які починають поширюватися по світу. Ми часто підштовхували наших союзників прискорити свої дії, але в той же час ми враховували потребу в тому, щоб переконатися, що все йде так, як потрібно. Тягар доказів проти тих, хто перекрутив банківську систему, вже занадто великий, і тому зараз саме час, щоб завдати удару. Є ще кілька найбільш важливих питань, які потрібно вирішити, і наші наступні кроки залежать від їх результату. Очевидно, що стара система повинна бути повністю змінена, і зараз банки занадто великі і могутні. Зрештою вони повинні бути зменшені в розмірах і приведені до більше відповідальності перед людьми, яким вони служать. Досі найбільшою проблемою є борг, і видача ще більшої екстреної фінансової допомоги лише посилює ту ситуацію, яка зараз існує і загрожує повним провалом. Але немає худа без добра, оскільки ситуація незворотна, і у нс є рішення, яке вони будуть змушені прийняти. Немає іншого виходу, крім прощення всіх боргів для всіх країн, які були змушені брати ці непосильні кредити. Після чого це можна поширити на багато особистих ситуацій, але там, де гроші позичаються за надані послуги.

Ви не можете очікувати рухатися вперед і приймати зміни, які виведуть вас вгору, якщо не буде прибране все сміття. Так що, Дорогі наші, якщо ви знаходите це можливим отримувати задоволення від падіння таємницi еліти, робіть це, знаючи, що незабаром вони будуть нездатні більше диктувати, як вам варто жити. Страждання, бідність, позбавлення зміняться з приходом достатку, разом з відновленням вашої волі. Це те, чого ви так довго чекали, і це відбудеться, як тільки будуть проведені урядові зміни. Просто живіть як зазвичай і нехай пророкування про катастрофічні події проходять повз вас, бо ви можете очікувати набагато більшого, що буде позитивним і для вашого блага. Хіба ми не казали вам багато разів, що все йде добре, і ви вже на шляху до Вознесіння, яке увінчає завершення дуальності. До цього моменту ви повинні знати, що якщо ви готові піднестися, ви будете успішно жити згідно своїй правді і діяти з позиції розуміння Єдності всіх душ і ставитися до них відповідно. Від вас не очікується досконалості, коли ви все ще вчітесь підвищувати свої вібрації, тому намір - дуже необхідна вимога.

Душі, які ніколи не проходили через земне втілення, не відчували того, в чому були ви, але в них, тим не менш, є свої плани на еволюційний розвиток. Але їх прогрес набагато більш повільний ніж ваш, і це їх вибір. Час не має тут значення, і всі душі мають право обирати собі шлях, який найбільше їм підходить. Ваш досвід, як і досвід всіх інших душ, додається до запасів знань для використання іншими душами, бо немає необхідності пізнавати все на своєму досвіді. Ось чому ми так хвалимо вас за те, що ви вибрали собі такий важкий шлях, бо дуальність-це найважчий вимір, з якого важко підніматися вгору. Звичайно, по мірі того, як ви отримуєте досвід, ви розвиваєтеся, і навіть якщо здається, що ваш прогрес повільний, ви в кінцевому підсумку підніметеся вгору. Природно, вам завжди пропонується допомогу, і все що вам потрібно зробити, це відправити думку про це, і ви отримаєте відповідь.

В той час, як ми з Галактичної Федерації перебуваємо зараз з вами, так і багато інших Істот беруть на себе таку відповідальність служити іншим. Ті, хто знаходяться на вищих рівнях, завжди готові допомагати іншим, і це цілком нормально. Після безлічі життів у нижчих вібраціях ви нарешті усвідомлюєте, що ви ніколи не були самотні, хоча це і здавалося так. Битва між темрявою і Світлом за вашу душу практично закінчена, але не відводьте свого погляду від мети і не піддавайтеся панікерам, чинним з невігластва. Вони переконані в тому, що життя існує тільки на Землі, і не бачать нічого крім тяжкої праці та служіння собі. Ті з вас, хто вирвався з цього кола, можуть купатися зараз в Світлі Істини. Ви розумієте, щоб не зациклюватися на цьому, а рухатися далі до Нової Ери.

Перед Вознесінням ми повністю увійдемо у ваші життя через розкриття, і істина постане перед вами. Вам вирішувати, що ви приймете, бо на вас не буде надаватися ніякий тиск. Беріть те, що вписується у ваше особисте сприйняття, і таким чином ви будете рости зі своєю власною швидкістю. Ми вважаємо, що є кращі способи розвиватися, ніж релігійні моделі, і ми не приходимо щоб принести вам ще одну релігію. Просто знаючи, що Істина Є Все Суще, по якій би дорозі ви не йшли, вона приведе вас туди. У вас є здібності, які вам потрібно розвивати, і по мірі розширення ваших рівнів свідомості вони будуть розвиватися, після чого вам стане набагато простіше розпізнавати ті переконання, які співзвучні істині.

Ми помічаємо, що багато людей сильно захоплюються планами на майбутні роки, пропускаючи той факт, що в цьому циклі залишилося зовсім мало часу. Багато з того, що хвилює вас зараз, ніколи не здійсниться, тому не вкладайте свою енергію в це, так як це буде безрезультатно. Тримайте свій погляд на найближчі події, і коли Темні сили будуть викриті в тому, ким вони є насправді, проявіть трохи співчуття, вибачте їх і відправте їм свій Світ. Пам'ятайте, що ви всі пізнавали злети і падіння дуальності, і поки у вас не буде повного згадування своїх минулих життів, ви не будете знати, як низько ви могли впасти. І ось ви сьогодні, стоїте у своєму Світі, здатні допомагати іншим, які не досягли цього етапу.

Дорогі наші, ніколи не пізно змінювати свої погляди на життя або спосіб життя. Але як тільки ви почнете розуміти, підніміться вгору і жити так, як ви думаєте повинна жити душа, що належить до Світла. Ви виявите, що чим вище ви зможете піднятися, тим більше спокою і миру увійде у ваше життя. Ви станете керувати своїм життям, і служіння іншим буде таким же простим, як випромінювати свій Світ зовні. Вам не потрібно робити нічого більше, якщо ви не відчуєте спонукання вчинити інакше. Якщо ви повинні зіграти особливу роль в ці останні часи, будьте впевнені, що така можливість буде вам дана.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і так як ми маємо технології і більш ніж достатньою кількістю персоналу щоб впоратися з вашими потребами, ми не хочемо накладати на вас занадто велику відповідальність. В той же час ви попросили дати вам можливість допомогти чимось, і ми раді прийняти це, та як би там не було, у вас є карма, яка пов'язує вас з необхідними змінами. Ми дякуємо вам за те, що ви пробудилися і готові впоратися з будь-якими викликами, і ми шлем свою любов на допомогу вам всім.

Дякую, SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: IgorShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge